Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Etoile de Besseges 2019
2019
KolarstwoEtoile de Besseges
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 10 luty 19, Ales - Ales, Dystans: 10.7kmNastępne mecze
KolarstwoEtoile de Besseges
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ranking Etoile de Besseges
Lp | Kolarz | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Christophe Laporte | Cofidis Solutions Credits | 10:29:35 |
2 | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | +0:16 |
3 | Jimmy Janssens | Alpecin-Fenix | +0:29 |
4 | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | +0:29 |
5 | Sep Vanmarcke | Israel Start-Up Nation | +0:34 |
6 | Yoann Paillot | HP BTP–Auber93 | +0:36 |
7 | Sebastiaan Langeveld | EF Education-Nippo | +0:36 |
8 | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | +0:43 |
9 | Fabio Felline | Astana Premier Tech | +0:46 |
10 | Eliot Lietaer | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:48 |
11 | Jonathan Hivert | Team TotalEnergies | +0:48 |
12 | Anthony Turgis | Team TotalEnergies | +0:51 |
13 | Thibault Guernalec | Team Arkea Samsic | +0:51 |
14 | Groupama-FDJ | +0:51 | |
15 | Marc Sarreau | AG2R Citroen Team | +0:53 |
16 | Alexandre Geniez | +0:54 | |
17 | Bryan Coquard | B&B Hotels p/b KTM | +0:58 |
18 | Thomas Degand | +0:58 | |
19 | Jerome Cousin | Team TotalEnergies | +0:59 |
20 | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | +1:01 |
21 | Cyril Gautier | B&B Hotels p/b KTM | +1:02 |
22 | Larry Warbasse | AG2R Citroen Team | +1:02 |
23 | Aime De Gendt | Intermarche Wanty Gobert | +1:03 |
24 | Evaldas Siskevicius | Nippo-Delko-One Provence | +1:05 |
25 | Clement Venturini | AG2R Citroen Team | +1:09 |
26 | Samuel Leroux | Roubaix Lille Metropole | +1:10 |
27 | Maxime Monfort | +1:11 | |
28 | Baptiste Planckaert | Intermarche Wanty Gobert | +1:11 |
29 | Brice Feillu | Team Arkea Samsic | +1:13 |
30 | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | +1:14 |
31 | Tom Wirtgen | Bingoal Pauwels Sauces WB | +1:15 |
32 | Sander Armee | Team Qhubeka NextHash | +1:15 |
33 | Loic Vliegen | Intermarche Wanty Gobert | +1:16 |
34 | Sean Bennett | Team Qhubeka NextHash | +1:17 |
35 | Alexis Guerin | +1:18 | |
36 | Benjamin Declercq | Team Arkea Samsic | +1:18 |
37 | Tom van Asbroeck | Israel Start-Up Nation | +1:18 |
38 | Pierre Rolland | B&B Hotels p/b KTM | +1:22 |
39 | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | +1:22 |
40 | Julien Mortier | Bingoal Pauwels Sauces WB | +1:23 |
41 | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | +1:25 |
42 | Romain Combaud | Team DSM | +1:25 |
43 | Kevin Le Cunff | HP BTP–Auber93 | +1:25 |
44 | Ben Gastauer | AG2R Citroen Team | +1:26 |
45 | Elie Gesbert | Team Arkea Samsic | +1:26 |
46 | Quentin Jauregui | +1:27 | |
47 | Axel Domont | AG2R Citroen Team | +1:27 |
48 | Kevin Ledanois | Team Arkea Samsic | +1:28 |
49 | Paul Ourselin | Team TotalEnergies | +1:29 |
50 | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | +1:30 |
51 | Piet Allegaert | +1:33 | |
52 | Paolo Baccio | +1:35 | |
53 | Alexander Cataford | Israel Start-Up Nation | +1:38 |
54 | Alexandre Pichot | Team TotalEnergies | +1:38 |
55 | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | +1:39 |
56 | Amaury Capiot | Team Arkea Samsic | +1:39 |
57 | Francois Bidard | AG2R Citroen Team | +1:40 |
58 | Nippo-Delko-One Provence | +1:43 | |
59 | Alexander Porsev | Gazprom-RusVelo | +1:45 |
60 | Mikel Aristi | Murias Taldea | +1:45 |
61 | Zakkary Dempster | +1:46 | |
62 | Nicolas Baldo | HP BTP–Auber93 | +1:46 |
63 | Davide Rebellin | Velo Club Sovac | +1:48 |
64 | Remy Mertz | Bingoal Pauwels Sauces WB | +1:49 |
65 | Milan Menten | Bingoal Pauwels Sauces WB | +1:50 |
66 | Romain Hardy | Team Arkea Samsic | +1:51 |
67 | Anthony Maldonado | HP BTP–Auber93 | +1:54 |
68 | Tom Dernies | Roubaix Lille Metropole | +1:54 |
69 | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +1:56 |
70 | Niccolo Bonifazio | Team TotalEnergies | +2:00 |
71 | Quentin Pacher | B&B Hotels p/b KTM | +2:01 |
72 | Alessandro Covi | UAE Team Emirates | +2:02 |
73 | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | +2:06 |
74 | Lawrence Naesen | AG2R Citroen Team | +2:08 |
75 | Kevin Reza | B&B Hotels p/b KTM | +2:08 |
76 | Guy Niv | Israel Start-Up Nation | +2:08 |
77 | Jonas van Genechten | B&B Hotels p/b KTM | +2:11 |
78 | Andrea Toniatti | +2:14 | |
79 | August Jensen | Riwal Readynez Cycling Team | +2:17 |
80 | Dries van Gestel | Team TotalEnergies | +2:18 |
81 | Yoann Offredo | +2:18 | |
82 | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | +2:25 |
83 | Roy Jans | Cibel-Cebon | +2:25 |
84 | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | +2:29 |
85 | Tony Hurel | +2:30 | |
86 | Julien Morice | B&B Hotels p/b KTM | +2:49 |
87 | Pierre Idjouadienne | Roubaix Lille Metropole | +3:40 |
88 | Alo Jakin | HP BTP–Auber93 | +3:50 |
89 | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | +6:24 |
90 | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | +6:30 |
91 | Julien Bernard | Trek-Segafredo | +6:33 |
92 | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | +7:28 |
93 | Maxime Daniel | Team Arkea Samsic | +10:09 |
94 | Zico Waeytens | Verandas Willems CT | +11:01 |
95 | Pierre-Luc Perichon | Cofidis Solutions Credits | +13:33 |
96 | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | +13:37 |
97 | Stijn Devolder | Verandas Willems CT | +13:37 |
98 | Julius van den Berg | EF Education-Nippo | +13:52 |
99 | Marco Mathis | +13:57 | |
100 | Jonas Rickaert | Alpecin-Fenix | +14:01 |
101 | Edward Theuns | Trek-Segafredo | +14:03 |
102 | Morne van Niekerk | +14:04 | |
103 | Anton Vorobyev | +14:09 | |
104 | Brian van Goethem | +14:17 | |
105 | Urko Fernandez | +14:20 | |
106 | Julen Irizar | Murias Taldea | +14:31 |
107 | Przemyslaw Kasperkiewicz | Nippo-Delko-One Provence | +14:33 |
108 | Eduard Michael Grosu | Nippo - Vini Fantini | +14:40 |
109 | Lukas Spengler | Bingoal Pauwels Sauces WB | +14:42 |
110 | Dries de Bondt | Alpecin-Fenix | +14:42 |
111 | Mickael Delage | Groupama-FDJ | +14:43 |
112 | Geoffrey Soupe | Team TotalEnergies | +14:45 |
113 | Maxence Moncassin | +14:45 | |
114 | Pieter Vanspeybrouck | Intermarche Wanty Gobert | +14:55 |
115 | Angelo Tulik | Team TotalEnergies | +14:59 |
116 | Ramunas Navardauskas | +15:03 | |
117 | Enzo Wouters | +15:09 | |
118 | Giulio Masotto | +15:12 | |
119 | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | +15:15 |
120 | Emiel Vermeulen | Roubaix Lille Metropole | +15:24 |
121 | Viesturs Luksevics | +15:25 | |
122 | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | +15:25 |
123 | Thomas Vaubourzeix | +15:36 | |
124 | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita - Prodir | +15:38 |
125 | Kenny De Haes | Bingoal Pauwels Sauces WB | +15:39 |
126 | Loic Chetout | +15:46 | |
127 | Pierre Barbier | Roubaix Lille Metropole | +15:53 |
128 | Christophe Masson | Bingoal Pauwels Sauces WB | +15:55 |
129 | Bram Welten | Team Arkea Samsic | +15:55 |
130 | Luca Colnaghi | Mg.k Vis VPM | +16:13 |
131 | Ander Barrenetxea | Murias Taldea | +16:28 |
132 | Juan Lopez-Cozar | Euskaltel - Euskadi | +16:51 |
133 | Stepan Kurianov | Gazprom-RusVelo | +17:57 |
134 | Sacha Modolo | +18:38 | |
135 | Samy Aurignac | +20:45 |