Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Tour de Hongrie 2020
2020
KolarstwoTour de Hongrie
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 2 wrzesień 20, Miskolc - Gyongyos-Kekesteto, Dystans: 187.8kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Attila Valter | CCC Team | 4:35:15 |
2 | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | +0:10 |
3 | Damien Howson | Team BikeExchange | +0:12 |
4 | Matteo Badilatti | Israel Start-Up Nation | +0:15 |
5 | Tobias Foss | Team Jumbo-Visma | +0:17 |
6 | Janez Brajkovic | Bahrain Victorious | +0:17 |
7 | Laurens Huys | +0:20 | |
8 | Alexis Guerin | Etixx - Ihned | +0:20 |
9 | Cristian Rodriguez | Caja Rural-Seguros RGA | +0:27 |
10 | James Gene Piccoli | Israel Start-Up Nation | +0:37 |
11 | Luke Durbridge | Team BikeExchange | +0:39 |
12 | Karel Hnik | ActiveJet Team | +0:47 |
13 | Markus Hoelgaard | Team Joker Icopal | +0:47 |
14 | Koen Bouwman | Team Jumbo-Visma | +0:56 |
15 | Antwan Tolhoek | Team Jumbo-Visma | +0:56 |
16 | Colin Stuessi | Amore & Vita - Prodir | +1:03 |
17 | Kristijan Hocevar | +1:05 | |
18 | Josip Rumac | Androni Giocattoli - Sidermec | +1:06 |
19 | Giacomo Garavaglia | Italy National Selection | +1:07 |
20 | Jhojan Garcia | Team Manzana Postobon | +1:13 |
21 | Alex Kirsch | Bingoal Pauwels Sauces WB | +1:22 |
22 | Kevin Rivera | Androni Giocattoli - Sidermec | +1:24 |
23 | Julian Mertens | +1:31 | |
24 | Marton Dina | +1:41 | |
25 | Julien Mortier | Bingoal Pauwels Sauces WB | +1:44 |
26 | Michal Schlegel | CCC Sprandi Polkowice | +1:44 |
27 | Lukasz Wisniowski | CCC Team | +1:46 |
28 | Viktor Filutas | Utensilnord Ora24.eu | +1:47 |
29 | Torstein Traeen | Uno-X Pro Cycling Team | +1:49 |
30 | Loris Rouiller | +1:55 | |
31 | Francesco Manuel Bongiorno | Mg.k Vis VPM | +1:56 |
32 | Omer Goldstein | Israel Start-Up Nation | +2:02 |
33 | Arturo Gravalos | +2:12 | |
34 | Michael Kukrle | Elkov - Kasper | +2:24 |
35 | Leonardo Tortomasi | +2:54 | |
36 | Chris Harper | Team Jumbo-Visma | +2:57 |
37 | Alexander Konychev | Team BikeExchange | +3:04 |
38 | Peter Kusztor | Amplatz-BMC | +3:12 |
39 | James Mitri | Burgos-BH | +4:01 |
40 | Kristian Kulset | Uno-X Pro Cycling Team | +4:01 |
41 | Emil Dima | Giotti Victoria | +4:03 |
43 | Charles Planet | Team Novo Nordisk | +4:49 |
44 | Lennard Hofstede | Team DSM | +4:50 |
45 | Roberto Gonzalez | Strongman-Campagnolo Wilier | +5:04 |
46 | Ziga Horvat | Adria Mobil | +5:54 |
47 | Simone Sano | +5:58 | |
48 | Jonas Abrahamsen | Uno-X Pro Cycling Team | +6:19 |
50 | Michal Paluta | CCC Team | +8:09 |
51 | Roland Thalmann | Team Vorarlberg | +8:13 |
52 | Matej Zahalka | Elkov - Kasper | +8:28 |
53 | Adam Toupalik | Alpecin-Fenix | +8:28 |
54 | Kamil Gradek | CCC Team | +9:26 |
55 | Barnabas Peak | Team BikeExchange | +9:44 |
56 | Sam Brand | Team Novo Nordisk | +9:44 |
57 | Gergely Orosz | +9:44 | |
58 | Torjus Sleen | Uno-X Pro Cycling Team | +9:44 |
59 | Mattia Viel | Androni Giocattoli - Sidermec | +9:44 |
60 | Bert-Jan Lindeman | Team Jumbo-Visma | +9:44 |
61 | David Lozano | Team Novo Nordisk | +9:44 |
62 | Maximilian Kuen | Amplatz-BMC | +9:44 |
63 | Emiel Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +9:44 |
64 | Laurenz Rex | +9:44 | |
65 | Fabio van den Bossche | +9:44 | |
66 | Gilles de Wilde | +9:44 | |
67 | Andras Szentpeteri | +9:44 | |
68 | Janos Pelikan | Amplatz-BMC | +9:44 |
69 | Aksel Noemmela | Leopard Pro Cycling | +9:44 |
70 | Marcel Meisen | Alpecin-Fenix | +9:44 |
71 | Rory Sutherland | Israel Start-Up Nation | +10:18 |
72 | Antoine Benoist | +10:31 | |
73 | David van der Poel | Alpecin-Fenix | +11:06 |
74 | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria | +11:06 |
75 | Emils Liepins | Trek-Segafredo | +11:22 |
76 | Carmelo Urbano | +11:50 | |
77 | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | +12:10 |
78 | Luca Pacioni | Vini Zabu-KTM | +12:12 |
79 | Yegor Dementyev | +12:35 | |
80 | Sander de Pestel | +12:35 | |
81 | Lukas Meiler | Team Vorarlberg | +12:41 |
82 | Sasha Weemaes | +12:58 | |
83 | Veljko Stojnic | +13:05 | |
84 | Diego Sevilla | Spain National Selection | +13:10 |
85 | Gasper Katrasnik | Adria Mobil | +13:38 |
86 | Erlend Blikra | +14:45 | |
87 | David Per | Bahrain Victorious | +16:17 |
88 | William Clarke | Trek-Segafredo | +17:13 |
89 | Kaden Groves | Team BikeExchange | +17:13 |
90 | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | +17:13 |
91 | Jakub Mareczko | CCC Team | +18:13 |
92 | Andrea Guardini | Bardiani-CSF-Faizane | +18:13 |
93 | Riccardo Verza | +18:13 | |
94 | Adam Kristof Karl | +18:13 | |
95 | Niels Vandeputte | +18:13 | |
97 | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | +26:04 |
98 | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | +26:04 |
99 | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | +26:04 |
100 | Martin Meiler | Team Vorarlberg | +27:32 |
- | Diether Sweeck (DNF) | ||
- | Jon Aberasturi (DNF) | Caja Rural-Seguros RGA | |
- | Gergely Szarka (DNF) | ||
- | Matteo Moschetti (DNF) | Trek-Segafredo | |
- | Balazs Rozsa (DNF) | Team Differdange-Losch | |
- | Mathias Larsen (DNF) | ||
- | Marko Kump (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Xavier Canellas (DNF) | Spain National Selection |
Następne mecze
KolarstwoTour de Hongrie
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ranking Tour de Hongrie
Lp | Kolarz | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Attila Valter | Groupama-FDJ | 18:45:55 |
2 | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | +0:12 |
3 | Damien Howson | Team BikeExchange | +0:16 |
4 | Matteo Badilatti | Groupama-FDJ | +0:25 |
5 | Tobias Foss | Team Jumbo-Visma | +0:26 |
6 | Janez Brajkovic | Al Nasr Pro Cycling Team-Dubai | +0:27 |
7 | Alexis Guerin | +0:30 | |
8 | Laurens Huys | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:30 |
9 | Cristian Rodriguez | Caja Rural-Seguros RGA | +0:37 |
10 | James Gene Piccoli | Israel Start-Up Nation | +0:47 |
11 | Luke Durbridge | Team BikeExchange | +0:49 |
12 | Markus Hoelgaard | Uno-X Pro Cycling Team | +0:57 |
13 | Karel Hnik | +0:57 | |
14 | Antwan Tolhoek | Team Jumbo-Visma | +1:06 |
15 | Koen Bouwman | Team Jumbo-Visma | +1:06 |
16 | Colin Stuessi | Amore & Vita - Prodir | +1:13 |
17 | Kristijan Hocevar | +1:15 | |
18 | Josip Rumac | Androni Giocattoli - Sidermec | +1:16 |
19 | Jhojan Garcia | Caja Rural-Seguros RGA | +1:23 |
20 | Julian Mertens | Sport Vlaanderen-Baloise | +1:41 |
21 | Marton Dina | EOLO-Kometa | +1:51 |
22 | Michal Schlegel | +1:54 | |
23 | Lukasz Wisniowski | Team Qhubeka NextHash | +1:56 |
24 | Torstein Traeen | Uno-X Pro Cycling Team | +1:57 |
25 | Francesco Manuel Bongiorno | +2:06 | |
26 | Omer Goldstein | Israel Start-Up Nation | +2:12 |
27 | Arturo Gravalos | +2:21 | |
28 | Michael Kukrle | Elkov - Kasper | +2:34 |
29 | Giacomo Garavaglia | +3:01 | |
30 | Leonardo Tortomasi | +3:04 | |
31 | Chris Harper | Team Jumbo-Visma | +3:04 |
32 | Alexander Konychev | Team BikeExchange | +3:14 |
33 | Peter Kusztor | Team Novo Nordisk | +3:22 |
34 | Loris Rouiller | +3:42 | |
35 | Viktor Filutas | +4:05 | |
36 | Kristian Kulset | Uno-X Pro Cycling Team | +4:08 |
37 | Kevin Rivera | Androni Giocattoli - Sidermec | +4:10 |
38 | Lennard Hofstede | Team Jumbo-Visma | +4:51 |
39 | Charles Planet | Team Novo Nordisk | +4:59 |
40 | Roberto Gonzalez | +5:14 | |
41 | Ziga Horvat | Adria Mobil | +6:03 |
42 | +6:25 | ||
43 | Jonas Abrahamsen | Uno-X Pro Cycling Team | +6:29 |
44 | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | +6:56 |
45 | Roland Thalmann | Team Vorarlberg | +8:17 |
46 | Adam Toupalik | +8:34 | |
47 | Julien Mortier | Bingoal Pauwels Sauces WB | +8:58 |
48 | Emiel Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +9:48 |
49 | Gilles de Wilde | +9:49 | |
50 | David Lozano | Team Novo Nordisk | +9:53 |
51 | Aksel Noemmela | +9:54 | |
52 | Sam Brand | Team Novo Nordisk | +9:54 |
53 | Torjus Sleen | Uno-X Pro Cycling Team | +9:54 |
54 | Marcel Meisen | +9:54 | |
55 | Fabio van den Bossche | Sport Vlaanderen-Baloise | +9:54 |
56 | Bert-Jan Lindeman | Team Qhubeka NextHash | +9:54 |
57 | Kamil Gradek | CCC Team | +10:49 |
58 | David van der Poel | Alpecin-Fenix | +11:11 |
59 | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria | +11:16 |
60 | James Mitri | Burgos-BH | +12:14 |
61 | Emil Dima | Giotti Victoria | +12:17 |
62 | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | +12:20 |
63 | Sander de Pestel | +12:45 | |
64 | Antoine Benoist | +12:58 | |
65 | Michal Paluta | CCC Team | +14:29 |
66 | +15:31 | ||
67 | David Per | +17:07 | |
68 | Kaden Groves | Team BikeExchange | +17:10 |
69 | Maximilian Kuen | Amplatz-BMC | +17:18 |
70 | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | +17:22 |
71 | Mattia Viel | Androni Giocattoli - Sidermec | +17:56 |
72 | Matej Zahalka | Elkov - Kasper | +18:07 |
73 | Veljko Stojnic | +18:33 | |
74 | Rory Sutherland | +18:51 | |
75 | Simone Sano | +19:03 | |
76 | Gasper Katrasnik | Adria Mobil | +19:12 |
77 | Luca Pacioni | Vini Zabu-KTM | +19:22 |
78 | Yegor Dementyev | +19:49 | |
79 | Diego Sevilla | EOLO-Kometa | +20:03 |
80 | William Clarke | +20:49 | |
81 | Adam Kristof Karl | +20:56 | |
82 | Emils Liepins | Trek-Segafredo | +22:05 |
83 | Sasha Weemaes | +22:37 | |
84 | Gergely Orosz | +23:08 | |
85 | Laurenz Rex | +23:09 | |
86 | Janos Pelikan | Amplatz-BMC | +23:09 |
87 | Andras Szentpeteri | +23:10 | |
88 | Riccardo Verza | +24:43 | |
89 | Andrea Guardini | Bardiani-CSF-Faizane | +25:27 |
90 | Team BikeExchange | +25:29 | |
91 | Niels Vandeputte | +25:51 | |
92 | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | +26:11 |
93 | Barnabas Peak | Team BikeExchange | +26:33 |
94 | Lukas Meiler | Team Vorarlberg | +27:41 |
95 | Carmelo Urbano | +28:17 | |
96 | Erlend Blikra | +28:34 | |
97 | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | +29:08 |
98 | Jakub Mareczko | CCC Team | +31:08 |
99 | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | +35:43 |
100 | Martin Meiler | Team Vorarlberg | +45:07 |