Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Circuito de Getxo 2020
2020
KolarstwoCircuito de Getxo
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 2 sierpień 20, Getxo - Getxo, Dystans: 177kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Damiano Caruso | CCC Team | 4:11:09 |
2 | Giacomo Nizzolo | Trek-Segafredo | +0:01 |
3 | Eduard Prades | Movistar Team | +0:01 |
4 | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | +0:03 |
5 | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | +0:03 |
6 | Pello Bilbao | Bahrain Victorious | +0:03 |
7 | Charles Planet | Team Novo Nordisk | +0:03 |
8 | Mauro Finetto | Nippo-Delko-One Provence | +0:07 |
9 | Eliot Lietaer | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:07 |
10 | Miguel Florez | Androni Giocattoli - Sidermec | +0:07 |
11 | Sergio Garcia | +0:13 | |
12 | Laurens Huys | +0:15 | |
13 | Jose Joaquin Rojas | Movistar Team | +0:20 |
14 | Nicola Venchiarutti | +0:20 | |
15 | Mulu Hailemichael | +0:20 | |
16 | Gonzalo Serrano | Caja Rural-Seguros RGA | +0:29 |
17 | Louis Meintjes | Team Qhubeka NextHash | +0:38 |
18 | Baptiste Planckaert | Katusha | +0:38 |
19 | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | +0:38 |
20 | Jetse Bol | Burgos-BH | +0:41 |
21 | Juan Jose Lobato | Nippo - Vini Fantini | +0:41 |
22 | Nelson Oliveira | Movistar Team | +0:41 |
23 | Jefferson Cepeda | +0:43 | |
24 | Danilo Wyss | CCC Team | +0:46 |
25 | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli - Sidermec | +0:49 |
26 | Edward Theuns | Trek-Segafredo | +0:51 |
27 | Jose Manuel Diaz | Nippo-Delko-One Provence | +0:51 |
28 | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | +0:51 |
29 | Tiago Machado | Katusha | +0:51 |
30 | Alejandro Ropero | +0:51 | |
31 | Cristian Munoz | UAE Team Emirates | +0:51 |
32 | Jose Gutierrez | Massi - Kuwait Cycling Project | +0:51 |
33 | Diego Sevilla | Spain National Selection | +1:00 |
34 | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | +1:07 |
35 | Andres Ardila | UAE Team Emirates | +1:09 |
36 | Jorge Arcas | Movistar Team | +1:14 |
37 | Arjen Livyns | Verandas Willems CT | +1:32 |
38 | Gotzon Martin | +2:18 | |
39 | Txomin Juaristi | Murias Taldea | +2:18 |
40 | Ben O\'Connor | Team Qhubeka NextHash | +2:31 |
41 | Mikel Bizkarra | Murias Taldea | +2:37 |
42 | Paolo Toto | Mg.k Vis VPM | +2:44 |
43 | Nicolas Saenz | +2:44 | |
44 | Oskar Pelegri | Caja Rural-Seguros RGA | +2:44 |
45 | Willem Jakobus Smit | Burgos-BH | +2:44 |
46 | David Lozano | Team Novo Nordisk | +2:44 |
47 | Alessandro Fedeli | MG Kvis - Wilier | +2:46 |
48 | Mikel Aristi | Murias Taldea | +2:46 |
49 | Daniel Viegas | +2:51 | |
50 | Marco Haller | Bahrain Victorious | +3:05 |
51 | Ludovic Robeet | Bingoal Pauwels Sauces WB | +3:19 |
52 | Ruben Fernandez | Movistar Team | +3:33 |
53 | Goncalo Amado | +5:07 | |
54 | Federico Burchio | Italy National Selection | +5:09 |
55 | Jesus Alfonso | +5:09 | |
56 | Peter Kusztor | Amplatz-BMC | +5:09 |
57 | Sam Brand | Team Novo Nordisk | +5:42 |
58 | Matteo Rotondi | GM Cycling Team | +5:42 |
59 | Jefferson Alexander Cepeda | +5:53 | |
60 | Francisco Penuela | +6:33 | |
61 | Fabio Oliveira | +6:33 | |
62 | Rafael Reis | Caja Rural-Seguros RGA | +6:33 |
64 | Juan Osorio | Team Manzana Postobon | +9:00 |
65 | Raul Colombo | +9:00 | |
66 | Sergio Roman | +9:00 | |
67 | Antonio Puppio | +9:00 | |
68 | Rafael Silva | Efapel | +9:00 |
69 | Luis Mendonca | Funvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos | +9:00 |
70 | Inigo Elosegui | Movistar Team | +9:04 |
71 | Mikel Landa | Bahrain Victorious | +9:04 |
73 | Oier Lazkano | +9:04 | |
74 | Xavier Canellas | Spain National Selection | +9:04 |
76 | Eros Capecchi | Bahrain Victorious | +9:06 |
77 | Juan Sebastian Molano | Team Manzana Postobon | +9:06 |
78 | Benjamin Dyball | Team Qhubeka NextHash | +9:06 |
79 | Heinrich Haussler | Bahrain Victorious | +9:06 |
80 | Jesus Ezquerra | Burgos-BH | +9:16 |
81 | Juan Pedro Lopez | Trek-Segafredo | +9:19 |
82 | Max Walscheid | Team Qhubeka NextHash | +11:05 |
83 | Nickolas Dlamini | Team Qhubeka NextHash | +11:05 |
84 | Gerard Armillas | +11:05 | |
85 | Francesco Zandri | +11:24 | |
86 | Antonio Ferreira | +11:42 | |
87 | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | +11:42 |
88 | Antonio Santoro | Monkey Town CT | +11:42 |
89 | Luca Pacioni | Vini Zabu-KTM | +11:49 |
90 | Angel Madrazo | Burgos-BH | +12:03 |
91 | Franklin Chacon | +12:03 | |
92 | Miguel Angel Fernandez | Spain National Selection | +12:03 |
93 | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | +12:03 |
94 | Emils Liepins | Trek-Segafredo | +12:03 |
95 | Julen Irizar | Murias Taldea | +12:03 |
96 | Ivan Cobo | +12:03 | |
97 | Afonso Eulalio | +13:14 | |
98 | Brian Kamstra | Team Novo Nordisk | +13:16 |
99 | Fernando Lopes | +13:16 | |
- | Isaac Canton (DNF) | ||
- | Jose Garcia (DNF) | ||
- | Daniel Mendez (DNF) | ||
- | Roger Adria (DNF) | ||
- | Deins Hernandez (DNF) | ||
- | Yurgen Ramirez (DNF) | ||
- | Umberto Poli (DNF) | Team Novo Nordisk | |
- | Charlie Quarterman (DNF) | Trek-Segafredo | |
- | Riccardo Verza (DNF) | ||
- | Jaime Castrillo (DNF) | Movistar Team | |
- | Yousif Mirza (DNF) | UAE Team Emirates | |
- | Diego Rubio (DNF) | Burgos-BH | |
- | Lionel Taminiaux (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Riccardo Minali (DNF) | Astana Premier Tech | |
- | Francisco Galvan (DNF) | ||
- | Biniyam Ghirmay (DNF) | ||
- | Jelle Vanendert (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Urko Fernandez (DNF) | Spain National Selection | |
- | Matteo Moschetti (DNF) | Trek-Segafredo | |
- | Cesar Fonte (DNF) | W52-FC Porto-Porto Canal | |
- | Enrique Sanz (DNF) | Murias Taldea | |
- | Daniel Munoz (DNF) | Androni Giocattoli - Sidermec | |
- | Antonio Carvalho (DNF) | W52-FC Porto-Porto Canal | |
- | Fernando Gaviria (DNF) | Deceuninck-Quick Step | |
- | Dario Puccioni (DNF) | Mg.k Vis VPM |
Następne mecze
KolarstwoCircuito de Getxo
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.