Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Tour des Fjords

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Norwegia
KolarstwoTour des Fjords
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 28 maj 17, Hinna Park - Stavanger, Dystans: 163km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka3:46:55
2Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+0:00
3Jeroen MeijersTeam Roompot+0:00
4August Jensen+0:00
5Nick van der LijkeTeam Roompot+0:00
6Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
7Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
8Lennard KamnaArgos-Shimano+0:00
9Patrick ClausenTeam Trefor - Blue Water+0:00
10Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+0:00
11Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+0:00
12Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
13Chris Anker SoerensenBretagne-Seche Environnement+0:00
14Markus HoelgaardEtixx - Ihned+0:00
15Andreas Vangstad+0:00
16Carl Fredrik Hagen+0:00
17Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:06
18Pieter WeeningTeam Roompot+0:06
19Bjoern Tore Nilsen Hoem+0:06
20Jesper SchultzColoQuick+0:06
21Jonas GregaardTeam Trefor - Blue Water+0:11
22Jonathan LastraCaja Rural+0:13
23Rune AlmindsoeColoQuick+0:16
24Jaco VenterMTN Qhubeka+0:20
25Youcef ReguiguiMTN Qhubeka+0:30
26Kasper AsgreenTeam Trefor - Blue Water+0:36
27Jay Robert ThomsonMTN Qhubeka+0:36
28Andre LooijTeam Roompot+0:36
29Daniel TurekCycling Academy Team+0:50
30Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:50
31Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+1:03
32Steven LammertinkBlanco Pro Cycling Team+1:05
33Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+1:05
34Kristoffer SkjerpingTeam Cannondale-Garmin+1:05
35Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+2:27
36Jonas Abrahamsen+2:29
37Serge PauwelsMTN Qhubeka+2:32
38Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+2:32
39Kim Magnusson+2:32
40Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+2:32
41Jesper AsselmanTeam Roompot+2:32
42Rasmus Tiller+2:32
43Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+2:32
44Matti Manninen+2:32
45Jetse BolTeam Manzana Postobon+2:32
46Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+2:32
47Jonas KochActiveJet Team+2:35
48Torkil VeyheColoQuick+7:15
49Max WalscheidArgos-Shimano+7:15
50Niklas EgTeam Trefor - Blue Water+7:15
51Ole Forfang+7:15
52Rasmus WallinColoQuick+7:15
54Michael Carbel SvendgaardTeam Trefor - Blue Water+7:15
55Luis MasCaja Rural+9:53
56Kristian Kulset+9:53
57Torjus Sleen+9:53
58Christophe PremontVerandas Willems CT+9:53
59Haavard Blikra+9:53
60Trond Haakon Trondsen+9:53
61Andreas HyldgaardTeam Trefor - Blue Water+9:53
62Marius Blaalid+9:53
63Guy SagivCycling Academy Team+9:53
64Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+9:53
65Krists NeilandsCycling Academy Team+9:53
66Oeivind Lukkedal+9:53
67Hamish SchreursCycling Academy Team+9:53
68Torstein Traeen+9:53
69Christian Moberg JoergensenColoQuick+9:53
70Hector SaezCaja Rural+13:12
71Jon IrisarriCaja Rural+13:12
72Mark Sehested PedersenTeam Trefor - Blue Water+13:12
73Wilmar ParedesTeam Manzana Postobon+13:39
74Petter Theodorsen+13:39
75Richard Larsen+13:39
76Ole Andre Austevoll+13:39
77Benjamin PerryCycling Academy Team+13:39
78Eirik Bruland+13:39
79Fernando OrjuelaTeam Manzana Postobon+13:39
80Joakim Kjemhus+14:01
81Jappe JaspersVerandas Willems CT+14:01
82Aasmund Romstad Loevik+14:01
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Rasmus Mygind (DNF)Team Trefor - Blue Water
-Mateusz Taciak (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Philip Lindau (DNF)
-Hernando Bohorquez (DNF)Team Manzana Postobon
-Albert Timmer (DNF)Argos-Shimano
-Mads Baadsgaard Rahbek (DNS)Team Trefor - Blue Water
-Jerome Baugnies (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Erik Sandersson (DNF)
-Antonio Molina (DNF)Caja Rural
-Frederik Veuchelen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Andrea Pasqualon (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Sebastian Molano (DNF)Team Manzana Postobon
-Isac Lundgren (DNF)
-Jakub Kaczmarek (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Lars Boom (DNF)Blanco Pro Cycling Team
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 27 maj 17, Stavanger - Sandnes, Dystans: 162.4km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka4:03:58
2Torkil VeyheColoQuick+0:01
3Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:03
4Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+0:03
5Serge PauwelsMTN Qhubeka+0:03
6Nick van der LijkeTeam Roompot+0:03
7August Jensen+0:03
8Jonathan LastraCaja Rural+0:03
9Trond Haakon Trondsen+0:03
10Lennard KamnaArgos-Shimano+0:03
11Jeroen MeijersTeam Roompot+0:03
12Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:03
13Lars BoomBlanco Pro Cycling Team+0:03
14Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:03
15Chris Anker SoerensenBretagne-Seche Environnement+0:03
16Carl Fredrik Hagen+0:03
17Andreas Vangstad+0:03
18Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:03
19Aasmund Romstad Loevik+0:03
20Kasper AsgreenTeam Trefor - Blue Water+0:03
21Jonas Abrahamsen+0:03
22Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:03
23Pieter WeeningTeam Roompot+0:03
24Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+0:21
25Youcef ReguiguiMTN Qhubeka+0:21
26Steven LammertinkBlanco Pro Cycling Team+0:21
27Benjamin PerryCycling Academy Team+0:21
28Oeivind Lukkedal+0:21
29Jesper SchultzColoQuick+0:21
30Jaco VenterMTN Qhubeka+0:21
31Daniel TurekCycling Academy Team+0:21
32Zico WaeytensArgos-Shimano+0:54
33Bjoern Tore Nilsen Hoem+0:54
34Jonas GregaardTeam Trefor - Blue Water+0:54
35Kim Magnusson+0:54
36Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:57
37Wilmar ParedesTeam Manzana Postobon+0:57
38Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+0:57
39Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:57
40Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+0:57
41Jetse BolTeam Manzana Postobon+0:57
42Jakub KaczmarekCCC Sprandi Polkowice+0:57
43Markus HoelgaardEtixx - Ihned+0:57
44Jay Robert ThomsonMTN Qhubeka+1:32
45Luis MasCaja Rural+1:32
46Rasmus MygindTeam Trefor - Blue Water+1:32
47Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+2:49
48Jesper AsselmanTeam Roompot+2:49
49Jappe JaspersVerandas Willems CT+2:49
50Rune AlmindsoeColoQuick+2:49
51Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+2:49
52Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+2:49
53Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+2:49
54Isac Lundgren+2:49
55Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+2:56
56Patrick ClausenTeam Trefor - Blue Water+5:34
57Rasmus Tiller+6:35
58Mads Baadsgaard RahbekTeam Trefor - Blue Water+6:35
59Eirik Bruland+6:35
60Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+6:35
61Albert TimmerArgos-Shimano+6:35
62Krists NeilandsCycling Academy Team+6:35
63Fernando OrjuelaTeam Manzana Postobon+6:35
64Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+9:01
65Antonio MolinaCaja Rural+9:01
66Andre LooijTeam Roompot+9:01
67Petter Theodorsen+9:01
68Torjus Sleen+9:01
69Jon IrisarriCaja Rural+9:01
71Matti Manninen+9:01
72Christophe PremontVerandas Willems CT+9:01
73Jonas KochActiveJet Team+9:01
74Richard Larsen+9:01
75Marius Blaalid+9:01
76Max WalscheidArgos-Shimano+9:01
77Sebastian MolanoTeam Manzana Postobon+9:01
78Michael Carbel SvendgaardTeam Trefor - Blue Water+9:01
79Niklas EgTeam Trefor - Blue Water+9:01
80Christian Moberg JoergensenColoQuick+9:01
81Guy SagivCycling Academy Team+9:01
82Rasmus WallinColoQuick+9:01
83Hector SaezCaja Rural+9:01
84Haavard Blikra+9:01
85Philip Lindau+9:01
86Otto VergaerdeVerandas Willems CT+9:01
87Erik Sandersson+9:01
88Ole Andre Austevoll+9:01
89Joakim Kjemhus+9:01
90Andreas HyldgaardTeam Trefor - Blue Water+9:01
91Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+9:01
92Hernando BohorquezTeam Manzana Postobon+9:01
93Mark Sehested PedersenTeam Trefor - Blue Water+9:01
94Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+9:01
95Hamish SchreursCycling Academy Team+9:01
96Ole Forfang+9:01
97Kristoffer SkjerpingTeam Cannondale-Garmin+9:01
98Torstein Traeen+9:01
99Kristian Kulset+9:01
-Audun Brekke Floetten (DNF)
-Ken-Levi Eikeland (DNF)
-Bjoernar Oeverland (DNF)
-Jonas Vingegaard (DNF)ColoQuick
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 26 maj 17, Odda - Kopervik, Dystans: 180.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka4:25:28
2Lars BoomBlanco Pro Cycling Team+0:00
3August Jensen+0:00
4Jonas KochActiveJet Team+0:00
5Andre LooijTeam Roompot+0:00
6Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:00
7Michael Carbel SvendgaardTeam Trefor - Blue Water+0:00
8Sebastian MolanoTeam Manzana Postobon+0:00
9Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+0:00
10Youcef ReguiguiMTN Qhubeka+0:00
11Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:00
12Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
13Max WalscheidArgos-Shimano+0:00
14Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:00
15Bjoern Tore Nilsen Hoem+0:00
16Kasper AsgreenTeam Trefor - Blue Water+0:00
17Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+0:00
18Luis MasCaja Rural+0:00
19Lennard KamnaArgos-Shimano+0:00
20Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
21Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+0:04
22Jesper AsselmanTeam Roompot+0:04
23Rasmus WallinColoQuick+0:04
24Carl Fredrik Hagen+0:04
25Andreas Vangstad+0:04
26Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+0:04
27Andreas HyldgaardTeam Trefor - Blue Water+0:04
28Jeroen MeijersTeam Roompot+0:04
29Benjamin PerryCycling Academy Team+0:04
30Zico WaeytensArgos-Shimano+0:06
31Serge PauwelsMTN Qhubeka+0:06
32Patrick ClausenTeam Trefor - Blue Water+0:06
33Otto VergaerdeVerandas Willems CT+0:06
34Oeivind Lukkedal+0:06
35Niklas EgTeam Trefor - Blue Water+0:06
36Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:06
37Nick van der LijkeTeam Roompot+0:06
38Jonas VingegaardColoQuick+0:06
39Jonathan LastraCaja Rural+0:06
40Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:06
41Pieter WeeningTeam Roompot+0:06
42Jonas Abrahamsen+0:06
43Joakim Kjemhus+0:06
44Eirik Bruland+0:06
45Jaco VenterMTN Qhubeka+0:06
46Wilmar ParedesTeam Manzana Postobon+0:06
47Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+0:06
48Hernando BohorquezTeam Manzana Postobon+0:06
49Steven LammertinkBlanco Pro Cycling Team+0:06
50Jay Robert ThomsonMTN Qhubeka+0:06
51Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:06
52Rasmus Tiller+0:06
53Aasmund Romstad Loevik+0:06
54Jesper SchultzColoQuick+0:06
55Chris Anker SoerensenBretagne-Seche Environnement+0:06
56Jetse BolTeam Manzana Postobon+0:06
57Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+0:06
58Erik Sandersson+0:06
59Richard Larsen+0:06
60Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+0:06
61Jappe JaspersVerandas Willems CT+0:06
62Kim Magnusson+0:06
63Daniel TurekCycling Academy Team+0:14
64Torjus Sleen+0:14
65Audun Brekke Floetten+0:17
66Christophe PremontVerandas Willems CT+0:17
67Jonas GregaardTeam Trefor - Blue Water+0:17
68Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:17
69Marius Blaalid+0:17
70Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+0:17
71Petter Theodorsen+0:17
72Guy SagivCycling Academy Team+0:17
73Matti Manninen+0:17
74Hector SaezCaja Rural+0:17
75Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+0:17
76Mads Baadsgaard RahbekTeam Trefor - Blue Water+0:17
77Mark Sehested PedersenTeam Trefor - Blue Water+0:17
78Markus HoelgaardEtixx - Ihned+0:17
79Fernando OrjuelaTeam Manzana Postobon+0:17
80Ole Forfang+0:17
81Antonio MolinaCaja Rural+0:17
82Torkil VeyheColoQuick+0:23
84Kristoffer SkjerpingTeam Cannondale-Garmin+0:23
85Kristian Kulset+0:23
86Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+0:23
87Rasmus MygindTeam Trefor - Blue Water+0:23
88Bjoernar Oeverland+0:23
89Haavard Blikra+0:23
90Torstein Traeen+0:23
91Trond Haakon Trondsen+0:23
92Christian Moberg JoergensenColoQuick+0:23
93Rune AlmindsoeColoQuick+0:34
94Philip Lindau+0:39
95Ole Andre Austevoll+0:39
96Isac Lundgren+0:42
97Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:44
98Albert TimmerArgos-Shimano+0:53
99Hamish SchreursCycling Academy Team+0:53
100Krists NeilandsCycling Academy Team+1:47
101Jon IrisarriCaja Rural+2:04
102Jakub KaczmarekCCC Sprandi Polkowice+2:51
103Ken-Levi Eikeland+8:05
-Juan Pablo Villegas (DNF)Team Manzana Postobon
-Dylan Page (DNS)Caja Rural
-Andreas Erland (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 25 maj 17, Gulen - Norheimsund, Dystans: 185.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team4:45:06
2Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka+0:03
3August Jensen+0:03
4Kasper AsgreenTeam Trefor - Blue Water+0:03
5Bjoern Tore Nilsen Hoem+0:03
6Nick van der LijkeTeam Roompot+0:03
7Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:03
8Jeroen MeijersTeam Roompot+0:03
9Lennard KamnaArgos-Shimano+0:03
10Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:03
11Wilmar ParedesTeam Manzana Postobon+0:03
12Andreas Vangstad+0:03
13Jonas VingegaardColoQuick+0:03
14Pieter WeeningTeam Roompot+0:03
15Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:03
16Carl Fredrik Hagen+0:03
17Lars BoomBlanco Pro Cycling Team+0:07
18Serge PauwelsMTN Qhubeka+0:09
19Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:09
20Jay Robert ThomsonMTN Qhubeka+2:21
21Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+2:21
22Torkil VeyheColoQuick+2:21
23Jonas GregaardTeam Trefor - Blue Water+2:21
24Audun Brekke Floetten+2:21
25Jesper SchultzColoQuick+2:21
26Jonas Abrahamsen+2:21
27Niklas EgTeam Trefor - Blue Water+2:21
28Aasmund Romstad Loevik+2:21
29Jaco VenterMTN Qhubeka+2:21
30Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+2:21
31Daniel TurekCycling Academy Team+2:21
32Jetse BolTeam Manzana Postobon+2:21
33Chris Anker SoerensenBretagne-Seche Environnement+2:21
34Bjoernar Oeverland+4:25
35Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+4:27
36Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+4:27
37Luis MasCaja Rural+5:22
38Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+5:22
39Hector SaezCaja Rural+5:22
40Zakkary DempsterCycling Academy Team+5:22
41Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+8:54
42Trond Haakon Trondsen+9:34
43Jon IrisarriCaja Rural+11:56
44Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+12:23
45Benjamin PerryCycling Academy Team+12:23
46Mads Baadsgaard RahbekTeam Trefor - Blue Water+12:23
48Krists NeilandsCycling Academy Team+12:23
49Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+12:23
50Andre LooijTeam Roompot+13:59
51Jesper AsselmanTeam Roompot+13:59
52Jappe JaspersVerandas Willems CT+13:59
53Torjus Sleen+13:59
54Andreas Erland+13:59
55Ole Andre Austevoll+13:59
56Marius Blaalid+13:59
57Kristian Kulset+13:59
58Erik Sandersson+13:59
59Markus HoelgaardEtixx - Ihned+13:59
60Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+13:59
61Ken-Levi Eikeland+13:59
62Kim Magnusson+13:59
63Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+13:59
64Oeivind Lukkedal+13:59
65Steven LammertinkBlanco Pro Cycling Team+13:59
66Isac Lundgren+13:59
67Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+13:59
68Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+13:59
69Jonas KochActiveJet Team+13:59
70Jakub KaczmarekCCC Sprandi Polkowice+13:59
71Kristoffer SkjerpingTeam Cannondale-Garmin+13:59
72Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+13:59
73Mark Sehested PedersenTeam Trefor - Blue Water+13:59
74Zico WaeytensArgos-Shimano+13:59
75Youcef ReguiguiMTN Qhubeka+15:05
76Ole Forfang+16:11
77Max WalscheidArgos-Shimano+16:11
78Richard Larsen+16:11
79Eirik Bruland+16:11
80Rasmus Tiller+16:11
81Haavard Blikra+16:11
82Rasmus WallinColoQuick+16:11
83Christophe PremontVerandas Willems CT+16:11
84Andreas HyldgaardTeam Trefor - Blue Water+16:11
85Petter Theodorsen+16:11
86Rasmus MygindTeam Trefor - Blue Water+16:11
87Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+16:11
88Antonio MolinaCaja Rural+16:11
89Matti Manninen+16:11
90Patrick ClausenTeam Trefor - Blue Water+16:11
91Rune AlmindsoeColoQuick+16:11
92Torstein Traeen+16:11
93Albert TimmerArgos-Shimano+16:11
94Dylan PageCaja Rural+19:24
95Sebastian MolanoTeam Manzana Postobon+20:08
96Hernando BohorquezTeam Manzana Postobon+20:08
97Michael Carbel SvendgaardTeam Trefor - Blue Water+20:08
98Christian Moberg JoergensenColoQuick+20:08
99Guy SagivCycling Academy Team+20:08
100Jonathan LastraCaja Rural+20:08
101Philip Lindau+20:08
102Hamish SchreursCycling Academy Team+20:08
103Otto VergaerdeVerandas Willems CT+20:08
104Joakim Kjemhus+20:08
105Juan Pablo VillegasTeam Manzana Postobon+20:08
106Fernando OrjuelaTeam Manzana Postobon+20:08
-Andreas Stokbro (DNF)
-Robin Stenuit (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Elias van Breussegem (DNF)Verandas Willems CT
-Jesper Moerkoev (DNS)Team Trefor - Blue Water
-Niklas Gustavsson (DNS)
-Jan Wiliam Jensen (DNS)
-Nikolay Mihaylov (DNF)CCC Sprandi Polkowice
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 24 maj 17, Balestrand - Foerde, Dystans: 189.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise4:35:16
2Daniel TurekCycling Academy Team+0:00
3Hector SaezCaja Rural+0:00
4Torkil VeyheColoQuick+0:00
5Youcef ReguiguiMTN Qhubeka+0:27
6August Jensen+0:27
7Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:27
8Andre LooijTeam Roompot+0:27
9Jonas KochActiveJet Team+0:27
10Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:27
11Max WalscheidArgos-Shimano+0:27
12Zico WaeytensArgos-Shimano+0:27
13Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:27
14Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+0:27
15Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:27
16Michael Carbel SvendgaardTeam Trefor - Blue Water+0:27
17Patrick ClausenTeam Trefor - Blue Water+0:27
18Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+0:27
19Trond Haakon Trondsen+0:27
20Isac Lundgren+0:27
21Andreas Vangstad+0:27
22Dylan PageCaja Rural+0:27
23Ken-Levi Eikeland+0:27
24Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka+0:27
25Kasper AsgreenTeam Trefor - Blue Water+0:27
26Rasmus WallinColoQuick+0:27
27Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+0:27
28Andreas Erland+0:27
29Sebastian MolanoTeam Manzana Postobon+0:27
30Luis MasCaja Rural+0:27
31Kristoffer SkjerpingTeam Cannondale-Garmin+0:27
32Mark Sehested PedersenTeam Trefor - Blue Water+0:27
33Lars BoomBlanco Pro Cycling Team+0:27
34Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:27
35Joakim Kjemhus+0:27
36Kim Magnusson+0:27
37Ole Forfang+0:27
38Jetse BolTeam Manzana Postobon+0:27
39Lennard KamnaArgos-Shimano+0:27
40Marius Blaalid+0:27
41Niklas EgTeam Trefor - Blue Water+0:27
42Hamish SchreursCycling Academy Team+0:27
43Torjus Sleen+0:27
44Richard Larsen+0:27
45Andreas Stokbro+0:27
46Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+0:27
47Erik Sandersson+0:27
48Audun Brekke Floetten+0:27
49Bjoern Tore Nilsen Hoem+0:27
50Markus HoelgaardEtixx - Ihned+0:27
51Jonas Abrahamsen+0:27
52Benjamin PerryCycling Academy Team+0:27
53Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+0:27
54Nick van der LijkeTeam Roompot+0:27
55Jesper SchultzColoQuick+0:27
56Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:27
57Juan Pablo VillegasTeam Manzana Postobon+0:27
58Antonio MolinaCaja Rural+0:27
59Krists NeilandsCycling Academy Team+0:27
60Jon IrisarriCaja Rural+0:27
61Oeivind Lukkedal+0:27
62Aasmund Romstad Loevik+0:27
63Jesper AsselmanTeam Roompot+0:27
64Mads Baadsgaard RahbekTeam Trefor - Blue Water+0:27
65Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:27
66Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+0:27
67Bjoernar Oeverland+0:27
68Jakub KaczmarekCCC Sprandi Polkowice+0:27
69Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:27
70Carl Fredrik Hagen+0:27
71Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+0:27
72Rasmus Tiller+0:27
73Andreas HyldgaardTeam Trefor - Blue Water+0:27
74Steven LammertinkBlanco Pro Cycling Team+0:27
75Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+0:27
76Jonas VingegaardColoQuick+0:27
77Wilmar ParedesTeam Manzana Postobon+0:27
78Jonathan LastraCaja Rural+0:27
79Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+0:27
80Matti Manninen+0:27
81Jonas GregaardTeam Trefor - Blue Water+0:27
82Hernando BohorquezTeam Manzana Postobon+0:27
83Pieter WeeningTeam Roompot+0:27
84Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:27
85Serge PauwelsMTN Qhubeka+0:27
86Jeroen MeijersTeam Roompot+0:27
87Chris Anker SoerensenBretagne-Seche Environnement+0:27
88Rasmus MygindTeam Trefor - Blue Water+0:27
89Fernando OrjuelaTeam Manzana Postobon+0:27
90Petter Theodorsen+0:27
91Otto VergaerdeVerandas Willems CT+0:27
92Jaco VenterMTN Qhubeka+0:27
93Christian Moberg JoergensenColoQuick+1:47
94Kristian Kulset+1:47
96Christophe PremontVerandas Willems CT+2:13
97Jappe Jaspers+2:13
98Jan Wiliam Jensen+3:52
99Jay Robert ThomsonMTN Qhubeka+4:01
100Albert TimmerArgos-Shimano+4:01
101Rune AlmindsoeColoQuick+4:01
102Eirik Bruland+4:01
104Haavard Blikra+4:50
105Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+6:16
106Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+6:16
107Guy SagivCycling Academy Team+6:16
108Niklas Gustavsson+6:16
109Elias van BreussegemVerandas Willems CT+6:16
110Philip Lindau+6:18
111Torstein Traeen+6:18
112Ole Andre Austevoll+6:18
113Jesper MoerkoevTeam Trefor - Blue Water+12:08
114Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+13:20
-Alexander Wetterhall (DNS)Team NetApp
-Aidis Kruopis (DNF)Verandas Willems CT
-Fridtjof Roeinaas (DNF)
Następne mecze
Norwegia
KolarstwoTour des Fjords
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour des Fjords

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Edvald Boasson Hagen MTN Qhubeka 21:36:25
2 Dries Van Gestel Topsport Vlaanderen-Baloise +0:09
3 Timo Roosen Blanco Pro Cycling Team +0:29
4 August Jensen +0:43
5 Lennard Kamna Argos-Shimano +0:47
6 Eliot Lietaer Topsport Vlaanderen-Baloise +0:50
7 Jeroen Meijers Team Roompot +0:51
8 Nick van der Lijke Team Roompot +0:54
9 Andreas Vangstad +0:55
10 Carl Fredrik Hagen +0:55
11 Pieter Weening Team Roompot +1:03
12 Kasper Asgreen Team Trefor - Blue Water +1:27
13 Bjoern Tore Nilsen Hoem +1:48
14 Chris Anker Soerensen +3:15
15 Leszek Plucinski CCC Sprandi Polkowice +3:29
16 Serge Pauwels MTN Qhubeka +3:35
17 Jesper Schultz ColoQuick +3:39
18 Daniel Turek Cycling Academy Team +3:48
19 Jaco Venter MTN Qhubeka +3:53
20 Aime De Gendt Topsport Vlaanderen-Baloise +4:02
21 Jonas Gregaard +4:28
22 Jonas Abrahamsen Uno-X Hydrogen Development Team +5:44
23 Jetse Bol Team Manzana Postobon +6:41
24 Paul Martens Blanco Pro Cycling Team +6:41
25 Zakkary Dempster Cycling Academy Team +7:54
26 Jay Robert Thomson MTN Qhubeka +8:54
27 Torkil Veyhe ColoQuick +10:07
28 Jarl Salomein Topsport Vlaanderen-Baloise +11:53
29 Wilmar Paredes Team Manzana Postobon +15:30
30 Markus Hoelgaard +15:58
31 Kevin van Melsen Wanty - Groupe Gobert +16:01
32 Steven Lammertink Blanco Pro Cycling Team +16:16
33 Adrian Kurek CCC Sprandi Polkowice +16:21
34 Youcef Reguigui MTN Qhubeka +16:38
35 Aasmund Romstad Loevik +17:16
36 Luis Mas Caja Rural +17:32
37 Sjoerd van Ginneken Team Roompot +17:37
38 Amund Groendahl Jansen Blanco Pro Cycling Team +18:08
39 Kim Magnusson +18:16
40 Gijs van Hoecke Blanco Pro Cycling Team +18:39
41 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert +18:55
42 Niklas Eg Team Trefor - Blue Water +19:28
43 Jesper Asselman Team Roompot +20:09
44 Trond Haakon Trondsen +20:38
45 Jonathan Lastra Caja Rural +21:15
46 Patrick Clausen +22:36
47 Rune Almindsoe ColoQuick +24:06
48 Andre Looij Team Roompot +24:21
49 Oeivind Lukkedal +25:04
50 Kristoffer Skjerping +25:13
51 Preben van Hecke Topsport Vlaanderen-Baloise +25:25
52 Rasmus Tiller +26:09
53 Jonas Koch CCC Sprandi Polkowice +26:20
54 Lindsey de Vylder Topsport Vlaanderen-Baloise +26:23
55 Benjamin Perry Cycling Academy Team +27:12
56 Hector Saez Caja Rural +28:06
57 Matti Manninen +28:46
58 Krists Neilands Cycling Academy Team +31:23
59 MTN Qhubeka +31:33
60 Max Walscheid Argos-Shimano +33:10
61 Rasmus Wallin ColoQuick +33:16
62 Ole Forfang +33:23
63 Jappe Jaspers Verandas Willems CT +33:26
64 Torjus Sleen Uno-X Hydrogen Development Team +33:52
65 Marius Blaalid +33:55
66 Kristian Kulset Uno-X Hydrogen Development Team +35:21
67 Andreas Hyldgaard Team Trefor - Blue Water +35:54
68 Jon Irisarri Caja Rural +36:50
69 Michael Carbel Svendgaard Team Trefor - Blue Water +37:09
70 Mark Sehested Pedersen Team Trefor - Blue Water +37:14
71 Christophe Premont Verandas Willems CT +37:53
72 Richard Larsen +39:42
73 Petter Theodorsen +39:53
74 Haavard Blikra +40:36
75 Hamish Schreurs Cycling Academy Team +40:40
76 Eirik Bruland +40:50
77 Fernando Orjuela Team Manzana Postobon +41:24
78 Christian Moberg Joergensen ColoQuick +41:30
79 Torstein Traeen Uno-X Hydrogen Development Team +42:04
80 Ole Andre Austevoll +43:54
81 Joakim Kjemhus +44:01
82 Guy Sagiv Cycling Academy Team +45:53
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Batyutin Schodzi z boiska Rogov
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Belyakov Schodzi z boiska Nezhelev
  • Septemvri Sofia 0-0 Botev Plovdiv
    Kartka Kartka: 7' Stoyanov
  • Than Quang Ninh 2-2 TT Ha Noi
    GolGol: 50' Dyachenko
  • Samtredia 0-1 Dila Gori
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • HP Ha Noi 2-0 Hai Phong
    GolGol: 29' Fernandes
  • T. Ito 0-2 J. Millman
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Istanbulspor 0-1 Samsunspor
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • HP Ha Noi 2-0 Hai Phong
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Khanh Hoa Nha Trang 0-3 Binh Duong
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia