Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Tour Down Under

2013
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Australia
KolarstwoTour Down Under
Status: Koniec
LIVE!
» 27 styczeń 13
PozZawodnikDrużynaCzas
Status: Koniec
LIVE!
» 26 styczeń 13
PozZawodnikDrużynaCzas
Status: Koniec
LIVE!
» 25 styczeń 13
PozZawodnikDrużynaCzas
Status: Koniec
LIVE!
» 24 styczeń 13
PozZawodnikDrużynaCzas
Status: Koniec
LIVE!
» 23 styczeń 13
PozZawodnikDrużynaCzas
Status: Koniec
LIVE!
» 22 styczeń 13
PozZawodnikDrużynaCzas
Następne mecze
Australia
KolarstwoTour Down Under
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour Down Under

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Tom Slagter MTN Qhubeka 18:28:32
2 Javier Moreno Team Marseille 13 KTM +0:17
3 Geraint Thomas Team Sky +0:25
4 Ion Izagirre Bahrain Merida Pro Cycling Team +0:32
5 Ben Hermans Cycling Academy Team +0:34
6 Wilco Kelderman Argos-Shimano +0:34
7 Gorka Izagirre Bahrain Merida Pro Cycling Team +0:36
8 Daniele Pietropolli +0:36
9 Tiago Machado Katusha +0:38
10 Jussi Veikkanen +0:41
11 Jack Bauer Orica-GreenEdge +0:45
12 Rafael Valls Movistar Team +0:53
13 Kenny Elissonde Team Sky +0:54
14 Jose Joaquin Rojas Movistar Team +0:57
15 George Bennett Blanco Pro Cycling Team +1:02
16 Adam Hansen Lotto Soudal +1:03
17 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +1:08
18 Mikael Cherel AG2R La Mondiale +1:20
19 Andrey Kashechkin +1:20
20 Serge Pauwels MTN Qhubeka +1:30
21 Chris Anker Soerensen +1:56
22 Peter Velits +2:34
23 Adam Phelan +2:58
24 Simon Gerrans BMC Racing Team +3:31
25 +3:40
26 Zakkary Dempster Cycling Academy Team +3:40
27 Cristiano Salerno +3:44
28 Guillaume Bonnafond Cofidis +4:25
29 Simone Ponzi Nippo - Vini Fantini +4:50
30 Giovanni Visconti Bahrain Merida Pro Cycling Team +4:55
31 Gregory Henderson +5:03
32 Lachlan David Morton MTN Qhubeka +5:07
33 Edvald Boasson Hagen MTN Qhubeka +5:18
34 Philippe Gilbert Etixx - Quick Step +6:15
35 Bernard Sulzberger +6:30
36 Andrey Amador Movistar Team +6:38
37 Arnaud Demare FDJ +6:47
38 Juan Jose Oroz +7:00
39 David Tanner Verandas Willems CT +7:10
40 Jerome Pineau +7:16
41 Stefano Agostini +7:31
42 Mickael Delage FDJ +7:38
43 Mathew Hayman Orica-GreenEdge +8:00
44 Amael Moinard Bretagne-Seche Environnement +9:03
45 Elia Favilli Lampre +9:07
46 Bert Grabsch +9:10
47 Jonathan Cantwell +9:12
48 Manuele Mori Lampre-Merida +9:20
49 Jurgen Roelandts BMC Racing Team +9:29
50 Steve Morabito FDJ +9:37
51 Simon Clarke Team Cannondale-Garmin +9:44
52 Steele von Hoff +10:44
53 Danilo Wyss BMC Racing Team +10:48
54 Garikoitz Bravo Murias Taldea +11:17
55 Christopher Sutton +11:28
56 Jay McCarthy Team NetApp +11:39
57 Simone Stortoni +11:57
58 Valerio Agnoli Bahrain Merida Pro Cycling Team +12:01
59 Federico Canuti +12:23
60 Andre Greipel Lotto Soudal +12:24
61 Maxim Iglinskiy +12:37
62 Matthew Goss Blanco Pro Cycling Team +12:40
63 +12:50
64 Brian Vandborg +12:52
65 Ivan Gutierrez +13:35
66 Jens Voigt +13:51
67 Gert Steegmans +13:55
68 Ian Stannard Team Sky +14:01
69 Tim Wellens Lotto Soudal +14:11
70 Stuart O'Grady +14:16
71 Jesse Sergent +14:36
72 Jose Herrada Cofidis +14:54
73 Yann Huguet +15:33
74 Damien Howson Orica-GreenEdge +15:40
75 Koen De Kort RadioShack-Nissan +15:45
76 Yauheni Hutarovic +16:06
77 Thierry Hupond +16:19
78 Thomas de Gendt Lotto Soudal +16:51
79 Davide Cimolai FDJ +17:31
80 Eros Capecchi Etixx - Quick Step +17:49
81 Willem Wauters +18:05
82 Laurent Didier RadioShack-Nissan +18:47
83 Luke Durbridge Orica-GreenEdge +18:55
84 Matthew Lloyd +19:10
85 Mark Renshaw MTN Qhubeka +20:39
86 William Bonnet FDJ +20:44
87 Jens Mouris +20:50
88 Albert Timmer +21:02
89 William Clarke Team Cannondale-Garmin +21:25
90 Klaas Lodewyck +21:26
91 Jack Bobridge +21:49
92 Enrico Gasparotto Bahrain Merida Pro Cycling Team +21:51
93 Jordan Kerby +22:18
94 Anthony Giacoppo +23:04
95 Andrew Fenn Aqua Blue Sport +23:11
96 Takashi Miyazawa +23:57
97 Calvin Watson Aqua Blue Sport +24:07
98 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +24:29
99 Blel Kadri +25:26
100 Christopher Juul-Jensen Orica-GreenEdge +26:10
101 Laurent Mangel +26:11
102 Tyler Farrar MTN Qhubeka +26:41
103 Jon Aberasturi Murias Taldea +27:03
104 Juan Jose Lobato Nippo - Vini Fantini +27:29
105 Marcel Sieberg Lotto Soudal +28:00
106 Davide Appollonio AG2R La Mondiale +28:40
107 Maarten Tjallingii +28:56
108 Andrea Guardini Bardiani-CSF Pro Team +29:47
109 Manuele Boaro Bahrain Merida Pro Cycling Team +29:49
110 Frantisek Rabon +30:13
111 Juraj Sagan Team NetApp +30:22
112 Marcel Kittel Katusha +30:27
113 Julian Kern AG2R La Mondiale +30:52
114 Graeme Brown +30:57
115 Martin Kohler +32:38
116 Luke Rowe Team Sky +33:06
117 Jonas Ahlstrand +33:26
118 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +33:45
119 Barry Markus +33:56
120 Kenny van Hummel +34:59
121 Boy van Poppel RadioShack-Nissan +35:54
122 +36:00
123 Roberto Ferrari Lampre-Merida +36:01
124 Bernhard Eisel MTN Qhubeka +36:15
125 Tomasz Marczynski Lotto Soudal +37:27
126 Olivier Kaisen +37:50
127 Jacopo Guarnieri FDJ +42:18
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Rain or Shine Elasto Painters 40-47 Barangay Ginebra San Miguel
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Viktoriya Tomova 0-0 Anastasia Potapova
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
  • Gleb Sakharov 0-2 Filippo Baldi
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Perth Glory 0-1 Chelsea
    GolGol: 5' Rodriguez
  • Daniel Masur 0-0 Maximilian Marterer
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
  • Perth Glory 0-1 Chelsea
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia