Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika 2016
2016
KolarstwoPrueba Villafranca-Ordiziako Klasika
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 25 lipiec 16, Ordizia - Ordizia, Dystans: 165.7kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Simon Yates | Team BikeExchange | 3:49:50 |
2 | Angel Madrazo | Caja Rural-Seguros RGA | +0:34 |
3 | Alexander Vdovin | +0:34 | |
4 | Javier Moreno | Movistar Team | +0:34 |
5 | David Belda | Burgos-BH | +0:34 |
6 | Hugh Carthy | Caja Rural-Seguros RGA | +0:43 |
7 | Karol Domagalski | One Pro Cycling | +0:46 |
8 | Garikoitz Bravo | Murias Taldea | +0:46 |
9 | Pello Bilbao | Caja Rural-Seguros RGA | +0:46 |
10 | Sergio Higuita | +0:46 | |
11 | Aldemar Reyes | +0:46 | |
12 | Diego Ochoa | Movistar Team CT | +0:46 |
14 | Jonathan Castroviejo | Movistar Team | +0:46 |
15 | Antonio Piedra | Funvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos | +0:46 |
16 | Aritz Bagues | Murias Taldea | +0:46 |
17 | Pablo Torres Muino | Burgos-BH | +0:46 |
18 | Bernardo Suaza | +0:46 | |
19 | Andrey Amador | Movistar Team | +0:46 |
20 | Rodolfo Andres Torres Agudelo | Colombia | +0:46 |
21 | Aitor Gonzalez | Murias Taldea | +0:46 |
22 | Robinson Chalapud | Team Inteja-MMR | +0:46 |
23 | Mikel Iturria | Murias Taldea | +0:51 |
24 | Alex Aranburu | Murias Taldea | +0:51 |
25 | Mikel Bizkarra | Murias Taldea | +1:15 |
26 | Alex Diniz | Funvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos | +1:27 |
27 | Ivan Bothia | +2:07 | |
28 | Hernan Aguirre | +3:12 | |
29 | Vadim Zhuravlev | +3:35 | |
30 | Ibai Salas | Burgos-BH | +3:35 |
31 | Amets Txurruka | Caja Rural-Seguros RGA | +3:35 |
32 | Igor Merino Cortazar | Burgos-BH | +3:37 |
33 | Daniel Diaz | Nippo-Delko-One Provence | +3:37 |
34 | Damien Howson | Team BikeExchange | +3:37 |
35 | Heiner Parra | Caja Rural-Seguros RGA | +4:52 |
36 | Valentin Baillifard | Roth - Skoda | +4:52 |
37 | Marc Soler | Movistar Team | +5:36 |
38 | Jorge Arcas | Movistar Team | +5:36 |
39 | Jeffry Romero | Colombia | +5:36 |
40 | Jose Herrada | Movistar Team | +6:01 |
41 | Francesco Gavazzi | Vini Zabu-KTM | +6:01 |
42 | Antonio Pedrero | Movistar Team | +6:01 |
43 | Joao Gaspar | Brazil National Selection | +6:01 |
44 | Christian Meier | Team BikeExchange | +8:17 |
45 | Juan Jose Lobato | Movistar Team | +8:17 |
46 | Miguel Angel Benito Diez | Caja Rural-Seguros RGA | +8:17 |
47 | Jesus Del Pino | Burgos-BH | +8:17 |
48 | Yanto Barker | One Pro Cycling | +8:17 |
49 | Carlos Parra | +8:17 | |
50 | Yecid Arturo Sierra | +9:00 | |
51 | Yeison Chaparro | +11:04 | |
52 | Fernando Grijalba | Caja Rural-Seguros RGA | +12:44 |
53 | Vasily Neustroev | +13:04 | |
54 | Matthias Krizek | Roth - Skoda | +13:04 |
55 | Roland Thalmann | Roth - Skoda | +13:04 |
56 | Carlos Lorente | +13:04 | |
57 | Flavio Santos | Brazil National Selection | +13:04 |
58 | Oscar Hernandez | +13:04 | |
59 | Artem Samolenkov | +13:04 | |
60 | Israel Nuno | Team Inteja-MMR | +13:04 |
61 | Juan Osorio | +13:04 | |
62 | Axel Costa | +13:04 | |
63 | Fredriks Galta | Nippo-Delko-One Provence | +13:04 |
64 | Peio Goikoetxea | +13:04 | |
65 | Romain Combaud | Nippo-Delko-One Provence | +13:04 |
66 | Steele von Hoff | One Pro Cycling | +13:04 |
67 | Joshua Hunt | One Pro Cycling | +13:04 |
68 | Diego Rubio | Caja Rural-Seguros RGA | +13:04 |
69 | Sergey Vdovin | +13:04 | |
70 | Hector Saez | Caja Rural-Seguros RGA | +13:04 |
71 | Mitchell Docker | Team BikeExchange | +13:04 |
72 | Javier Valero | +13:04 | |
73 | Imanol Estevez Salas | Murias Taldea | +13:08 |
74 | Jonathan Lastra | Caja Rural-Seguros RGA | +13:12 |
75 | Aitor Escobar | Team Inteja-MMR | +16:29 |
76 | Pablo Urtasun | Funvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos | +16:29 |
77 | Arnau Sole (DNF) | Burgos-BH | +16:29 |
78 | Carlos Barbero | Caja Rural-Seguros RGA | +16:32 |
- | Juan Jose Cueto (DNF) | Team Inteja-MMR | |
- | Juan Jesus Martinez (DNF) | ||
- | Franco Pellizotti (DNF) | Androni Giocattoli - Sidermec | |
- | Daniele Ratto (DNF) | Androni Giocattoli - Sidermec | |
- | Temesgen Buru (HD) | Burgos-BH | |
- | Leonardo Duque (DNF) | Colombia | |
- | Marc Vilanova (DNF) | ||
- | Mehdi Tigrine (DNF) | ||
- | Cristian Cubides (DNF) | ||
- | Francisco Castello (DNF) | ||
- | Benjamin Giraud (DNF) | Nippo-Delko-One Provence | |
- | Jon Ander Insausti (DNF) | Murias Taldea | |
- | Otavio Bulgarelli (DNF) | Brazil National Selection | |
- | Nicolas Baldo (DNF) | Team Vorarlberg | |
- | Tom Baylis (DNF) | One Pro Cycling | |
- | Jorge Cubero (DNF) | Burgos-BH | |
- | Juan Jesus Mata (DNF) | ||
- | Isaac Carbonell (DNF) | ||
- | William Guzman (DNF) | Team Inteja-MMR | |
- | Nico Bruengger (DNF) | Roth - Skoda | |
- | Mikel Aristi (DNF) | Nippo-Delko-One Provence | |
- | Ruben Caseny (DNF) | ||
- | Marco Frapporti (DNF) | Androni Giocattoli - Sidermec | |
- | Magnus Cort (DNF) | Team BikeExchange | |
- | Antonio Domene (DNF) | ||
- | Rafael Marquez (DNF) | Team Inteja-MMR | |
- | Davide Vigano (DNF) | Androni Giocattoli - Sidermec | |
- | Julio Pintado (DNF) | ||
- | Diego Mancipe (DNF) | ||
- | Christophe Laborie (DNF) | Team Arkea Samsic |
Następne mecze
KolarstwoPrueba Villafranca-Ordiziako Klasika
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.