Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Dwars door het Hageland - Aarschot 2016
2016
KolarstwoDwars door het Hageland - Aarschot
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 5 sierpień 16, Aarschot - Diest, Dystans: 195kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Niki Terpstra | Deceuninck-Quick Step | 4:27:08 |
2 | Wout van Aert | +0:01 | |
3 | Florian Senechal | Cofidis Solutions Credits | +0:01 |
4 | Jelle Wallays | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:01 |
5 | Marco Marcato | Italy National Selection | +0:08 |
6 | Liam Bertazzo | Vini Zabu-KTM | +0:08 |
7 | Tim Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:11 |
8 | Thomas Stewart | +0:21 | |
9 | Sean De Bie | Lotto Soudal | +0:21 |
10 | Timothy Dupont | Roubaix Lille Metropole | +0:21 |
11 | Hugo Hofstetter | Cofidis Solutions Credits | +0:21 |
12 | Stijn Steels | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:33 |
13 | Baptiste Planckaert | Roubaix Lille Metropole | +0:46 |
14 | Jenthe Biermans | +1:01 | |
15 | Tim Kerkhof | Team Roompot | +1:04 |
16 | Jerome Baugnies | Intermarche Wanty Gobert | +1:06 |
17 | Michel Kreder | EF Education-Nippo | +1:10 |
18 | Daniel Turek | Israel Start-Up Nation | +1:13 |
19 | Dimitri Claeys | Verandas Willems CT | +1:21 |
20 | Mark McNally | Intermarche Wanty Gobert | +1:24 |
21 | Lukasz Wisniowski | Deceuninck-Quick Step | +2:22 |
22 | Nick van der Lijke | Team Jumbo-Visma | +2:22 |
23 | Dries de Bondt | Verandas Willems CT | +4:49 |
24 | Pim Ligthart | Lotto Soudal | +4:49 |
25 | Gianni Vermeersch | Verandas Willems CT | +4:49 |
26 | Jelle Mannaerts | Verandas Willems CT | +4:49 |
27 | Nicolas Vereecken | Verandas Willems CT | +4:49 |
28 | Rudy Barbier | Roubaix Lille Metropole | +4:49 |
29 | Wietse Bosmans | +4:53 | |
30 | Piotr Havik | Rabobank Development Team | +4:53 |
31 | Timothy Stevens | +4:53 | |
32 | Johim Ariesen | Metec-TKH Continental Cyclingteam | +4:55 |
33 | Alexander Geuens | +4:58 | |
34 | Massimo Vanderaerden | Veranclassic-Ago | +4:58 |
35 | Rafael Andriato | Vini Zabu-KTM | +4:58 |
36 | Christophe Premont | Verandas Willems CT | +5:02 |
37 | Huub Duijn | Team Roompot | +5:02 |
38 | Philipp Walsleben | +5:03 | |
39 | Tim Merlier | +5:03 | |
40 | Alexandre Blain | Nippo-Delko-One Provence | +5:03 |
41 | Matthew Holmes | +5:03 | |
42 | Tom Dernies | +5:03 | |
43 | James Shaw | Lotto Soudal | +5:03 |
44 | Maxime Vantomme | Roubaix Lille Metropole | +5:03 |
45 | Tom Boonen | Deceuninck-Quick Step | +5:06 |
46 | Filippo Pozzato | Italy National Selection | +5:06 |
47 | Frederik Veuchelen | Intermarche Wanty Gobert | +5:06 |
48 | Dennis Coenen | Leopard Pro Cycling | +5:06 |
49 | Rayane Bouhanni | Etixx - Ihned | +5:06 |
50 | Adrian Kurek | CCC Sprandi Polkowice | +5:08 |
51 | Emiel Wastyn | Verandas Willems CT | +5:08 |
52 | Taylor Gunman | +5:08 | |
53 | Kevin de Jonghe | Sport Vlaanderen-Baloise | +5:08 |
54 | Justin Jules | Veranclassic-Ago | +5:11 |
55 | Daan Hoeyberghs | +5:11 | |
56 | Luke Mudgway | +5:11 | |
57 | Mark Christian | Team Wiggins | +5:11 |
58 | Gert Dockx | Lotto Soudal | +5:14 |
59 | Michael van Staeyen | Cofidis Solutions Credits | +5:14 |
60 | Dimitri Peyskens | Veranclassic-Ago | +5:14 |
61 | Olivier Pardini | Verandas Willems CT | +5:14 |
62 | Olivier Chevalier | +5:14 | |
63 | Nikolas Maes | Deceuninck-Quick Step | +5:16 |
64 | Matthew Zenovich | +5:16 | |
65 | Michael Thompson | Team Wiggins | +5:16 |
66 | Jonas Rickaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +5:16 |
67 | Sebastien Delfosse | +5:18 | |
68 | Nacer Bouhanni | Groupama-FDJ | +5:18 |
69 | Jonas Tenbrock | Team Stoelting | +5:18 |
70 | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | +5:18 |
71 | Yannick Mayer | Veranclassic-Ago | +5:18 |
72 | Anthony Perez | Cofidis Solutions Credits | +5:35 |
73 | Ludwig de Winter | +5:35 | |
74 | Jens Wallays | Sport Vlaanderen-Baloise | +5:40 |
75 | Alex Kirsch | Team Cult Energy | +5:57 |
76 | Frederique Robert | Intermarche Wanty Gobert | +5:57 |
77 | David van der Poel | +6:22 | |
78 | Laurent Evrard | +7:41 | |
79 | Samuel Lowe | Team Wiggins | +8:18 |
80 | Sander Helven | Sport Vlaanderen-Baloise | +8:21 |
81 | Chris Latham | Team Wiggins | +10:41 |
82 | Adam Toupalik | +10:45 | |
- | Niels Vandyck (DNS) | Verandas Willems CT | |
- | Jim Lindenburg (DNF) | Metec-TKH Continental Cyclingteam | |
- | Julien Stassen (DNF) | ||
- | Jens Vandenbogaerde (DNS) | ||
- | Ivar Slik (DNF) | Rabobank Development Team | |
- | Ciske Aneca (DNF) | ||
- | Jake Kelly (DNF) | Team Wiggins | |
- | Benjamin Verraes (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Vincent Baestaens (DNF) | ||
- | Alexis Caresmel (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Gruffudd Lewis (DNF) | ||
- | Nicolas Moncomble (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Christophe Masson (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Moreno De Pauw (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Tomasz Kiendys (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Mateusz Taciak (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Mark O\'Brien (DNF) | Drapac | |
- | Yoeri Havik (DNF) | Team De Rijke - Shanks | |
- | Dries Hollanders (DNF) | Metec-TKH Continental Cyclingteam | |
- | Kris Boeckmans (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Bartlomiej Matysiak (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Gabay Guy (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Christophe Sleurs (DNF) | ||
- | Frederik Backaert (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Moritz Backofen (DNF) | Team Stoelting | |
- | Sven Reutter (DNF) | Team Stoelting | |
- | Kevin Verwaest (DNS) | Veranclassic-Ago | |
- | Dillion Byrne (DNF) | ||
- | Yonder Godoy (DNF) | Androni Giocattoli - Sidermec | |
- | Jordi Van Loon (DNF) | Metec-TKH Continental Cyclingteam | |
- | Jacob Scott (DNF) | ||
- | Tim De Troyer (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Tom Bosmans (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Aviv Yechezkel (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Amaury Capiot (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Joeri Stallaert (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Angus Fyffe (DNF) | ||
- | Jori van Steenbergen (DNF) | ||
- | Tijmen Eising (DNF) | Metec-TKH Continental Cyclingteam | |
- | Jerome Kerf (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Gijs van Hoecke (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Emiel Vermeulen (DNF) | ||
- | Cristian Raileanu (DNF) | Vini Zabu-KTM | |
- | Stef van Zummeren (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Kurt Geysen (DNS) | ||
- | Sam Lennertz (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Jimmy Duquennoy (DNF) | ||
- | Jasper Bovenhuis (DNF) | EF Education-Nippo | |
- | Joeri Calleeuw (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Jeremy Leveau (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Mihkel Raeim (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Ivan Cortina (DNF) | Etixx - Ihned | |
- | Jonathan Breyne (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Sean Lake (DNF) | ||
- | Neil van der Ploeg (DNF) | ||
- | Wojciech Migdal (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Calvin Watson (DNF) | Trek-Segafredo | |
- | Brian van Goethem (DNF) | Metec-TKH Continental Cyclingteam | |
- | Kenneth Vanbilsen (DNF) | Cofidis Solutions Credits | |
- | Wesley Kreder (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Willi Willwohl (DNF) | ||
- | Tomas Gil (DNF) | Vini Zabu-KTM | |
- | Mathew Cronshaw (DNF) | ||
- | Julien Vermote (DNS) | Deceuninck-Quick Step | |
- | Samuel Harrison (DNF) | Team Wiggins | |
- | Tobyn Horton (DNF) | ||
- | Michael Carbel (DNF) | Team Cult Energy | |
- | Grzegorz Stepniak (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Stefan Kreder (DNF) | Metec-TKH Continental Cyclingteam | |
- | Lawrence Naesen (DNF) | ||
- | Roy Goldstein (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Dieter Bouvry (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Emanuel Piaskowy (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Mirko Tedeschi (DNF) | Vini Zabu-KTM | |
- | Eryk Laton (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Jonas Ahlstrand (DNF) | Cofidis Solutions Credits | |
- | Samuele Conti (DNF) | Vini Zabu-KTM | |
- | Thomas Koep (DNF) | Team Stoelting | |
- | Fraser Gough (DNF) | ||
- | Oliver Kent-Spark (DNF) | ||
- | Daniel Patten (DNF) | Team Wiggins | |
- | Louis Verhelst (DNF) | Cofidis Solutions Credits | |
- | Davide Martinelli (DNF) | Deceuninck-Quick Step | |
- | Berden de Vries (DNF) | Team Jo Piels | |
- | Sean Mckenna (DNF) | ||
- | Michael Goolaerts (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Kenny De Haes (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Joren Touquet (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Stijn Vandenbergh (DNF) | Deceuninck-Quick Step | |
- | Erick Rowsell (DNF) | Bora-Hansgrohe | |
- | Jakub Kaczmarek (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Maarten van Trijp (DNF) | Rabobank Development Team | |
- | Omer Goldstein (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Kenny Willems (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Alexande Weifenbach (DNF) | Team Stoelting | |
- | Yannick Peeters (DNF) | ||
- | Liam Aitcheson (DNF) | ||
- | Michael O\'Loughlin (DNF) | Team Wiggins | |
- | Andy Leigh (DNF) | ||
- | Arno van der Zwet (DNF) | Metec-TKH Continental Cyclingteam | |
- | Josef Cerny (DNF) | CCC Sprandi Polkowice |
Następne mecze
KolarstwoDwars door het Hageland - Aarschot
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.