Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Volta a Portugal 2019
2019
KolarstwoVolta a Portugal
Status: Koniec
LIVE!
Etap 10 » 11 sierpień 19, Vila Nova de Gaia - Porto, Dystans: 19.5kmNastępne mecze
KolarstwoVolta a Portugal
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ranking Volta a Portugal
Lp | Kolarz | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Joao Rodrigues | W52-FC Porto-Porto Canal | 40:57:04 |
2 | Joni Brandao | +0:27 | |
3 | Gustavo Cesar | W52-FC Porto-Porto Canal | +1:08 |
4 | Antonio Carvalho | W52-FC Porto-Porto Canal | +2:32 |
5 | Edgar Pinto | +3:14 | |
6 | Joao Benta | +3:15 | |
7 | David Rodrigues | +4:44 | |
8 | Cristian Montoya | Medellin | +5:24 |
9 | Daniel Silva | +5:33 | |
10 | Henrique Casimiro | Efapel | +5:43 |
11 | Hugo Sancho | +7:37 | |
12 | Luis Fernandes | +8:01 | |
13 | Juan Osorio | Burgos-BH | +11:06 |
14 | Alejandro Marque | +11:54 | |
15 | Tiago Machado | +12:06 | |
16 | Brice Feillu | Team Arkea Samsic | +13:33 |
17 | Emanuel Duarte | +14:57 | |
18 | Urko Fernandez | +14:59 | |
19 | Sergio Pardilla | Caja Rural-Seguros RGA | +18:38 |
20 | Ricardo Mestre | W52-FC Porto-Porto Canal | +19:10 |
21 | Jesus Del Pino | Efapel | +19:33 |
22 | Oscar Sevilla | Medellin | +24:14 |
23 | Rafael Silva | Efapel | +24:23 |
24 | Venceslau Fernandes | +26:32 | |
25 | Sergio Paulinho | Efapel | +27:39 |
26 | Luis Mendonca | +28:45 | |
27 | Juan Lopez-Cozar | Euskaltel - Euskadi | +34:29 |
28 | Filipe Cardoso | +35:00 | |
29 | Robigzon Oyola | Medellin | +39:50 |
30 | Andre Ramalho | +42:57 | |
31 | Sergio Vega | +44:55 | |
32 | Micael Isidoro | +46:22 | |
33 | Bruno Silva | Efapel | +47:01 |
34 | Rafael Lourenco | +48:04 | |
35 | Danilo Celano | Caja Rural-Seguros RGA | +49:22 |
36 | Marcio Barbosa | +50:09 | |
37 | Ibai Azurmendi | Euskaltel - Euskadi | +50:41 |
38 | Alvaro Trueba | +51:25 | |
39 | Kent Main | +51:35 | |
40 | David Livramento | +52:10 | |
41 | Luis Gomes | +54:30 | |
42 | Daniel Freitas | W52-FC Porto-Porto Canal | +56:16 |
43 | Romain Le Roux | Team Arkea Samsic | +1:01:16 |
44 | Benjamin Perry | Astana Premier Tech | +1:01:17 |
45 | Awet Gebremedhin | +1:01:58 | |
46 | Marco Tizza | Nippo - Vini Fantini | +1:02:41 |
47 | Txomin Juaristi | Euskaltel - Euskadi | +1:04:18 |
48 | Alvaro Cuadros | Caja Rural-Seguros RGA | +1:04:26 |
49 | Josu Zabala | Caja Rural-Seguros RGA | +1:05:10 |
50 | Gaspar Goncalves | +1:05:22 | |
51 | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita - Prodir | +1:06:53 |
52 | Pablo Guerrero | +1:07:12 | |
53 | Omer Goldstein | Israel Start-Up Nation | +1:09:01 |
54 | Pedro Jose Lopes | +1:09:12 | |
55 | August Jensen | Riwal Readynez Cycling Team | +1:10:44 |
56 | Goncalo Leaca | +1:11:11 | |
57 | Matthias Reutimann | +1:13:36 | |
58 | Alexander Grigoryev | +1:17:11 | |
59 | Zakkary Dempster | +1:21:12 | |
60 | Joao Barbosa | +1:21:45 | |
61 | Daniel Mestre | Efapel | +1:22:43 |
62 | Gotzon Martin | Euskaltel - Euskadi | +1:23:05 |
63 | David de la Fuente | +1:25:09 | |
64 | Bjoern Thurau | +1:26:58 | |
65 | Samuel Caldeira | W52-FC Porto-Porto Canal | +1:29:03 |
66 | Clement Russo | Team Arkea Samsic | +1:30:37 |
67 | Freddy Ovett | +1:32:23 | |
68 | Nikolay Mihaylov | Nippo-Delko-One Provence | +1:33:33 |
69 | Cyrille Thiery | +1:33:59 | |
70 | Hugo Nunes | +1:34:01 | |
71 | Gian Friesecke | Team Vorarlberg | +1:35:24 |
72 | Thibault Guernalec | Team Arkea Samsic | +1:37:25 |
73 | +1:43:37 | ||
74 | Nuno Meireles | +1:43:41 | |
75 | Antonio Barbio | +1:45:20 | |
76 | Joao Matias | +1:48:03 | |
77 | Fabricio Ferrari | Caja Rural-Seguros RGA | +1:49:31 |
78 | Antonio Soto | +1:53:35 | |
79 | Jose Mendes | Burgos-BH | +1:53:53 |
80 | Mikel Aristi | Murias Taldea | +1:56:19 |
81 | Hector Saez | Caja Rural-Seguros RGA | +1:56:47 |
82 | +2:00:03 | ||
83 | Nelson Soto | Caja Rural-Seguros RGA | +2:06:14 |
84 | Clint Hendricks | +2:06:30 | |
85 | Oskar Pelegri | Caja Rural-Seguros RGA | +2:07:47 |
86 | Viesturs Luksevics | +2:07:51 | |
87 | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli - Sidermec | +2:12:21 |
88 | +2:17:20 | ||
89 | Fabio Oliveira | +2:17:28 | |
90 | David Ribeiro | +2:18:33 | |
91 | Davide Appollonio | AG2R Citroen Team | +2:19:37 |
92 | +2:20:59 | ||
93 | Raphael Kraehemann | +2:22:36 | |
94 | Marvin Scheulen | +2:23:14 | |
95 | Gotzon Udondo | Murias Taldea | +2:24:51 |
96 | Dario Antonio | +2:31:58 | |
97 | Bram Welten | Team Arkea Samsic | +2:36:03 |
98 | Peio Goikoetxea | Euskaltel - Euskadi | +2:36:24 |
99 | Raul Rico | +2:57:32 | |
100 | Leangel Linarez | +2:57:33 | |
101 | Medellin | +2:59:54 | |
102 | +3:03:56 | ||
103 | James Fourie | +3:21:04 |