Turnieje

Wyniki Puchar Anglii

2017
2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Wyniki ostatnich meczów
Anglia
Anglia FA Cup Kwalifikacje
 
20 wrz
Kol 2
-
 
20 wrz
Kol 2
-
 
19 wrz
Kol 2
-
 
19 wrz
Kol 2
-
Następne mecze
Anglia
Anglia FA Cup Kwalifikacje
 
jutro 20:45
Kol 2
-
 
jutro 20:45
Kol 2
-
 
30 wrz 13:30
Kol 3
-
 
30 wrz 16:00
Kol 3
-
 
30 wrz 16:00
Kol 3
-
 
30 wrz 16:00
Kol 3
-
 
30 wrz 16:00
Kol 3
-
 
30 wrz 16:00
Kol 3
-
 
30 wrz 16:00
Kol 3
-
 
30 wrz 16:00
Kol 3
-

Drabinka Puchar Anglii

Runda 1 Runda 2 Runda 3
Ashton Athletic 2
Bamber Bridge 1
02 wrz Ash - Bam 2-1
Albion Sports AFC 3
Barnoldswick Town 2
02 wrz Alb - Bar 3-2
Stalybridge 2
Farsley C. 1
02 wrz Sta - Far 2-1
Andover 1
Cadbury Heath 2
02 wrz And - Cad 1-2
Mossley A.F.C. 20
1874 Northwich 22
02 wrz Mos - 187 2-2
05 wrz 187 - Mos 2-0
Hanwell Town 4
Brightlingsea Regent 1
02 wrz Han - Bri 4-1
Ossett Town 2
Consett AFC 1
02 wrz Oss - Con 2-1
Cleethorpes Town 1
Atherton Colleries 2
02 wrz Cle - Ath 1-2
Witton Albion 0
South Shields 2
02 wrz Wit - Sou 0-2
Billericay 5
Didcot Town 0
02 wrz Bil - Did 5-0
Bideford AFC 5
Bishop\'s Cleeve 1
02 wrz Bid - Bis 5-1
Thamesmead Town 3
Lewes 0
02 wrz Tha - Lew 3-0
Soham Town Rangers 0
Westfields 1
02 wrz Soh - Wes -
06 wrz Wes - Soh 1-0
Phoenix Sports 2
Eastbourne Town 0
02 wrz Pho - Eas 2-0
Horndean 0
Bodmin Town 2
02 wrz Hor - Bod 0-2
Erith Town 0
Burgess Hill Town 3
02 wrz Eri - Bur 0-3
Grantham Town 2
Holbeach United 1
02 wrz Gra - Hol 2-1
Market Drayton Town 1
Alvechurch 5
02 wrz Mar - Alv 1-5
Buxton 3
Frickley Athletic 2
02 wrz Bux - Fri 3-2
Boldmere St Michaels 0
Chasetown 3
02 wrz Bol - Cha 0-3
Tavistock 22
Taunton Town 21
02 wrz Tav - Tau 2-2
05 wrz Tau - Tav 1-2
Frome Town 2
AFC Totton 1
02 wrz Fro - AFC 2-1
Colne 0
Lancaster 1
02 wrz Col - Lan 0-1
Droylsden 4
Colwyn Bay 3
02 wrz Dro - Col 4-3
Halesowen 0
Basford United 3
02 wrz Hal - Bas 0-3
Mickleover Sports 2
Hinckley AFC 1
02 wrz Mic - Hin 2-1
Romulus 0
Kettering 3
03 wrz Rom - Ket 0-3
Kidsgrove Athletic 3
Clitheroe 2
02 wrz Kid - Cli 3-2
Scarborough Athletic 1
Workington 0
02 wrz Sca - Wor 1-0
Sunderland RCA 4
Liversedge 0
02 wrz Sun - Liv -
05 wrz Liv - Sun 0-4
Lincoln United 0
Redditch United 1
02 wrz Lin - Red 0-1
Stratford Town 4
Newcastle Town 0
02 wrz Str - New 4-0
Bottesford Town 0
Shildon 1
02 wrz Bot - Shi 0-1
Abbey Hey 31
Altrincham 32
02 wrz Abb - Alt 3-3
05 wrz Alt - Abb 2-1
Banbury United 4
Tiverton 2
02 wrz Ban - Tiv 4-2
Hamworthy United 1
Thatcham Town 5
02 wrz Ham - Tha 1-5
Kings Lynn 4
Coleshill Town 1
02 wrz Kin - Col 4-1
Enfield Town 2
Harrow Borough 1
02 wrz Enf - Har 2-1
Shepshed Dynamo 6
Leek Town 1
02 wrz She - Lee 6-1
City of Liverpool 1
Nantwich Town 2
01 wrz Cit - Nan 1-2
Brocton 2
Deeping Rangers 4
02 wrz Bro - Dee 2-4
Faversham Town 3
Tonbridge Angels 1
02 wrz Fav - Ton 3-1
Marine 1
Ashton United 3
02 wrz Mar - Ash 1-3
Whitley Bay F.C. 0
Newcastle Benfield 2
02 wrz Whi - New 0-2
Arlesey Town 0
Heybridge 7
02 wrz Arl - Hey 0-7
Metropolitan Police F.C 3
Staines Town 2
02 wrz Met - Sta 3-2
Sutton Coldfield Town 0
Barwell F.C. 2
02 wrz Sut - Bar 0-2
Hadley 2
FC Romania 3
02 wrz Had - FC 2-3
Penistone Church 3
Whitby 2
02 wrz Pen - Whi 3-2
Hendon 12
Wingate & Finchley 14
02 wrz Hen - Win 1-1
05 wrz Win - Hen 4-2
Shaw Lane Aquaforce 3
Radcliffe Borough 1
02 wrz Sha - Rad 3-1
Maldon & Tiptree 33
Hayes 34
02 wrz Mal - Hay 3-3
05 wrz Hay - Mal 4-3
Tooting & Mitcham 2
Merstham 0
02 wrz Too - Mer 2-0
Folkestone Invicta 3
Greenwich Borough 2
02 wrz Fol - Gre 3-2
Baldock Town 4
Thame United 3
03 wrz Bal - Tha 4-3
Tilbury 0
Aylesbury United 1
02 wrz Til - Ayl 0-1
Great Yarmouth Town 0
Chesham United 2
02 wrz Gre - Che 0-2
Clapton 0
Needham Market 3
02 wrz Cla - Nee 0-3
Gorleston 0
Barking 4
02 wrz Gor - Bar 0-4
Tividale 2
AFC Rushden & Diamonds 3
02 wrz Tiv - AFC 2-3
Banstead Athletic 0
Glebe 4
02 wrz Ban - Gle 0-4
Guildford City 1
Knaphill 3
02 wrz Gui - Kna 1-3
Carshalton Athletic 5
Pagham 3
02 wrz Car - Pag 5-3
Cinderford Town 2
Moneyfields FC 1
02 wrz Cin - Mon 2-1
Littlehampton Town 20
Chipstead 24
03 wrz Lit - Chi 2-2
05 wrz Chi - Lit 4-0
AFC Sudbury 14
Mildenhall Town 12
02 wrz AFC - Mil 1-1
05 wrz Mil - AFC 2-4
AFC Portchester 1
Dorchester Town 0
02 wrz AFC - Dor 1-0
Loughborough Dynamo 1
Stourbridge 3
02 wrz Lou - Sto 1-3
Margate 3
East Grinstead Town 1
02 wrz Mar - Eas 3-1
Haverhill Borough 0
Kings Langley FC 8
02 wrz Hav - Kin 0-8
Horsham 6
Ashford United 0
02 wrz Hor - Ash 6-0
Herne Bay 3
Walton Casuals 1
02 wrz Her - Wal 3-1
Aylesbury 1
Leiston 3
02 wrz Ayl - Lei 1-3
Crowborough Athletic 2
Sevenoaks Town 0
02 wrz Cro - Sev 2-0
Merthyr Tydfil 6
Willand Rovers 1
02 wrz Mer - Wil 6-1
Haringey Borough 11
Hitchin Town 11
karne: 1-2
02 wrz Har - Hit 1-1
04 wrz Hit - Har 1-1
Ramsgate 34
Egham Town FC 32
02 wrz Ram - Egh 3-3
05 wrz Egh - Ram 2-4
Colney Heath 3
Cockfosters 0
02 wrz Col - Coc 3-0
Odd Down AFC 0
Weymouth 5
02 wrz Odd - Wey 0-5
Royston Town 2
Dunstable Town FC 0
02 wrz Roy - Dun 2-0
Thurrock 11
Harlow Town 12
02 wrz Thu - Har 1-1
05 wrz Har - Thu 2-1
Bedford 0
Lowestoft Town 2
02 wrz Bed - Low 0-2
North Leigh 22
Biggleswade Town 23
02 wrz Nor - Big 2-2
05 wrz Big - Nor 3-2
Basingstoke 20
Hartley Wintney 21
02 wrz Bas - Har 2-2
05 wrz Har - Bas 1-0
Leatherhead 6
Cray Valley Paper Mills 0
02 wrz Lea - Cra 6-0
Ware 2
Witham Town 1
02 wrz War - Wit 2-1
Haywards Heath Town 20
Tunbridge Wells 23
02 wrz Hay - Tun 2-2
05 wrz Tun - Hay 3-0
Kingstonian 3
Shoreham FC 2
01 wrz Kin - Sho 3-2
Farnborough 2
Salisbury City 3
02 wrz Far - Sal 2-3
St. Ives Town FC 1
Coalville 0
02 wrz St. - Coa 1-0
Berkhamsted 1
Slough 3
02 wrz Ber - Slo 1-3
Dulwich Hamlet 3
Hastings 1
02 wrz Dul - Has 3-1
Romford 0
Hornchurch 1
03 wrz Rom - Hor 0-1
Hertford Town 13
Grays 12
02 wrz Her - Gra 1-1
06 wrz Gra - Her 2-3
AFC Kempston Rovers 2
Wisbech Town 1
02 wrz AFC - Wis 2-1
Hereford 8
Godalming Town 0
02 wrz Her - God 8-0
St. Margaretsbury 1
Kidlington 6
02 wrz St. - Kid 1-6
Paulton Rover 1
Winchester City 0
02 wrz Pau - Win 1-0
Gosport Borough 1
Bridgwater Town 0
02 wrz Gos - Bri 1-0
Tuffley Rovers 0
Swindon Supermarine 5
02 wrz Tuf - Swi 0-5
Peterborough Sports 3
Stafford 4
02 wrz Pet - Sta 3-4
Potters Bar Town 1
Bishop Stortford 0
02 wrz Pot - Bis 1-0
Ashford Town 2
Corinthian Casuals 0
02 wrz Ash - Cor 2-0
Beaconsfield SYCOB 0
Marlow 2
02 wrz Bea - Mar 0-2
Rushall Olympic 1
Potton United 0
02 wrz Rus - Pot 1-0
AFC Mansfield 4
Dunkirk 0
02 wrz AFC - Dun 4-0
Haughmond 3
Matlock Town 2
02 wrz Hau - Mat 3-2
Cambridge C 3
St Neots Town 1
01 wrz Cam - St 3-1
Yaxley 0
Dereham Town 1
02 wrz Yax - Der 0-1
Boston Town 2
Hednesford 0
02 wrz Bos - Hed 2-0
Warrington Town 1
Grimsby Borough 0
02 wrz War - Gri 1-0
Hyde United 1
Kendal Town 0
02 wrz Hyd - Ken 1-0
Bridport 1
Barnstaple Town 0
02 wrz Bri - Bar 1-0
Cheshunt 2
Takeley 0
02 wrz Che - Tak 2-0
Skelmersdale United 1
Handsworth Parramore 2
02 wrz Ske - Han 1-2
Dorking Wanderers 3
Worthing 2
02 wrz Dor - Wor 3-2
Albion Sports AFC 0
Ashton Athletic 4
17 wrz Alb - Ash 0-4
Stalybridge 1
Chorley 3
16 wrz Sta - Cho 1-3
1874 Northwich 1
North Ferriby United 0
17 wrz 187 - Nor 1-0
Ossett Town 1
Atherton Colleries 0
16 wrz Oss - Ath 1-0
Darlington 0
South Shields 3
16 wrz Dar - Sou 0-3
Salford City 1
York 2
16 wrz Sal - Yor 1-2
Westfields 0
Leamington 2
16 wrz Wes - Lea 0-2
Spennymoor Town FC 1
Gainsborough 2
16 wrz Spe - Gai 1-2
Grantham Town 3
Alvechurch 4
16 wrz Gra - Alv 3-4
Buxton 4
Chasetown 1
16 wrz Bux - Cha 4-1
Tavistock 1
Frome Town 2
16 wrz Tav - Fro 1-2
Lancaster 4
Droylsden 0
16 wrz Lan - Dro 4-0
Basford United 1
Mickleover Sports 0
16 wrz Bas - Mic 1-0
Kettering 2
Kidsgrove Athletic 0
16 wrz Ket - Kid 2-0
Scarborough Athletic 2
Sunderland RCA 0
16 wrz Sca - Sun 2-0
Stratford Town 4
Redditch United 1
16 wrz Str - Red 4-1
Shildon 1
Altrincham 0
16 wrz Shi - Alt 1-0
Banbury United 2
Thatcham Town 0
16 wrz Ban - Tha 2-0
Nuneaton 3
Kings Lynn 1
16 wrz Nun - Kin 3-1
Shepshed Dynamo 0
Nantwich Town 1
16 wrz She - Nan 0-1
Deeping Rangers 2
Kidderminster 4
16 wrz Dee - Kid 2-4
Newcastle Benfield 2
Ashton United 1
16 wrz New - Ash 2-1
Metropolitan Police F.C 2
Heybridge 2
16 wrz Met - Hey 2-2
26 wrz Hey - Met -
Telford 2
Barwell F.C. 0
16 wrz Tel - Bar 2-0
Harrogate 3
Penistone Church 0
16 wrz Har - Pen 3-0
Southport 0
Bradford PA 3
16 wrz Sou - Bra 0-3
Folkestone Invicta 3
Tooting & Mitcham 1
16 wrz Fol - Too 3-1
Baldock Town 1
Aylesbury United 2
16 wrz Bal - Ayl 1-2
Needham Market 2
Chesham United 0
16 wrz Nee - Che 2-0
Dartford 3
Barking 1
16 wrz Dar - Bar 3-1
Bognor Regis Town 2
Weston Super Mare 1
16 wrz Bog - Wes 2-1
Eastbourne Borough 4
Carshalton Athletic 3
16 wrz Eas - Car 4-3
AFC Sudbury 3
Chipstead 0
16 wrz AFC - Chi 3-0
Truro City 2
AFC Portchester 0
16 wrz Tru - AFC 2-0
Kings Langley FC 0
Margate 1
16 wrz Kin - Mar 0-1
Horsham 2
Herne Bay 5
16 wrz Hor - Her 2-5
Leiston 4
Crowborough Athletic 2
16 wrz Lei - Cro 4-2
Whitehawk 1
Oxford City 3
16 wrz Whi - Oxf 1-3
Chelmsford 7
Ramsgate 0
16 wrz Che - Ram 7-0
Weymouth 2
Chippenham Town 0
16 wrz Wey - Chi 2-0
Lowestoft Town 0
Harlow Town 1
16 wrz Low - Har 0-1
Biggleswade Town 0
East Thurrock United 1
16 wrz Big - Eas 0-1
Ware 2
Leatherhead 5
16 wrz War - Lea 2-5
Concord Rangers 4
Tunbridge Wells 0
16 wrz Con - Tun 4-0
Salisbury City 0
Poole Town F.C 2
16 wrz Sal - Poo 0-2
Slough 3
Dulwich Hamlet 2
16 wrz Slo - Dul 3-2
Hertford Town 1
Hornchurch 2
16 wrz Her - Hor 1-2
AFC Kempston Rovers 0
Hereford 4
16 wrz AFC - Her 0-4
Paulton Rover 3
Kidlington 2
16 wrz Pau - Kid 3-2
Gosport Borough 1
Swindon Supermarine 2
16 wrz Gos - Swi 1-2
Stafford 1
Tamworth 0
16 wrz Sta - Tam 1-0
Marlow 0
Ashford Town 2
16 wrz Mar - Ash 0-2
AFC Mansfield 02
Rushall Olympic 01
16 wrz AFC - Rus 0-0
19 wrz Rus - AFC 1-2
Boston Utd. 15
Haughmond 10
16 wrz Bos - Hau 1-1
19 wrz Hau - Bos 0-5
Dereham Town 1
Boston Town 2
16 wrz Der - Bos 1-2
Warrington Town 10
Hyde United 12
16 wrz War - Hyd 1-1
19 wrz Hyd - War 2-0
Stockport 1
Curzon 0
16 wrz Sto - Cur 1-0
Handsworth Parramore 12
FC United 16
16 wrz Han - FC 1-1
19 wrz FC - Han 6-2
Stourbridge 2
St. Ives Town FC 0
17 wrz Sto - St. 2-0
Alfreton 23
AFC Rushden & Diamonds 21
16 wrz Alf - AFC 2-2
19 wrz AFC - Alf 1-3
Hanwell Town 00
Enfield Town 05
16 wrz Han - Enf 0-0
19 wrz Enf - Han 5-0
Glebe 21
Phoenix Sports 21
karne: 5-4
16 wrz Gle - Pho 2-2
19 wrz Pho - Gle 1-1
FC Romania 20
Hayes 22
17 wrz FC - Hay 2-2
19 wrz Hay - FC 2-0
Havant 2
Merthyr Tydfil 1
16 wrz Hav - Mer 2-1
Cinderford Town 1
Hartley Wintney 0
16 wrz Cin - Har 1-0
Hampton & Richmond 13
Potters Bar Town 10
16 wrz Ham - Pot 1-1
19 wrz Pot - Ham 0-3
Thamesmead Town 10
Billericay 15
17 wrz Tha - Bil 1-1
19 wrz Bil - Tha 5-0
Gloucester City 0
Hungerford Town 3
16 wrz Glo - Hun 0-3
Colney Heath 30
Burgess Hill Town 33
16 wrz Col - Bur 3-3
19 wrz Bur - Col 3-0
Wealdstone 4
Faversham Town 0
16 wrz Wea - Fav 4-0
Bridport 22
Cadbury Heath 22
karne: 0-1
16 wrz Bri - Cad 2-2
20 wrz Cad - Bri 2-2
St.Albans 32
Cambridge C 30
16 wrz St. - Cam 3-3
18 wrz Cam - St. 0-2
Kingstonian 0
Brackley Town 3
16 wrz Kin - Bra 0-3
Braintree Town 22
Royston Town 21
16 wrz Bra - Roy 2-2
19 wrz Roy - Bra 1-2
Hemel Hempstead 02
Wingate & Finchley 01
16 wrz Hem - Win 0-0
19 wrz Win - Hem 1-2
Bath City 6
Knaphill 0
16 wrz Bat - Kna 6-0
Welling 1
Haringey Borough 2
16 wrz Wel - Har 1-2
Blyth Spartans 1
Shaw Lane Aquaforce 2
16 wrz Bly - Sha 1-2
Cheshunt 1
Dorking Wanderers 3
16 wrz Che - Dor 1-3
Bodmin Town 1
Bideford AFC 1
20 wrz Bod - Bid 1-1
26 wrz Bid - Bod -
Ashton Athletic
Chorley
30 wrz Ash - Cho -
1874 Northwich
Ossett Town
30 wrz 187 - Oss -
South Shields
York
30 wrz Sou - Yor -
Leamington
Gainsborough
30 wrz Lea - Gai -
Buxton
Alvechurch
30 wrz Bux - Alv -
Shaw Lane Aquaforce
Lancaster
30 wrz Sha - Lan -
Basford United
Kettering
30 wrz Bas - Ket -
Scarborough Athletic
Stratford Town
30 wrz Sca - Str -
Banbury United
Shildon
30 wrz Ban - Shi -
Nantwich Town
Nuneaton
30 wrz Nan - Nun -
Newcastle Benfield
Kidderminster
30 wrz New - Kid -
Stafford
Telford
30 wrz Sta - Tel -
Harrogate
Bradford PA
30 wrz Har - Bra -
Folkestone Invicta
Aylesbury United
30 wrz Fol - Ayl -
Needham Market
Dartford
30 wrz Nee - Dar -
Eastbourne Borough
Bognor Regis Town
30 wrz Eas - Bog -
Truro City
AFC Sudbury
30 wrz Tru - AFC -
Margate
Herne Bay
30 wrz Mar - Her -
Oxford City
Leiston
30 wrz Oxf - Lei -
Chelmsford
Weymouth
30 wrz Che - Wey -
East Thurrock United
Harlow Town
30 wrz Eas - Har -
Concord Rangers
Dorking Wanderers
30 wrz Con - Dor -
Slough
Poole Town F.C
30 wrz Slo - Poo -
Hereford
Hornchurch
30 wrz Her - Hor -
Swindon Supermarine
Paulton Rover
30 wrz Swi - Pau -
Ashford Town
Leatherhead
30 wrz Ash - Lea -
AFC Mansfield
Boston Utd.
30 wrz AFC - Bos -
Boston Town
Hyde United
30 wrz Bos - Hyd -
Stockport
FC United
30 wrz Sto - FC -
Stourbridge
Alfreton
30 wrz Sto - Alf -
Enfield Town
Phoenix Sports
30 wrz Enf - Pho -
Hayes
Havant
30 wrz Hay - Hav -
Cinderford Town
Hampton & Richmond
30 wrz Cin - Ham -
Hungerford Town
Billericay
30 wrz Hun - Bil -
Burgess Hill Town
Wealdstone
30 wrz Bur - Wea -
St.Albans
Bridport
30 wrz St. - Bri -
Brackley Town
Braintree Town
30 wrz Bra - Bra -
Bath City
Hemel Hempstead
30 wrz Bat - Hem -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Pusamania Borneo 1-0 Persiba
    GolGol: 78' Smeltz
  • Hanshin Tigers 0-1 Yokohama BayStars
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Ons Jabeur 0-2 B. Zahlavova Strycova
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • D. Wu 0-2 Taylor Harry Fritz
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • S. Lipsky 2-1 A. Shamas Din
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Tokyo Yakult Swallows 1-0 Yomiuri Giants
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • Fukuoka SoftBank Hawks 0-6 Tohoku Rakuten Golden Eagles
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • A. Petkovic 0-2 L. Davis
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Crucero del Norte 2-0 CA Chaco For Ever
    GolGol: 69' Raul Tucker
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia