Turnieje

Wyniki Liga Europy Eliminacje Ligi Europy

2019
2020
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Wyniki ostatnich meczów

Drabinka Eliminacje Ligi Europy

Runda 1 Runda 2 Runda 3 finał
Olimpija Ljubljana 22
RFS 30
11 lip Oli - RFS 2-3
18 lip RFS - Oli 0-2
Gzira United 03
Hajduk Split 21
09 lip Gzi - Haj 0-2
18 lip Haj - Gzi 1-3
Cork City 02
FC Progres Niederkorn 21
11 lip Cor - FC 0-2
18 lip FC - Cor 1-2
AS Jeunesse Esch 01
Tobol Kostanay 01
10 lip AS - Tob 0-0
18 lip Tob - AS 1-1
Pyunik 32
Shkupi 31
11 lip Pyu - Shk 3-3
18 lip Shk - Pyu 1-2
Ordabasy Shymkent 12
Torpedo Kutaisi 00
11 lip Ord - Tor 1-0
18 lip Tor - Ord 0-2
Stjarnan 22
FCI Levadia 13
11 lip Stj - FCI 2-1
18 lip FCI - Stj 3-2
Alashkert FC 33
Makedonija GjP 10
11 lip Ala - Mak 3-1
18 lip Mak - Ala 0-3
Ruzomberok 00
Levski Sofia 22
11 lip Ruz - Lev 0-2
18 lip Lev - Ruz 2-0
Siroki Brijeg 11
Kairat Almaty 22
11 lip Sir - Kai 1-2
18 lip Kai - Sir 2-1
AEK Larnaca 11
CS Petrocub 00
11 lip AEK - CS 1-0
18 lip CS - AEK 0-1
KuPS 21
FK Vitebsk 01
11 lip KuP - FK 2-0
18 lip FK - KuP 1-1
DAC 1904 Dunajska Streda 12
Cracovia Kraków 12
11 lip DAC - Cra 1-1
18 lip Cra - DAC 2-2
Sabail 22
CS Universitatea Craiova 33
11 lip Sab - CS 2-3
18 lip CS - Sab 3-2
Maccabi Haifa 23
Mura 02
11 lip Mac - Mur 2-0
18 lip Mur - Mac 2-3
CS Fola Esch 11
Chikhura 22
11 lip CS - Chi 1-2
17 lip Chi - CS 2-1
Molde 70
KR Reykjavik 10
11 lip Mol - KR 7-1
18 lip KR - Mol 0-0
Aberdeen 22
RoPS 11
11 lip Abe - RoP 2-1
18 lip RoP - Abe 1-2
FK Kauno Zalgiris 00
Apollon Limassol 24
11 lip FK - Apo 0-2
18 lip Apo - FK 4-0
FK Liepaja 12
Dinamo Minsk 11
11 lip FK - Din 1-1
18 lip Din - FK 1-2
PFC CSKA-Sofia 40
OFK Titograd 00
09 lip PFC - OFK 4-0
16 lip OFK - PFC 0-0
Crusaders 23
B36 Torshavn 02
11 lip Cru - B36 2-0
18 lip B36 - Cru 2-3
Narva Trans 01
Buducnost Podgorica 24
11 lip Nar - Bud 0-2
18 lip Bud - Nar 4-1
FC FCSB 22
FC Milsami Orhei 01
11 lip FC - FC 2-0
18 lip FC - FC 1-2
Speranta 00
FK Neftchi 36
11 lip Spe - FK 0-3
18 lip FK - Spe 6-0
Cukaricki 35
Urartu FC 00
11 lip Cuk - Ura 3-0
16 lip Ura - Cuk 0-5
Riteriai 10
Klaksvik 10
11 lip Rit - Kla 1-1
16 lip Kla - Rit 0-0
Radnik Bijeljina 20
Spartak Trnava 02
karne: 3-2
11 lip Rad - Spa 2-0
18 lip Spa - Rad 2-0
FC Academy Pandev 00
Zrinjski Mostar 33
11 lip FC - Zri 0-3
18 lip Zri - FC 3-0
Brann 21
Shamrock Rovers 22
11 lip Bra - Sha 2-2
18 lip Sha - Bra 2-1
Malmoe FF 74
Ballymena United 00
11 lip Mal - Bal 7-0
18 lip Bal - Mal 0-4
Balzan FC 30
Domzale 41
11 lip Bal - Dom 3-4
18 lip Dom - Bal 1-0
Connah's Quay 12
Kilmarnock 20
11 lip Con - Kil 1-2
18 lip Kil - Con 0-2
St Joseph's 00
Rangers 46
09 lip St - Ran 0-4
18 lip Ran - St 6-0
Flora Tallinn 22
Radnicki Nis 02
11 lip Flo - Rad 2-0
18 lip Rad - Flo 2-2
Europa FC 00
Legia Warszawa 03
11 lip Eur - Leg 0-0
18 lip Leg - Eur 3-0
Debrecen 31
Kukesi 01
11 lip Deb - Kuk 3-0
18 lip Kuk - Deb 1-1
Zeta 10
Fehervar FC 50
11 lip Zet - Feh 1-5
18 lip Feh - Zet 0-0
Shakhtyor Soligorsk 11
Hibernians 00
11 lip Sha - Hib 1-0
18 lip Hib - Sha 0-1
Ventspils 30
Teuta Durres 01
11 lip Ven - Teu 3-0
18 lip Teu - Ven 1-0
Dinamo Tbilisi 61
UE Engordany 00
11 lip Din - UE 6-0
18 lip UE - Din 0-1
Cliftonville 01
FK Haugesund 15
11 lip Cli - FK 0-1
18 lip FK - Cli 5-1
Broendby IF 40
FC Inter 12
11 lip Bro - FC 4-1
18 lip FC - Bro 2-0
Budapest Honved 31
Zalgiris Vilnius 11
11 lip Bud - Zal 3-1
18 lip Zal - Bud 1-1
Breidablik 01
FC Vaduz 02
11 lip Bre - FC 0-0
18 lip FC - Bre 2-1
Laci 10
Hapoel Beer Sheva 11
11 lip Lac - Hap 1-1
18 lip Hap - Lac 1-0
St. Patrick's Athletic 01
IFK Norrkoeping 22
11 lip St. - IFK 0-2
18 lip IFK - St. 2-1
Yeni Malatyaspor 21
Olimpija Ljubljana 20
25 lip Yen - Oli 2-2
01 sie Oli - Yen 0-1
HB Torshavn 20
Linfield 21
23 lip HB - Lin 2-2
01 sie Lin - HB 1-0
FC Santa Coloma 01
FC Astana 04
23 lip FC - FC 0-0
01 sie FC - FC 4-1
Espanyol 43
Stjarnan 01
25 lip Esp - Stj 4-0
01 sie Stj - Esp 1-3
KF Shkendija 11
F91 Dudelange 21
23 lip KF - F91 1-2
30 lip F91 - KF 1-1
Slovan Bratislava 22
Feronikeli 10
24 lip Slo - Fer 2-1
30 lip Fer - Slo 0-2
Ararat Armenia 22
Lincoln Red Imps FC 01
23 lip Ara - Lin 2-0
30 lip Lin - Ara 1-2
Strasbourg 31
Maccabi Haifa 12
25 lip Str - Mac 3-1
01 sie Mac - Str 2-1
Tre Penne Galazzano 00
Suduva 55
23 lip Tre - Sud 0-5
30 lip Sud - Tre 5-0
Partizani 01
FC Sheriff 11
25 lip Par - FC 0-1
01 sie FC - Par 1-1
PFC CSKA-Sofia 10
Osijek 01
karne: 3-4
25 lip PFC - Osi 1-0
01 sie Osi - PFC 1-0
Buducnost Podgorica 10
Zorya 31
25 lip Bud - Zor 1-3
01 sie Zor - Bud 1-0
Arsenal Tula 00
FK Neftchi 13
25 lip Ars - FK 0-1
01 sie FK - Ars 3-0
Luzern 11
Klaksvik 00
25 lip Luz - Kla 1-0
01 sie Kla - Luz 0-1
FC Utrecht 11
Zrinjski Mostar 12
25 lip FC - Zri 1-1
01 sie Zri - FC 2-1
Domzale 22
Malmoe FF 23
25 lip Dom - Mal 2-2
01 sie Mal - Dom 3-2
Valur 10
Ludogorets Razgrad 14
25 lip Val - Lud 1-1
01 sie Lud - Val 4-0
Flora Tallinn 11
Eintracht Frankfurt 22
25 lip Flo - Ein 1-2
01 sie Ein - Flo 2-1
Torino 34
Debrecen 01
25 lip Tor - Deb 3-0
01 sie Deb - Tor 1-4
Shakhtyor Soligorsk 20
Esbjerg fB 00
25 lip Sha - Esb 2-0
01 sie Esb - Sha 0-0
FK Qabala 00
Dinamo Tbilisi 23
25 lip FK - Din 0-2
01 sie Din - FK 3-0
Lechia Gdańsk 21
Broendby IF 14
25 lip Lec - Bro 2-1
01 sie Bro - Lec 4-1
Hapoel Beer Sheva 21
Kairat Almaty 01
25 lip Hap - Kai 2-0
01 sie Kai - Hap 1-1
IFK Norrkoeping 21
FK Liepaja 00
25 lip IFK - FK 2-0
01 sie FK - IFK 0-1
Piast Gliwice 31
Riga FC 22
25 lip Pia - Rig 3-2
01 sie Rig - Pia 2-1
Lokomotiv Plovdiv 21
Spartak Trnava 03
25 lip Lok - Spa 2-0
01 sie Spa - Lok 3-1
Wolverhampton Wanderers 24
Crusaders 01
25 lip Wol - Cru 2-0
01 sie Cru - Wol 1-4
Pyunik 20
Jablonec 10
25 lip Pyu - Jab 2-1
01 sie Jab - Pyu 0-0
Chikhura 10
Aberdeen 15
25 lip Chi - Abe 1-1
01 sie Abe - Chi 5-0
Fehervar FC 10
FC Vaduz 02
25 lip Feh - FC 1-0
01 sie FC - Feh 2-0
Budapest Honved 00
CS Universitatea Craiova 00
karne: 3-1
25 lip Bud - CS 0-0
01 sie CS - Bud 0-0
AZ Alkmaar 03
Haecken 00
25 lip AZ - Hae 0-0
01 sie Hae - AZ 0-3
Legia Warszawa 10
KuPS 00
25 lip Leg - KuP 1-0
01 sie KuP - Leg 0-0
DAC 1904 Dunajska Streda 12
Atromitos 23
25 lip DAC - Atr 1-2
01 sie Atr - DAC 3-2
Rangers 20
FC Progres Niederkorn 00
25 lip Ran - FC 2-0
01 sie FC - Ran 0-0
Aris Thessaloniki FC 01
AEL Limassol 00
25 lip Ari - AEL 0-0
01 sie AEL - Ari 0-1
Mlada Boleslav 13
Ordabasy Shymkent 12
25 lip Mla - Ord 1-1
01 sie Ord - Mla 2-3
Alashkert FC 03
FC FCSB 32
25 lip Ala - FC 0-3
01 sie FC - Ala 2-3
AS Jeunesse Esch 00
Vitoria de Guimaraes 14
25 lip AS - Vit 0-1
01 sie Vit - AS 4-0
Ventspils 42
Gzira United 02
25 lip Ven - Gzi 4-0
01 sie Gzi - Ven 2-2
Shamrock Rovers 21
Apollon Limassol 13
25 lip Sha - Apo 2-1
01 sie Apo - Sha 3-1
Molde 03
Cukaricki 01
25 lip Mol - Cuk 0-0
31 lip Cuk - Mol 1-3
FK Haugesund 21
Sturm Graz 02
25 lip FK - Stu 2-0
01 sie Stu - FK 2-1
Connah's Quay 00
Partizan Beograd 13
25 lip Con - Par 0-1
01 sie Par - Con 3-0
Gent 61
FC Viitorul Constanta 32
25 lip Gen - FC 6-3
01 sie FC - Gen 2-1
AEK Larnaca 34
Levski Sofia 00
25 lip AEK - Lev 3-0
01 sie Lev - AEK 0-4
FK Sarajevo 10
BATE Borisov 20
08 sie FK - BAT 1-2
15 sie BAT - FK 0-0
FC Astana 54
Valletta 10
08 sie FC - Val 5-1
15 sie Val - FC 0-4
F91 Dudelange 31
Nomme JK Kalju 10
08 sie F91 - Nom 3-1
13 sie Nom - F91 0-1
Ararat Armenia 12
Saburtalo 20
06 sie Ara - Sab 1-2
14 sie Sab - Ara 0-2
Maccabi Tel Aviv 11
Suduva 22
08 sie Mac - Sud 1-2
15 sie Sud - Mac 2-1
PFC CSKA-Sofia 10
Zorya 11
08 sie PFC - Zor 1-1
15 sie Zor - PFC 1-0
FK Neftchi 21
Bnei Yehuda Tel Aviv 22
08 sie FK - Bne 2-2
15 sie Bne - FK 2-1
Malmoe FF 30
Zrinjski Mostar 01
08 sie Mal - Zri 3-0
15 sie Zri - Mal 1-0
Ludogorets Razgrad 54
TNS 00
08 sie Lud - TNS 5-0
15 sie TNS - Lud 0-4
Torino 51
Shakhtyor Soligorsk 01
08 sie Tor - Sha 5-0
15 sie Sha - Tor 1-1
Feyenoord 41
Dinamo Tbilisi 01
08 sie Fey - Din 4-0
15 sie Din - Fey 1-1
IFK Norrkoeping 11
Hapoel Beer Sheva 13
08 sie IFK - Hap 1-1
15 sie Hap - IFK 3-1
Riga FC 12
HJK 12
06 sie Rig - HJK 1-1
15 sie HJK - Rig 2-2
Pyunik 00
Wolverhampton Wanderers 44
08 sie Pyu - Wol 0-4
15 sie Wol - Pyu 4-0
Sparta Prague 21
Trabzonspor 22
08 sie Spa - Tra 2-2
15 sie Tra - Spa 2-1
CS Universitatea Craiova 01
AEK Athens 21
08 sie CS - AEK 0-2
15 sie AEK - CS 1-1
Legia Warszawa 02
Atromitos 00
08 sie Leg - Atr 0-0
14 sie Atr - Leg 0-2
FC Midtjylland 21
Rangers 43
08 sie FC - Ran 2-4
15 sie Ran - FC 3-1
FC FCSB 01
Mlada Boleslav 00
08 sie FC - Mla 0-0
15 sie Mla - FC 0-1
Ventspils 00
Vitoria de Guimaraes 36
08 sie Ven - Vit 0-3
14 sie Vit - Ven 6-0
Austria Wien 11
Apollon Limassol 23
08 sie Aus - Apo 1-2
15 sie Apo - Aus 3-1
FK Haugesund 00
PSV Eindhoven 10
08 sie FK - PSV 0-1
15 sie PSV - FK 0-0
AEK Larnaca 10
Gent 13
08 sie AEK - Gen 1-1
15 sie Gen - AEK 3-0
Rijeka 22
Aberdeen 00
08 sie Rij - Abe 2-0
15 sie Abe - Rij 0-2
FC Vaduz 00
Eintracht Frankfurt 51
08 sie FC - Ein 0-5
15 sie Ein - FC 1-0
Lokomotiv Plovdiv 00
Strasbourg 11
08 sie Lok - Str 0-1
15 sie Str - Lok 1-0
Royal Antwerp 11
Viktoria Plzen 02
08 sie Roy - Vik 1-0
15 sie Vik - Roy 2-1
Mariupol 00
AZ Alkmaar 04
08 sie Mar - AZ 0-0
15 sie AZ - Mar 4-0
Sutjeska 12
Linfield 23
06 sie Sut - Lin 1-2
13 sie Lin - Sut 3-2
Luzern 00
Espanyol 33
08 sie Luz - Esp 0-3
15 sie Esp - Luz 3-0
FC Sheriff 11
AIK 21
08 sie FC - AIK 1-2
15 sie AIK - FC 1-1
Molde 31
Aris Thessaloniki FC 03
08 sie Mol - Ari 3-0
15 sie Ari - Mol 3-1
Broendby IF 21
Braga 43
08 sie Bro - Bra 2-4
15 sie Bra - Bro 3-1
Thun 21
Spartak Moscow 32
08 sie Thu - Spa 2-3
15 sie Spa - Thu 2-1
Slovan Bratislava 13
Dundalk 01
07 sie Slo - Dun 1-0
13 sie Dun - Slo 1-3
Partizan Beograd 30
Yeni Malatyaspor 11
08 sie Par - Yen 3-1
15 sie Yen - Par 1-0
FC Astana 30
BATE Borisov 02
22 sie FC - BAT 3-0
29 sie BAT - FC 2-0
Ararat Armenia 21
F91 Dudelange 12
karne: 5-4
22 sie Ara - F91 2-1
29 sie F91 - Ara 2-1
Suduva 02
Ferencvaros 04
22 sie Sud - Fer 0-0
29 sie Fer - Sud 4-2
Malmoe FF 31
Bnei Yehuda Tel Aviv 00
22 sie Mal - Bne 3-0
29 sie Bne - Mal 0-1
Ludogorets Razgrad 02
Maribor 02
22 sie Lud - Mar 0-0
29 sie Mar - Lud 2-2
Feyenoord 33
Hapoel Beer Sheva 00
22 sie Fey - Hap 3-0
29 sie Hap - Fey 0-3
FC Koebenhavn 30
Riga FC 11
22 sie FC - Rig 3-1
29 sie Rig - FC 1-0
AEK Athens 12
Trabzonspor 30
22 sie AEK - Tra 1-3
29 sie Tra - AEK 0-2
Legia Warszawa 00
Rangers 01
22 sie Leg - Ran 0-0
29 sie Ran - Leg 1-0
FC FCSB 00
Vitoria de Guimaraes 01
22 sie FC - Vit 0-0
29 sie Vit - FC 1-0
PSV Eindhoven 34
Apollon Limassol 00
22 sie PSV - Apo 3-0
29 sie Apo - PSV 0-4
Gent 21
Rijeka 11
22 sie Gen - Rij 2-1
29 sie Rij - Gen 1-1
Strasbourg 10
Eintracht Frankfurt 03
22 sie Str - Ein 1-0
29 sie Ein - Str 3-0
AZ Alkmaar 14
Royal Antwerp 11
22 sie AZ - Roy 1-1
29 sie Roy - AZ 1-4
Linfield 31
Qarabag FK 22
22 sie Lin - Qar 3-2
29 sie Qar - Lin 2-1
Celtic 24
AIK 01
22 sie Cel - AIK 2-0
29 sie AIK - Cel 1-4
Braga 12
Spartak Moscow 01
22 sie Bra - Spa 1-0
29 sie Spa - Bra 1-2
Slovan Bratislava 12
PAOK Thessaloniki FC 03
22 sie Slo - PAO 1-0
29 sie PAO - Slo 3-2
Partizan Beograd 21
Molde 11
22 sie Par - Mol 2-1
29 sie Mol - Par 1-1
Espanyol 32
Zorya 12
22 sie Esp - Zor 3-1
29 sie Zor - Esp 2-2
Torino 21
Wolverhampton Wanderers 32
22 sie Tor - Wol 2-3
29 sie Wol - Tor 2-1
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Uni-President Lions - Rakuten Monkeys
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Fubon Guardians - Chinatrust Brothers
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Flambeau du Centre - Aigle Noir
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Ngozi City - Rukinzo FC
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Inter Star - Vital\'O
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Energetik-BGU Reserves - FK Vitebsk Reserves
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • NSI Runavik II - Klaksvik II
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Rukh Brest Reserves - Dynamo Brest Reserves
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • FC Hoyvik - AB Argir II
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • BATE Borisov Reserves - Isloch Reserves
    Zmiana statusu meczu: Koniec
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u