Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Tour of Sibiu 2019
2019
KolarstwoTour of Sibiu
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 7 lipiec 19, Sibiu - Sibiu, Dystans: 169.5kmNastępne mecze
KolarstwoTour of Sibiu
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ranking Tour of Sibiu
Lp | Kolarz | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Kevin Rivera | Androni Giocattoli - Sidermec | 17:29:24 |
2 | Daniel Munoz | Androni Giocattoli - Sidermec | +0:17 |
3 | Radoslav Rogina | Adria Mobil | +0:39 |
4 | Ildar Arslanov | Gazprom-RusVelo | +0:41 |
5 | Serghei Tvetcov | UnitedHealthcare | +0:42 |
6 | Michal Schlegel | +0:44 | |
7 | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita - Prodir | +0:50 |
8 | Mattia Bais | Androni Giocattoli - Sidermec | +1:00 |
9 | Marco Tizza | Nippo - Vini Fantini | +1:01 |
10 | Attila Valter | Groupama-FDJ | +1:07 |
11 | Fabio Mazzucco | Bardiani-CSF-Faizane | +1:27 |
12 | Filippo Zana | Bardiani-CSF-Faizane | +1:32 |
13 | Justin Paroz | +1:46 | |
14 | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli - Sidermec | +1:52 |
15 | Piotr Brozyna | +2:34 | |
16 | Paolo Toto | Mg.k Vis VPM | +2:47 |
17 | Erik Fetter | EOLO-Kometa | +2:56 |
18 | Emil Dima | Giotti Victoria | +3:13 |
19 | Michael Kukrle | Elkov - Kasper | +3:22 |
20 | Vitaliy Buts | +3:40 | |
21 | Ziga Groselj | Adria Mobil | +3:59 |
22 | Denis Nekrasov | +4:02 | |
23 | Bernat Font | +4:08 | |
24 | Ivan Martinelli | +4:33 | |
25 | Karel Hnik | +4:45 | |
26 | Adriaan Janssen | Team De Rijke - Shanks | +5:02 |
27 | Savva Novikov | +5:04 | |
28 | Andriy Vasylyuk | +5:05 | |
29 | Jacopo Mosca | Trek-Segafredo | +6:27 |
30 | +6:44 | ||
31 | Danilo Celano | Caja Rural-Seguros RGA | +8:26 |
32 | Yannis Voisard | +9:59 | |
33 | Oleksandr Golovash | Sharjah Team | +10:03 |
34 | Viktor Filutas | +10:33 | |
35 | Rick Pluimers | +10:45 | |
36 | Nicollo Salvietti | Mg.k Vis VPM | +11:23 |
37 | Dominik Neumann | +12:25 | |
38 | Denis Vulcan | +12:51 | |
39 | Matteo Busato | Androni Giocattoli - Sidermec | +13:25 |
40 | Dario Puccioni | Mg.k Vis VPM | +13:37 |
41 | Alexander Vdovin | Lokosphinx | +13:41 |
42 | Michal Paluta | CCC Team | +14:14 |
43 | Daniel Arroyave | EF Education-Nippo | +14:53 |
44 | Szymon Tracz | One Pro Cycling | +15:34 |
45 | Piotr Pekala | +16:12 | |
46 | Sergey Shilov | Gazprom-RusVelo | +17:23 |
47 | Aljaz Jarc | +17:38 | |
48 | Isaiah Newkirk | +18:48 | |
49 | Ivar Slik | Monkey Town CT | +20:06 |
50 | Mel van der Veekens | Monkey Town CT | +22:03 |
51 | Franco Orocito | +28:21 | |
52 | Gasper Katrasnik | Adria Mobil | +28:46 |
53 | Josip Rumac | Androni Giocattoli - Sidermec | +28:49 |
54 | Yegor Dementyev | +29:43 | |
55 | Janos Pelikan | Amplatz-BMC | +29:51 |
56 | Joel Suter | Bingoal Pauwels Sauces WB | +29:59 |
57 | Roman Kustadinchev | +31:47 | |
58 | Daniel Moricz | +31:56 | |
59 | Leonardo Bonifazio | +32:14 | |
60 | Frantisek Sisr | +32:24 | |
61 | Gorazd Per | Adria Mobil | +33:03 |
62 | Mykyta Zubenko | +34:20 | |
63 | Vladyslav Soltasiuk | +34:36 | |
64 | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria | +36:10 |
65 | Federico Burchio | +37:26 | |
66 | Daniel Crista | +39:01 | |
67 | +40:06 | ||
68 | Evgeny Kobernyak | Gazprom-RusVelo | +41:53 |
69 | +43:55 | ||
70 | Antoine Aebi | +44:13 | |
71 | Nico Selenati | +45:32 | |
72 | Mamyr Stash | +45:46 | |
73 | +49:03 | ||
74 | Gabriele Petrelli | +50:10 | |
75 | Timo Guller | +52:13 | |
76 | Jon Bozic | Adria Mobil | +58:14 |
77 | Jaime Restrepo | +59:17 | |
78 | Ruben Caseny | +1:05:14 |