Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Tour des Fjords 2017
2017
KolarstwoTour des Fjords
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 28 maj 17, Hinna Park - Stavanger, Dystans: 163kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Edvald Boasson Hagen | Team Qhubeka NextHash | 3:46:55 |
2 | Timo Roosen | Team Jumbo-Visma | +0:00 |
3 | Jeroen Meijers | Team Roompot | +0:00 |
4 | August Jensen | +0:00 | |
5 | Nick van der Lijke | Team Roompot | +0:00 |
6 | Dries van Gestel | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
7 | Eliot Lietaer | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
8 | Lennard Kaemna | Team DSM | +0:00 |
9 | Patrick Clausen | Team Trefor - Blue Water | +0:00 |
10 | Sjoerd van Ginneken | Team Roompot | +0:00 |
11 | Kevin van Melsen | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
12 | Jarl Salomein | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
13 | Chris Anker Soerensen | Team Arkea Samsic | +0:00 |
14 | Markus Hoelgaard | Etixx - Ihned | +0:00 |
15 | Andreas Vangstad | +0:00 | |
16 | Carl Fredrik Hagen | +0:00 | |
17 | Aime De Gendt | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:06 |
18 | Pieter Weening | Team Roompot | +0:06 |
19 | Bjoern Tore Nilsen Hoem | +0:06 | |
20 | Jesper Schultz | ColoQuick | +0:06 |
21 | Jonas Gregaard | Team Trefor - Blue Water | +0:11 |
22 | Jonathan Lastra | Caja Rural-Seguros RGA | +0:13 |
23 | Rune Almindsoe | ColoQuick | +0:16 |
24 | Jaco Venter | Team Qhubeka NextHash | +0:20 |
25 | Youcef Reguigui | Team Qhubeka NextHash | +0:30 |
26 | Kasper Asgreen | Team Trefor - Blue Water | +0:36 |
27 | Jay Robert Thomson | Team Qhubeka NextHash | +0:36 |
28 | Andre Looij | Team Roompot | +0:36 |
29 | Daniel Turek | Israel Start-Up Nation | +0:50 |
30 | Zakkary Dempster | Israel Start-Up Nation | +0:50 |
31 | Gijs van Hoecke | Team Jumbo-Visma | +1:03 |
32 | Steven Lammertink | Team Jumbo-Visma | +1:05 |
33 | Mark McNally | Intermarche Wanty Gobert | +1:05 |
34 | Kristoffer Skjerping | EF Education-Nippo | +1:05 |
35 | Amund Groendahl Jansen | Team Jumbo-Visma | +2:27 |
36 | Jonas Abrahamsen | +2:29 | |
37 | Serge Pauwels | Team Qhubeka NextHash | +2:32 |
38 | Paul Martens | Team Jumbo-Visma | +2:32 |
39 | Kim Magnusson | +2:32 | |
40 | Preben van Hecke | Sport Vlaanderen-Baloise | +2:32 |
41 | Jesper Asselman | Team Roompot | +2:32 |
42 | Rasmus Tiller | +2:32 | |
43 | Lindsey de Vylder | Sport Vlaanderen-Baloise | +2:32 |
44 | Matti Manninen | +2:32 | |
45 | Jetse Bol | Team Manzana Postobon | +2:32 |
46 | Leszek Plucinski | CCC Sprandi Polkowice | +2:32 |
47 | Jonas Koch | ActiveJet Team | +2:35 |
48 | Torkil Veyhe | ColoQuick | +7:15 |
49 | Max Walscheid | Team DSM | +7:15 |
50 | Niklas Eg | Team Trefor - Blue Water | +7:15 |
51 | Ole Forfang | +7:15 | |
52 | Rasmus Wallin | ColoQuick | +7:15 |
54 | Michael Carbel | Team Trefor - Blue Water | +7:15 |
55 | Lluis Mas | Caja Rural-Seguros RGA | +9:53 |
56 | Kristian Kulset | +9:53 | |
57 | Torjus Sleen | +9:53 | |
58 | Christophe Premont | Verandas Willems CT | +9:53 |
59 | Haavard Blikra | +9:53 | |
60 | Trond Haakon Trondsen | +9:53 | |
61 | Andreas Hyldgaard | Team Trefor - Blue Water | +9:53 |
62 | Marius Blaalid | +9:53 | |
63 | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | +9:53 |
64 | Adrian Kurek | CCC Sprandi Polkowice | +9:53 |
65 | Krists Neilands | Israel Start-Up Nation | +9:53 |
66 | Oeivind Lukkedal | +9:53 | |
67 | Hamish Schreurs | Israel Start-Up Nation | +9:53 |
68 | Torstein Traeen | +9:53 | |
69 | Christian Moberg Joergensen | ColoQuick | +9:53 |
70 | Hector Saez | Caja Rural-Seguros RGA | +13:12 |
71 | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | +13:12 |
72 | Mark Sehested Pedersen | Team Trefor - Blue Water | +13:12 |
73 | Wilmar Paredes | Team Manzana Postobon | +13:39 |
74 | Petter Theodorsen | +13:39 | |
75 | Richard Larsen | +13:39 | |
76 | Ole Andre Austevoll | +13:39 | |
77 | Benjamin Perry | Israel Start-Up Nation | +13:39 |
78 | Eirik Bruland | +13:39 | |
79 | Fernando Orjuela | Team Manzana Postobon | +13:39 |
80 | Joakim Kjemhus | +14:01 | |
81 | Jappe Jaspers | Verandas Willems CT | +14:01 |
82 | Aasmund Romstad Loevik | +14:01 | |
- | Jakub Kaczmarek (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Lars Boom (DNF) | Team Jumbo-Visma | |
- | Philip Lindau (DNF) | ||
- | Mads Baadsgaard Rahbek (DNS) | Team Trefor - Blue Water | |
- | Erik Sandersson (DNF) | ||
- | Albert Timmer (DNF) | Team DSM | |
- | Frederik Veuchelen (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Hernando Bohorquez (DNF) | Team Manzana Postobon | |
- | Jerome Baugnies (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Antonio Molina (DNF) | Caja Rural-Seguros RGA | |
- | Mateusz Taciak (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Andrea Pasqualon (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Juan Sebastian Molano (DNF) | Team Manzana Postobon | |
- | Zico Waeytens (DNF) | Team DSM | |
- | Otto Vergaerde (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Isac Lundgren (DNF) | ||
- | Rasmus Mygind (DNF) | Team Trefor - Blue Water |
Następne mecze
KolarstwoTour des Fjords
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ranking Tour des Fjords
Lp | Kolarz | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Edvald Boasson Hagen | Team TotalEnergies | 21:36:25 |
2 | Dries van Gestel | Team TotalEnergies | +0:09 |
3 | Timo Roosen | Team Jumbo-Visma | +0:29 |
4 | August Jensen | Riwal Readynez Cycling Team | +0:43 |
5 | Lennard Kaemna | Bora-Hansgrohe | +0:47 |
6 | Eliot Lietaer | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:50 |
7 | Jeroen Meijers | Team Roompot | +0:51 |
8 | Nick van der Lijke | Team Roompot | +0:54 |
9 | Andreas Vangstad | Team Joker Icopal | +0:55 |
10 | Carl Fredrik Hagen | Israel Start-Up Nation | +0:55 |
11 | Pieter Weening | +1:03 | |
12 | Kasper Asgreen | Deceuninck-Quick Step | +1:27 |
13 | Bjoern Tore Nilsen Hoem | Team Joker Icopal | +1:48 |
14 | Chris Anker Soerensen | Riwal Readynez Cycling Team | +3:15 |
15 | Leszek Plucinski | +3:29 | |
16 | Serge Pauwels | CCC Team | +3:35 |
17 | Jesper Schultz | Team Trefor - Blue Water | +3:39 |
18 | Daniel Turek | +3:48 | |
19 | Jaco Venter | +3:53 | |
20 | Aime De Gendt | Intermarche Wanty Gobert | +4:02 |
21 | Jonas Gregaard | Astana Premier Tech | +4:28 |
22 | Jonas Abrahamsen | Uno-X Pro Cycling Team | +5:44 |
23 | Jetse Bol | Burgos-BH | +6:41 |
24 | Paul Martens | Team Jumbo-Visma | +6:41 |
25 | Zakkary Dempster | +7:54 | |
26 | Jay Robert Thomson | +8:54 | |
27 | Torkil Veyhe | Team Trefor - Blue Water | +10:07 |
28 | Jarl Salomein | +11:53 | |
29 | Wilmar Paredes | Team Manzana Postobon | +15:30 |
30 | Markus Hoelgaard | Uno-X Pro Cycling Team | +15:58 |
31 | Kevin van Melsen | Intermarche Wanty Gobert | +16:01 |
32 | Steven Lammertink | B&B Hotels p/b KTM | +16:16 |
33 | Adrian Kurek | +16:21 | |
34 | Youcef Reguigui | Velo Club Sovac | +16:38 |
35 | Aasmund Romstad Loevik | +17:16 | |
36 | Lluis Mas | Movistar Team | +17:32 |
37 | Sjoerd van Ginneken | Team Roompot | +17:37 |
38 | Amund Groendahl Jansen | Team BikeExchange | +18:08 |
39 | Kim Magnusson | +18:16 | |
40 | Gijs van Hoecke | AG2R Citroen Team | +18:39 |
41 | Mark McNally | +18:55 | |
42 | Niklas Eg | Trek-Segafredo | +19:28 |
43 | Jesper Asselman | Team Roompot | +20:09 |
44 | Trond Haakon Trondsen | +20:38 | |
45 | Jonathan Lastra | Caja Rural-Seguros RGA | +21:15 |
46 | Patrick Clausen | Riwal Readynez Cycling Team | +22:36 |
47 | Rune Almindsoe | ColoQuick | +24:06 |
48 | Andre Looij | Monkey Town CT | +24:21 |
49 | Oeivind Lukkedal | +25:04 | |
50 | Kristoffer Skjerping | Team Joker Icopal | +25:13 |
51 | Preben van Hecke | Sport Vlaanderen-Baloise | +25:25 |
52 | Rasmus Tiller | +26:09 | |
53 | Jonas Koch | Intermarche Wanty Gobert | +26:20 |
54 | Lindsey de Vylder | Sport Vlaanderen-Baloise | +26:23 |
55 | Benjamin Perry | Astana Premier Tech | +27:12 |
56 | Hector Saez | Caja Rural-Seguros RGA | +28:06 |
57 | Matti Manninen | +28:46 | |
58 | Krists Neilands | Israel Start-Up Nation | +31:23 |
59 | +31:33 | ||
60 | Max Walscheid | Team Qhubeka NextHash | +33:10 |
61 | Rasmus Wallin | ColoQuick | +33:16 |
62 | Ole Forfang | Team Joker Icopal | +33:23 |
63 | Jappe Jaspers | Verandas Willems CT | +33:26 |
64 | Torjus Sleen | Uno-X Pro Cycling Team | +33:52 |
65 | Marius Blaalid | +33:55 | |
66 | Kristian Kulset | Uno-X Pro Cycling Team | +35:21 |
67 | Andreas Hyldgaard | Team Trefor - Blue Water | +35:54 |
68 | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | +36:50 |
69 | Michael Carbel | +37:09 | |
70 | Mark Sehested Pedersen | +37:14 | |
71 | Christophe Premont | Verandas Willems CT | +37:53 |
72 | Richard Larsen | +39:42 | |
73 | Petter Theodorsen | +39:53 | |
74 | Haavard Blikra | +40:36 | |
75 | Hamish Schreurs | +40:40 | |
76 | Eirik Bruland | +40:50 | |
77 | Fernando Orjuela | Team Manzana Postobon | +41:24 |
78 | Christian Moberg Joergensen | ColoQuick | +41:30 |
79 | Torstein Traeen | Uno-X Pro Cycling Team | +42:04 |
80 | Ole Andre Austevoll | +43:54 | |
81 | Joakim Kjemhus | +44:01 | |
82 | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | +45:53 |