Wyniki lotto
Dzisiejsze wyniki Lotto godz.21:40:

16
21
31
40
45
49
Piłka nożna Moje ligi
Turnieje

Górnik Wałbrzych Ii

Klasa B
Menu Górnik Wałbrzych Ii
Ostatnie wyniki
Załaduj kolejne mecze
Skład Górnik Wałbrzych Ii
Nieznana pozycja
Nr Nazwisko
5 Jakub Baraniec 2 0 180' 2 2 0 0 0 0 0
15 Patryk Bińkowski 0 0 0' 0 1 0 0 0 0 0
10 Mateusz Biskup 3 0 270' 3 3 0 1 0 0 0
10 Damian Bogacz 3 3 270' 3 3 0 0 0 0 0
2 Patryk Ciepielewski 1 0 90' 1 2 0 0 0 0 0
11 Denis Dec 3 6 270' 3 5 0 0 0 0 0
6 Marcin Domagała 4 0 360' 4 5 1 0 0 0 0
16 Mateusz Drążek 5 0 450' 5 5 0 0 0 0 0
6 Jacek Fojna 2 3 180' 2 3 2 0 0 0 0
2 Wojciech Frączek 3 0 270' 3 4 0 0 0 0 0
14 Marcin Gawlik 0 0 0' 0 1 0 0 0 0 0
6 Karol Grzondziel 2 0 180' 2 3 0 0 0 0 0
7 Jakub Jędras 1 1 90' 1 1 0 0 0 0 0
15 Dawid Kokoszka 0 0 0' 0 1 0 0 0 0 0
9 Piotr Krawczyk 2 0 180' 2 2 0 0 0 0 0
11 Marcin Malczewski 3 0 270' 3 5 0 0 0 0 0
4 Radosław Marciniak 2 0 180' 2 2 0 0 0 0 0
17 Krzysztof Michalak 0 0 0' 0 2 0 0 0 0 0
18 Grzegorz Michalak 5 1 450' 5 5 0 0 0 0 0
3 Adrian Mrowiec 2 2 180' 2 2 0 1 0 0 0
8 Kamil Młodziński 1 1 90' 1 1 0 0 0 0 0
14 Cyprian Polonieski 2 0 180' 2 4 0 0 0 0 0
8 Adrian Przybysz 2 0 180' 2 2 0 0 0 0 0
12 Kamil Reczulski 4 1 360' 4 4 0 0 0 0 0
9 Miłosz Rodziewicz 2 0 180' 2 4 1 0 0 0 0
7 Piotr Rojek 5 4 450' 5 6 2 0 0 0 0
8 Mateusz Sobiesierski 1 1 90' 1 1 0 0 0 0 0
5 Alan Sowik 2 0 180' 2 2 0 0 0 0 0
13 Paweł Tobiasz 0 0 0' 0 1 0 0 0 0 0
13 Kacper Wiśniewski 0 1 0' 0 1 0 0 0 0 0
19 Michał Zaremba 1 1 90' 1 2 0 0 0 0 0
4 Bartłomiej Ziobro 3 2 270' 3 5 0 0 0 0 0
Tabele Górnik Wałbrzych Ii
Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Górnik Wałbrzych Ii 13 35 11 2 0 75 16 59
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Zagłębie Wałbrzych 13 29 9 2 2 31 15 16
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
  • W
3 Mks Szczawno Zdrój Ii 13 28 9 1 3 56 24 32
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
4 Nysa Kłaczyna 13 23 6 5 2 23 16 7
  • R
  • W
  • R
  • W
  • P
  • R
  • W
  • R
5 Zieloni Mrowiny 13 23 7 2 4 42 28 14
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
  • R
6 Karolina Jaworzyna śląska Ii 13 22 7 1 5 33 25 8
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
7 Tęcza Bolesławice 13 22 6 4 3 36 30 6
  • R
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
  • R
8 Piotrowice świdnickie Lks 13 18 5 3 5 46 24 22
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
  • R
9 Błyskawica Kalno 13 15 4 3 6 18 34 -16
  • P
  • W
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
10 Sokół Kostrza 13 14 4 2 7 34 46 -12
  • R
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
11 Grom Panków 13 12 3 3 7 28 43 -15
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • R
12 Zryw łażany 13 6 1 3 9 19 47 -28
  • R
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
13 Płomień Dobromierz 13 5 1 2 10 17 58 -41
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
14 Huragan Olszany 13 4 1 1 11 10 62 -52
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia