Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Classic Sud-Ardeche 2017
2017
KolarstwoClassic Sud-Ardeche
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 25 luty 17, Guilherand-Granges - Guilherand-Granges, Dystans: 209kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Mauro Finetto | Nippo-Delko-One Provence | 5:21:09 |
2 | Mattia Cattaneo | Androni Giocattoli - Sidermec | +0:00 |
3 | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli - Sidermec | +0:00 |
4 | Eduardo Sepulveda | Argentina National Selection | +0:00 |
5 | Pierre-Roger Latour | AG2R Citroen Team | +0:00 |
6 | Arthur Vichot | Groupama-FDJ | +0:00 |
7 | Julien Simon | Cofidis Solutions Credits | +0:00 |
8 | Martijn Budding | Team Roompot | +0:00 |
9 | Lilian Calmejane | Team TotalEnergies | +0:00 |
10 | Anthony Delaplace | Team Arkea Samsic | +0:00 |
11 | Mikael Cherel | AG2R Citroen Team | +0:00 |
12 | Arnold Jeannesson | Team Arkea Samsic | +0:00 |
13 | Jaime Roson | Caja Rural-Seguros RGA | +0:00 |
14 | Nicolas Edet | Cofidis Solutions Credits | +0:29 |
15 | Romain Campistrous | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:33 |
16 | Brice Feillu | Team Arkea Samsic | +0:35 |
17 | Jan Bakelants | AG2R Citroen Team | +0:37 |
18 | Angel Madrazo | Nippo-Delko-One Provence | +0:37 |
19 | Quentin Pacher | Nippo-Delko-One Provence | +0:37 |
20 | Thibault Ferasse | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:37 |
21 | Remy Di Gregorio | Nippo-Delko-One Provence | +0:37 |
22 | Alex Aranburu | Caja Rural-Seguros RGA | +0:37 |
23 | Romain Sicard | Team TotalEnergies | +1:21 |
24 | Nans Peters | AG2R Citroen Team | +1:21 |
25 | Samuel Dumoulin | AG2R Citroen Team | +1:21 |
26 | Matteo Montaguti | AG2R Citroen Team | +1:21 |
27 | Bastien Duculty | Equipe Cycliste Armee de Terre | +1:21 |
28 | Kevin Le Cunff | HP BTP–Auber93 | +2:44 |
29 | Rudy Molard | Groupama-FDJ | +2:44 |
30 | Yannick Martinez | Team TotalEnergies | +3:04 |
31 | Antonio Molina | Caja Rural-Seguros RGA | +3:15 |
32 | Dimitri Peyskens | Veranclassic-Ago | +3:15 |
33 | Fabien Canal | Equipe Cycliste Armee de Terre | +3:20 |
34 | Jonathan Lastra | Caja Rural-Seguros RGA | +3:20 |
35 | Jerome Mainard | Equipe Cycliste Armee de Terre | +3:20 |
36 | Guillaume Levarlet | Intermarche Wanty Gobert | +3:20 |
37 | Francois Bidard | AG2R Citroen Team | +3:20 |
38 | Marco Frapporti | Androni Giocattoli - Sidermec | +3:20 |
39 | Guillaume Bonnafond | Cofidis Solutions Credits | +3:20 |
40 | Raffaello Bonusi | Androni Giocattoli - Sidermec | +3:20 |
41 | David Gaudu | Groupama-FDJ | +3:20 |
42 | Hubert Dupont | AG2R Citroen Team | +3:26 |
43 | Marco Minnaard | Intermarche Wanty Gobert | +3:45 |
44 | Martijn Tusveld | Team Roompot | +3:45 |
45 | Matthias Le Turnier | Cofidis Solutions Credits | +4:10 |
46 | Xandro Meurisse | Intermarche Wanty Gobert | +4:13 |
47 | Antoine Warnier | Bingoal Pauwels Sauces WB | +4:13 |
48 | Pierre Gouault | HP BTP–Auber93 | +5:08 |
49 | Jeremy Bescond | HP BTP–Auber93 | +5:08 |
50 | Dries van Gestel | Sport Vlaanderen-Baloise | +5:08 |
51 | Calvin Watson | Trek-Segafredo | +5:08 |
52 | Yohan Bagot | Cofidis Solutions Credits | +5:08 |
53 | Adrian Kurek | CCC Sprandi Polkowice | +5:42 |
54 | Yann Guyot | Equipe Cycliste Armee de Terre | +5:42 |
55 | Etienne van Empel | Team Roompot | +5:42 |
56 | Frantisek Sisr | CCC Sprandi Polkowice | +5:42 |
57 | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli - Sidermec | +5:42 |
58 | Simone Ponzi | Vini Zabu-KTM | +5:42 |
59 | Oscar Riesebeek | Team Roompot | +5:42 |
60 | Fabien Doubey | Intermarche Wanty Gobert | +5:42 |
61 | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | +5:42 |
62 | Geoffrey Soupe | Cofidis Solutions Credits | +7:06 |
63 | Paul Ourselin | Team TotalEnergies | +9:13 |
64 | Angelo Tulik | Team TotalEnergies | +9:13 |
65 | Evaldas Siskevicius | Nippo-Delko-One Provence | +9:13 |
66 | Larry Warbasse | IAM Cycling | +9:13 |
67 | Nicolas Baldo | HP BTP–Auber93 | +9:13 |
68 | Kevin Lebreton | Equipe Cycliste Armee de Terre | +9:13 |
69 | Eliot Lietaer | Sport Vlaanderen-Baloise | +9:13 |
70 | Jens Wallays | Sport Vlaanderen-Baloise | +9:13 |
71 | Romain Hardy | Team Arkea Samsic | +9:50 |
72 | Loic Chetout | Cofidis Solutions Credits | +9:50 |
73 | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +10:15 |
74 | Josu Zabala | Caja Rural-Seguros RGA | +10:15 |
75 | Michal Paluta | CCC Sprandi Polkowice | +12:08 |
76 | Jakub Kaczmarek | CCC Sprandi Polkowice | +12:08 |
77 | Rayane Bouhanni | Cofidis Solutions Credits | +12:46 |
78 | Gatis Smukulis | Nippo-Delko-One Provence | +12:46 |
79 | Lars Petter Nordhaug | INEOS Grenadiers | +14:20 |
80 | Lander Seynaeve | Roubaix Lille Metropole | +14:20 |
81 | Mark Christian | Team Wiggins | +14:20 |
82 | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | +14:20 |
83 | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | +14:20 |
84 | Emiel Vermeulen | Roubaix Lille Metropole | +14:20 |
85 | Thomas Deruette | Bingoal Pauwels Sauces WB | +14:20 |
86 | Thomas Degand | Intermarche Wanty Gobert | +14:20 |
87 | Felix Pouilly | Roubaix Lille Metropole | +14:20 |
88 | Armindo Fonseca | Team Arkea Samsic | +14:20 |
89 | Arnaud Gerard | Team Arkea Samsic | +14:20 |
90 | Leo Vincent | Groupama-FDJ | +14:20 |
91 | Laurent Pichon | Team Arkea Samsic | +14:20 |
92 | Benoit Vaugrenard | Groupama-FDJ | +14:20 |
93 | Thierry Hupond | Nippo-Delko-One Provence | +14:20 |
94 | Guillaume Martin | Intermarche Wanty Gobert | +14:20 |
95 | Davide Ballerini | Androni Giocattoli - Sidermec | +14:26 |
96 | Andrea Vendrame | Androni Giocattoli - Sidermec | +14:26 |
97 | Tim Ariesen | Team Roompot | +16:44 |
98 | Nikolay Mihaylov | CCC Sprandi Polkowice | +18:33 |
99 | Romain Le Roux | Equipe Cycliste Armee de Terre | +19:15 |
- | Romain Feillu (DNF) | HP BTP–Auber93 | |
- | Jeremy Leveau (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Gregory Habeaux (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Davide Cimolai (DNF) | Groupama-FDJ | |
- | Jeremy Cornu (DNF) | Team TotalEnergies | |
- | Ludovic Robeet (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Daniel Pearson (DNF) | Team Wiggins | |
- | Christophe Masson (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Ruben Pols (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Sebastien Delfosse (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Jeremy Cabot (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Andre Looij (DNF) | Team Roompot | |
- | Jarl Salomein (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Flavien Dassonville (DNF) | HP BTP–Auber93 | |
- | Arnaud Courteille (DNF) | Groupama-FDJ | |
- | Romain Guillemois (DNF) | Team TotalEnergies | |
- | Julien Antomarchi (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Patryk Stosz (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Jeremy Maison (DNF) | Groupama-FDJ | |
- | Fabien Grellier (DNF) | Team TotalEnergies | |
- | Anthony Maldonado (DNF) | HP BTP–Auber93 | |
- | Michel Kreder (DNF) | Team Roompot | |
- | Alessio Taliani (DNF) | Androni Giocattoli - Sidermec | |
- | Frederik Veuchelen (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Branislau Samoilau (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Alo Jakin (DNF) | HP BTP–Auber93 | |
- | Hector Saez (DNF) | Caja Rural-Seguros RGA | |
- | Jonathan Hivert (DNF) | Team TotalEnergies |
Następne mecze
KolarstwoClassic Sud-Ardeche
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.