Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Royal Bernard Drome Classic 2020
2020
KolarstwoRoyal Bernard Drome Classic
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 1 marzec 20, Livron sur Drome - Livron sur Drome, Dystans: 203kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Simon Clarke | EF Education-Nippo | 5:17:11 |
2 | Warren Barguil | Team DSM | +0:00 |
3 | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | +0:02 |
4 | Guillaume Martin | Cofidis Solutions Credits | +0:26 |
5 | Benoit Cosnefroy | AG2R Citroen Team | +0:26 |
6 | Gonzalo Serrano | Caja Rural-Seguros RGA | +0:36 |
7 | Julien Simon | Cofidis Solutions Credits | +0:36 |
8 | Sean Bennett | Axeon CT | +0:36 |
9 | Tanel Kangert | EF Education-Nippo | +0:36 |
10 | Lilian Calmejane | Team TotalEnergies | +0:36 |
11 | Laurent Pichon | Team Arkea Samsic | +0:40 |
12 | Romain Hardy | Team Arkea Samsic | +0:44 |
13 | Romain Bardet | AG2R Citroen Team | +0:52 |
14 | Nicolas Edet | Cofidis Solutions Credits | +0:54 |
15 | Anthony Perez | Cofidis Solutions Credits | +0:54 |
16 | Fabien Doubey | Intermarche Wanty Gobert | +2:14 |
17 | Julian Alaphilippe | Deceuninck-Quick Step | +2:17 |
18 | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF-Faizane | +2:18 |
19 | Maxime Bouet | Team Arkea Samsic | +2:19 |
20 | Edoardo Zardini | Vini Zabu-KTM | +2:24 |
21 | Gotzon Martin | +2:38 | |
22 | Remi Cavagna | Deceuninck-Quick Step | +2:52 |
23 | James Shaw | Lotto Soudal | +3:03 |
24 | Roman Kreuziger | Team Qhubeka NextHash | +3:08 |
25 | Matteo Sobrero | Team Qhubeka NextHash | +3:09 |
26 | Julien Mortier | Bingoal Pauwels Sauces WB | +3:09 |
28 | Evaldas Siskevicius | Nippo-Delko-One Provence | +3:09 |
29 | Simon Guglielmi | Groupama-FDJ | +3:23 |
30 | Romain Sicard | Team TotalEnergies | +3:46 |
31 | Alan Riou | Team Arkea Samsic | +3:59 |
32 | Nacer Bouhanni | Cofidis Solutions Credits | +3:59 |
33 | Gino Maeder | Team Qhubeka NextHash | +4:08 |
34 | Emil Nygaard Vinjebo | ColoQuick | +4:26 |
35 | Sebastian Schoenberger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | +4:35 |
36 | Xandro Meurisse | Intermarche Wanty Gobert | +4:35 |
37 | Diego Rubio | Burgos-BH | +4:46 |
38 | Marco Frapporti | Androni Giocattoli - Sidermec | +4:46 |
39 | Jetse Bol | Burgos-BH | +5:25 |
40 | Ricardo Vilela | Burgos-BH | +6:02 |
41 | Kevin Reza | Groupama-FDJ | +6:02 |
42 | Leo Vincent | Groupama-FDJ | +6:02 |
43 | Tom-Jelte Slagter | Team Qhubeka NextHash | +8:11 |
44 | Flavien Maurelet | HP BTP–Auber93 | +8:14 |
45 | Tony Hurel | Team TotalEnergies | +8:14 |
46 | Alvaro Cuadros | Caja Rural-Seguros RGA | +8:41 |
47 | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | +8:56 |
48 | Dries Devenyns | Deceuninck-Quick Step | +9:10 |
49 | Aurelien Paret-Peintre | AG2R Citroen Team | +9:44 |
50 | Pierre-Roger Latour | AG2R Citroen Team | +9:44 |
51 | Anthony Maldonado | HP BTP–Auber93 | +9:44 |
52 | Maxime Chevalier | +9:44 | |
53 | Amanuel Gebrezgabihier | Team Qhubeka NextHash | +9:44 |
54 | Juan Osorio | Team Manzana Postobon | +10:01 |
55 | Mattia Bevilacqua | +10:01 | |
56 | Carlos Barbero | Team Qhubeka NextHash | +10:01 |
57 | Kilian Frankiny | CCC Team | +10:01 |
58 | Eddy Fine | Cofidis Solutions Credits | +10:04 |
59 | Luca Wackermann | Bardiani-CSF-Faizane | +10:04 |
60 | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | +10:48 |
61 | Leonardo Bonifazio | Italy National Selection | +10:48 |
62 | Anthony Roux | Groupama-FDJ | +10:48 |
63 | Julien Bernard | Trek-Segafredo | +10:48 |
64 | Garikoitz Bravo | Murias Taldea | +12:53 |
65 | Mathias Frank | AG2R Citroen Team | +12:53 |
66 | Pierre Barbier | Roubaix Lille Metropole | +13:14 |
67 | Joel Nicolau | +13:57 | |
68 | Pier-Andre Cote | Silber Pro Cycling | +14:15 |
69 | Kim Magnusson | EF Education-Nippo | +14:29 |
70 | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | +14:29 |
71 | Txomin Juaristi | Murias Taldea | +14:40 |
72 | Matteo Busato | Vini Zabu-KTM | +14:56 |
73 | Franck Bonnamour | Team Arkea Samsic | +15:00 |
74 | Arjen Livyns | Verandas Willems CT | +15:35 |
- | Valentin Madouas (DNF) | Groupama-FDJ | |
- | Nathan Brown (DNF) | Rally Cycling | |
- | Riccardo Minali (DNF) | Astana Premier Tech | |
- | Quentin Pacher (DNF) | Nippo-Delko-One Provence | |
- | Alexander Kamp (DNF) | Trek-Segafredo | |
- | Jonathan Caicedo (DNS) | Medellin | |
- | Nigel Ellsay (DNF) | Rally Cycling | |
- | Peio Goikoetxea (DNS) | Team Manzana Postobon | |
- | Ryan Gibbons (DNF) | Team Qhubeka NextHash | |
- | Pierre-Luc Perichon (DNF) | Cofidis Solutions Credits | |
- | Morne van Niekerk (DNF) | Team Qhubeka NextHash | |
- | Matthias Le Turnier (DNF) | Cofidis Solutions Credits | |
- | Mathieu Burgaudeau (DNF) | Team TotalEnergies | |
- | Nicolas Zukowsky (DNF) | Silber Pro Cycling | |
- | Alessandro Iacchi (DNF) | ||
- | Louis Louvet (DNF) | ||
- | Carlos Canal (DNF) | ||
- | Oier Lazkano (DNF) | ||
- | Victor Lafay (DNF) | Cofidis Solutions Credits | |
- | Maurits Lammertink (DNF) | Katusha | |
- | Julen Irizar (DNF) | Murias Taldea | |
- | Justin Mottier (DNF) | Team Arkea Samsic | |
- | Stephen Bassett (DNF) | Silber Pro Cycling | |
- | Alessandro Fedeli (DNF) | MG Kvis - Wilier | |
- | Ibai Azurmendi (DNF) | Spain National Selection | |
- | Ben King (DNF) | Team Qhubeka NextHash | |
- | Alex Howes (DNF) | EF Education-Nippo | |
- | Ramunas Navardauskas (DNF) | Bahrain Victorious | |
- | Thomas Degand (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Jose Goncalves (DNF) | Nippo-Delko-One Provence | |
- | Jeremy Cabot (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Simone Petilli (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Mikkel Froelich Honore (DNF) | Team Trefor - Blue Water | |
- | Yoann Paillot (DNF) | HP BTP–Auber93 | |
- | Jasper De Plus (DNF) | ||
- | Carmelo Urbano (DNF) | ||
- | Luc Wirtgen (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | James Whelan (DNF) | EF Education-Nippo | |
- | Laurens Huys (DNF) | ||
- | Michel Ries (DNF) | Trek-Segafredo | |
- | Alex Molenaar (DNF) | ||
- | Andrea Bagioli (DNF) | Deceuninck-Quick Step | |
- | Pablo Guerrero (DNS) | ||
- | Xavier Canellas (DNF) | Spain National Selection | |
- | Ian Garrison (DNF) | Deceuninck-Quick Step | |
- | Bauke Mollema (DNF) | Trek-Segafredo | |
- | Fumiyuki Beppu (DNF) | Nippo-Delko-One Provence | |
- | Mikel Aristi (DNF) | Murias Taldea | |
- | Matthieu Ladagnous (DNF) | Groupama-FDJ | |
- | Dimitri Peyskens (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Pierre Rolland (DNF) | EF Education-Nippo | |
- | Ben Gastauer (DNF) | AG2R Citroen Team | |
- | Nans Peters (DNF) | AG2R Citroen Team | |
- | Fabien Grellier (DNF) | Team TotalEnergies | |
- | Matteo Dal-Cin (DNF) | Rally Cycling | |
- | Emerson Oronte (DNS) | Rally Cycling | |
- | Kristian Aasvold (DNF) | Team Sparebanken Soer | |
- | Torkil Veyhe (DNF) | Team Trefor - Blue Water | |
- | Bryan Alaphilippe (DNF) | Equipe Cycliste Armee de Terre | |
- | Sindre Lunke (DNF) | Team Arkea Samsic |
Następne mecze
KolarstwoRoyal Bernard Drome Classic
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.