Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Grand Prix Cerami 2017
2017
KolarstwoGrand Prix Cerami
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 19 lipiec 17, Saint-Ghislain - Frameries, Dystans: 199.6kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Wout van Aert | Verandas Willems CT | 4:33:56 |
2 | Jean-Pierre Drucker | CCC Team | +0:00 |
3 | Dries Devenyns | Deceuninck-Quick Step | +0:00 |
4 | Benjamin Thomas | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:03 |
5 | Timothy Dupont | Verandas Willems CT | +0:25 |
6 | Roy Jans | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:25 |
7 | Maxime Daniel | Team Arkea Samsic | +0:25 |
8 | Dylan Teuns | CCC Team | +0:25 |
9 | Thibault Ferasse | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:25 |
10 | Loic Vliegen | CCC Team | +0:25 |
11 | Bryan Coquard | Team TotalEnergies | +0:25 |
12 | Alexander Krieger | Leopard Pro Cycling | +0:25 |
13 | Maximilian Schachmann | Deceuninck-Quick Step | +0:25 |
14 | Justin Jules | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:25 |
16 | Taco van der Hoorn | Team Roompot | +0:25 |
17 | Nicolas Vereecken | Roubaix Lille Metropole | +0:25 |
18 | Miles Scotson | CCC Team | +0:25 |
19 | Remi Cavagna | Deceuninck-Quick Step | +0:25 |
20 | Jan Brockhoff | Leopard Pro Cycling | +0:25 |
21 | Huub Duijn | Verandas Willems CT | +0:25 |
22 | Floris Gerts | CCC Team | +0:25 |
23 | Berden de Vries | Team Roompot | +0:25 |
24 | Yves Lampaert | Deceuninck-Quick Step | +0:25 |
25 | Preben van Hecke | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:25 |
26 | Brecht Dhaene | Verandas Willems CT | +0:25 |
27 | Raphael Freienstein | +0:25 | |
28 | Yannis Yssaad | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:25 |
29 | Sam Crome | +0:25 | |
30 | Eliot Lietaer | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:25 |
31 | Roman Maikin | Gazprom-RusVelo | +0:25 |
32 | Julien Mortier | +0:25 | |
33 | Jesper Asselman | Team Roompot | +0:25 |
34 | Morgan Kneisky | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:25 |
35 | Gregory Habeaux | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:31 |
36 | Jeremy Leveau | Roubaix Lille Metropole | +0:31 |
37 | Tom Wirtgen | Leopard Pro Cycling | +0:31 |
38 | Hampus Anderberg | ColoQuick | +0:31 |
39 | Szymon Rekita | Leopard Pro Cycling | +0:31 |
40 | Martijn Budding | Team Roompot | +0:31 |
41 | Jimmy Raibaud | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:31 |
42 | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | +0:31 |
43 | Lander Seynaeve | Roubaix Lille Metropole | +0:31 |
44 | Anthony Delaplace | Team Arkea Samsic | +0:31 |
45 | Louis Verhelst | Roubaix Lille Metropole | +0:31 |
46 | Max Emil Boholm Koerner | +0:31 | |
47 | Jerome Baugnies | Intermarche Wanty Gobert | +0:31 |
48 | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | +0:37 |
49 | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | +0:37 |
50 | Patrick Lane | Team UniSA-Australia | +0:37 |
51 | Silvan Dillier | CCC Team | +0:39 |
52 | Kevin Ledanois | Team Arkea Samsic | +0:42 |
53 | Maxime Vantomme | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:45 |
54 | Joeri Calleeuw | Roubaix Lille Metropole | +0:47 |
55 | Stijn Devolder | Verandas Willems CT | +0:47 |
56 | Jason Lea | +0:47 | |
57 | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | +0:47 |
58 | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:47 |
59 | Emiel Vermeulen | Roubaix Lille Metropole | +0:47 |
60 | Xandro Meurisse | Intermarche Wanty Gobert | +0:53 |
61 | Kenny De Haes | Intermarche Wanty Gobert | +0:55 |
62 | Sergey Lagutin | Gazprom-RusVelo | +0:56 |
63 | Julian Alaphilippe | Deceuninck-Quick Step | +0:56 |
64 | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | +0:56 |
65 | Gaetan Pons | Leopard Pro Cycling | +1:00 |
66 | Kevyn Ista | Bingoal Pauwels Sauces WB | +1:08 |
67 | Kris Boeckmans | Lotto Soudal | +1:12 |
68 | Matthew Brammeier | Team Qhubeka NextHash | +1:22 |
69 | Antoine Loy | +1:23 | |
70 | Tim Merlier | Verandas Willems CT | +1:28 |
71 | Franklin Six | +1:34 | |
72 | Mark McNally | Intermarche Wanty Gobert | +1:37 |
73 | Sean De Bie | Lotto Soudal | +1:41 |
74 | Nikolas Maes | Lotto Soudal | +1:41 |
75 | Artur Ershov | Gazprom-RusVelo | +1:41 |
76 | Lionel Taminiaux | +1:47 | |
77 | Fabien Doubey | Intermarche Wanty Gobert | +1:56 |
78 | Nathan van Hooydonck | CCC Team | +1:58 |
79 | Romain Le Roux | Equipe Cycliste Armee de Terre | +2:02 |
80 | Dries van Gestel | Sport Vlaanderen-Baloise | +2:10 |
81 | Peter Koning | Drapac | +2:12 |
82 | Calvin Watson | Trek-Segafredo | +2:12 |
83 | Michael Goolaerts | Verandas Willems CT | +2:12 |
84 | Dries de Bondt | Verandas Willems CT | +2:12 |
85 | Jeroen Meijers | Team Roompot | +2:12 |
87 | Brian van Goethem | Team Roompot | +2:12 |
88 | Julien Morice | Team TotalEnergies | +2:12 |
89 | Steven Tronet | Equipe Cycliste Armee de Terre | +2:12 |
90 | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +2:12 |
91 | Lawrence Naesen | Bingoal Pauwels Sauces WB | +2:12 |
92 | Jeremy Cabot | Roubaix Lille Metropole | +2:12 |
93 | Nikolay Trusov | Gazprom-RusVelo | +2:28 |
94 | Coen Vermeltfoort | Team Roompot | +2:28 |
95 | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | +2:44 |
96 | Adam Blythe | Tinkoff-Saxo | +3:01 |
97 | Andrey Solomennikov | Gazprom-RusVelo | +3:02 |
98 | Bryan Nauleau | Team TotalEnergies | +3:04 |
99 | Kevin van Melsen | Intermarche Wanty Gobert | +3:32 |
100 | Conor Dunne | +4:28 | |
101 | Aksel Noemmela | Leopard Pro Cycling | +4:28 |
102 | Jeremy Cameron | +4:31 | |
103 | Aidis Kruopis | Verandas Willems CT | +6:17 |
104 | Dimitri Peyskens | Veranclassic-Ago | +6:39 |
105 | Aime De Gendt | Sport Vlaanderen-Baloise | +6:40 |
106 | Michael Freiberg | +6:40 | |
107 | Benoit Jarrier | Team Arkea Samsic | +12:50 |
108 | Bryan Alaphilippe | Equipe Cycliste Armee de Terre | +12:50 |
109 | Armindo Fonseca | Team Arkea Samsic | +12:50 |
110 | Romain Guillemois | Team TotalEnergies | +12:50 |
- | Felix Pouilly (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Enzo Wouters (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Guillaume Haag (DNF) | ||
- | Fabrice Jeandesboz (DNF) | Team TotalEnergies | |
- | David Boucher (DNF) | Groupama-FDJ | |
- | Tom Devriendt (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Pierre Goebeert (DNF) | ||
- | Brent van de Kerkhove (DNF) | ||
- | Jonathan Hivert (DNF) | Team TotalEnergies | |
- | Jelle Vanendert (DNF) | Lotto Soudal | |
- | John Mandrysch (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Robert Retschke (DNF) | Bora-Hansgrohe | |
- | Dylan Kowalski (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Auxence Buntinx (DNF) | ||
- | Carmelo Foti (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Jelle Wallays (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Anton Vorobyev (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Dieter Bouvry (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Lasse Norman Hansen (DNF) | Team Stoelting | |
- | Neil van der Ploeg (DNF) | Team UniSA-Australia | |
- | Erwan Corbel (DNF) | Team Arkea Samsic | |
- | Tom Bohli (DNF) | CCC Team | |
- | Robin Stenuit (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Luca Henn (DNF) | Team Jumbo-Visma | |
- | Kenny Molly (DNF) | Etixx - Ihned | |
- | Joshua Stritzinger (DNF) | Christina Jewelry Pro Cycling | |
- | Tobias Knaup (DNF) | ||
- | Tony Hurel (DNF) | Team TotalEnergies | |
- | Julian Braun (DNF) | ||
- | Andre Looij (DNF) | Team Roompot | |
- | Cameron Bayly (DNF) | ||
- | Boris Vallee (DNF) | Team Arkea Samsic | |
- | Barry Markus (DNF) | Team Roompot | |
- | Alex Kirsch (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Gordon De Winter (DNF) | ||
- | Robin Haubruge (DNF) | ||
- | Andrew Fenn (DNF) | INEOS Grenadiers | |
- | Romain Cardis (DNF) | Team TotalEnergies | |
- | Bert van Lerberghe (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Timothy Stevens (DNF) |
Następne mecze
KolarstwoGrand Prix Cerami
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.