Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan: topbonus. Wpłacasz 150 zł a grasz za 450 zł
Konkurs na Mistrzostwa Świata 2022  - typuj i wygrywaj
Konkurs na Mistrzostwa Świata 2022 - typuj i wygrywaj
Można już typować 352. kolejkę konkursu SUPERTOTO, w której typujemy Mistrzostwa Świata 2022.

Wyniki MHL

2022
2023
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze MHL
Rosja
AK
W
T1
T2
T3
D
K
14:30
Kol 1
14:30
00
14:30
Kol 1
14:30
00
16:30
Kol 1
16:30
00
17:00
Kol 1
17:00
00
17:00
Kol 1
17:00
00
Ostatnie mecze
Rosja
Rosja MHL
AK
W
T1
T2
T3
D
K
FT
32
01
20
11
FT
35
30
04
01
Po dogrywce
FT dog
21
00
11
00
10
FT
03
00
01
02
Koniec
FT
53
32
00
21
Następne mecze
Rosja
Rosja MHL
AK
W
T1
T2
T3
D
K
jutro 11:00
Kol 1
jutro 11:00
00
jutro 11:00
Kol 1
jutro 11:00
00
jutro 11:00
Kol 1
jutro 11:00
00
jutro 11:00
Kol 1
jutro 11:00
00
jutro 12:30
Kol 1
jutro 12:30
00
jutro 14:00
Kol 1
jutro 14:00
00
jutro 16:00
Kol 1
jutro 16:00
00
jutro 17:00
Kol 1
jutro 17:00
00
jutro 17:00
Kol 1
jutro 17:00
00
jutro 17:00
Kol 1
jutro 17:00
00

Tabela MHL

Western
Lp Drużyna M PKT W P ZP:SP Forma
1 Loko 29 46 17 4 105:58
  • P
  • R
  • P
  • W
  • W
  • R
2 SKA-1946 26 45 20 2 105:50
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
3 MHC Dynamo 27 40 13 6 82:57
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
4 Dynamo St. Petersburg Juniors 24 38 12 4 81:61
  • R
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
5 Mikhaylov Academy 27 36 16 9 91:70
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
6 Krasnaya Armiya 25 35 10 6 95:64
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
7 Dinamo Shinnik 27 34 14 10 99:64
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
8 Kapitan Stupino 23 33 15 6 74:54
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
9 MHC Spartak 26 31 12 10 87:70
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
10 Sakhalinskie Akuly 25 25 10 11 72:90
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
  • W
11 Russkie Vityazi 26 25 8 11 60:75
  • R
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
12 Almaz 27 25 5 11 67:84
  • R
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
13 Atlanty 21 24 8 8 53:53
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • R
14 Krylya Sovetov 27 23 9 13 52:85
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
15 Amurskie Tigry 25 22 8 13 70:80
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
16 AKM Junior 27 20 7 16 68:93
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
17 SKA-Varyagi 26 19 7 14 73:88
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
18 SKA-GUOR Karelia 25 11 4 19 44:93
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
19 Tayfun 29 9 2 24 43:132
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
Eastern
Lp Drużyna M PKT W P ZP:SP Forma
1 Belye Medvedi 25 42 14 4 92:58
  • W
  • R
  • R
  • W
  • R
  • R
2 Omskie Yastreby 24 39 15 4 88:60
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Chaika 23 36 15 5 69:44
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
4 Stalnye Lisy 25 35 12 6 85:57
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
5 Tolpar 25 34 12 7 88:60
  • R
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
6 Sibirskie Snaipery 25 33 11 6 96:80
  • P
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
7 Mamonty Yugry 25 30 12 8 82:61
  • R
  • R
  • R
  • P
  • W
  • P
8 Avto Yekaterinburg 23 29 11 8 87:66
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
9 Reaktor 26 29 8 10 89:97
  • W
  • W
  • W
  • R
  • R
  • P
10 Molot-Prikamye Perm Juniors 27 28 10 11 64:83
  • P
  • W
  • R
  • P
  • W
  • R
11 Sputnik Almetyevsk 25 24 10 11 66:83
  • P
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
12 Tyumensky Legion 25 24 6 11 74:97
  • R
  • P
  • R
  • R
  • R
  • P
13 Ladya Togliatti Juniors 21 22 11 10 51:59
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
14 Irbis Kazan 25 22 8 13 60:57
  • W
  • W
  • R
  • P
  • P
  • R
15 Lokomotiv Yaroslavl 2 23 20 7 12 52:73
  • R
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
16 Kuznetskie Medvedi 25 18 4 13 57:81
  • W
  • R
  • P
  • W
  • R
  • R
17 Krasnoyarskie Rysi 26 14 4 17 46:86
  • P
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
18 Sarmaty 22 9 2 16 58:102
  • P
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
Dywizja Gold
Lp Drużyna M PKT W P ZP:SP Forma
1 Loko 29 46 17 4 105:58
  • P
  • R
  • P
  • W
  • W
  • R
2 SKA-1946 26 45 20 2 105:50
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Belye Medvedi 25 42 14 4 92:58
  • W
  • R
  • R
  • W
  • R
  • R
4 MHC Dynamo 27 40 13 6 82:57
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
5 Omskie Yastreby 24 39 15 4 88:60
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
6 Dynamo St. Petersburg Juniors 24 38 12 4 81:61
  • R
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
7 Chaika 23 36 15 5 69:44
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
8 Stalnye Lisy 25 35 12 6 85:57
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
9 Krasnaya Armiya 25 35 10 6 95:64
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
10 Tolpar 25 34 12 7 88:60
  • R
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
11 MHC Spartak 26 31 12 10 87:70
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
12 Mamonty Yugry 25 30 12 8 82:61
  • R
  • R
  • R
  • P
  • W
  • P
13 Russkie Vityazi 26 25 8 11 60:75
  • R
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
14 Almaz 27 25 5 11 67:84
  • R
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
15 Sputnik Almetyevsk 25 24 10 11 66:83
  • P
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
16 Krylya Sovetov 27 23 9 13 52:85
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
17 Irbis Kazan 25 22 8 13 60:57
  • W
  • W
  • R
  • P
  • P
  • R
18 Lokomotiv Yaroslavl 2 23 20 7 12 52:73
  • R
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
Dywizja Silver
Lp Drużyna M PKT W P ZP:SP Forma
1 Mikhaylov Academy 27 36 16 9 91:70
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
2 Dinamo Shinnik 27 34 14 10 99:64
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
3 Kapitan Stupino 23 33 15 6 74:54
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
4 Sibirskie Snaipery 25 33 11 6 96:80
  • P
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
5 Avto Yekaterinburg 23 29 11 8 87:66
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
6 Reaktor 26 29 8 10 89:97
  • W
  • W
  • W
  • R
  • R
  • P
7 Molot-Prikamye Perm Juniors 27 28 10 11 64:83
  • P
  • W
  • R
  • P
  • W
  • R
8 Sakhalinskie Akuly 25 25 10 11 72:90
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
  • W
9 Atlanty 21 24 8 8 53:53
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • R
10 Tyumensky Legion 25 24 6 11 74:97
  • R
  • P
  • R
  • R
  • R
  • P
11 Ladya Togliatti Juniors 21 22 11 10 51:59
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
12 Amurskie Tigry 25 22 8 13 70:80
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
13 AKM Junior 27 20 7 16 68:93
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
14 SKA-Varyagi 26 19 7 14 73:88
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
15 Kuznetskie Medvedi 25 18 4 13 57:81
  • W
  • R
  • P
  • W
  • R
  • R
16 Krasnoyarskie Rysi 26 14 4 17 46:86
  • P
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
17 SKA-GUOR Karelia 25 11 4 19 44:93
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
18 Tayfun 29 9 2 24 43:132
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
19 Sarmaty 22 9 2 16 58:102
  • P
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Vancouver Canucks 1-4 Washington Capitals
    GolGol: 38' Carlson
  • Calgary Flames 6-2 Florida Panthers
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Calgary Flames 6-2 Florida Panthers
    Kartka Kartka: 59' Stone
  • Calgary Flames 6-2 Florida Panthers
    GolGol: 58' Mangiapane
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u