Fortuna kod promocyjny  - Fortuna bonusy
Fortuna kod promocyjny - Fortuna bonusy
Wszystko co musi zrobić typer, aby cieszyć się wyższą kwotą darmowych środków na start, to wpisać nasz Fortuna kod promocyjny o treści MAXOFERTA w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.
Wyniki lotto
Dzisiejsze wyniki Lotto godz.21:40:

19
22
29
31
34
42
Lekkoatletyka Moje ligi
Halowe Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Europy
World Cross Country Championships 1
World Cross Country Championships 1

Wyniki Mistrzostwa Europy European Athletics Championships Outdoor

2010
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Klasyfikacja medalowa Mistrzostwa Europy 2010
Poz Kraj Złotych medali Srebrnych medali BRązowych medali Medali Pkt Pkt 1-8
1 Rosja 10 6 8 24 50 268
2 Francja 7 6 4 17 37 176
3 Anglia 5 4 6 15 29 135
4 Niemcy 4 6 6 16 30 152
5 Turcja 3 1 0 4 11 41
6 Hiszpania 2 3 3 8 15 108
7 Ukraina 2 3 1 6 13 93
8 Polska 2 2 5 9 15 96
9 Białoruś 2 1 0 3 8 44
10 Chorwacja 2 0 0 2 6 19
11 Walia 1 2 0 3 7 22
12 Belgia 1 0 2 3 5 27
13 Litwa 1 0 0 1 3 18
13 Lotwa 1 0 0 1 3 17
13 Norwegia 1 0 0 1 3 26
13 Szwajcaria 1 0 0 1 3 18
13 Słowacja 1 0 0 1 3 21
18 Włochy 0 4 2 6 10 92
19 Rumunia 0 2 0 2 4 29
20 Portugalia 0 1 3 4 5 45
21 Bułgaria 0 1 0 1 2 7
21 Holandia 0 1 0 1 2 16
21 Irlandia 0 1 0 1 2 24
21 Szwecja 0 1 0 1 2 18
21 USA 0 1 0 1 2 7
26 Węgry 0 0 3 3 3 19
27 Azerbejdźan 0 0 1 1 1 9
27 Czechy 0 0 1 1 1 39
27 Finlandia 0 0 1 1 1 15
30 Andora 0 0 0 0 0 0
30 Anglia/Irlandia 0 0 0 0 0 0
30 Austria 0 0 0 0 0 0
30 Brazylia 0 0 0 0 0 0
30 Cypr 0 0 0 0 0 3
30 Czarnogóra 0 0 0 0 0 0
30 Dania 0 0 0 0 0 0
30 Estonia 0 0 0 0 0 5
30 Etiopia 0 0 0 0 0 3
30 Grecja 0 0 0 0 0 13
30 Gruzja 0 0 0 0 0 0
30 Islandia 0 0 0 0 0 0
30 Izrael 0 0 0 0 0 0
30 Kenia 0 0 0 0 0 5
30 Liechtenstein 0 0 0 0 0 0
30 Maroko 0 0 0 0 0 0
30 Mołdawia 0 0 0 0 0 12
30 Serbia 0 0 0 0 0 7
30 Szkocja 0 0 0 0 0 3
30 Słowenia 0 0 0 0 0 5
Wybierz dyscyplinę
4 X 400 metrów Finał

LIVE!
01 sie 2010 21:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Russia (WR)3:21.26
2Germany3:24.07
3Great Britain & N.I.3:24.32
4Italy3:25.71
5Ukraine3:28.03
6France3:28.11
7Belarus3:28.74
8Romania3:29.75
1500 metrów Finał

LIVE!
01 sie 2010 21:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Nuria Fernandez4:00.20
2Hind Dehiba4:01.17
3Natalia Rodriguez4:01.30
4Lisa Dobriskey4:01.54
5Asli Cakir Alptekin4:02.17
6Anna Alminova4:02.24
7Stephanie Twell4:02.70
8Fanjanteino Felix4:04.16
9Oksana Zbrozhek4:04.91
10Hannah England4:05.07
11Anna Mishchenko4:07.22
12Sylwia Ejdys4:24.82
5000 metrów Finał

LIVE!
01 sie 2010 20:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Alemitu Bekele Degfa14:52.20
2Elvan Abeylegesse14:54.44
3Sara Moreira14:54.71
4Jessica Augusto14:58.47
5Mariya Koroteyeva15:08.84
6Elena Romagnolo15:14.40
7Meryem Erdogan15:14.92
8Yelizaveta Grechishnikova15:16.19
9Sabina Fischer15:19.80
10Aniko Kalovics15:29.44
11Olga Golovkina15:31.11
12Judith Pla15:35.01
13Karoline Bjerkeli Groevdal15:41.42
14Krisztina Papp15:52.83
15Ragnhild Kvarberg15:59.80
16Gema Barrachina16:00.51
17Roxana Rotaru16:06.10
18Volha Kravtsova (DNF)-
18Lidia Chojecka-Okninska (DNF)-
4 X 100 metrów Finał

LIVE!
01 sie 2010 19:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Ukraine42.29
2France42.45
3Poland42.68
4Russia42.91
5Belarus43.18
6Spain43.45
7Sweden43.75
8Belgium (DNF)-
Skok wzwyż Finał

LIVE!
01 sie 2010 19:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Blanka Vlasic2.03
2Emma Green Tregaro2.01
3Ariane Friedrich2.01
4Svetlana Shkolina1.97
5Tia Hellebaut1.97
6Ruth Beitia1.95
6Vita Styopina1.95
8Adonia Steryiou1.92
9Burcu Ayhan1.92
10Beatrice Lundmark1.89
11Anna Iljustsenko1.85
12Danial Frenkel1.85
Siedmiobój - 800 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
31 lip 2010 20:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Karolina Tyminska1018
2Jessica Samuelsson990
3Yana Maksimava946
4Ida Marcussen929
5Yana Panteleyeva883
6Sara Aerts880
7Katerina Cechova868
8Linda Zublin857
9Sofia Ifadidou842
10Grit Sadeiko775
100 metrów przez płotki Finał

LIVE!
31 lip 2010 20:25 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Nevin Yanit12.63
2Derval O'Rourke12.65
3Carolin Nytra12.68
4Christina Vukicevic12.78
5Yevgeniya Snihur12.92
6Tatiana Dektyareva12.98
7Lisa Urech13.02
8Nadine Hildebrand13.08
200 metrów Finał

LIVE!
31 lip 2010 19:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Myriam Soumare22.32
2Yelizaveta Bryzhina22.44
3Aleksandra Fedoriva22.44
4Anastasiya Kapachinskaya22.47
5Lina Jacques Sebastien22.59
6Eleni Artymata (NR)22.61
7Yulia Chermoshanskaya22.67
8Veronique Mang (Disq.)-
100 metrów przez płotki Półfinał Bieg 2

LIVE!
31 lip 2010 19:13 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Tatiana Dektyareva (Q)12.81
2Christina Vukicevic (Q)12.85
3Yevgeniya Snihur (Q)12.88
4Nadine Hildebrand (q)12.96
5Lucie Skrobakova13.10
6Elisabeth Davin13.15
7Victoria Schreibeis13.41
8Alina Talay (Disq.)-
Trójskok Finał

LIVE!
31 lip 2010 19:10 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Olha Saladuha14.81
2Simona La Mantia14.56
3Svetlana Bolshakova (NR)14.55
4Nadezhda Alekhina14.45
5Adelina Gavrila14.33
6Snezana Rodic14.32
7Dana Veldakova14.16
8Patricia Mamona14.07
9Natallia Viatkina13.94
10Athanasia Perra13.83
11Malgorzata Trybanska13.82
12Alsu Murtazina13.65
Siedmiobój - Rzut oszczepem Grp. 2

LIVE!
31 lip 2010 18:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Sofia Ifadidou909
2Tatyana Chernova864
3Marina Goncharova850
4Linda Zublin848
5Nataliia Dobrynska846
6Jennifer Oeser844
7Lyudmyla Yosypenko801
8Jessica Ennis-Hill796
9Ida Marcussen772
10Maren Schwerdtner769
11Eliska Klucinova746
12Argyro Strataki703
13Hanna Melnychenko626
Siedmiobój - Skok w dal Grp. 2

LIVE!
31 lip 2010 11:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Jennifer Oeser1066
2Claudia Salman-Rath988
3Jessica Ennis-Hill985
4Tatyana Chernova981
5Maren Schwerdtner956
6Ida Marcussen943
7Eliska Klucinova943
8Yana Panteleyeva921
9Lyudmyla Yosypenko893
10Karolina Tyminska883
11Grit Sadeiko880
12Sofia Ifadidou816
13Hanna Melnychenko (NM)-
4 X 100 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
31 lip 2010 10:55 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Russia (Q)43.23
2Poland (Q)43.30
3France (Q)43.35
4Belgium (q)43.82
5Sweden (q)43.90
6Great Britain & N.I.44.09
7Bulgaria44.72
8Latvia44.92
9Norway44.96
800 metrów Finał

LIVE!
30 lip 2010 21:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Mariya Savinova1:58.22
2Yvonne Hak1:58.85
3Jennifer Meadows1:59.39
4Lucia Klocova1:59.48
5Jemma Simpson1:59.90
6Lenka Masna1:59.91
7Mayte Martinez1:59.97
8Svetlana Klyuka2:00.15
400 metrów przez płotki Finał

LIVE!
30 lip 2010 21:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Natalya Antyukh52.92
2Vania Stambolova53.82
3Perri Shakes-Drayton54.18
4Zuzana Hejnova54.30
5Angela Morosanu54.58
6Yevgeniya Isakova54.59
7Natalya Ivanova55.51
8Eilidh Doyle55.51
Siedmiobój - 200 metrów 2. Round Bieg 2

LIVE!
30 lip 2010 21:02 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Nataliia Dobrynska959
2Maren Schwerdtner945
3Katerina Cechova909
4Antoinette Nana Djimou Ida890
5Eliska Klucinova879
6Ida Marcussen869
7Argyro Strataki848
8Sofia Ifadidou834
9Marina Goncharova832
3000 metrów Bieg z przeszkodami Finał

LIVE!
30 lip 2010 20:25 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Yuliya Zaripova9:17.57
2Marta Dominguez9:17.74
3Lyubov Kharlamova9:29.82
4Hattie Dean9:30.19
5Wioletta Frankiewicz9:34.13
6Layes Abdullayeva9:34.75
7Sophie Duarte9:35.52
8Zulema Fuentes Pila9:35.71
9Ancuta Bobocel9:41.20
10Katarzyna Kowalska9:42.47
11Fionnuala McCormack9:44.25
12Oxana Juravel9:55.39
Rzut młotem Finał

LIVE!
30 lip 2010 20:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Betty Heidler76.38
2Tatyana Lysenko75.65
3Anita Wlodarczyk73.56
4Bianca Perie-Ghelber71.62
5Zalina Petrivskaya70.83
6Marina Marghiev70.77
7Silvia Salis68.85
8Merja Korpela68.21
9Berta Castells68.20
10Nataliya Zolotuhina67.53
11Tracey Andersson65.13
12Eva Orban64.99
1500 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
30 lip 2010 20:12 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Asli Cakir Alptekin (Q)4:05.53
2Lisa Dobriskey (Q)4:06.00
3Nuria Fernandez (Q)4:06.03
4Hind Dehiba (Q)4:06.17
5Renata Plis4:07.20
6Ingvill Maakestad Bovim4:07.49
7Natalya Evdokimova4:08.08
8Charlotte Schonbeck4:09.42
9Lindsey De Grande4:10.24
10Susan Krumins4:11.03
11Marina Muncan4:19.32
12Liliana Barbulescu (DNF)-
400 metrów Finał

LIVE!
30 lip 2010 19:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Tatyana Firova49.89
2Kseniya Ustalova-Aksyonova49.92
3Antonina Krivoshapka50.10
4Libania Grenot Martinez50.43
5Denisa Scerbova- Rosolova50.90
6Antonina Yefremova51.67
7Marta Milani51.87
8Muriel Hurtis-Houairi52.05
Siedmiobój - Pchnięcie Kulą Grp. 1

LIVE!
30 lip 2010 18:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Hanna Melnychenko746
2Sara Aerts736
3Marina Goncharova735
4Linda Zublin731
5Lyudmyla Yosypenko726
6Ida Marcussen712
7Helga Margret Thorsteinsdottir710
8Sofia Ifadidou700
9Claudia Salman-Rath688
10Barbara Hernando664
11Katerina Cechova612
12Grit Sadeiko581
13Nadja Casadei (DNS)-
Skok o tyczce Finał

LIVE!
30 lip 2010 18:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Svetlana Feofanova4.75
2Silke Spiegelburg4.65
3Lisa Ryzih4.65
4Anastasiya Shvedova4.65
5Jirina Ptacnikova4.65
6Kate Dennison4.55
7Yuliya Golubchikova4.55
8Cathrine Larsasen4.35
9Minna Nikkanen4.35
10Tina Sutej4.35
11Carolin Tamara Hingst4.35
12Anna Katharina Schmid (NM)-
Siedmiobój - Skok wzwyż Grp. 2

LIVE!
30 lip 2010 12:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Jessica Ennis-Hill1093
2Lyudmyla Yosypenko1054
3Hanna Melnychenko1054
4Nataliia Dobrynska1054
5Yana Maksimava1016
6Jennifer Oeser1016
7Tatyana Chernova1016
8Marina Goncharova1016
9Yana Panteleyeva978
9Eliska Klucinova978
11Claudia Salman-Rath978
12Katerina Cechova941
13Ida Marcussen903
Siedmiobój - 100 metrów Hurdle 1. runda Bieg 1

LIVE!
30 lip 2010 11:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Nataliia Dobrynska1037
2Jessica Samuelsson939
3Yana Maksimava923
4Eliska Klucinova920
5Nadja Casadei918
6Ida Marcussen901
7Helga Margret Thorsteinsdottir848
8Jolanda Keizer (Disq.)-
100 metrów przez płotki 1. runda Bieg 4

LIVE!
30 lip 2010 10:24 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Christina Vukicevic (Q)12.83
2Tatiana Dektyareva (Q)12.86
3Elisabeth Davin (Q)13.12
4Cindy Roleder (q)13.19
5Katsiaryna Paplauskaya (q)13.19
6Sonata Tamosaityte13.31
7Beate Schrott (Disq.)-
Skok wzwyż Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
30 lip 2010 10:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Danial Frenkel (Q)1.92
1Ruth Beitia (Q)1.92
1Blanka Vlasic (Q)1.92
1Svetlana Shkolina (Q)1.92
5Beatrice Lundmark (Q)1.92
5Anna Iljustsenko (Q)1.92
7Stine Kufaas1.92
8Ebba Jungmark1.90
9Raffaella Lamera1.87
10Marija Martinovic-Sestak1.87
11Georgiana Zarcan1.83
11Venelina Veneva-Mateeva1.83
13Hannelore Desmet1.83
Skok wzwyż Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
30 lip 2010 10:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Ariane Friedrich1.92
2Vita Styopina1.92
2Adonia Steryiou1.92
4Emma Green Tregaro1.92
5Burcu Ayhan1.92
6Tia Hellebaut1.92
7Irina Gordeeva1.90
7Antonietta Di Martino1.90
9Deirdre Ryan1.90
10Airine Palsyte1.90
11Tonje Angelsen1.87
12Ana Simic1.83
13Ma Ayan Furman Shahaf1.78
100 metrów Finał

LIVE!
29 lip 2010 21:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Verena Sailer11.10
2Veronique Mang11.11
3Myriam Soumare11.18
4Ezinne Okparaebo (NR)11.23
5Mariya Ryemyen11.31
6Anna Gurova11.36
7Yeoryia Kokloni11.36
8Christine Arron11.37
Rzut oszczepem Finał

LIVE!
29 lip 2010 20:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Linda Stahl66.81
2Christina Obergfoell65.58
3Barbora Spotakova65.36
4Katharina Molitor63.81
5Maria Abakumova61.46
6Mercedes Chilla61.40
7Martina Ratej60.99
8Madara Palameika60.78
9Jarmila Klimesova56.50
10Asdis Hjalmsdottir54.32
11Zahra Bani53.67
12Tatijana Mirkovic52.13
100 metrów Półfinał Bieg 1

LIVE!
29 lip 2010 20:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Veronique Mang (Q)11.12
2Ezinne Okparaebo (Q/NR)11.23
3Mariya Ryemyen (Q)11.25
4Lina Grincikaite11.35
5Laura Turner11.41
6Yuna Mekhti-Zade11.43
7Digna Luz Murillo Morena11.44
8Anne Cibis11.60
Trójskok Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
29 lip 2010 12:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Olha Saladuha (Q)14.49
2Snezana Rodic (Q)14.47
3Malgorzata Trybanska (Q)14.44
4Svetlana Bolshakova (Q)14.33
5Alsu Murtazina (q)14.07
6Carmen Toma14.03
7Kseniya Dziatsuk14.01
8Veera Baranova13.97
9Andriana Banova13.95
10Natalya Kutyakova13.94
11Elena Alina Popescu13.58
12Inger Anne Froeysedal13.51
13Katja Demut (NM)-
10000 metrów Finał

LIVE!
28 lip 2010 21:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Elvan Abeylegesse31:10.23
2Inga Abitova31:22.83
3Jessica Augusto31:25.77
4Hilda Kibet31:36.90
5Meryem Erdogan31:44.86
6Sabrina Mockenhaupt32:06.02
7Yelena Sokolova32:36.71
8Krisztina Papp32:49.05
9Ana Dulce Felix33:12.93
10Sviatlana Kudzelich33:31.33
11Martina Straehl33:37.89
12Jacqueline Martin34:11.49
13Zsofia Erdelyi34:57.77
14Sara Moreira (DNF)-
14Karoline Bjerkeli Groevdal (DNF)-
14Federica Dal Ri (DNF)-
14Maria Sig Moeller (DNF)-
14Lilya Shobukhova (DNF)-
Skok w dal Finał

LIVE!
28 lip 2010 20:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Ineta Radevica6.92
2Naide Gomes6.92
3Olga Kucherenko6.84
4Viktoriya Rybalko6.78
5Lyudmila Kolchanova6.75
6Nastassia Mironchyk-Ivanova6.75
7Renata Medgyesova6.71
8Ivana Spanovic6.60
9Jana Veldakova6.54
10Anna Jagaciak6.36
11Carolina Klueft6.33
12Margrethe Renstroem6.18
Rzut dyskiem Finał

LIVE!
28 lip 2010 18:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Sandra Perkovic64.67
2Nicoleta Grasu63.48
3Joanna Wisniewska62.37
4Natalia Sadova61.20
5Zinaida Sendriute60.70
6Dragana Tomasevic60.10
7Sabine Rumpf58.89
8Nadine Mueller57.78
9Monique Jansen56.29
10Svetlana Saykina56.09
11Anna Soederberg55.60
12Wioletta Potepa55.48
100 metrów 1. runda Bieg 4

LIVE!
28 lip 2010 11:04 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Anna Gurova (Q)11.42
2Laura Turner (Q)11.45
3Lina Grincikaite (Q)11.48
4Anne Cibis (q)11.51
5Nataliya Pohrebnyak (q)11.53
6Yuliya Balykina11.55
7Sara Maroncelli12.64
8Folake Akinyemi (DNF)-
100 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
28 lip 2010 10:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Ezinne Okparaebo (Q)11.35
2Myriam Soumare (Q)11.35
3Yuna Mekhti-Zade (Q)11.52
4Ailis McSweeney (q)11.52
5Alena Neumiarzhytskaya11.63
6Tina Murn11.70
7Andreea Ograzeanu11.78
8Manuela Levorato11.80
Skok o tyczce Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
28 lip 2010 10:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Svetlana Feofanova (Q)4.40
1Silke Spiegelburg (Q)4.40
3Tina Sutej (q)4.35
3Kate Dennison (q)4.35
5Lisa Ryzih (q)4.35
6Cathrine Larsasen (q/NR)4.35
7Naroa Agirre4.25
8Marianna Zahariadi4.25
9Romana Malacova4.25
10Tori Pena4.15
11Elena Scarpellini4.05
12Sandra-Helena Homo3.95
Rzut młotem Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
28 lip 2010 10:10 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Anita Wlodarczyk71.17
2Silvia Salis70.33
3Nataliya Zolotuhina69.31
4Marina Marghiev67.84
5Tracey Andersson66.48
6Mona Holm66.18
7Alexandra Papageorgiou65.88
8Kathrin Klaas65.82
9Olga Tsander62.69
10Lenka Ledvinova60.74
11Darya Pchelnik (NM)-
Pchnięcie Kulą Finał

LIVE!
27 lip 2010 19:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Nadezhda Ostapchuk20.48
2Natallia Mikhnevich19.53
3Anna Avdeyeva19.39
4Yanina Pravalinskay-Karolchyk19.29
5Olga Ivanova19.02
6Petra Lammert18.94
7Nadine Kleinert18.94
8Denise Hinrichs18.48
9Helena Engman18.11
10Mariam Kevkhishvili17.87
11Anita Marton17.78
12Austra Skujyte17.72
13Chiara Rosa17.49
14Melissa Boekelman17.32
Rzut dyskiem Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
27 lip 2010 12:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Dragana Tomasevic (q)59.24
2Zinaida Sendriute (q)58.98
3Anna Soederberg (q)58.96
4Joanna Wisniewska (q)58.93
5Sabine Rumpf (q)58.41
6Monique Jansen (q)57.75
7Sandra Perkovic (q)57.70
8Natalia Sadova (q)57.19
9Liliana Ca55.47
10Grete Etholm Snyder54.01
11Irache Quintanal50.81
12Tanja Komulainen (NM)-
Skok w dal Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
27 lip 2010 12:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Ineta Radevica (Q)6.72
2Jana Veldakova (Q)6.69
3Margrethe Renstroem (Q/NR)6.68
4Nastassia Mironchyk-Ivanova (Q)6.66
5Olga Kucherenko (Q)6.65
6Irene Pusterla6.62
7Nadja Kather6.61
8Ksenija Balta6.53
9Cornelia Ioana Deiac6.46
10Nina Kolaric6.43
11Lina Andrijauskaite6.35
12Viorica Tigau6.21
13Rebecca Camilleri5.93
400 metrów przez płotki 1. runda Bieg 4

LIVE!
27 lip 2010 10:24 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Natalya Antyukh54.29
2Fabienne Kohlmann55.69
3Ieva Zunda56.02
4Marzena Koscielniak56.52
5Sara Petersen57.28
6Anastasiya Rabchenyuk57.72
7Kristina Volfova58.42
8Amaliya Sharoyan1:03.37
400 metrów przez płotki 1. runda Bieg 1

LIVE!
27 lip 2010 10:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Angela Morosanu55.11
2Perri Shakes-Drayton55.35
3Hanna Titimets55.58
4Manuela Gentili56.14
5Nikolina Horvat56.64
6Stine Tomb57.10
7Sofie Persson57.23
8Justine Kinney57.39
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u