Wystąpił błąd z połączeniem. Gdy internet zostanie przywrócony ten komunikat zostanie usunięty.
Oczekujące żądania do wysyłki:
Twoje zgłoszenie o relację na żywo tego meczu zostało wysłane i oczekuje na akceptację
Zgłaszam się do prowadzenia
wyniku na żywo poniższego meczu
Zapoznaj się z tworzeniem relacji na żywo w wersji Demo
Połączenie z internetem :
Czas serwera:
Stadion
Widzów
Sędzia
Status: Nierozpoczęty
??:??
Data:
2019-10-09 20:00:00
-
Uks Sms łódź
Ustaw trenera:
Gol
Kartka
Zmiana
Muks Włókniarz Ii Pabianice
Ustaw trenera:
Gol
Kartka
Zmiana
Początek meczu
1. tercja
2. tercja
3. tercja
1. kwarta
2. kwarta
3. kwarta
4. kwarta
Przerwa(HT)
2. połowa
Koniec
Oczek. na dogr.
Mecz trwa(live)
Czas dla Uks Sms łódź
Czas dla Muks Włókniarz Ii Pabianice
Dogr. 1 poł
Dogr. 2 poł
Dogrywka
Dogrywka, przerwa
Koniec, po dogrywce
Koniec, po karnych
Oczek. na karne
Karne
Błąd podczas wgrywania zdjęcia
Wgraj zdjęcia z meczu
 

Składy

Ustaw pozycje zawodników na boisku dla obu drużyn. Kliknij w wybrane pole i przypisz zawodnika
Uks Sms łódź
 
N
Nazwa
1S
Poz
U
Dodaj do składu
Muks Włókniarz Ii Pabianice
 
N
Nazwa
1S
Poz
U
Dodaj do składu

Relacje Live

Min Tekst
Zresetuj wszystkie dane
Rozwiń listę zawodników Zwiń listę zawodników
8 Aboubacar Conde
Wybierz
16 Adam Arkit
Wybierz
6 Adam Grzesik
Wybierz
30 Adam Jarzyński
Wybierz
19 Adam Katowicz
Wybierz
16 Adam Lewczuk
Wybierz
6 Adam Niedźwiedzki
Wybierz
1 Adam Niewiadomski
Wybierz
17 Adam Rybak
Wybierz
15 Adam Sokół
Wybierz
9 Adrian Buszta
Wybierz
10 Adrian Jeziorski
Wybierz
8 Adrian Klepacz
Wybierz
12 Adrian Kostrzewski
Wybierz
10 Adrian Kowalski
Wybierz
6 Adrian Maksymowicz
Wybierz
2 Adrian Marcioch
Wybierz
11 Adrian Olszewski
Wybierz
18 Adrian Pęgowski
Wybierz
12 Adrian Sitek
Wybierz
16 Adrian Zając
Wybierz
9 Aleksander Cichański
Wybierz
67 Aleksander Gębski
Wybierz
19 Aleksander Mrozik
Wybierz
11 Aleksander Pawlak
Wybierz
19 Arkadiusz Rajczyk
Wybierz
8 Artur Lidmann
Wybierz
4 Artur Ruchała
Wybierz
11 Bartłomiej Maćczak
Wybierz
16 Bartłomiej Nowak
Wybierz
14 Bartłomiej Rakowski
Wybierz
11 Bartłomiej Sot
Wybierz
9 Bartłomiej Stasiak
Wybierz
16 Bartosz Cieślak
Wybierz
4 Bartosz Dyszy
Wybierz
3 Bartosz Głowacki
Wybierz
4 Bartosz Grasza
Wybierz
15 Bartosz Klockowski
Wybierz
15 Bartosz Ogłaza
Wybierz
16 Bartosz Pańtak
Wybierz
13 Bartosz Potaczała
Wybierz
46 Bartosz Zasadziński
Wybierz
19 Bartosz Zieliński
Wybierz
6 Beniamin łuczak
Wybierz
6 Boguta
Wybierz
17 Bruno Ilnicki
Wybierz
16 Bruno Ilnicki
Wybierz
3 Christian Brodowski
Wybierz
17 Cyprian Koralewski
Wybierz
8 Cyprian Maciejewski
Wybierz
13 Damian Figura
Wybierz
1 Damian Komorowski
Wybierz
12 Damian Pawelski
Wybierz
7 Damian Podgórski
Wybierz
14 Damian Puchalski
Wybierz
44 Damian Rutkowski
Wybierz
22 Damian Wdowiak
Wybierz
14 Damian żołądziewski
Wybierz
7 Daniel Błaszczyk
Wybierz
10 Daniel Kleber
Wybierz
21 Daniel Kowalski
Wybierz
5 Daniel Orzechowski
Wybierz
7 Daniel Otrębski
Wybierz
18 Daniel Sieczkowski
Wybierz
21 Dariusz Białas
Wybierz
98 Dariusz Rajczyk
Wybierz
18 Dariusz Witkowski
Wybierz
8 Dawid Grabarczyk
Wybierz
11 Dawid Malka
Wybierz
13 Dawid Napora
Wybierz
26 Dawid Rosiak
Wybierz
11 Dawid Węglowski
Wybierz
23 Dawid Wojak
Wybierz
66 Dominik Grądzik
Wybierz
6 Dominik Jęcek
Wybierz
16 Dominik Kępys
Wybierz
8 Dominik Siejka
Wybierz
6 Dominik Stasiak
Wybierz
14 Dorian Skwara
Wybierz
7 Eliasz Płocica
Wybierz
14 Emil Antczak
Wybierz
13 Emil Korpal
Wybierz
76 Ernest Kosiacki
Wybierz
16 Eryk Kosmowski
Wybierz
49 Filip Krupa
Wybierz
45 Gracjan Karasiński
Wybierz
25 Grzegorz Zdrada
Wybierz
8 Hleb Kulabukhau
Wybierz
1 Hubert Polit
Wybierz
21 Hubert Siepierski
Wybierz
10 Igor łuszczewski
Wybierz
2 Jakub Bławuciak
Wybierz
1 Jakub Borusiński
Wybierz
26 Jakub Bursztyn
Wybierz
14 Jakub Bzdenga
Wybierz
17 Jakub Ciosek
Wybierz
3 Jakub Dybowski
Wybierz
2 Jakub Grądzki
Wybierz
12 Jakub Kłys
Wybierz
18 Jakub Kocęba
Wybierz
12 Jakub Kowalski
Wybierz
1 Jakub Krzyżostaniak
Wybierz
17 Jakub Niedomagała
Wybierz
22 Jakub Pawłowski
Wybierz
8 Jakub Pietrzak
Wybierz
12 Jakub Piotrowski
Wybierz
8 Jakub Rychlik
Wybierz
12 Jakub Smolarek
Wybierz
97 Jakub Struj
Wybierz
55 Jakub Szyda
Wybierz
8 Jakub Witasiak
Wybierz
1 Jakub Witczak
Wybierz
16 Jakub Zieliński
Wybierz
7 Jan Forzpańczyk
Wybierz
4 Jan Nizioł
Wybierz
3 Jan Peda
Wybierz
5 Julian Dziuda
Wybierz
9 Kacper Benc
Wybierz
10 Kacper Bursztyn
Wybierz
21 Kacper Dumicz
Wybierz
7 Kacper Dziuba
Wybierz
5 Kacper Figurski
Wybierz
11 Kacper Karbowski
Wybierz
2 Kacper Pinkowski
Wybierz
11 Kacper Podgórski
Wybierz
10 Kacper Tomaszewski
Wybierz
17 Kacper Walicki
Wybierz
11 Kacper Woldański
Wybierz
17 Kamil Banaczek
Wybierz
37 Kamil Leśniewski
Wybierz
10 Kamil Matofij
Wybierz
59 Kamil Rybaczuk
Wybierz
6 Kamil Szulc
Wybierz
12 Kamil Woźniak
Wybierz
2 Kamil Zduńczyk
Wybierz
8 Karol Gagat
Wybierz
88 Karol Miczołek
Wybierz
14 Karol Słomski
Wybierz
8 Karol żebrowski
Wybierz
11 Kevin Nowak
Wybierz
12 Konrad Kmieć
Wybierz
5 Kot
Wybierz
14 Krupecki
Wybierz
18 Krystian Adamiak
Wybierz
11 Krystian Kwiatkowski
Wybierz
9 Krystian Ochencki
Wybierz
3 Krystian Pawłowski
Wybierz
21 Krystian Smolarek
Wybierz
10 Krystian Sukiennicki
Wybierz
17 Krzysztof Hondzyński
Wybierz
5 Krzysztof Krupa
Wybierz
5 Krzysztof Wojciechowski
Wybierz
18 Kwiatkowski
Wybierz
9 Lubecki
Wybierz
3 łukasz Cieplucha
Wybierz
18 łukasz Dormowicz
Wybierz
7 łukasz Mielczarek
Wybierz
30 łukasz Modranka
Wybierz
15 łukasz ściślewski
Wybierz
5 Maciej Brodecki
Wybierz
16 Maciej Grudziński
Wybierz
23 Maciej Kacperski
Wybierz
18 Maciej Majorowicz
Wybierz
9 Maciej Mas
Wybierz
30 Maciej Owczarek
Wybierz
99 Maciej Stańczyk
Wybierz
8 Maciek Mąkosza
Wybierz
7 Maksymilian Gregoruk
Wybierz
9 Marcin Bykowski
Wybierz
8 Marcin Kaczmarek
Wybierz
8 Marcin Konopka
Wybierz
8 Marcin Kopociński
Wybierz
13 Marcin Majewski
Wybierz
9 Marcin Mularczyk
Wybierz
6 Marek Dąbrowski
Wybierz
4 Mateusz Błażejczyk
Wybierz
9 Mateusz Bors
Wybierz
29 Mateusz Brzoza
Wybierz
15 Mateusz Cieślak
Wybierz
8 Mateusz Fijałkowski
Wybierz
7 Mateusz Joachimiak
Wybierz
17 Mateusz Jurków
Wybierz
5 Mateusz Konieczka
Wybierz
9 Mateusz Kryk
Wybierz
3 Mateusz Księżak
Wybierz
2 Mateusz Kuśmierczyk
Wybierz
20 Mateusz Laudan
Wybierz
4 Mateusz Lis
Wybierz
16 Mateusz Majer
Wybierz
8 Mateusz Pasik
Wybierz
70 Mateusz Pestka
Wybierz
12 Mateusz Pohlid
Wybierz
14 Mateusz Siodoś
Wybierz
6 Mateusz Sobociński
Wybierz
17 Mateusz Zasiadczyk
Wybierz
11 Michał Goliński
Wybierz
18 Michał Majak
Wybierz
7 Michał Orzechowski
Wybierz
5 Michał Podolak
Wybierz
5 Michał Wasser
Wybierz
8 Michał Wolinowski
Wybierz
9 Mikołaj Kamańczyk
Wybierz
18 Mikołaj Sadowczyk
Wybierz
21 Miłosz Sadowski
Wybierz
6 Natorff
Wybierz
20 Nikodem Urbański
Wybierz
7 Nikolas Karczewski
Wybierz
19 Norbert Myrda
Wybierz
19 Oktawian Obuchowski
Wybierz
6 Oleksij Naidyshak
Wybierz
4 Oliwier łączkowski
Wybierz
10 Oskar Nowowiejski
Wybierz
13 Oskar Pióro
Wybierz
11 Patryk Biegała
Wybierz
12 Patryk Głuch
Wybierz
5 Patryk Górecki
Wybierz
9 Patryk Jaworski
Wybierz
14 Patryk Kaźmierowski
Wybierz
18 Patryk Kukiełka
Wybierz
8 Patryk Leżoń
Wybierz
9 Patryk łoboda
Wybierz
7 Patryk Piłat
Wybierz
10 Patryk Ręcicki
Wybierz
4 Patryk Rosiński
Wybierz
53 Patryk Rydz
Wybierz
29 Patryk Szulc
Wybierz
18 Pavlo Konchuk
Wybierz
2 Paweł Bojanko
Wybierz
4 Paweł Dryka
Wybierz
3 Paweł Korszeń
Wybierz
2 Paweł Mróz
Wybierz
10 Paweł Pawełko
Wybierz
9 Pawłowski
Wybierz
96 Piotr Bekas
Wybierz
16 Piotr Borowiecki
Wybierz
77 Piotr Bukowski
Wybierz
11 Piotr Cybulski
Wybierz
14 Piotr Jatczak
Wybierz
11 Piotr Marciniec
Wybierz
21 Piotr Peda
Wybierz
13 Piotr Rubacki
Wybierz
14 Przemysław Gabalak
Wybierz
14 Przemysław Iwański
Wybierz
10 Przemysław Jurków
Wybierz
18 Przemysław Krzyszycha
Wybierz
2 Przemysław Maj
Wybierz
11 Rafał Biernat
Wybierz
11 Rafał Burzyński
Wybierz
9 Rafał Nowak
Wybierz
16 Robert Ziółkowski
Wybierz
3 Rułka
Wybierz
6 Rutkowski
Wybierz
33 Samuel Lewandowski
Wybierz
5 Sebastian Ceglarz
Wybierz
66 Sebastian Krakowski
Wybierz
17 Sebastian Kwaczreliszwili
Wybierz
11 Sebastian Miśkowiec
Wybierz
11 Sebastian Motyka
Wybierz
2 Sebastian Szustak
Wybierz
18 Seweryn Kozakowski
Wybierz
20 Stanisław Domaniecki
Wybierz
7 Stanisław Domaniecki
Wybierz
12 Szymon Andrzejewski
Wybierz
44 Szymon Chmielowiec
Wybierz
25 Szymon Kochański
Wybierz
16 Szymon Kożecki
Wybierz
3 Szymon Krawczyk
Wybierz
7 Szymon Młynarczyk
Wybierz
10 Szymon Sołtysiński
Wybierz
19 Szymon Szarpak
Wybierz
10 Szymon Witczak
Wybierz
11 Tomasz Białek
Wybierz
2 Tomasz Cwanda
Wybierz
13 Tomasz Krajewski
Wybierz
14 Tomasz Pałgan
Wybierz
13 Tomasz święcicki
Wybierz
5 Tomasz Tracz
Wybierz
27 Tymoteusz Karasiński
Wybierz
21 Tymoteusz Wieczorek
Wybierz
4 Vladyslav Terentiev
Wybierz
3 Warchoń
Wybierz
12 Wiktor Bieniek
Wybierz
1 Wiktor Błaszkiewicz
Wybierz
16 Wiktor Garbicz
Wybierz
27 Wiktor Pajączek
Wybierz
9 Wiktor Tylczyński
Wybierz
15 Witold Prokopczyk
Wybierz
13 Wojciech Grudziński
Wybierz
4 Wojciech Pietroń
Wybierz
15 Wojciech Skowronek
Wybierz
19 Zdzisław Wenta
Wybierz
11 Adam Bielawski
Wybierz
13 Adam Skowronek
Wybierz
9 Adrian Figura
Wybierz
12 Adrian Olejnik
Wybierz
8 Adrian Pędziwiatr
Wybierz
22 Adrian Potrzebowski
Wybierz
9 Adrian Włodarczewski
Wybierz
4 Arkadiusz Stokłos
Wybierz
2 Arkadiusz Utracki
Wybierz
2 Artur Dziuba
Wybierz
16 Artur Sobytkowski
Wybierz
11 Bartłomiej Wołynkiewicz
Wybierz
5 Bartosz Jarych
Wybierz
16 Bartosz łopatecki
Wybierz
21 Damian Froncała
Wybierz
17 Damian Madaj
Wybierz
11 Damian Wyszyński
Wybierz
11 Dariusz Skibiński
Wybierz
17 Dawid Acela
Wybierz
13 Dawid Prochuń
Wybierz
19 Dominik Bączał
Wybierz
14 Eryk Sulikowski
Wybierz
13 Filip Gaweł
Wybierz
9 Gennadić Dubenkov
Wybierz
11 Grzegorz Gorący
Wybierz
1 Igor Kocik
Wybierz
10 Jakub Dobroszek
Wybierz
4 Jakub Gajewski
Wybierz
1 Jakub Waszczuk
Wybierz
11 Jan Stokłosa
Wybierz
6 Kacper Kamiński
Wybierz
16 Kacper Kejna
Wybierz
13 Kacper Kosmala
Wybierz
15 Kacper Wójcik
Wybierz
3 Konrad Bernat
Wybierz
15 Konrad Kurasiewicz
Wybierz
7 Krystian Oliński
Wybierz
6 Krzysztof Rudzki
Wybierz
20 łukasz Serafinowicz
Wybierz
2 Maciej Kopa
Wybierz
18 Maciej Ochal
Wybierz
18 Maksymilian Kowalski
Wybierz
9 Malwin Strzelec
Wybierz
13 Marcin Chałas
Wybierz
11 Mateusz Bieliński
Wybierz
3 Mateusz Jarych
Wybierz
3 Mateusz Klimek
Wybierz
8 Mateusz Kosmala
Wybierz
13 Michał Mendek
Wybierz
7 Miłosz Mita
Wybierz
9 Oskar Nazarczyk
Wybierz
22 Patryk Jochymski
Wybierz
5 Patryk Kosmala
Wybierz
6 Patryk Sujecki
Wybierz
14 Patryk Sumera
Wybierz
20 Paweł Leonow
Wybierz
13 Paweł Pawłowski
Wybierz
6 Piotr Maślakiewicz
Wybierz
4 Przemysław Latuszkiewicz
Wybierz
17 Radosław Maćczak
Wybierz
6 Radosław Zieliński
Wybierz
21 Sebastian Dresler
Wybierz
22 Stanisław Frankowski
Wybierz
9 Szymon Przyk
Wybierz
92 Szymon Radziszewski
Wybierz
4 Tomasz Pawlak
Wybierz
10 Tomasz Sęczek
Wybierz
Zawodnik rezerwowy
Usuń pozycję ze składu
Usuń pozycję
Sędzia
Trener
Stadion
Zapisz

Wybrani:

Sędzia
Trener
Stadion
Zapisz
Data:
Godzina:
Nierozpoczęty
1. połowa
2. połowa
Karne
Przełożony
Koniec
Dogr: 1 połowa
Dogr: 1 połowa
Dogr: 2 połowa
Przerwa
1. Tercja
2. Tercja
3. Tercja
Przerwa
Złoty Gol
Na żywo
1. kwarta
Po dogrywce
Po dogrywce
Po dogrywce
Przerwany
Po karnych
Przerwa na dogrywkę
Przerwa na z?oty gol
Zako?czony AGG
Przerwany
Brak info
Z?oty gol: 2 po?owa
Dogrywka
2. kwarta
3. kwarta
4. kwarta
Oczekiwanie na karne
Oczekiwanie na srebrny gol
Srebrny gol: 1 po?owa
Srebrny gol: 2 polowa
Zako?czony ASG
Przełożony
Odwołany
Opóźniony
Deleted
Lunch break
FT (dogr.)
1. zmiana
1. zmiana
End 1st
2. zmiana
2. zmiana
End 2nd
3. zmiana
3. zmiana
End 3rd
4. zmiana
4. zmiana
End 4th
5. zmiana
5. zmiana
End 5th
6. zmiana
6. zmiana
End 6th
7. zmiana
7. zmiana
End 7th
8. zmiana
8. zmiana
End 8th
9. zmiana
9. zmiana
End 9th
Top EI
Bottom EI
Dogrywka: 1 po?owa
Dogrywka: 2 po?owa
Odwo?any
Aktywny
Zamkni?ty
1. runda rozpocz?ta
1. runda zako?czona
2. runda rozpocz?ta
2. runda zako?czona
3. runda rozpocz?ta
3. runda zako?czona
4. runda rozpocz?ta
4. runda zako?czona
5. runda rozpocz?ta
5. runda zako?czona
Play-off rozpocz?ty
Nieaktywny
Oczekiwanie na dogrywkę
?
Walkower
Stumps - Day 1
Stumps - Day 2
Stumps - Day 3
Stumps - Day 4
Stumps - Day 5
1st Inning Started
1st Inning Finished
2nd Inning Started
6th Round Started
6th Round Finished
1st Round Postponed
2nd Round Postponed
3rd Round Postponed
4th Round Postponed
5th Round Postponed
6th Round Postponed
5th Round Interrupted
4th Round Interrupted
3rd Round Interrupted
2nd Round Interrupted
1st Round Interrupted
6th Round Interrupted
Extra Time - 1st half - 2nd time
Extra Time - 2nd half - 2nd time
Extra Time
Play-off Interrupted
Play-off Postponed
1st Quarter Finished
1/32 round started
1/16 round started
1/8 round started
Quarterfinal round started
Semifinal round started
Final round started
Dogr. przerwa
Start delayed
Finished AGS
Awaiting info
Time-out gospodarz
Time-out goście
Dinner break
3rd Quarter Finished
1st Map Started
3rd Map Started
3rd Map Finished
4th Map Started
4th Map Finished
5th Map Started
1st Map Finished
2nd Map Started
2nd Map Finished
Finished ASD
Finished AGP
Pick/ban
Halved
Finished after play-off
1st Game Started
1st Game Finished
2nd Game Started
2nd Game Finished
3rd Game Started
3rd Game Finished
4th Game Started
4th Game Finished
5th Game Started
Cancelled - Draw
Awaiting start
1st Set
2nd Set
3rd Set
4th Set
5th Set
6th Set
7th Set

Wynik został zmieniony automatycznie
Zółta kartka
Czerwona kartka
2. zółta kartka
Zwykły gol
Samobójcza
Karny
Zmiana
Uzupełnij zawodnika później
:
 
-

-


-


-


-


-