Reklama
Wyniki World Tour Tour de Pologne 2020
2020
KolarstwoTour de Pologne
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 9 sierpień 20, Zakopane - Krakow, Dystans: 188kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Davide Ballerini | Deceuninck-Quick Step | 4:31:22 |
2 | Pascal Ackermann | Bora-Hansgrohe | +0:00 |
3 | Alberto Dainese | Team DSM | +0:00 |
4 | Ryan Gibbons | Team Qhubeka NextHash | +0:00 |
5 | Jasper Philipsen | Axeon CT | +0:00 |
6 | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | +0:00 |
7 | Juan Sebastian Molano | Team Manzana Postobon | +0:00 |
8 | Phil Bauhaus | Team DSM | +0:00 |
9 | Szymon Sajnok | CCC Sprandi Polkowice | +0:00 |
11 | Fabian Lienhard | Groupama-FDJ | +0:00 |
12 | John Degenkolb | Lotto Soudal | +0:00 |
13 | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
14 | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | +0:00 |
15 | Jonas Rutsch | EF Education-Nippo | +0:00 |
16 | Luka Mezgec | Team BikeExchange | +0:00 |
17 | Patryk Stosz | CCC Sprandi Polkowice | +0:00 |
18 | Charles Planet | Team Novo Nordisk | +0:00 |
19 | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | +0:00 |
20 | Jonas Vingegaard | ColoQuick | +0:00 |
21 | Casper Pedersen | Aqua Blue Sport | +0:00 |
22 | Kamil Malecki | CCC Team | +0:00 |
24 | Maximilian Schachmann | Deceuninck-Quick Step | +0:00 |
25 | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | +0:00 |
26 | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | +0:00 |
27 | Rui Costa | UAE Team Emirates | +0:00 |
28 | Diego Ulissi | UAE Team Emirates | +0:00 |
29 | Peter Kusztor | Amplatz-BMC | +0:00 |
30 | Hugo Houle | Astana Premier Tech | +0:00 |
31 | Cristian Scaroni | Mg.k Vis VPM | +0:00 |
32 | Esteban Chaves | Team BikeExchange | +0:00 |
33 | Anthony Roux | Groupama-FDJ | +0:00 |
34 | Stefan De Bod | Team Qhubeka NextHash | +0:00 |
35 | Christoph Pfingsten | Team Jumbo-Visma | +0:00 |
36 | Wilco Kelderman | Team DSM | +0:00 |
37 | Norman Vahtra | Israel Start-Up Nation | +0:00 |
38 | Jai Hindley | Team DSM | +0:00 |
39 | Patrick Bevin | CCC Team | +0:00 |
40 | Tobias Foss | Team Jumbo-Visma | +0:00 |
41 | Attila Valter | CCC Team | +0:00 |
42 | Simon Yates | Team BikeExchange | +0:00 |
43 | Sergey Chernetski | Caja Rural-Seguros RGA | +0:00 |
44 | Jesper Hansen | Cofidis Solutions Credits | +0:00 |
45 | Benjamin Thomas | Groupama-FDJ | +0:00 |
46 | Mikel Nieve | Team BikeExchange | +0:00 |
47 | Tim Wellens | Lotto Soudal | +0:00 |
48 | Nicolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | +0:00 |
49 | Jorge Arcas | Movistar Team | +0:00 |
50 | Rudy Molard | Groupama-FDJ | +0:00 |
51 | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | +0:00 |
52 | Denis Nekrasov | +0:00 | |
53 | Piotr Brozyna | CCC Sprandi Polkowice | +0:00 |
54 | Florian Stork | Team DSM | +0:00 |
55 | Chris Harper | Team Jumbo-Visma | +0:00 |
56 | Michal Golas | INEOS Grenadiers | +0:00 |
57 | Imanol Erviti | Movistar Team | +0:00 |
58 | Chris Hamilton | Team DSM | +0:00 |
59 | Rafal Majka | Bora-Hansgrohe | +0:00 |
60 | Yevgeniy Gidich | Astana Premier Tech | +0:00 |
61 | Dimitri Claeys | Cofidis Solutions Credits | +0:00 |
62 | Simon Geschke | CCC Team | +0:00 |
63 | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | +0:00 |
64 | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | +0:00 |
65 | Maciej Paterski | Wibatech Merx | +0:00 |
66 | Mark Padun | Bahrain Victorious | +0:00 |
67 | Ben Gastauer | AG2R Citroen Team | +0:00 |
68 | Steff Crass | Lotto Soudal | +0:00 |
69 | Lluis Mas | Movistar Team | +0:00 |
70 | Jonas Gregaard | Riwal Readynez Cycling Team | +0:00 |
71 | Edward Theuns | Trek-Segafredo | +0:00 |
72 | Jose Herrada | Cofidis Solutions Credits | +0:00 |
73 | Ion Izagirre | Bahrain Victorious | +0:00 |
74 | Ben King | Team Qhubeka NextHash | +0:00 |
75 | Neilson Powless | EF Education-Nippo | +0:00 |
76 | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | +0:00 |
77 | Dries Devenyns | Deceuninck-Quick Step | +0:00 |
78 | Jakob Fuglsang | Astana Premier Tech | +0:00 |
79 | Ilnur Zakarin | CCC Team | +0:00 |
80 | Owain Doull | INEOS Grenadiers | +0:00 |
81 | Edward Dunbar | INEOS Grenadiers | +0:00 |
82 | Yuriy Natarov | Astana Premier Tech | +0:00 |
83 | Nils Eekhoff | Team DSM | +0:00 |
84 | Pawel Bernas | CCC Team | +0:00 |
85 | Emils Liepins | Trek-Segafredo | +0:00 |
86 | Axel Domont | AG2R Citroen Team | +0:00 |
87 | Geoffrey Bouchard | AG2R Citroen Team | +0:15 |
88 | Ruediger Selig | Bora-Hansgrohe | +0:20 |
89 | Brandon McNulty | UAE Team Emirates | +0:20 |
90 | Heinrich Haussler | Bahrain Victorious | +0:20 |
91 | Roger Kluge | Team BikeExchange | +0:28 |
92 | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | +0:32 |
93 | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | +0:39 |
94 | David Lozano | Team Novo Nordisk | +0:39 |
95 | Sam Brand | Team Novo Nordisk | +0:39 |
96 | Harry Tanfield | AG2R Citroen Team | +0:39 |
97 | Enrico Gasparotto | Team Qhubeka NextHash | +0:39 |
98 | Alexis Gougeard | AG2R Citroen Team | +0:39 |
99 | Alexis Renard | Israel Start-Up Nation | +0:39 |
100 | Dorian Godon | Cofidis Solutions Credits | +0:39 |
101 | Mark Cavendish | Bahrain Victorious | +0:39 |
102 | James Whelan | EF Education-Nippo | +0:39 |
103 | Marcel Sieberg | Lotto Soudal | +0:39 |
104 | Taco van der Hoorn | Team Roompot | +0:39 |
105 | Sebastiaan Langeveld | EF Education-Nippo | +0:39 |
106 | Kamil Gradek | CCC Team | +0:39 |
107 | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | +0:56 |
108 | Wout Poels | Bahrain Victorious | +0:56 |
109 | Luke Rowe | INEOS Grenadiers | +0:56 |
110 | Rohan Dennis | INEOS Grenadiers | +0:56 |
111 | Alex Kirsch | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:56 |
112 | Michael Schwarzmann | Bora-Hansgrohe | +0:56 |
113 | Matthias Braendle | Israel Start-Up Nation | +1:07 |
114 | Adrian Banaszek | Voster ATS Team | +1:07 |
115 | Julien Vermote | Cofidis Solutions Credits | +1:17 |
116 | Gino Maeder | Team Qhubeka NextHash | +1:17 |
117 | Thomas Scully | EF Education-Nippo | +1:43 |
118 | Alfred Wright | Bahrain Victorious | +1:57 |
119 | Daryl Impey | Team BikeExchange | +1:57 |
120 | Sam Bewley | Team BikeExchange | +2:00 |
121 | Barnabas Peak | Team BikeExchange | +2:00 |
122 | Jos van Emden | Team Jumbo-Visma | +2:38 |
123 | James Knox | Deceuninck-Quick Step | +2:38 |
124 | Laurens De Vreese | Astana Premier Tech | +2:38 |
125 | Alexander Cataford | Israel Start-Up Nation | +2:53 |
126 | James Gene Piccoli | Israel Start-Up Nation | +2:53 |
127 | Samuele Battistella | Team Qhubeka NextHash | +2:53 |
128 | Mattia Cattaneo | Deceuninck-Quick Step | +2:53 |
129 | Maciej Bodnar | Bora-Hansgrohe | +2:53 |
130 | Dylan Sunderland | Team Qhubeka NextHash | +2:53 |
131 | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | +2:53 |
132 | Nathan Haas | Cofidis Solutions Credits | +4:05 |
133 | Patrick Konrad | Bora-Hansgrohe | +4:05 |
134 | Petr Rikunov | +4:05 | |
135 | Jonathan Dibben | Lotto Soudal | +4:05 |
136 | Alan Banaszek | CCC Sprandi Polkowice | +5:01 |
137 | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | +9:27 |
138 | Przemyslaw Kasperkiewicz | Nippo-Delko-One Provence | +9:27 |
- | Richard Carapaz (DNS) | INEOS Grenadiers | |
- | Ivo Oliveira (DNS) | UAE Team Emirates |
Następne mecze
KolarstwoTour de Pologne
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ranking Tour de Pologne
Lp | Kolarz | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 21:29:50 |
2 | Jakob Fuglsang | Astana Premier Tech | +1:52 |
3 | Simon Yates | Team BikeExchange | +2:28 |
4 | Rafal Majka | UAE Team Emirates | +2:32 |
5 | Diego Ulissi | UAE Team Emirates | +3:09 |
6 | Kamil Malecki | Lotto Soudal | +3:12 |
7 | Wilco Kelderman | Bora-Hansgrohe | +3:15 |
8 | Jonas Vingegaard | Team Jumbo-Visma | +3:18 |
9 | Mikel Nieve | Team BikeExchange | +3:18 |
10 | Rui Costa | UAE Team Emirates | +3:19 |
11 | Esteban Chaves | Team BikeExchange | +3:19 |
12 | Tim Wellens | Lotto Soudal | +3:19 |
13 | Maximilian Schachmann | Bora-Hansgrohe | +3:19 |
14 | Jai Hindley | Team DSM | +3:19 |
15 | Rudy Molard | Groupama-FDJ | +3:27 |
16 | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | +4:09 |
17 | Chris Hamilton | Team DSM | +4:15 |
18 | Jesper Hansen | Tinkoff-Saxo | +4:53 |
19 | Tobias Foss | Team Jumbo-Visma | +6:18 |
20 | Ion Izagirre | Astana Premier Tech | +6:18 |
21 | Patrick Konrad | Bora-Hansgrohe | +7:24 |
22 | James Whelan | EF Education-Nippo | +7:50 |
23 | Simon Geschke | Cofidis Solutions Credits | +8:23 |
24 | Hugo Houle | Astana Premier Tech | +8:52 |
25 | Neilson Powless | EF Education-Nippo | +8:52 |
26 | Edward Dunbar | INEOS Grenadiers | +8:52 |
27 | Attila Valter | Groupama-FDJ | +8:54 |
28 | Sergey Chernetski | Gazprom-RusVelo | +8:54 |
29 | Casper Pedersen | Team DSM | +8:54 |
30 | Steff Crass | Lotto Soudal | +8:54 |
31 | Piotr Brozyna | +8:54 | |
32 | Ilnur Zakarin | Gazprom-RusVelo | +8:54 |
33 | Jose Herrada | Cofidis Solutions Credits | +9:02 |
34 | Anthony Roux | Groupama-FDJ | +9:34 |
35 | Wout Poels | Bahrain Victorious | +9:57 |
36 | Geoffrey Bouchard | AG2R Citroen Team | +10:00 |
37 | Imanol Erviti | Movistar Team | +10:18 |
38 | Ben Gastauer | AG2R Citroen Team | +10:39 |
39 | Yuriy Natarov | Astana Premier Tech | +10:53 |
40 | James Gene Piccoli | Israel Start-Up Nation | +13:04 |
41 | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | +13:13 |
42 | Alexander Cataford | Israel Start-Up Nation | +13:19 |
43 | Lluis Mas | Movistar Team | +13:21 |
44 | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | +13:36 |
45 | Benjamin Thomas | Groupama-FDJ | +13:38 |
46 | Florian Stork | Team DSM | +13:41 |
47 | Owain Doull | INEOS Grenadiers | +13:57 |
48 | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | +14:16 |
49 | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | +14:59 |
50 | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | +15:08 |
51 | Dimitri Claeys | Team Qhubeka NextHash | +16:20 |
52 | Jorge Arcas | Movistar Team | +16:37 |
53 | Brandon McNulty | UAE Team Emirates | +16:44 |
54 | Samuele Battistella | Astana Premier Tech | +16:46 |
55 | Ben King | +17:51 | |
56 | Luka Mezgec | Team BikeExchange | +19:02 |
57 | Nathan Haas | Cofidis Solutions Credits | +19:55 |
58 | Chris Harper | Team Jumbo-Visma | +20:58 |
59 | Nicolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | +21:16 |
60 | Enrico Gasparotto | +21:47 | |
61 | Mark Padun | Bahrain Victorious | +22:23 |
62 | Edward Theuns | Trek-Segafredo | +22:37 |
63 | Luke Rowe | INEOS Grenadiers | +22:40 |
64 | Christoph Pfingsten | Team Jumbo-Visma | +22:41 |
65 | Jasper Philipsen | +22:57 | |
66 | Alexis Gougeard | AG2R Citroen Team | +23:04 |
67 | Pawel Bernas | +23:33 | |
68 | Dries Devenyns | Deceuninck-Quick Step | +23:52 |
69 | Axel Domont | AG2R Citroen Team | +24:20 |
70 | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | +24:39 |
71 | Denis Nekrasov | +24:50 | |
72 | Davide Ballerini | Deceuninck-Quick Step | +25:32 |
73 | Dorian Godon | AG2R Citroen Team | +25:46 |
74 | Fabian Lienhard | Groupama-FDJ | +26:01 |
75 | Julien Vermote | +26:24 | |
76 | Michal Golas | INEOS Grenadiers | +26:32 |
77 | Mattia Cattaneo | Deceuninck-Quick Step | +26:45 |
78 | Rohan Dennis | INEOS Grenadiers | +26:57 |
79 | Jonas Gregaard | Astana Premier Tech | +26:58 |
80 | Taco van der Hoorn | Intermarche Wanty Gobert | +27:25 |
81 | Charles Planet | Team Novo Nordisk | +27:55 |
82 | Ryan Gibbons | UAE Team Emirates | +28:08 |
83 | Jonas Rutsch | EF Education-Nippo | +28:26 |
84 | Patryk Stosz | +28:35 | |
85 | Jos van Emden | Team Jumbo-Visma | +28:35 |
86 | Piet Allegaert | +28:38 | |
87 | James Knox | Deceuninck-Quick Step | +29:46 |
88 | Movistar Team | +30:11 | |
89 | Heinrich Haussler | Bahrain Victorious | +30:37 |
90 | Daryl Impey | Israel Start-Up Nation | +30:39 |
91 | Gino Maeder | Bahrain Victorious | +31:22 |
92 | Patrick Bevin | Israel Start-Up Nation | +31:49 |
93 | John Degenkolb | Lotto Soudal | +32:15 |
94 | Alfred Wright | Bahrain Victorious | +32:15 |
95 | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | +32:29 |
96 | Kamil Gradek | CCC Team | +33:47 |
97 | David Lozano | Team Novo Nordisk | +33:47 |
98 | Sam Bewley | Team BikeExchange | +33:59 |
99 | Peter Kusztor | Team Novo Nordisk | +34:05 |
100 | Maciej Paterski | Wibatech Merx | +34:45 |
101 | Alexis Renard | Israel Start-Up Nation | +35:00 |
102 | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | +35:25 |
103 | Stefan De Bod | Astana Premier Tech | +36:04 |
104 | Pascal Ackermann | Bora-Hansgrohe | +36:27 |
105 | Thomas Scully | EF Education-Nippo | +37:42 |
106 | Movistar Team | +37:58 | |
107 | Yevgeniy Gidich | Astana Premier Tech | +38:16 |
108 | Michael Schwarzmann | Bora-Hansgrohe | +38:59 |
109 | Barnabas Peak | Team BikeExchange | +39:50 |
110 | Phil Bauhaus | Bahrain Victorious | +40:13 |
111 | Ruediger Selig | Bora-Hansgrohe | +40:15 |
112 | Szymon Sajnok | Cofidis Solutions Credits | +40:16 |
113 | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | +40:24 |
114 | Emils Liepins | Trek-Segafredo | +40:29 |
115 | Sam Brand | Team Novo Nordisk | +41:48 |
116 | Cristian Scaroni | Mg.k Vis VPM | +43:39 |
117 | Maciej Bodnar | Bora-Hansgrohe | +44:50 |
118 | Alberto Dainese | Team DSM | +45:14 |
119 | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | +46:55 |
120 | Marcel Sieberg | Bahrain Victorious | +47:11 |
121 | Laurens De Vreese | +47:21 | |
122 | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | +47:36 |
123 | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | +47:56 |
124 | Roger Kluge | Lotto Soudal | +48:24 |
125 | Adrian Banaszek | Voster ATS Team | +49:03 |
126 | Nils Eekhoff | Team DSM | +49:16 |
127 | Przemyslaw Kasperkiewicz | Nippo-Delko-One Provence | +49:38 |
128 | Norman Vahtra | Israel Start-Up Nation | +49:47 |
129 | Juan Sebastian Molano | UAE Team Emirates | +50:29 |
130 | Dylan Sunderland | Team Qhubeka NextHash | +50:35 |
131 | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | +50:37 |
132 | Sebastiaan Langeveld | EF Education-Nippo | +51:14 |
133 | Matthias Braendle | Israel Start-Up Nation | +51:23 |
134 | Harry Tanfield | Team Qhubeka NextHash | +52:43 |
135 | Jonathan Dibben | +57:31 | |
136 | Alan Banaszek | +58:27 | |
137 | Mark Cavendish | Deceuninck-Quick Step | +59:27 |
138 | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | +1:08:34 |