Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Giro dell'Appennino 2016
2016
KolarstwoGiro dell'Appennino
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 17 kwiecień 16, Novi Ligure - Chiavaru, Dystans: 196.6kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Sergey Firsanov | Gazprom-RusVelo | 4:55:45 |
2 | Francesco Gavazzi | Vini Zabu-KTM | +0:25 |
3 | Mauro Finetto | Vini Zabu-KTM | +0:25 |
4 | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita - Prodir | +0:25 |
5 | Matteo Busato | Vini Zabu-KTM | +0:25 |
6 | Antonio Santoro | Mg.k Vis VPM | +0:25 |
7 | Simone Petilli | MG Kvis - Wilier | +0:25 |
8 | Hugh Carthy | Caja Rural-Seguros RGA | +0:35 |
9 | Daniele Ratto | Androni Giocattoli - Sidermec | +1:02 |
10 | Marco Tizza | Team Idea 2010 ASD | +1:02 |
11 | Amanuel Gebrezgabihier | Team Qhubeka NextHash | +1:02 |
12 | Davide Pacchiardo | Italy National Selection | +1:02 |
13 | Michele Gazzara | Mg.k Vis VPM | +1:02 |
14 | Sergio Pardilla | Caja Rural-Seguros RGA | +1:02 |
15 | Marco Tecchio | MG Kvis - Wilier | +1:02 |
16 | Ildar Arslanov | Gazprom-RusVelo | +1:10 |
17 | Eduard Prades | Caja Rural-Seguros RGA | +1:18 |
18 | Mirko Selvaggi | Androni Giocattoli - Sidermec | +2:10 |
19 | Oleksandr Prevar | Team Kolss | +3:20 |
20 | David Belda | Burgos-BH | +3:20 |
21 | Antonio Molina | Caja Rural-Seguros RGA | +3:20 |
22 | Marco Frapporti | Androni Giocattoli - Sidermec | +4:10 |
23 | Marco Zamparella | Amore & Vita - Prodir | +4:10 |
24 | Stefano Pirazzi | Bardiani-CSF-Faizane | +4:10 |
25 | Paolo Ciavatta | Area Zero Pro Team | +4:10 |
26 | Fabricio Ferrari | Caja Rural-Seguros RGA | +4:10 |
27 | Alexandr Kolobnev | Gazprom-RusVelo | +4:10 |
28 | Davide Vigano | Androni Giocattoli - Sidermec | +4:10 |
29 | Louis Meintjes | Team Qhubeka NextHash | +4:10 |
30 | Davide Mucelli | Meridiana Kamen Team | +4:10 |
31 | Przemyslaw Niemiec | UAE Team Emirates | +4:10 |
32 | Egan Bernal | Androni Giocattoli - Sidermec | +4:10 |
33 | Oleksandr Polivoda | Team Kolss | +5:07 |
34 | Danilo Celano | Amore & Vita - Prodir | +6:10 |
35 | Tsgabu Grmay | UAE Team Emirates | +6:10 |
36 | Vitaliy Buts | Team Kolss | +6:10 |
37 | Aleksey Rybalkin | Gazprom-RusVelo | +6:32 |
38 | Alexander Foliforov | Itera-Katusha | +6:32 |
39 | Julen Amezqueta | Vini Zabu-KTM | +7:20 |
40 | Rodolfo Andres Torres Agudelo | Colombia | +7:20 |
41 | Filippo Pozzato | Italy National Selection | +8:15 |
42 | Redi Halilaj | Amore & Vita - Prodir | +8:15 |
43 | Mykhailo Kononenko | Team Kolss | +8:15 |
44 | Andriy Vasylyuk | Team Kolss | +8:20 |
45 | Andriy Khripta | Team Kolss | +9:25 |
46 | Alessandro Malaguti | Nippo - Vini Fantini | +10:25 |
47 | Enrico Barbin | Bardiani-CSF-Faizane | +10:25 |
48 | Francesco Manuel Bongiorno | Bardiani-CSF-Faizane | +10:25 |
49 | Roland Thalmann | Roth - Skoda | +10:25 |
50 | Diego Rubio | Caja Rural-Seguros RGA | +10:25 |
51 | Angel Madrazo | Caja Rural-Seguros RGA | +12:21 |
52 | Fabio Tommassini | Area Zero Pro Team | +12:21 |
53 | Valentin Baillifard | Roth - Skoda | +13:10 |
54 | Evgeny Zverkov | Mg.k Vis VPM | +13:56 |
55 | Antonio Di Sante | GM Cycling Team | +13:56 |
56 | Federico Borella | GM Cycling Team | +13:56 |
57 | Franco Pellizotti | Androni Giocattoli - Sidermec | +13:56 |
58 | Samuele Conti | Vini Zabu-KTM | +13:56 |
59 | Andrea Cacciotti | GM Cycling Team | +13:56 |
60 | Enrique Sanz | Movistar Team | +13:56 |
61 | Cristian Rodriguez | Vini Zabu-KTM | +13:56 |
62 | Mirko Trosino | Vini Zabu-KTM | +13:56 |
63 | Marco Molteni | MG Kvis - Wilier | +13:56 |
64 | Stefano Nardelli | Italy National Selection | +13:56 |
65 | Giacomo Giuliani | Mg.k Vis VPM | +13:56 |
66 | Uri Martins | Amore & Vita - Prodir | +13:56 |
67 | Michele Scartezzini | Mg.k Vis VPM | +13:56 |
68 | Giovanni Pedretti | MG Kvis - Wilier | +13:56 |
69 | Nico Bruengger | Roth - Skoda | +13:56 |
70 | Andrey Sazanov | GM Cycling Team | +13:56 |
71 | Simone Ravanelli | MG Kvis - Wilier | +13:56 |
73 | Uros Repse | Meridiana Kamen Team | +13:56 |
74 | Michele Viola | Androni Giocattoli - Sidermec | +13:56 |
75 | Andrea Pasqualon | Roth - Skoda | +13:56 |
76 | Jose Marquez | GM Cycling Team | +13:56 |
77 | Mattia Frapporti | MG Kvis - Wilier | +13:56 |
78 | Miguel Angel Benito Diez | Caja Rural-Seguros RGA | +13:56 |
79 | Daniel Martinez | Colombia | +13:56 |
80 | Antonio Nibali | Nippo - Vini Fantini | +13:56 |
81 | Nicola Toffali | Roth - Skoda | +13:56 |
- | Evgeny Shalunov (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Shameeg Salie (DNF) | Team Qhubeka NextHash | |
- | Andrea Ruscetta (DNF) | GM Cycling Team | |
- | Nicola Genovese (DNF) | Area Zero Pro Team | |
- | Alessandro Bisolti (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Sergii Movchan (DNF) | Amore & Vita - Prodir | |
- | Ryan Gibbons (DNF) | Team Qhubeka NextHash | |
- | Mirco Maestri (DNF) | Bardiani-CSF-Faizane | |
- | David Jabuka (DNF) | Meridiana Kamen Team | |
- | Alexander Serov (DNF) | Katusha | |
- | Giorgio Bocchiola (DNF) | Area Zero Pro Team | |
- | Stefan De Bod (DNF) | Team Qhubeka NextHash | |
- | Mateo Frankovic (DNS) | Meridiana Kamen Team | |
- | Matteo Rotondi (DNF) | GM Cycling Team | |
- | Gian Marco Di Francesco (DNF) | Mg.k Vis VPM | |
- | Marco d\' Urbano (DNF) | GM Cycling Team | |
- | Roman Kustadinchev (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Moritz Fussnegger (DNF) | Christina Jewelry Pro Cycling | |
- | Jayde Julius (DNF) | Team Qhubeka NextHash | |
- | Manabu Ishibashi (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Paolo Simion (DNF) | Bardiani-CSF-Faizane | |
- | Nicolas Marini (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Kristijan Durasek (DNF) | UAE Team Emirates | |
- | Genki Yamamoto (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Georg Loef (DNF) | Christina Jewelry Pro Cycling | |
- | Kai Kautz (DNF) | Christina Jewelry Pro Cycling | |
- | Fabio Chinello (DNF) | MG Kvis - Wilier | |
- | Volodymyr Kogut (DNF) | Amore & Vita - Prodir | |
- | Daniel Gines (DNF) | Area Zero Pro Team | |
- | Joshua Stritzinger (DNF) | Christina Jewelry Pro Cycling | |
- | Gianfranco Zilioli (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Matteo Spreafico (DNS) | Team Idea 2010 ASD | |
- | Julian Schulze (DNF) | Christina Jewelry Pro Cycling | |
- | Gang Xu (DNF) | UAE Team Emirates | |
- | Giacomo Tomio (DNF) | Roth - Skoda | |
- | Nicola Gaffurini (DNF) | Mg.k Vis VPM | |
- | Antonino Parrinello (DNF) | Area Zero Pro Team | |
- | Paolo Rigo (DNF) | Meridiana Kamen Team | |
- | Nicollo Salvietti (DNF) | Mg.k Vis VPM | |
- | Luca Chirico (DNF) | Bardiani-CSF-Faizane | |
- | Dmytro Ponomarenko (DNF) | Amore & Vita - Prodir | |
- | Filippo Fortin (DNF) | GM Cycling Team | |
- | Elia Favilli (DNF) | Meridiana Kamen Team | |
- | Antonio Viola (DNF) | Nippo - Vini Fantini |
Następne mecze
KolarstwoGiro dell'Appennino
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.