Turnieje

Wyniki Liga Europy Liga Europejska, kwalifikacje

2018
2019
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze
 
wczoraj
1-0
 
wczoraj
0-1
 
wczoraj
1-0
 
wczoraj
2-0
 
wczoraj
1-1
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
1-0
 
wczoraj
1-0
 
wczoraj
0-3
 
wczoraj
0-1
 
wczoraj
0-1
 
wczoraj
1-0
 
wczoraj
2-1
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
1-0
 
wczoraj
0-2
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
1-1
 
wczoraj
1-0
 
wczoraj
2-0
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
1-0
 
wczoraj
0-0
Wyniki ostatnich meczów
Europa League Qualification
Liga Europy Liga Europejska, kwalifikacje
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
1-0
 
wczoraj
2-0
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
1-1
Następne mecze
Europa League Qualification
Liga Europy Liga Europejska, kwalifikacje
 
30 sie 21:45
finał
-
 
30 sie 21:00
finał
-
 
30 sie 20:45
finał
-
 
30 sie 20:15
finał
-
 
30 sie 19:15
finał
-
 
30 sie 19:00
finał
-
 
30 sie 19:00
finał
-
 
30 sie 19:00
finał
-
 
30 sie 19:00
finał
-
 
30 sie 19:00
finał
-
 
23 sie 20:00
finał
-
 
23 sie 19:15
finał
-
 
23 sie 19:05
finał
-
 
23 sie 19:00
finał
-
 
23 sie 19:00
finał
-
 
23 sie 19:00
finał
-
 
23 sie 19:00
finał
-
 
23 sie 19:00
finał
-
 
23 sie 18:00
finał
-

Drabinka Liga Europejska, kwalifikacje

Runda 1 Runda 2 Runda 3 finał
Hibernian 66
NSI Runavik 14
12 lip Hib - NSI 6-1
19 lip NSI - Hib 4-6
Banants Yerevan 10
FK Sarajevo 23
11 lip Ban - FK 1-2
19 lip FK - Ban 3-0
Anorthosis 20
Laci 11
12 lip Ano - Lac 2-1
19 lip Lac - Ano 1-0
Glenovan 21
Molde 15
11 lip Gle - Mol 2-1
19 lip Mol - Gle 5-1
D.Streda 12
Dynamo Tbilisi 11
12 lip D.S - Dyn 1-1
19 lip Dyn - D.S 1-2
Derry 02
Dynamo Minsk 21
12 lip Der - Dyn 0-2
19 lip Dyn - Der 1-2
Lech Poznań 21
Gandzasar 02
12 lip Lec - Gan 2-0
19 lip Gan - Lec 2-1
Connahs Quay 10
Shakhtyor Soligorsk 32
12 lip Con - Sha 1-3
19 lip Sha - Con 2-0
Radnicki N. 41
Gzira United 00
12 lip Rad - Gzi 4-0
19 lip Gzi - Rad 0-1
Partizani 00
Maribor 12
12 lip Par - Mar 0-1
19 lip Mar - Par 2-0
Alliance Luxembourg 00
FC Viitorul Constanta 20
12 lip All - FC 0-2
19 lip FC - All 0-0
CS Petrocub 11
Osijek 12
12 lip CS - Osi 1-1
19 lip Osi - CS 2-1
PFC CSKA-Sofia 10
FC Caramba Riga 01
karne: 3-5
12 lip PFC - FC 1-0
19 lip FC - PFC 1-0
KuPS 01
FC Kopenhaga 11
12 lip KuP - FC 0-1
19 lip FC - KuP 1-1
Ilves 01
Slavia Sofia 12
12 lip Ilv - Sla 0-1
19 lip Sla - Ilv 2-1
Rangers 20
FK Korzo 00
12 lip Ran - FK 2-0
17 lip FK - Ran 0-0
FC Vaduz 12
Levski Sofia 03
11 lip FC - Lev 1-0
17 lip Lev - FC 3-2
Trans Narva 01
Zeljeznicar 23
12 lip Tra - Zel 0-2
18 lip Zel - Tra 3-1
FC Lahti 00
Hafnarfjordur 30
12 lip FC - Haf 0-3
19 lip Haf - FC 0-0
Traku FK 01
Irtysh Pavlodar 00
12 lip Tra - Irt 0-0
19 lip Irt - Tra 0-1
FK Gilan 01
Progrès Nidderkuer 20
12 lip FK - Pro 0-2
19 lip Pro - FK 0-1
Rabotnicki 20
Kispest Honved 14
11 lip Rab - Kis 2-1
17 lip Kis - Rab 4-0
Siroki Brijeg 21
Domzale 21
12 lip Sir - Dom 2-2
19 lip Dom - Sir 1-1
Pyunik 12
Vardar Skopje 00
12 lip Pyu - Var 1-0
19 lip Var - Pyu 0-2
NFA Kaunas 10
Apollon Limassol 02
12 lip NFA - Apo 1-0
19 lip Apo - NFA 2-0
Klaksvik 11
Zalgiris Wilno 21
11 lip Kla - Zal 1-2
19 lip Zal - Kla 1-1
Rudar Velenje 73
Tre Fiori 00
12 lip Rud - Tre 7-0
19 lip Tre - Rud 0-3
FK Neftchi 30
Ujpest 14
12 lip FK - Ujp 3-1
19 lip Ujp - FK 4-0
FC Viitorul 20
Slovan Bratysława 45
12 lip FC - Slo 2-4
19 lip Slo - FC 5-0
Balzan Youths FC 41
Inter Baku 12
12 lip Bal - Int 4-1
19 lip Int - Bal 2-1
Ferencvaros 10
Maccabi Tel Aviv 11
12 lip Fer - Mac 1-1
19 lip Mac - Fer 1-0
Chikhura 02
Beitar Jerusalem 01
12 lip Chi - Bei 0-0
19 lip Bei - Chi 1-2
Vestmannaeyar 00
Sparta 42
12 lip Ves - Spa 0-4
19 lip Spa - Ves 2-0
Fola 00
FC Prishtina 00
karne: 4-5
11 lip Fol - FC 0-0
19 lip FC - Fol 0-0
B36 Torshavn 02
Mladost Podgorica 01
12 lip B36 - Mla 0-0
19 lip Mla - B36 1-2
UE Engordany 01
Kairat Almaty 37
12 lip UE - Kai 0-3
19 lip Kai - UE 7-1
Shamrock 01
AIK 11
12 lip Sha - AIK 0-1
19 lip AIK - Sha 1-1
Rudar P. 00
Partizan Belgrad 33
12 lip Rud - Par 0-3
19 lip Par - Rud 3-0
Ventspils 53
Luftetari 03
12 lip Ven - Luf 5-0
19 lip Luf - Ven 3-3
FK Spartak Zlatibor Voda 12
Coleraine 10
12 lip FK - Col 1-1
19 lip Col - FK 0-2
Levadia Maardu 01
Dundalk 12
12 lip Lev - Dun 0-1
19 lip Dun - Lev 2-1
Cliftonville 01
FC Nordsjælland 12
12 lip Cli - FC 0-1
19 lip FC - Cli 2-1
L. Metalurgs 02
Hacken 31
12 lip L. - Hac 0-3
19 lip Hac - L. 1-2
Samtredia 00
Tobol Kostanay 12
10 lip Sam - Tob 0-1
19 lip Tob - Sam 2-0
Górnik Zabrze 11
FC Olimpia Balti 01
12 lip Gó - FC 1-0
19 lip FC - Gó 1-1
Buducnost P 01
Trencin 21
12 lip Bud - Tre 0-2
19 lip Tre - Bud 1-1
Stjarnan 30
Nomme JK Kalju 01
12 lip Stj - Nom 3-0
19 lip Nom - Stj 1-0
Hibernian 31
Asteras Tripolis 21
26 lip Hib - Ast 3-2
02 sie Ast - Hib 1-1
Molde 32
Laci 00
26 lip Mol - Lac 3-0
02 sie Lac - Mol 0-2
D.Streda 11
Dynamo Minsk 34
26 lip D.S - Dyn 1-3
02 sie Dyn - D.S 4-1
Shakhtyor Soligorsk 11
Lech Poznań 13
26 lip Sha - Lec 1-1
02 sie Lec - Sha 3-1
Torpedo Kutaisi 34
Vikingur 00
26 lip Tor - Vik 3-0
02 sie Vik - Tor 0-4
FC Viitorul Constanta 21
Vitesse 23
26 lip FC - Vit 2-2
02 sie Vit - FC 3-1
Zrinski 12
Valletta 11
26 lip Zri - Val 1-1
02 sie Val - Zri 1-2
Aberdeen 11
Burnley 13
26 lip Abe - Bur 1-1
02 sie Bur - Abe 3-1
APOEL Nikozja 50
Flora Tallinn 02
26 lip APO - Flo 5-0
02 sie Flo - APO 2-0
Hapoel Haifa 11
Hafnarfjordur 10
26 lip Hap - Haf 1-1
02 sie Haf - Hap 0-1
Kispest Honved 10
Progrès Nidderkuer 02
26 lip Kis - Pro 1-0
02 sie Pro - Kis 2-0
Dinamo Ufa 01
Domzale 01
26 lip Din - Dom 0-0
02 sie Dom - Din 1-1
FK Spartaks 63
La Fiorita Montegiardino 00
26 lip FK - La 6-0
02 sie La - FK 0-3
Rudar Velenje 00
Steaua Bukareszt 24
26 lip Rud - Ste 0-2
02 sie Ste - Rud 4-0
Balzan Youths FC 21
Slovan Bratysława 13
26 lip Bal - Slo 2-1
02 sie Slo - Bal 3-1
Chikhura 00
Maribor 02
26 lip Chi - Mar 0-0
02 sie Mar - Chi 2-0
Santa Coloma 10
Valur 03
26 lip San - Val 1-0
02 sie Val - San 3-0
B36 Torshavn 00
Besiktas 26
26 lip B36 - Bes 0-2
02 sie Bes - B36 6-0
Djurgaarden 11
Illichivets 12
26 lip Dju - Ill 1-1
02 sie Ill - Dju 2-1
Ventspils 01
Bordeaux 12
26 lip Ven - Bor 0-1
02 sie Bor - Ven 2-1
Dundalk 00
AEK Larnaca 04
26 lip Dun - AEK 0-0
02 sie AEK - Dun 4-0
RB Lipsk 41
Hacken 01
26 lip RB - Hac 4-0
02 sie Hac - RB 1-1
Górnik Zabrze 01
Trencin 14
26 lip Gó - Tre 0-1
02 sie Tre - Gó 4-1
Linzer ASK 42
Lillestrøm 01
26 lip Lin - Lil 4-0
02 sie Lil - Lin 1-2
Sevilla 43
Ujpest 01
26 lip Sev - Ujp 4-0
02 sie Ujp - Sev 1-3
Zalgiris Wilno 11
FC Vaduz 01
26 lip Zal - FC 1-0
02 sie FC - Zal 1-1
Kairat Almaty 21
Alkmaar 02
26 lip Kai - Alk 2-0
02 sie Alk - Kai 2-1
Zeljeznicar 11
Apollon Limassol 23
26 lip Zel - Apo 1-2
02 sie Apo - Zel 3-1
St.Gallen 20
Sparta 11
26 lip St. - Spa 2-1
02 sie Spa - St. 1-0
FC Nordsjælland 11
AIK 00
26 lip FC - AIK 1-0
02 sie AIK - FC 0-1
Tobol Kostanay 20
Pyunik 11
26 lip Tob - Pyu 2-1
31 lip Pyu - Tob 1-0
Maccabi Tel Aviv 22
Radnicki N. 02
26 lip Mac - Rad 2-0
02 sie Rad - Mac 2-2
TNS 21
Lincoln Red Imps FC 11
26 lip TNS - Lin 2-1
02 sie Lin - TNS 1-1
Hajduk Split 13
Slavia Sofia 02
26 lip Haj - Sla 1-0
02 sie Sla - Haj 2-3
FK Spartak Zlatibor Voda 21
Sparta Praga 02
26 lip FK - Spa 2-0
02 sie Spa - FK 2-1
Partizan Belgrad 11
Traku FK 01
26 lip Par - Tra 1-0
02 sie Tra - Par 1-1
Ol Ljubljana 51
Crusaders 11
26 lip Ol - Cru 5-1
02 sie Cru - Ol 1-1
Atalanta 28
FK Sarajevo 20
26 lip Ata - FK 2-2
02 sie FK - Ata 0-8
Jagiellonia Białystok 14
Rio Ave 04
26 lip Jag - Rio 1-0
02 sie Rio - Jag 4-4
Genk 54
Fola 01
26 lip Gen - Fol 5-0
01 sie Fol - Gen 1-4
Dudelange 21
Drita 11
26 lip Dud - Dri 2-1
02 sie Dri - Dud 1-1
Osijek 01
Rangers 11
26 lip Osi - Ran 0-1
02 sie Ran - Osi 1-1
Sutjeska 00
Alashkert FC 10
26 lip Sut - Ala 0-1
02 sie Ala - Sut 0-0
Dinamo Brest 41
Atromitos 31
26 lip Din - Atr 4-3
02 sie Atr - Din 1-1
PFC CSKA-Sofia 33
Adm/Modling 01
26 lip PFC - Adm 3-0
02 sie Adm - PFC 1-3
Stjarnan 00
FC Kopenhaga 25
26 lip Stj - FC 0-2
02 sie FC - Stj 5-0
Hibernian 00
Molde 03
09 sie Hib - Mol 0-0
16 sie Mol - Hib 3-0
Dynamo Minsk 41
Zenit Petersburg 08
09 sie Dyn - Zen 4-0
16 sie Zen - Dyn 8-1
Torpedo Kutaisi 50
Kukesi 22
09 sie Tor - Kuk 5-2
16 sie Kuk - Tor 2-0
PFC Ludogorets Razgrad 11
Zrinski 01
09 sie PFC - Zri 1-0
16 sie Zri - PFC 1-1
Hapoel Beer Sheva 21
APOEL Nikozja 23
09 sie Hap - APO 2-2
16 sie APO - Hap 3-1
Dinamo Ufa 22
Progrès Nidderkuer 12
09 sie Din - Pro 2-1
16 sie Pro - Din 2-2
FK Spartaks 00
Suduva 10
09 sie FK - Sud 0-1
16 sie Sud - FK 0-0
Cork City 00
Rosenborg 23
09 sie Cor - Ros 0-2
16 sie Ros - Cor 3-0
FC Sheriff 11
Valur 02
09 sie FC - Val 1-0
16 sie Val - FC 2-1
Illichivets 11
Bordeaux 32
09 sie Ill - Bor 1-3
16 sie Bor - Ill 2-1
Sturm Graz 00
AEK Larnaca 25
09 sie Stu - AEK 0-2
16 sie AEK - Stu 5-0
Trencin 41
Feyenoord 01
09 sie Tre - Fey 4-0
16 sie Fey - Tre 1-1
Sevilla 15
Zalgiris Wilno 00
09 sie Sev - Zal 1-0
16 sie Zal - Sev 0-5
Sigma Ołomuniec 22
Kairat Almaty 01
09 sie Sig - Kai 2-0
16 sie Kai - Sig 1-2
Sparta 11
Rijeka 10
09 sie Spa - Rij 1-1
16 sie Rij - Spa 0-1
Pyunik 01
Maccabi Tel Aviv 02
07 sie Pyu - Mac 0-0
16 sie Mac - Pyu 2-1
TNS 01
FC Midtjylland 23
09 sie TNS - FC 0-2
16 sie FC - TNS 3-1
FK Spartak Zlatibor Voda 01
Brøndby IF 22
09 sie FK - Br 0-2
16 sie Br - FK 2-1
Ol Ljubljana 34
Helsinki 01
09 sie Ol - Hel 3-0
16 sie Hel - Ol 1-4
Jagiellonia Białystok 01
Gent 13
09 sie Jag - Gen 0-1
16 sie Gen - Jag 3-1
Legia Warszawa 12
Dudelange 22
09 sie Leg - Dud 1-2
16 sie Dud - Leg 2-2
Alashkert FC 00
CFR Cluj 25
09 sie Ala - CFR 0-2
16 sie CFR - Ala 5-0
PFC CSKA-Sofia 11
FC Kopenhaga 22
09 sie PFC - FC 1-2
16 sie FC - PFC 2-1
Hapoel Haifa 10
Atalanta 42
09 sie Hap - Ata 1-4
16 sie Ata - Hap 2-0
Apollon Limassol 40
Dinamo Brest 01
09 sie Apo - Din 4-0
16 sie Din - Apo 1-0
Vitesse 00
Basel 11
09 sie Vit - Bas 0-1
16 sie Bas - Vit 1-0
Olympiakos 43
Luzern 01
09 sie Oly - Luz 4-0
16 sie Luz - Oly 1-3
Buyuksehir 00
Burnley 01
09 sie Buy - Bur 0-0
16 sie Bur - Buy 1-0
Besiktas 11
Linzer ASK 02
09 sie Bes - Lin 1-0
16 sie Lin - Bes 2-1
FC Nordsjælland 12
Partizan Belgrad 23
09 sie FC - Par 1-2
16 sie Par - FC 3-2
Rangers 30
Maribor 10
09 sie Ran - Mar 3-1
16 sie Mar - Ran 0-0
Genk 22
Lech Poznań 01
09 sie Gen - Lec 2-0
16 sie Lec - Gen 1-2
Slovan Bratysława 20
Rapid Wiedeń 14
09 sie Slo - Rap 2-1
16 sie Rap - Slo 4-0
Hajduk Split 01
Steaua Bukareszt 02
09 sie Haj - Ste 0-0
16 sie Ste - Haj 2-1
RB Lipsk 31
CS Universitatea Craiova 11
09 sie RB - CS 3-1
16 sie CS - RB 1-1
Zorya 12
Braga 12
09 sie Zor - Bra 1-1
16 sie Bra - Zor 2-2
Zenit Petersburg
Molde
23 sie Zen - Mol -
30 sie Mol - Zen -
Torpedo Kutaisi
PFC Ludogorets Razgrad
23 sie Tor - PFC -
30 sie PFC - Tor -
APOEL Nikozja
Lokomotiv Astana
23 sie APO - Lok -
30 sie Lok - APO -
Suduva
Celtic
23 sie Sud - Cel -
30 sie Cel - Sud -
FC Sheriff
FK Karabakh
23 sie FC - FK -
30 sie FK - FC -
Trencin
AEK Larnaca
23 sie Tre - AEK -
30 sie AEK - Tre -
Sigma Ołomuniec
Sevilla
23 sie Sig - Sev -
30 sie Sev - Sig -
Sparta
Maccabi Tel Aviv
23 sie Spa - Mac -
30 sie Mac - Spa -
Malmo FF
FC Midtjylland
23 sie Mal - FC -
30 sie FC - Mal -
Ol Ljubljana
Trnava
23 sie Ol - Trn -
30 sie Trn - Ol -
Dudelange
CFR Cluj
23 sie Dud - CFR -
30 sie CFR - Dud -
Atalanta
FC Kopenhaga
23 sie Ata - FC -
30 sie FC - Ata -
Basel
Apollon Limassol
23 sie Bas - Apo -
30 sie Apo - Bas -
Olympiakos
Burnley
23 sie Oly - Bur -
30 sie Bur - Oly -
Partizan Belgrad
Besiktas
23 sie Par - Bes -
30 sie Bes - Par -
Genk
Brøndby IF
23 sie Gen - Br -
30 sie Br - Gen -
Rapid Wiedeń
Steaua Bukareszt
23 sie Rap - Ste -
30 sie Ste - Rap -
Zorya
RB Lipsk
23 sie Zor - RB -
30 sie RB - Zor -
Rosenborg
Shkendija 79
23 sie Ros - Shk -
30 sie Shk - Ros -
Rangers
Dinamo Ufa
23 sie Ran - Din -
30 sie Din - Ran -
Gent
Bordeaux
23 sie Gen - Bor -
30 sie Bor - Gen -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Centenary Stormers 4-0 Acacia Ridge FC
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia