Wyniki lotto
Dzisiejsze wyniki Multi godz.21:40:

1
3
5
6
7
13
32
38
39
40
45
46
48
50
52
53
54
55
62
63
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour GP Ouest-France

2016
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Francja
KolarstwoGP Ouest-France
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 28 sierpień 16, Plouay - Plouay, Dystans: 247km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Oliver NaesenTopsport Vlaanderen-Baloise5:58:46
2Alberto BettiolTeam Cannondale-Garmin+0:02
3Alexander KristoffKatusha+0:05
4Michael MatthewsBlanco Pro Cycling Team+0:05
5John DegenkolbArgos-Shimano+0:05
6Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:05
7Daniel HoelgaardFDJ+0:05
8Giacomo NizzoloRadioShack-Nissan+0:05
9Matteo TrentinEtixx - Quick Step+0:05
10Edvald Boasson HagenTeam Sky+0:05
11Ramunas NavardauskasTeam Cannondale-Garmin+0:05
12Loic VliegenBMC Racing Team+0:05
13Danny van PoppelRadioShack-Nissan+0:05
14Sebastiaan LangeveldTeam Cannondale-Garmin+0:05
15Michael Valgren AndersenTinkoff-Saxo+0:05
16Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:05
17Wilco KeldermanBlanco Pro Cycling Team+0:05
18Yoann OffredoFDJ+0:05
19Ben GastauerAG2R La Mondiale+0:05
20Anthony TurgisCofidis+0:05
21Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:05
22Martin ElmigerIAM Cycling+0:05
23Tom BoonenEtixx - Quick Step+0:05
24Dimitri ClaeysVerandas Willems CT+0:05
25Roman KreuzigerTinkoff-Saxo+0:05
26Tiesj BenootLotto Soudal+0:05
27Julien SimonCofidis+0:05
28Anthony RouxFDJ+0:05
29David TannerIAM Cycling+0:05
30Rui CostaLampre-Merida+0:05
31Tom van AsbroeckBlanco Pro Cycling Team+0:05
32Bryan CoquardTeam Europcar+0:05
33Sylvain ChavanelIAM Cycling+0:05
34Jens DebusschereLotto Soudal+0:05
35Gianni MosconTeam Sky+0:05
36Pavel BruttKatusha+0:05
37Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:05
38Oscar GattoAndroni Giocattoli+0:09
39Tom SlagterTeam Cannondale-Garmin+0:09
40Soeren Kragh AndersenArgos-Shimano+0:09
41Ignatas KonovalovasFDJ+0:09
42Sonny ColbrelliBardiani-CSF Pro Team+0:09
43Marco MarcatoItaly National Selection+0:09
44Diego UlissiLampre-Merida+0:09
45Greg van AvermaetBMC Racing Team+0:09
46Jasper StuyvenRadioShack-Nissan+0:09
47Tony GallopinLotto Soudal+0:09
48Sam OomenRabobank Development Team+0:20
49Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:40
50Geoffrey SoupeCofidis+0:40
51Javier MorenoMovistar Team+0:40
52Reto HollensteinIAM Cycling+0:40
53Pim LigthartLotto Soudal+0:40
54Luka MezgecArgos-Shimano+0:40
55Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+0:40
56Davide CimolaiLampre-Merida+0:40
57Lorenzo RotaMG Kvis - Wilier+0:40
58Simone VelascoItaly National Selection+0:40
59Julien LoubetTeam Marseille 13 KTM+0:40
60Nikolas MaesEtixx - Quick Step+0:40
61Jonathan FumeauxIAM Cycling+0:40
62Davide MartinelliEtixx - Quick Step+0:40
63Gorka IzagirreMovistar Team+0:40
64Simon GeschkeArgos-Shimano+0:45
65Edoardo ZardiniBardiani-CSF Pro Team+1:17
66Thomas DegandIAM Cycling+1:17
67Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+1:17
68Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+1:17
69Francisco Jose VentosoMovistar Team+1:17
70Jasha SuetterlinMovistar Team+1:30
71Gaetan BilleVerandas Willems CT+1:30
72Michael SchaerBMC Racing Team+1:30
73Manuel SenniBMC Racing Team+1:30
74Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+1:30
75Moreno HoflandBlanco Pro Cycling Team+1:30
76Cedric PineauFDJ+1:30
77Marcus BurghardtBMC Racing Team+1:30
78Tom LeezerBlanco Pro Cycling Team+1:30
79Kanstantsin SiutsouTeam Sky+1:30
80Thierry HupondArgos-Shimano+1:30
81Roy CurversArgos-Shimano+1:30
82Adam BlytheOrica-GreenEdge+1:30
83Lukasz WisniowskiEtixx - Quick Step+1:30
84Jesus HerradaMovistar Team+1:30
85Maarten WijnantsBlanco Pro Cycling Team+1:30
86Pierrick FedrigoBretagne-Seche Environnement+1:34
87Cyril LemoineCofidis+1:34
88Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+2:07
89Quentin PacherEquipe Cycliste Armee de Terre+2:31
90Mikael CherelAG2R La Mondiale+3:03
91Gregory RastRadioShack-Nissan+3:03
92Arman KamyshevAstana Pro Team+3:03
93Luke RoweTeam Sky+3:58
94Lars Petter NordhaugTeam Sky+3:58
95Tim WellensLotto Soudal+4:01
96Sep VanmarckeTeam Cannondale-Garmin+4:01
97Iljo KeisseTopsport Vlaanderen-Baloise+4:01
98Matteo BonoLampre-Merida+4:01
99Jacopo GuarnieriItaly National Selection+4:01
100Cyril GautierTeam Europcar+4:01
101Mathew HaymanOrica-GreenEdge+4:08
102Luke DurbridgeOrica-GreenEdge+4:08
103Amael MoinardBMC Racing Team+4:08
105Michael AlbasiniOrica-GreenEdge+4:56
106Ben SwiftTeam Sky+4:56
107Carlos VeronaEtixx - Quick Step+4:56
108Simone AntoniniWanty - Groupe Gobert+5:14
110Alexis GougeardAG2R La Mondiale+5:58
111Sondre EngerIAM Cycling+5:58
112Nicola BoemBardiani-CSF Pro Team+5:58
113Victor De La Parte GonzalezCCC Sprandi Polkowice+5:58
114Jack BauerTeam Cannondale-Garmin+5:58
115Matej MohoricTeam Cannondale-Garmin+5:58
116Fabien GrellierTeam Europcar+5:58
117Jaroslaw MaryczCCC Sprandi Polkowice+5:58
118Eduardo SepulvedaBretagne-Seche Environnement+5:58
119Marco HallerKatusha+5:58
120Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+7:41
121Benoit VaugrenardFDJ+7:41
122Oliver ZauggTinkoff-Saxo+7:41
123Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+7:41
124Michael KolarTinkoff-Saxo+7:41
125Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+7:41
126Olivier Le GacFDJ+10:38
127Boy van PoppelRadioShack-Nissan+10:38
128Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+12:57
-Jay Robert Thomson (DNF)MTN Qhubeka
-Andriy Grivko (DNF)Astana Pro Team
-Simone Andreetta (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Peter Velits (DNF)BMC Racing Team
-Lars Boom (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Daryl Impey (DNF)Orica-GreenEdge
-Branislau Samoilau (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Jelle Vanendert (DNF)Lotto Soudal
-Bert de Backer (DNF)Argos-Shimano
-Yohann Gene (DNF)Team Europcar
-Albert Timmer (DNF)Argos-Shimano
-Daniel Oss (DNF)BMC Racing Team
-Dmitri Kozontchuk (DNF)Katusha
-Matteo Montaguti (DNF)AG2R La Mondiale
-Stijn Vandenbergh (DNS)Etixx - Quick Step
-Przemyslaw Niemiec (DNF)Lampre-Merida
-Florian Vachon (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Jeremy Cornu (DNF)Team Europcar
-Felix Grossschartner (DNF)Tinkoff-Saxo
-Jurgen van den Broeck (DNF)Lotto Soudal
-Sebastian Henao (DNF)Team Sky
-Gang Xu (DNF)Lampre-Merida
-Jean-Marc Bideau (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Heinrich Haussler (DNF)IAM Cycling
-Peter Sagan (DNF)Tinkoff-Saxo
-Ramon Sinkeldam (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Damien Gaudin (DNF)Team Europcar
-Borut Bozic (DNF)Cofidis
-Jurgen Roelandts (DNF)Lotto Soudal
-Philip Deignan (DNF)Team Sky
-Christophe Laporte (DNF)Cofidis
-Christophe Laborie (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Daniel Diaz (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Nicola Ruffoni (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Maxat Ayazbayev (DNF)Astana Pro Team
-Laurens De Vreese (DNF)Astana Pro Team
-Dylan van Baarle (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Andrea Guardini (DNF)Astana Pro Team
-Eugenio Alafaci (DNF)RadioShack-Nissan
-Reinardt Janse van Rensburg (DNF)Argos-Shimano
-Johann van Zyl (DNF)MTN Qhubeka
-Marc Soler (DNF)Movistar Team
-Alexis Vuillermoz (DNF)AG2R La Mondiale
-Wouter Wippert (DNF)Drapac
-Ruben Plaza (DNF)Lampre-Merida
-Vladimir Isaichev (DNF)Katusha
-Adrian Kurek (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Adrien Petit (DNF)Cofidis
-Ruslan Tleubayev (DNF)Astana Pro Team
-Julian Arredondo (DNF)RadioShack-Nissan
-Juan Jose Lobato (DNF)Movistar Team
-Nicolas Edet (DNF)Cofidis
-Julien Vermote (DNF)Etixx - Quick Step
-Sean De Bie (DNF)Lotto Soudal
-Ryan Mullen (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Jim Songezo (DNF)MTN Qhubeka
-Natnael Berhane (DNF)MTN Qhubeka
-Arnaud Demare (DNF)FDJ
-Asbjoern Kragh Andersen (DNF)Team Trefor - Blue Water
-Juraj Sagan (DNF)Cannondale
-Alex Dowsett (DNF)Movistar Team
-Jack Bobridge (DNF)RadioShack-Nissan
-Thomas Voeckler (DNF)Team Europcar
-Serge Pauwels (DNF)MTN Qhubeka
-Davide Rebellin (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Eros Capecchi (DNF)Movistar Team
-Alexandre Pichot (DNF)Team Europcar
-Marco Coledan (DNF)RadioShack-Nissan
-Andrew Fenn (DNF)Team Sky
-Ilnur Zakarin (DNF)Katusha
-Nacer Bouhanni (DNF)FDJ
-Jan Polanc (DNF)Lampre-Merida
Następne mecze
Francja
KolarstwoGP Ouest-France
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Shamrock 0-1 Bohemians
    GolGol: 68' Stokes
  • Athlone 1-3 Finn Harps
    GolGol: 83' Cowan
  • Galway FC 0-4 Longford
    GolGol: 78' McGlade
  • Birmingham 0-0 Swansea
    Zmiana: 85' Wchodzi na boiska Lakin Schodzi z boiska Gardner
  • Trabzonspor 3-1 Sivasspor
    Zmiana: 78' Wchodzi na boiska Yesilyurt Schodzi z boiska Erdal
  • Notts Co. 0-4 Yeovil
    GolGol: 83' Arquin
  • Notts Co. 0-4 Yeovil
    Kartka Kartka: 83' Crawford
  • Notts Co. 0-4 Yeovil
    Kartka Kartka: 81' Baxter
  • Derry 1-2 Waterford U.
    Kartka Kartka: 83' Hutchinson
  • Deportivo Maipu 0-2 Temperley
    GolGol: 14' Giordana
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia