K.s Włókniarz Chełmsko śląskie - Kwarc-nowak Eko Pisarzowice wynik, 26.08.2018

karne: - dogrywka: -
  • Szczegóły meczu
  • Tabela na żywo
  • H2H
Mecz pomiędzy K.s Włókniarz Chełmsko śląskie a Kwarc-nowak Eko Pisarzowice, rozegrany dnia 26 sierpnia 2018, zakończył się wynikiem 0-1.

Sprawdź aktualny skład K.s Włókniarz Chełmsko śląskie oraz aktualny skład Kwarc-nowak Eko Pisarzowice wraz z informacjami o statystykach piłkarzy.

Sprawdź aktualny mecz K.s Włókniarz Chełmsko śląskie - Kwarc-nowak Eko Pisarzowice na stronie:

Wszystkie mecze i wyniki Klasa A, Jelenia Góra Grupa 1

1. połowa [ - ]
[]
J. Wieczorkiewicz
25'
26'
�. łukasik
2. połowa [0-0]
[0-0]
83'
K. Hadała
83'
K. Hadała
K. Niepielski
85'
90'
Linia czasu
0'
Początek meczu
25'
K.s Włókniarz Chełmsko śląskie
Wieczorkiewicz
26'
Kwarc-nowak Eko Pisarzowice
łukasik
83'
Hadała
83'
Hadała
85'
Niepielski
90'
Migacz
Ukryj linię czasuPokaż linię czasu
Ostatnie mecze obu drużyn
Data Mecz Liga Wynik
24 mar 19 Kwarc-nowak Eko Pisarzowice - K.s Włókniarz Chełmsko śląskie Klasa A Jelenia Góra Grupa 1 0-2
26 sie 18 K.s Włókniarz Chełmsko śląskie - Kwarc-nowak Eko Pisarzowice Klasa A Jelenia Góra Grupa 1 0-1
03 cze 18 Kwarc-nowak Eko Pisarzowice - K.s Włókniarz Chełmsko śląskie Klasa A Jelenia Góra Grupa 1 2-3
05 lis 17 K.s Włókniarz Chełmsko śląskie - Kwarc-nowak Eko Pisarzowice Klasa A Jelenia Góra Grupa 1 1-1
Statystyki bezpośrednich meczów
Zwycięstw K.s Włókniarz Chełmsko śląskie Zwycięstw Kwarc-nowak Eko Pisarzowice Remisów