Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Famenne Ardenne Classic 2017
2017
KolarstwoFamenne Ardenne Classic
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 11 październik 17, Marche-en-Famenne - Marche-en-Famenne, Dystans: 195kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Moreno Hofland | Lotto Soudal | 4:51:15 |
2 | Emiel Vermeulen | Roubaix Lille Metropole | +0:00 |
3 | Maxime Vantomme | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
4 | Colin Stuessi | Roth - Skoda | +0:00 |
5 | Jordan Levasseur | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:00 |
6 | Xandro Meurisse | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
7 | Marvin Tasset | +0:00 | |
8 | Dimitri Peyskens | Veranclassic-Ago | +0:00 |
9 | Taco van der Hoorn | Team Roompot | +0:00 |
10 | Dries de Bondt | Verandas Willems CT | +0:00 |
11 | Jesper Asselman | Team Roompot | +0:00 |
12 | Huub Duijn | Verandas Willems CT | +0:00 |
13 | Sebastien Delfosse | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
14 | Matthias De Witte | +0:00 | |
15 | Stephen Williams | SEG Racing Academy | +0:00 |
16 | Kevin van Melsen | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
17 | Guillaume Martin | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
18 | Frederik Backaert | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
19 | Martijn Budding | Team Roompot | +0:00 |
20 | Thomas Degand | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
21 | Aime De Gendt | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
22 | Thomas Joly | Roubaix Lille Metropole | +0:00 |
23 | Fabien Doubey | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
24 | Julien Antomarchi | Roubaix Lille Metropole | +0:00 |
25 | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | +0:09 |
26 | Marco Minnaard | Intermarche Wanty Gobert | +0:09 |
27 | Sander Armee | Lotto Soudal | +0:14 |
28 | Jarl Salomein | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:34 |
29 | Gerry Druyts | +0:34 | |
30 | Luuc Bugter | Team De Rijke - Shanks | +0:34 |
31 | Roland Thalmann | Roth - Skoda | +0:34 |
32 | Jan Petelin | +0:34 | |
33 | Gerco Pastoor | Team De Rijke - Shanks | +0:34 |
34 | Gianni Marchand | +0:34 | |
35 | Bastien Duculty | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:34 |
36 | Adriaan Janssen | SEG Racing Academy | +0:34 |
37 | Dennis Coenen | Leopard Pro Cycling | +0:34 |
38 | Michiel Dieleman | +0:34 | |
39 | Josh Teasdale | +0:34 | |
40 | Jeroen Meijers | Team Roompot | +1:05 |
41 | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | +1:05 |
42 | Tom Vermeer | Team Jo Piels | +1:51 |
43 | Cristian Raileanu | Vini Zabu-KTM | +1:51 |
44 | Lennert Teugels | Verandas Willems CT | +1:51 |
45 | Hartthijs De Vries | Rabobank Development Team | +1:51 |
46 | Jens van den Dool | Team De Rijke - Shanks | +2:03 |
47 | Arjen Livyns | Verandas Willems CT | +5:20 |
48 | Stijn Devolder | Verandas Willems CT | +5:20 |
49 | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | +5:20 |
50 | Maxime Monfort | Lotto Soudal | +6:24 |
51 | Felix Intra | +7:59 | |
52 | Mitchell Mulhern | Team De Rijke - Shanks | +8:03 |
53 | Jerome Mainard | Equipe Cycliste Armee de Terre | +8:03 |
54 | Cedric Raymackers | +8:03 | |
55 | Tom Thill | Leopard Pro Cycling | +8:03 |
56 | Jonas Haertig | +8:03 | |
57 | Robby Cobbaert | +8:03 | |
58 | Jason van Dalen | Team De Rijke - Shanks | +9:52 |
59 | Rens Tulner | Team De Rijke - Shanks | +9:52 |
60 | Jan Maas | SEG Racing Academy | +9:52 |
61 | Brent van de Kerkhove | +11:58 | |
62 | Roberto Vukovic | +11:58 | |
63 | Alexander Geuens | +11:58 | |
64 | Max Emil Boholm Koerner | Uno-X Pro Cycling Team | +11:58 |
65 | Auxence Buntinx | +11:58 | |
66 | Christophe Premont | Verandas Willems CT | +11:58 |
67 | Guillaume Haag | +11:58 | |
68 | Damian Luescher | Roth - Skoda | +14:16 |
69 | Pierre Goebeert | +14:34 | |
70 | Anthony Debuy | +14:34 | |
71 | Sylvain Moniquet | +14:34 | |
72 | Kenny Molly | Team Arkea Samsic | +14:34 |
73 | Joeri Calleeuw | Roubaix Lille Metropole | +14:34 |
- | James Shaw (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Remy Mertz (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Jimmy Janssens (DNF) | ||
- | William Elliott (DNF) | ||
- | Matthias Reutimann (DNF) | Roth - Skoda | |
- | Brecht Dhaene (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Kevyn Ista (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | David Boucher (DNF) | Groupama-FDJ | |
- | Elias van Breussegem (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Ruben Pols (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Maxim Rusnac (DNF) | ||
- | Sjoerd van Ginneken (DNF) | Team Roompot | |
- | Stijn Steels (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Arthure Baude (DNF) | ||
- | Lander Seynaeve (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Jordi Meeus (DNF) | SEG Racing Academy | |
- | Ide Schelling (DNF) | SEG Racing Academy | |
- | Henrik Evensen (DNF) | SEG Racing Academy | |
- | Luca Happke (DNF) | ||
- | Robin Haubruge (DNF) | ||
- | Jan Reynaerts (DNF) | ||
- | Jeremy Lecroq (DNF) | Etixx - Ihned | |
- | Maxime Farazijn (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Sjoerd Bax (DNF) | Team De Rijke - Shanks | |
- | Kevin de Jonghe (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Diego Wendelspiess (DNF) | Roth - Skoda | |
- | Lawrence Naesen (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Gordon De Winter (DNF) | ||
- | Jelle Donders (DNF) | ||
- | Brian van Goethem (DNF) | Team Roompot | |
- | Morgan Kneisky (DNF) | Equipe Cycliste Armee de Terre | |
- | Etienne van Empel (DNF) | Team Roompot | |
- | Pim Ligthart (DNF) | Team Roompot | |
- | Tom Dernies (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Edward Walsh (DNF) | ||
- | Viktor Mueller (DNF) | ||
- | Dries van Gestel (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Romain Campistrous (DNF) | Equipe Cycliste Armee de Terre | |
- | Aaron Grosser (DNF) | Team Stoelting | |
- | Jordi Van Dingenen (DNF) | ||
- | Antoine Didier (DNF) | ||
- | Thibault Ferasse (DNF) | Equipe Cycliste Armee de Terre | |
- | Marten Kooistra (DNF) | SEG Racing Academy | |
- | Valentin Baillifard (DNF) | Roth - Skoda | |
- | Jens Wallays (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Lionel Taminiaux (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Sean De Bie (DNF) | Lotto Soudal |
Następne mecze
KolarstwoFamenne Ardenne Classic
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.