Olimpia II Kamienna Góra - Kwarc-nowak Eko Pisarzowice wynik, 05.10.2014

karne: - dogrywka: -
  • Szczegóły meczu
  • Tabela na żywo
  • H2H
Mecz pomiędzy Olimpia II Kamienna Góra a Kwarc-nowak Eko Pisarzowice, rozegrany dnia 5 października 2014, zakończył się wynikiem 6-0.

Sprawdź aktualny skład Olimpia II Kamienna Góra oraz aktualny skład Kwarc-nowak Eko Pisarzowice wraz z informacjami o statystykach piłkarzy.

Sprawdź aktualny mecz Olimpia II Kamienna Góra - Kwarc-nowak Eko Pisarzowice na stronie:

Wszystkie mecze i wyniki Klasa B, Jelenia Góra Klasa B Grupa 1

1. połowa [ - ]
[]
2. połowa [ -]
[ -]
46'
K. Leśniak
50'
M. łukasik
60'
M. Plebanek
61'
T. łepski
75'
M. Gargas
D. Wąchała
78'
10Krzyżak K
1Minicki P
19Skóra C
Linia czasu
0'
Początek meczu
46'
Kwarc-nowak Eko Pisarzowice
Leśniak
50'
łukasik
60'
Plebanek
61'
łepski
75'
Gargas
78'
Olimpia II Kamienna Góra
Wąchała
Ukryj linię czasuPokaż linię czasu
Ostatnie mecze obu drużyn
Data Mecz Liga Wynik
29 paź 17 Kwarc-nowak Eko Pisarzowice - Olimpia II Kamienna Góra Klasa A Jelenia Góra Grupa 1 -
24 kwi 16 Kwarc-nowak Eko Pisarzowice - Olimpia II Kamienna Góra Klasa B Jelenia Góra Grupa 1 3-3
27 wrz 15 Olimpia II Kamienna Góra - Kwarc-nowak Eko Pisarzowice Klasa B Jelenia Góra Grupa 1 5-1
17 maj 15 Kwarc-nowak Eko Pisarzowice - Olimpia II Kamienna Góra Klasa B Jelenia Góra Klasa B Grupa 1 9-5
05 paź 14 Olimpia II Kamienna Góra - Kwarc-nowak Eko Pisarzowice Klasa B Jelenia Góra Klasa B Grupa 1 6-0
Statystyki bezpośrednich meczów
Zwycięstw Olimpia II Kamienna Góra Zwycięstw Kwarc-nowak Eko Pisarzowice Remisów