Turnieje

Wyniki Piąta liga niemiecka

2017
2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze Piąta liga niemiecka
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
Wyniki ostatnich meczów
Niemcy
Niemcy Oberliga Baden-Wurttemberg
 
23 wrz
Kol 8
-
 
23 wrz
Kol 8
-
 
23 wrz
Kol 8
-
 
23 wrz
Kol 8
-
 
18 wrz
Kol 7
-
Niemcy
Niemcy Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
 
wczoraj
-
 
wczoraj
-
 
23 wrz
Kol 10
-
 
23 wrz
Kol 10
-
Następne mecze
Niemcy
Niemcy Oberliga Mittelrhein
 
1 paź 15:00
Kol 6
-
 
1 paź 15:00
Kol 6
-
 
1 paź 15:00
Kol 6
-
 
1 paź 15:15
Kol 6
-
 
1 paź 15:15
Kol 6
-
 
1 paź 15:30
Kol 6
-
 
1 paź 15:30
Kol 6
-
 
1 paź 15:30
Kol 6
-
 
8 paź 15:00
Kol 7
-
 
8 paź 15:00
Kol 7
-
Niemcy
Niemcy Oberliga Niederrhein
 
1 paź 15:00
Kol 9
-
 
1 paź 15:00
Kol 9
-
 
1 paź 15:00
Kol 9
-
 
1 paź 15:00
Kol 9
-
 
1 paź 15:00
Kol 9
-
 
1 paź 15:00
Kol 9
-
 
1 paź 15:00
Kol 9
-
 
1 paź 15:00
Kol 9
-
 
3 paź 15:00
Kol 9
-
 
8 paź 15:00
Kol 10
-
Niemcy
Niemcy Oberliga NOFV-Nord
 
29 wrz 20:00
Kol 7
-
 
30 wrz 13:30
Kol 7
-
 
30 wrz 14:00
Kol 7
-
 
30 wrz 14:00
Kol 7
-
 
30 wrz 14:00
Kol 7
-
 
30 wrz 14:00
Kol 7
-
 
30 wrz 15:00
Kol 7
-
 
3 paź 14:00
Kol 8
-
Niemcy
Niemcy Oberliga NOFV-Sud
 
29 wrz 19:00
Kol 7
-
 
30 wrz 13:30
Kol 7
-
 
30 wrz 14:00
Kol 7
-
 
30 wrz 14:00
Kol 7
-
 
30 wrz 14:00
Kol 7
-
 
1 paź 14:00
Kol 7
-
 
1 paź 14:00
Kol 7
-
 
14 paź 13:30
Kol 8
-
Niemcy
Niemcy Oberliga Westfalen
 
1 paź 15:00
Kol 8
-
 
1 paź 15:00
Kol 8
-
 
1 paź 15:00
Kol 8
-
 
1 paź 15:00
Kol 8
-
 
1 paź 15:00
Kol 8
-
 
1 paź 15:00
Kol 8
-
 
1 paź 15:00
Kol 8
-
 
1 paź 15:00
Kol 8
-
 
1 paź 15:00
Kol 8
-
 
8 paź 15:00
Kol 9
-
Niemcy
Niemcy Oberliga Baden-Wurttemberg
 
29 wrz 19:00
Kol 9
-
 
29 wrz 19:00
Kol 9
-
 
30 wrz 13:00
Kol 9
-
 
30 wrz 15:00
Kol 9
-
 
30 wrz 15:30
Kol 9
-
 
30 wrz 15:30
Kol 9
-
 
30 wrz 15:30
Kol 9
-
 
30 wrz 15:30
Kol 9
-
 
30 wrz 15:30
Kol 9
-
 
7 paź 14:00
Kol 10
-
Niemcy
Niemcy Oberliga Hessen
 
29 wrz 19:30
Kol 10
-
 
30 wrz 14:00
Kol 10
-
 
30 wrz 14:30
Kol 10
-
 
30 wrz 15:00
Kol 10
-
 
30 wrz 15:00
Kol 10
-
 
30 wrz 15:00
Kol 10
-
 
30 wrz 18:00
Kol 10
-
 
3 paź 15:00
Kol 11
-
Niemcy
Niemcy Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
 
29 wrz 19:00
Kol 11
-
 
29 wrz 19:30
Kol 11
-
 
30 wrz 14:30
Kol 11
-
 
30 wrz 15:30
Kol 11
-
 
30 wrz 15:30
Kol 11
-
 
30 wrz 15:30
Kol 11
-
 
30 wrz 15:30
Kol 11
-
 
30 wrz 15:30
Kol 11
-
 
30 wrz 16:00
Kol 11
-
 
3 paź 14:00
Kol 12
-

Tabela Piąta liga niemiecka

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 TSC Euskirchen 5 11 3 2 0 7 1 6
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • R
2 DJK BW Friesdorf 5 11 3 2 0 13 8 5
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • R
3 Siegburger SV 04 5 10 3 1 1 6 2 4
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
4 VfL Vichttal 5 9 2 3 0 7 2 5
?
  • W
  • W
  • R
  • R
  • R
5 FC Hennef 05 5 8 2 2 1 9 6 3
?
  • P
  • W
  • R
  • W
  • R
6 Borussia Freialdenhoven 5 8 2 2 1 7 5 2
?
  • W
  • R
  • W
  • R
  • P
7 TV Herkenrath 5 8 2 2 1 9 10 -1
?
  • P
  • W
  • R
  • R
  • W
8 SV Breinig 5 6 1 3 1 10 6 4
?
  • W
  • P
  • R
  • R
  • R
9 VfL Alfter 5 6 2 0 3 7 7 0
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
10 Hilal Maroc Bergheim 5 6 2 0 3 7 11 -4
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
11 Bergisch Gladbach 5 4 0 4 1 4 6 -2
?
  • R
  • R
  • R
  • P
  • R
12 Viktoria Arnoldsweiler 5 4 1 1 3 7 10 -3
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
13 Spvg Wesseling Urfeld 5 4 0 4 1 4 7 -3
?
  • R
  • R
  • R
  • R
  • P
14 Pesch 5 4 1 1 3 7 14 -7
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
15 SSV Merten 5 3 0 3 2 5 8 -3
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • P
16 FC Hürth 5 2 0 2 3 4 10 -6
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • R

W przypadku gdy drużyny mają tyle samo punktów o kolejności decyduje:
1. Różnica bramek w sezonie
2. Liczba zdobytych bramek
3. Zdobytych punktów w bezpośrednich meczach
4. Różnica bramek w bezpośrednich meczach
5. Bramek na wyjeżdzie w bezpośrednich meczach

Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • D. Wu 0-2 Taylor Harry Fritz
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Hanshin Tigers 0-1 Yokohama BayStars
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • A. Shamas Din 2-1 S. Lipsky
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Tokyo Yakult Swallows 1-0 Yomiuri Giants
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • Fukuoka SoftBank Hawks 0-6 Tohoku Rakuten Golden Eagles
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • Pusamania Borneo 1-0 Persiba
    GolGol: 78' Smeltz
  • A. Petkovic 0-2 L. Davis
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Crucero del Norte 2-0 CA Chaco For Ever
    GolGol: 69' Raul Tucker
  • N. Abduraimova - A. Amanmuradova
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia