Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Tour of Croatia 2017
2017
KolarstwoTour of Croatia
Status: Koniec
LIVE!
Etap 6 » 23 kwiecień 17, Samobor - Zagreb, Dystans: 147kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Sacha Modolo | UAE Team Emirates | 3:16:52 |
2 | Jan Polanc | UAE Team Emirates | +0:02 |
3 | Boy van Poppel | Trek-Segafredo | +0:02 |
4 | Vincenzo Nibali | Bahrain Victorious | +0:02 |
5 | Marco Canola | Nippo - Vini Fantini | +0:06 |
6 | Felix Grossschartner | Tinkoff-Saxo | +0:06 |
7 | Nicola Boem | Bardiani-CSF-Faizane | +0:06 |
8 | Daniel Auer | Felbermayr-Simplon Wels | +0:06 |
9 | James Knox | Team Wiggins | +0:06 |
10 | Jan Hirt | CCC Sprandi Polkowice | +0:09 |
11 | Jaime Roson | Caja Rural-Seguros RGA | +0:09 |
12 | Giacomo Nizzolo | Trek-Segafredo | +0:12 |
13 | Davide Mucelli | Meridiana Kamen Team | +0:12 |
14 | Dennis van Winden | Israel Start-Up Nation | +0:14 |
15 | Marco Tizza | GM Cycling Team | +0:14 |
16 | Kanstantsin Siutsou | Bahrain Victorious | +0:14 |
17 | Radoslav Rogina | Adria Mobil | +0:17 |
18 | Gregory Rast | Trek-Segafredo | +0:19 |
19 | Roland Thalmann | Roth - Skoda | +0:19 |
20 | Michal Schlegel | CCC Sprandi Polkowice | +0:19 |
21 | Jesper Hansen | Astana Premier Tech | +0:19 |
22 | Javier Mejias | Team Novo Nordisk | +0:19 |
23 | Oscar Eduardo Sanchez | Strongman-Campagnolo Wilier | +0:19 |
24 | Colin Stuessi | Roth - Skoda | +0:19 |
25 | Franco Pellizotti | Bahrain Victorious | +0:19 |
26 | Matija Kvasina | Felbermayr-Simplon Wels | +0:19 |
27 | Giulio Ciccone | Bardiani-CSF-Faizane | +0:30 |
28 | Lukasz Owsian | CCC Sprandi Polkowice | +0:31 |
29 | Ivan Savitsky | Gazprom-RusVelo | +0:31 |
30 | Vincenzo Albanese | Bardiani-CSF-Faizane | +0:31 |
31 | Evgeny Shalunov | Lokosphinx | +0:34 |
32 | Eduard Michael Grosu | Nippo - Vini Fantini | +0:36 |
33 | Bakhtiyar Kozhatayev | Astana Premier Tech | +0:36 |
34 | Guillaume Boivin | Rally Cycling | +0:36 |
35 | Jose Manuel Diaz | Israel Start-Up Nation | +0:40 |
36 | Oleksandr Prevar | Team Kolss | +0:42 |
37 | Dmitri Gruzdev | Astana Premier Tech | +0:54 |
38 | Michael Thompson | Team Wiggins | +1:05 |
39 | Branislau Samoilau | CCC Sprandi Polkowice | +1:05 |
40 | Michael O\'Loughlin | Team Wiggins | +1:10 |
41 | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | +1:12 |
42 | Roberto Ferrari | UAE Team Emirates | +1:16 |
43 | Edward Ravasi | Italy National Selection | +1:21 |
44 | Charles Planet | Team Novo Nordisk | +1:28 |
45 | Lluis Mas | Caja Rural-Seguros RGA | +1:31 |
46 | Vitaliy Buts | Team Kolss | +1:31 |
47 | Jason Lowndes | Israel Start-Up Nation | +1:33 |
48 | Nikolay Trusov | Gazprom-RusVelo | +1:33 |
49 | Ivan Balykin | GM Cycling Team | +1:33 |
50 | David Lozano | Team Novo Nordisk | +1:33 |
51 | Johannes Schinnagel | Felbermayr-Simplon Wels | +1:33 |
52 | Artur Ershov | Gazprom-RusVelo | +1:33 |
53 | Antonio Di Sante | GM Cycling Team | +1:33 |
54 | Matteo Rabottini | Meridiana Kamen Team | +1:33 |
55 | Rafael Reis | Caja Rural-Seguros RGA | +1:33 |
56 | Mykhailo Kononenko | Team Kolss | +1:33 |
57 | Jonathan Caicedo | Strongman-Campagnolo Wilier | +1:33 |
58 | Emanuel Kiserlovski | Meridiana Kamen Team | +1:33 |
59 | Ahmet Orken | +1:33 | |
60 | Andrea Borso | Adria Mobil | +1:33 |
61 | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | +1:33 |
62 | Aleksey Rybalkin | Lokosphinx | +1:33 |
63 | Lukas Jaun | Roth - Skoda | +1:45 |
64 | Sergey Lagutin | Gazprom-RusVelo | +1:45 |
65 | Dusan Rajovic | Adria Mobil | +1:45 |
66 | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | +1:45 |
67 | Jonathan Fumeaux | Roth - Skoda | +1:48 |
68 | Kiel Reijnen | Trek-Segafredo | +1:50 |
69 | Antonino Parrinello | GM Cycling Team | +1:53 |
70 | Francesco Canepa | GM Cycling Team | +1:53 |
71 | Riccardo Zoidl | Felbermayr-Simplon Wels | +1:53 |
72 | Pirmin Lang | Roth - Skoda | +1:53 |
73 | Manuele Boaro | Bahrain Victorious | +2:02 |
74 | Jure Golcer | Adria Mobil | +2:02 |
75 | Markus Eibegger | Felbermayr-Simplon Wels | +2:02 |
76 | Stefan Rabitsch | Felbermayr-Simplon Wels | +2:02 |
77 | Daniel Turek | Israel Start-Up Nation | +2:02 |
78 | Ruslan Tleubayev | Astana Premier Tech | +2:13 |
79 | Riccardo Stacchiotti | Nippo - Vini Fantini | +2:18 |
80 | Riccardo Minali | Astana Premier Tech | +2:18 |
81 | Nicola Ruffoni | Bardiani-CSF-Faizane | +2:18 |
82 | Marco Coledan | Trek-Segafredo | +2:24 |
83 | Uros Repse | Meridiana Kamen Team | +2:43 |
84 | Nathan Draper | Team Wiggins | +2:56 |
85 | Roy Goldstein | Israel Start-Up Nation | +2:58 |
86 | Mateo Frankovic | Meridiana Kamen Team | +3:01 |
87 | Llibert Sendros | Team Kolss | +3:01 |
88 | Adriano Brogi | GM Cycling Team | +3:04 |
89 | Marcin Bialobloski | CCC Sprandi Polkowice | +3:04 |
90 | Truls Engen Korsaeth | Astana Premier Tech | +3:04 |
91 | Mustafa Sayar | +3:04 | |
92 | Gorazd Per | Adria Mobil | +3:04 |
93 | Fabio Calabria | Team Novo Nordisk | +3:04 |
94 | Martijn Verschoor | Team Novo Nordisk | +3:04 |
95 | Etienne Georgi | Team Wiggins | +3:04 |
96 | Kazushige Kuboki | Nippo - Vini Fantini | +3:04 |
97 | Ashley Dennis | Team Wiggins | +3:04 |
98 | David Jabuka | Meridiana Kamen Team | +3:12 |
99 | Laurent Didier | Trek-Segafredo | +3:15 |
100 | Julien Bernard | Trek-Segafredo | +3:15 |
101 | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | +3:15 |
102 | Valentin Baillifard | Roth - Skoda | +3:15 |
103 | Javier Moreno | Bahrain Victorious | +3:15 |
104 | Gregor Gazvoda | Adria Mobil | +3:15 |
106 | Daniel Velez | Strongman-Campagnolo Wilier | +3:15 |
107 | Matthias Reutimann | Roth - Skoda | +3:15 |
108 | Diego Rubio | Caja Rural-Seguros RGA | +3:15 |
109 | Damian Luescher | Roth - Skoda | +3:15 |
110 | Jonathan Lastra | Caja Rural-Seguros RGA | +3:15 |
111 | Daniil Fominykh | Astana Premier Tech | +3:15 |
112 | Alex Aranburu | Caja Rural-Seguros RGA | +3:15 |
113 | Andrii Bratashchuk | Team Kolss | +3:15 |
114 | Aristobulo Cala | Strongman-Campagnolo Wilier | +3:15 |
115 | Ziga Groselj | Adria Mobil | +3:15 |
116 | Andriy Vasylyuk | Team Kolss | +3:15 |
117 | Leszek Plucinski | CCC Sprandi Polkowice | +3:15 |
118 | Ahmet Akdilek | +3:15 | |
119 | Gianfranco Visconti | Meridiana Kamen Team | +3:15 |
120 | Arman Kamyshev | Astana Premier Tech | +3:15 |
121 | Enrico Barbin | Bardiani-CSF-Faizane | +3:26 |
122 | Valerio Agnoli | Bahrain Victorious | +3:26 |
123 | Leonardo Canepa | GM Cycling Team | +3:26 |
124 | Gasper Katrasnik | Adria Mobil | +3:29 |
125 | Oleksandr Polivoda | Team Kolss | +3:35 |
126 | Davide Pacchiardo | GM Cycling Team | +3:35 |
127 | Andrea Guardini | UAE Team Emirates | +4:16 |
128 | Luis Enrique Lemus | Israel Start-Up Nation | +4:57 |
129 | Anton Vorobyev | Gazprom-RusVelo | +5:05 |
130 | Samuel Harrison | Team Wiggins | +5:14 |
131 | Justin Oien | Caja Rural-Seguros RGA | +5:42 |
132 | Dylan Page | Caja Rural-Seguros RGA | +5:42 |
133 | Domen Novak | Adria Mobil | +6:46 |
134 | Paolo Simion | Bardiani-CSF-Faizane | +6:48 |
135 | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizane | +6:48 |
136 | Christopher Williams | Team Novo Nordisk | +6:48 |
137 | Alan Marangoni | Nippo - Vini Fantini | +6:48 |
138 | Juan Tamayo | Strongman-Campagnolo Wilier | +6:48 |
139 | Luca Chirico | Bardiani-CSF-Faizane | +7:33 |
140 | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF-Faizane | +7:39 |
- | Feritcan Samli (DNF) | ||
- | Nicolas Marini (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Yuma Koishi (DNF) | Nippo - Vini Fantini |
Następne mecze
KolarstwoTour of Croatia
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ranking Tour of Croatia
Lp | Kolarz | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | 25:12:10 |
2 | Jaime Roson | +0:08 | |
3 | Jan Hirt | Intermarche Wanty Gobert | +0:23 |
4 | Felix Grossschartner | Bora-Hansgrohe | +0:35 |
5 | Jan Polanc | UAE Team Emirates | +0:40 |
6 | Kanstantsin Siutsou | +0:59 | |
7 | Michal Schlegel | +1:23 | |
8 | James Knox | Deceuninck-Quick Step | +1:27 |
9 | Jesper Hansen | Tinkoff-Saxo | +1:38 |
10 | Oscar Eduardo Sanchez | +1:45 | |
11 | Radoslav Rogina | Adria Mobil | +2:31 |
12 | Artem Nych | Gazprom-RusVelo | +3:01 |
13 | Branislau Samoilau | Minsk Cycling Club | +3:06 |
14 | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | +3:08 |
15 | Javier Mejias | +3:12 | |
16 | Roland Thalmann | Team Vorarlberg | +3:18 |
17 | Matija Kvasina | +3:23 | |
18 | Aleksey Rybalkin | Gazprom-RusVelo | +3:32 |
19 | Jose Manuel Diaz | Nippo-Delko-One Provence | +4:17 |
20 | Colin Stuessi | Amore & Vita - Prodir | +4:27 |
21 | Marco Canola | Gazprom-RusVelo | +4:32 |
22 | Jonathan Caicedo | EF Education-Nippo | +4:39 |
23 | Franco Pellizotti | +4:59 | |
24 | Bakhtiyar Kozhatayev | +6:13 | |
25 | Riccardo Zoidl | Felbermayr-Simplon Wels | +6:15 |
26 | Matteo Rabottini | +6:16 | |
27 | Jonathan Fumeaux | +7:01 | |
28 | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | +7:17 |
29 | Jonathan Lastra | Caja Rural-Seguros RGA | +7:31 |
30 | Emanuel Kiserlovski | +8:40 | |
31 | Julien Bernard | Trek-Segafredo | +8:57 |
32 | Jure Golcer | Adria Mobil | +9:06 |
33 | Markus Eibegger | Felbermayr-Simplon Wels | +9:09 |
34 | Edward Ravasi | EOLO-Kometa | +10:18 |
35 | Valentin Baillifard | +10:32 | |
36 | Alex Aranburu | Astana Premier Tech | +10:41 |
37 | Andriy Vasylyuk | +10:55 | |
38 | Llibert Sendros | +11:10 | |
39 | Javier Moreno | Nippo-Delko-One Provence | +12:01 |
40 | Oleksandr Prevar | +12:20 | |
41 | Lukasz Owsian | Team Arkea Samsic | +12:46 |
42 | Davide Mucelli | +12:50 | |
43 | Marco Tizza | Nippo - Vini Fantini | +13:01 |
44 | Laurent Didier | +14:35 | |
45 | Vitaliy Buts | +15:05 | |
46 | David Lozano | Team Novo Nordisk | +15:24 |
47 | Mykhailo Kononenko | +15:50 | |
48 | Daniel Turek | +16:59 | |
49 | Daniel Velez | +17:31 | |
50 | Leszek Plucinski | +17:34 | |
51 | Francesco Canepa | +17:59 | |
52 | Michael O'Loughlin | Team Wiggins | +19:32 |
53 | Lluis Mas | Movistar Team | +19:42 |
54 | Lorenzo Rota | Intermarche Wanty Gobert | +20:50 |
55 | Aristobulo Cala | Strongman-Campagnolo Wilier | +20:56 |
56 | Manuele Boaro | Astana Premier Tech | +20:57 |
57 | Mustafa Sayar | +21:31 | |
58 | Valerio Agnoli | +21:58 | |
59 | Oleksandr Polivoda | Synergy Baku Cycling Project | +22:01 |
60 | Enrico Barbin | Bardiani-CSF-Faizane | +22:59 |
61 | Damian Luescher | +23:03 | |
62 | Luca Chirico | Androni Giocattoli - Sidermec | +23:13 |
63 | Dmitri Gruzdev | Astana Premier Tech | +23:24 |
64 | Ziga Groselj | Adria Mobil | +24:32 |
65 | Stefan Rabitsch | Felbermayr-Simplon Wels | +25:36 |
66 | Nikolay Trusov | Gazprom-RusVelo | +25:59 |
67 | Antonio Di Sante | +26:48 | |
68 | Andrii Bratashchuk | +27:17 | |
69 | Ahmet Orken | +27:45 | |
70 | Samuel Harrison | +29:52 | |
71 | Andrea Borso | +30:21 | |
72 | Ivan Savitsky | Gazprom-RusVelo | +30:24 |
73 | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | +30:38 |
74 | Marcin Bialobloski | +31:02 | |
75 | Gregory Rast | +31:06 | |
76 | Mateo Frankovic | +31:09 | |
77 | Matthias Reutimann | +31:58 | |
78 | Dennis van Winden | +33:08 | |
79 | Charles Planet | Team Novo Nordisk | +33:18 |
80 | Johannes Schinnagel | Tirol Cycling Team | +33:21 |
81 | Leonardo Canepa | +33:43 | |
82 | Daniil Fominykh | +33:48 | |
83 | Ruslan Tleubayev | Astana Premier Tech | +33:56 |
84 | Davide Pacchiardo | +33:58 | |
85 | Artur Ershov | +34:12 | |
86 | Giacomo Nizzolo | Team Qhubeka NextHash | +34:48 |
87 | Kiel Reijnen | Trek-Segafredo | +34:49 |
88 | Sergey Lagutin | Gazprom-RusVelo | +34:50 |
89 | Boy van Poppel | Intermarche Wanty Gobert | +34:51 |
90 | Uros Repse | +35:02 | |
91 | Luis Enrique Lemus | +35:15 | |
92 | Michael Thompson | +36:24 | |
93 | Lukas Jaun | +36:45 | |
94 | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | +37:04 |
95 | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | +37:12 |
96 | Etienne Georgi | Team Wiggins | +37:41 |
97 | Ashley Dennis | +37:41 | |
98 | Diego Rubio | Burgos-BH | +37:44 |
99 | Nathan Draper | Team Wiggins | +38:03 |
100 | Jason Lowndes | +38:09 | |
101 | Ivan Balykin | +38:09 | |
102 | Roy Goldstein | +38:17 | |
103 | Dusan Rajovic | Adria Mobil | +38:21 |
104 | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | +38:22 |
105 | Marco Coledan | Vini Zabu-KTM | +38:23 |
106 | Fabio Calabria | Team Novo Nordisk | +38:23 |
107 | Gasper Katrasnik | Adria Mobil | +38:29 |
108 | Eduard Michael Grosu | Nippo - Vini Fantini | +38:32 |
109 | +38:37 | ||
110 | Sacha Modolo | +38:50 | |
111 | Arman Kamyshev | Vino 4ever | +39:02 |
112 | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | +39:39 |
113 | Roberto Ferrari | +39:44 | |
114 | Gorazd Per | Adria Mobil | +39:47 |
115 | Nicola Boem | +40:02 | |
116 | Daniel Auer | Maloja Pushbikers | +40:11 |
117 | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizane | +40:23 |
118 | Gregor Gazvoda | Adria Mobil | +40:54 |
119 | Rafael Reis | Caja Rural-Seguros RGA | +40:55 |
120 | Gianfranco Visconti | +41:09 | |
121 | Domen Novak | Bahrain Victorious | +41:53 |
122 | Nicola Ruffoni | +42:01 | |
123 | Riccardo Minali | Intermarche Wanty Gobert | +42:10 |
124 | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria | +42:23 |
125 | Antonino Parrinello | +42:38 | |
126 | Truls Engen Korsaeth | +43:16 | |
127 | Anton Vorobyev | +43:21 | |
128 | Martijn Verschoor | +43:29 | |
129 | Kazushige Kuboki | +43:52 | |
130 | Pirmin Lang | +44:35 | |
131 | Dylan Page | +45:43 | |
132 | David Jabuka | +45:46 | |
133 | Ahmet Akdilek | +46:28 | |
134 | Paolo Simion | Bardiani-CSF-Faizane | +46:53 |
135 | Andrea Guardini | Bardiani-CSF-Faizane | +47:00 |
136 | Juan Tamayo | +47:26 | |
137 | Alan Marangoni | Nippo - Vini Fantini | +47:29 |
138 | Adriano Brogi | Area Zero Pro Team | +49:39 |
139 | Christopher Williams | Team Novo Nordisk | +49:47 |
140 | Justin Oien | Caja Rural-Seguros RGA | +56:35 |