Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Circuit Sarthe - Pays de la Loire 2019
2019
KolarstwoCircuit Sarthe - Pays de la Loire
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 12 kwiecień 19, Sille-le-Guillaume - Sille-le-Guillaume, Dystans: 183.3kmNastępne mecze
KolarstwoCircuit Sarthe - Pays de la Loire
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ranking Circuit Sarthe - Pays de la Loire
Lp | Kolarz | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Alexis Gougeard | AG2R Citroen Team | 17:56:08 |
2 | Quentin Pacher | B&B Hotels p/b KTM | +0:22 |
3 | Oscar Riesebeek | Alpecin-Fenix | +0:26 |
4 | Patrick Moeller | B&B Hotels p/b KTM | +0:29 |
5 | Jhonatan Restrepo | Androni Giocattoli - Sidermec | +0:30 |
6 | Dimitri Peyskens | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:30 |
7 | Clement Carisey | +0:45 | |
8 | Romain Combaud | Team DSM | +1:11 |
9 | Andrea Vendrame | AG2R Citroen Team | +1:13 |
10 | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | +1:22 |
11 | Huub Duijn | Verandas Willems CT | +1:26 |
12 | Justin Jules | Bingoal Pauwels Sauces WB | +1:30 |
13 | Julien Simon | Team TotalEnergies | +1:32 |
14 | Matthias De Witte | Verandas Willems CT | +1:34 |
15 | Xandro Meurisse | Alpecin-Fenix | +1:34 |
16 | Maurits Lammertink | Intermarche Wanty Gobert | +1:34 |
17 | Thomas Degand | +1:34 | |
18 | Nick van der Lijke | Team Roompot | +1:34 |
19 | Jerome Cousin | Team TotalEnergies | +1:34 |
20 | Laurent Pichon | Team Arkea Samsic | +1:34 |
21 | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | +1:54 |
22 | Angelo Tulik | Team TotalEnergies | +3:00 |
23 | Julien Mortier | Bingoal Pauwels Sauces WB | +3:22 |
24 | Yoann Paillot | HP BTP–Auber93 | +3:22 |
25 | Matthieu Ladagnous | Groupama-FDJ | +4:14 |
26 | Benjamin Thomas | Groupama-FDJ | +4:24 |
27 | Mickael Delage | Groupama-FDJ | +5:42 |
28 | Kevin Ledanois | Team Arkea Samsic | +6:05 |
29 | Francesco Gavazzi | EOLO-Kometa | +6:22 |
30 | Emiel Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +6:26 |
31 | Pierre-Luc Perichon | Cofidis Solutions Credits | +6:42 |
32 | Benoit Jarrier | Team Arkea Samsic | +8:10 |
33 | Thomas Boudat | Team TotalEnergies | +8:18 |
34 | Mathijs Paasschens | Bingoal Pauwels Sauces WB | +8:49 |
35 | Bryan Coquard | B&B Hotels p/b KTM | +10:21 |
36 | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli - Sidermec | +10:25 |
37 | Aaron Verwilst | Sport Vlaanderen-Baloise | +10:32 |
38 | Clement Venturini | AG2R Citroen Team | +10:35 |
39 | Benoit Cosnefroy | AG2R Citroen Team | +10:35 |
40 | Quentin Jauregui | +11:22 | |
41 | Stijn Devolder | Verandas Willems CT | +11:34 |
42 | Juan Osorio | Burgos-BH | +14:09 |
43 | Anthony Delaplace | Team Arkea Samsic | +14:28 |
44 | Nelson Soto | Caja Rural-Seguros RGA | +14:30 |
45 | Geoffrey Soupe | Team TotalEnergies | +14:46 |
46 | Benoit Vaugrenard | +16:54 | |
47 | Jimmy Janssens | Alpecin-Fenix | +17:00 |
48 | Arjen Livyns | Bingoal Pauwels Sauces WB | +17:49 |
49 | Flavien Maurelet | HP BTP–Auber93 | +18:15 |
50 | Movistar Team | +21:32 | |
51 | Matthias Braendle | Israel Start-Up Nation | +22:07 |
52 | Cyril Gautier | B&B Hotels p/b KTM | +26:26 |
53 | Roy Goldstein | +32:38 | |
54 | Philipp Walsleben | Alpecin-Fenix | +45:38 |