Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Szlakiem Walk Majora Hubala

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 3 czerwiec 18, Radoszyce - Konskie, Dystans: 176.4km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Filippo Fortin4:02:38
2Maciej Paterski+0:00
3Szymon Sajnok+0:00
4Grzegorz Stepniak+0:00
5Johim Ariesen+0:00
6Gasper Katrasnik+0:00
7Timon Loderer+0:00
8Orluis Aular+0:00
9Vojtech Hacecky+0:00
10Rok Korosec+0:00
11Andrea Peron+0:00
12Matvey Nikitin+0:00
13Wim Kleiman+0:00
14Eryk Laton+0:00
15Maarten de Jonge+0:00
16Dusan Rajovic+0:00
17Jasper Hamelink+0:00
18Jasper De Laat+0:00
19Szymon Krawczyk+0:00
20Maxim Piskunov+0:00
21Pawel Franczak+0:00
22Kamil Gradek+0:00
23Peter Kusztor+0:00
24Leon Rohde+0:00
25Janez Brajkovic+0:00
26Twan Brusselman+0:00
27Filip Maciejuk+0:00
28Mateusz Taciak+0:00
29Andi Bajc+0:00
30Matthias Krizek+0:00
31Martins Pluto+0:00
32Ziga Groselj+0:00
33Marek Rutkiewicz+0:00
34Gorazd Per+0:00
35Andriy Vasylyuk+0:00
36Kristaps Pelcers+0:00
37Tomas Buchacek+0:00
38Jan Barta+0:00
39Jaroslaw Marycz+0:00
40Jure Golcer+0:00
41Karol Domagalski+0:00
42Stef Krul+0:00
43Victor Manakov+0:00
44Eduard Vorganov+0:00
45Juri Hollmann+0:00
46Radoslav Rogina+0:00
47Fabio Calabria+0:00
48Tomas Barta+0:00
49Vitaliy Buts+0:00
50Patrik Tybor+0:00
51Paul Taebling+0:00
52Patrick Haller+0:00
53Tijmen Eising+0:00
54Artur Ershov+0:00
55Joonas Henttala+0:00
56Jarno Gmelich+0:00
58Jakub Kaczmarek+0:00
59Michal Podlaski+0:00
60Kamil Zielinski+0:00
61Eriks Gavars+0:00
62Adam Stachowiak+0:00
63Josef Cerny+0:00
64Jordi Van Loon+0:00
65Matej Zahalka+0:00
66Sven van Luijk+0:00
67Pawel Bernas+0:00
68Janos Pelikan+0:00
69Michal Paluta+0:00
71Patrick Bosman+0:00
72Michael Kukrle+0:00
73Matthias Mangertseder+0:00
74Venantas Lasinis+0:00
75Lukas Schlemmer+0:00
76Tobias Nolde+0:00
77Thijs De Lange+0:00
78Anton Ivashkin+0:00
79Bartosz Warchol+0:00
80Emanuel Piaskowy+0:00
82Markus Eibegger+0:00
83Denis Nekrasov+0:00
84Daniel Lehner+0:00
85Antonio Santoro+0:00
86Elias Afewerki+0:00
88Vladimir Tsoy+0:00
91Kristers Ansons+0:00
92Karel Hnik+0:00
93Vladislav Duyunov+0:00
94Richard Banusch+0:00
95Florian Kierner+0:00
97Daniel Eichinger+0:00
98David Lozano Riba+0:00
99Charles Planet+0:00
100Ferenc Szollosi+0:00
101Kaspars Sergis+0:00
102Lars Oreel+0:00
103Maximilian Kuen+0:00
104Patryk Kostecki+0:00
105Anton Kuzmin+0:00
107Mel van der Veekens+0:00
108Tim Kerkhof+0:00
109Sven Reutter+0:00
110Mateusz Grabis+0:00
111Adam Wojcik+0:00
112Jacek Morajko+0:00
113Nils Friedl+0:00
114Andrey Prostokishin+0:00
115Maik van der Heijden+0:00
116Thomas Umhaller+0:33
117Oscar Bazan+0:35
118Mykyta Zubenko+0:40
119Samuel Oros+1:06
120Artur Detko+1:06
121Umberto Poli+1:06
122Andreas Hofer+3:38
123Moritz Malcharek+3:42
124Botond Hollo+3:42
125Ludek Lichnovsky+3:42
126Jaroslaw Rebiewski+3:42
128Simon Musie+3:47
129Ivan Zaitsev+5:34
130Jonas Rapp+10:55
131Krzysztof Parma+10:12
-Camden Vodicka (DNF)
-Filip Taragel (DNF)
-Andreas Graf (DNF)
-Paulius Siskevicius (DNF)
-Siarhei Papok (DNF)
-Mateusz Komar (DNF)
-Matus Melis (DNF)
-Paul Rudys (DNF)
-Tomas Gembeckas (DNF)
-Andris Vosekalns (DNF)
-Adrian Banaszek (DNF)
-Sergey Luchshenko (DNF)
-Marek Canecky (DNF)
-Piotr Brozyna (DNF)
-Jonas Bokeloh (DNF)
-Brian Kamstra (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 2 czerwiec 18, Busko Zdroj - Busko Zdroj, Dystans: 21.3km
PozZawodnikDrużynaCzas
2Mateusz Taciak+0:00
3Kamil Gradek+0:07
4Jan Barta+0:21
5Josef Cerny+0:28
7Piotr Brozyna+0:37
8Szymon Sajnok+0:45
9Jonas Bokeloh+0:52
11Adam Stachowiak+1:01
12Victor Manakov+1:03
13Maciej Paterski+1:05
14Bartosz Warchol+1:07
15Jure Golcer+1:08
16Marek Rutkiewicz+1:09
17Andriy Vasylyuk+1:11
18Richard Banusch+1:12
19Michael Kukrle+1:12
20Patrick Haller+1:19
21Janos Pelikan+1:22
22Leon Rohde+1:25
24Andreas Hofer+1:26
25Vladimir Tsoy+1:28
26Grzegorz Stepniak+1:29
27Matthias Krizek+1:29
28Jakub Kaczmarek+1:31
29Sergey Luchshenko+1:32
30Janez Brajkovic+1:33
31Pawel Bernas+1:34
32Markus Eibegger+1:35
33Dusan Rajovic+1:37
35Wim Kleiman+1:40
36Siarhei Papok+1:41
37Eryk Laton+1:41
38Michal Paluta+1:42
39Tobias Nolde+1:45
40Patrik Tybor+1:51
41Jacek Morajko+1:52
42Jordi Van Loon+1:53
43Karol Domagalski+1:54
44Stef Krul+1:54
45Radoslav Rogina+1:55
46Szymon Krawczyk+1:56
47Peter Kusztor+2:01
48Emanuel Piaskowy+2:01
49Tim Kerkhof+2:03
50Vitaliy Buts+2:04
51Maximilian Kuen+2:05
52Jaroslaw Marycz+2:07
53Maarten de Jonge+2:07
54Venantas Lasinis+2:07
55Gorazd Per+2:08
56Tijmen Eising+2:10
57Tomas Buchacek+2:12
58Anton Kuzmin+2:13
59Patrick Bosman+2:13
60Brian Kamstra+2:13
61Twan Brusselman+2:14
64Ziga Groselj+2:15
65Thijs De Lange+2:16
66Jarno Gmelich+2:18
67Andreas Graf+2:18
68Timon Loderer+2:18
69Filippo Fortin+2:18
70Eriks Gavars+2:19
71Jasper De Laat+2:19
72Eduard Vorganov+2:20
73Andrea Peron+2:21
74Charles Planet+2:22
75Andris Vosekalns+2:23
77Jasper Hamelink+2:25
78Matvey Nikitin+2:30
80Daniel Lehner+2:32
82Jonas Rapp+2:38
83Matej Zahalka+2:38
84Gasper Katrasnik+2:40
85Mateusz Grabis+2:41
86Lukas Schlemmer+2:42
87Andi Bajc+2:42
91Rok Korosec+2:50
92Kaspars Sergis+2:52
93Pawel Franczak+2:52
95Sven van Luijk+2:56
96Samuel Oros+2:58
97Marek Canecky+3:03
98Joonas Henttala+3:03
99Filip Taragel+3:04
100Ferenc Szollosi+3:08
101Kamil Zielinski+3:09
102Tomas Barta+3:11
103Fabio Calabria+3:13
104Artur Ershov+3:13
105Artur Detko+3:16
106Sven Reutter+3:18
107Ivan Zaitsev+3:19
108David Lozano Riba+3:21
110Michal Podlaski+3:25
111Jaroslaw Rebiewski+3:25
112Maik van der Heijden+3:26
113Patryk Kostecki+3:26
114Johim Ariesen+3:29
117Karel Hnik+3:33
118Andrey Prostokishin+3:35
119Paul Rudys+3:38
120Thomas Umhaller+3:39
121Daniel Eichinger+3:44
122Adrian Banaszek+3:44
124Umberto Poli+3:48
125Mel van der Veekens+3:48
126Maxim Piskunov+3:50
128Mateusz Komar+3:52
129Vojtech Hacecky+3:53
130Ludek Lichnovsky+3:57
131Nils Friedl+3:57
134Orluis Aular+4:09
135Denis Nekrasov+4:11
137Matthias Mangertseder+4:17
138Botond Hollo+4:18
141Mykyta Zubenko+5:07
142Antonio Santoro+5:09
143Tomas Gembeckas+5:17
144Krzysztof Parma+5:34
145Simon Musie+6:06
146Anton Ivashkin+6:19
147Oscar Bazan+6:50
148Paulius Siskevicius+7:28
149Elias Afewerki+8:53
-Gertjan de Vos (DNS)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 2 czerwiec 18, Skarzysko Kamienna - Kazimierza Wielka, Dystans: 127.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Lukas Schlemmer2:55:38
2Wim Kleiman+0:02
3Jure Golcer+0:05
4Dusan Rajovic+0:14
5Johim Ariesen+0:16
6Pawel Franczak+0:16
7Szymon Sajnok+0:16
8Vojtech Hacecky+0:16
9Pawel Bernas+0:16
10Filippo Fortin+0:16
11Stef Krul+0:16
12Peter Kusztor+0:16
13Jasper De Laat+0:16
14Michal Paluta+0:16
15Josef Cerny+0:16
16Kamil Gradek+0:16
17Matthias Krizek+0:16
18Kamil Zielinski+0:16
19Karol Domagalski+0:16
20Piotr Brozyna+0:16
21Patrik Tybor+0:16
22Sergey Luchshenko+0:16
23Maarten de Jonge+0:16
24Matej Zahalka+0:16
25Mateusz Grabis+0:16
27Ziga Groselj+0:16
28Antonio Santoro+0:16
29Venantas Lasinis+0:16
30Marek Rutkiewicz+0:16
31Tomas Barta+0:16
32Timon Loderer+0:16
33Leon Rohde+0:16
35Vitaliy Buts+0:16
36Oscar Bazan+0:16
37Thijs De Lange+0:16
38Maciej Paterski+0:16
39Jaroslaw Marycz+0:16
41Vladimir Tsoy+0:16
42Andriy Vasylyuk+0:16
44Siarhei Papok+0:16
45Victor Manakov+0:16
47Artur Ershov+0:16
48Karel Hnik+0:16
49Denis Nekrasov+0:16
51Daniel Lehner+0:16
52Joonas Henttala+0:16
53Michael Kukrle+0:16
54Matvey Nikitin+0:16
55Artur Detko+0:16
57Sven Reutter+0:16
59Michal Podlaski+0:16
60Mateusz Komar+0:16
61Radoslav Rogina+0:16
62Matthias Mangertseder+0:16
63Jarno Gmelich+0:16
64Tijmen Eising+0:16
65Gorazd Per+0:16
66David Lozano Riba+0:16
67Jonas Bokeloh+0:16
68Richard Banusch+0:16
69Botond Hollo+0:16
70Emanuel Piaskowy+0:16
71Charles Planet+0:16
72Gasper Katrasnik+0:16
73Bartosz Warchol+0:16
76Tomas Buchacek+0:16
77Tobias Nolde+0:16
79Eriks Gavars+0:16
80Eryk Laton+0:16
81Grzegorz Stepniak+0:16
82Jasper Hamelink+0:16
83Mykyta Zubenko+0:16
84Ivan Zaitsev+0:16
85Brian Kamstra+0:16
86Umberto Poli+0:16
88Elias Afewerki+0:16
89Jonas Rapp+0:16
90Anton Kuzmin+0:16
91Daniel Eichinger+0:16
93Thomas Umhaller+0:16
94Maxim Piskunov+0:16
96Twan Brusselman+0:16
97Jordi Van Loon+0:16
99Mateusz Taciak+0:16
100Jaroslaw Rebiewski+0:16
101Ferenc Szollosi+0:16
102Markus Eibegger+0:16
105Janez Brajkovic+0:16
106Sven van Luijk+0:16
107Eduard Vorganov+0:16
109Anton Ivashkin+2:14
110Ludek Lichnovsky+2:18
111Janos Pelikan+0:16
112Filip Taragel+2:18
113Patryk Kostecki+0:16
114Mel van der Veekens+2:18
115Kaspars Sergis+2:18
116Andrey Prostokishin+2:18
117Jan Barta+0:16
118Paul Rudys+2:49
119Marek Canecky+2:57
120Jakub Kaczmarek+0:16
121Krzysztof Parma+3:06
122Maximilian Kuen+0:16
124Szymon Krawczyk+0:16
126Tomas Gembeckas+3:41
127Samuel Oros+3:43
128Patrick Bosman+0:16
130Maik van der Heijden+3:59
131Rok Korosec+0:16
132Andi Bajc+0:16
133Nils Friedl+4:04
134Andreas Graf+4:04
135Fabio Calabria+0:16
136Andrea Peron+0:16
137Jacek Morajko+0:16
138Gertjan de Vos+4:11
139Tim Kerkhof+4:11
140Simon Musie+4:14
141Orluis Aular+0:16
142Patrick Haller+0:16
143Andreas Hofer+5:02
145Andris Vosekalns+5:36
148Adam Stachowiak+0:16
149Adrian Banaszek+0:16
150Paulius Siskevicius+12:47
-Pascal Treubel (DNS)
-Sylwester Janiszewski (HD)
-Andre Looij (DNS)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 1 czerwiec 18, Poswietne - Ostrowiec, Dystans: 194.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Kamil Zielinski4:44:51
2Filippo FortinFelbermayr - Simplon Wels+0:00
3Vojtech HaceckyWhirlpool-Author+0:00
4Vitaliy ButsTeam Kolss+0:00
5Szymon SajnokCCC Sprandi Polkowice+0:00
6Dusan RajovicAdria Mobil+0:00
7Gorazd PerAdria Mobil+0:00
8Elias AfewerkiEritrea National Selection+0:00
9Denis Nekrasov+0:00
10Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+0:00
11Karol DomagalskiOne Pro Cycling+0:00
12Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
13Pawel FranczakCCC Sprandi Polkowice+0:00
14Matvey NikitinAstana City+0:00
16Matthias KrizekFelbermayr - Simplon Wels+0:00
17Victor ManakovRusVelo+0:00
18Patrick BosmanTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
19Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
20Artur ErshovRusVelo+0:00
21Jan BartaWhirlpool-Author+0:00
22Mykyta Zubenko+0:00
23Tomas Barta+0:00
24Sergey LuchshenkoAstana City+0:00
25Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
26Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
27Jaroslaw MaryczCCC Sprandi Polkowice+0:00
28Kamil GradekCCC Sprandi Polkowice+0:00
29Orluis Aular+0:00
30Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
31Sven van LuijkParkhotel Valkenburg CT+0:00
32Patrik TyborKemo Dukla Trencin+0:00
33Pawel BernasCCC Sprandi Polkowice+0:00
34Oscar Bazan+0:00
35Wim Kleiman+0:00
36Janez BrajkovicBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
37Josef CernyWhirlpool-Author+0:00
38Ziga GroseljAdria Mobil+0:00
39Twan BrusselmanTeam Jo Piels+0:00
40Adam Stachowiak+0:00
41Leon RohdeArgos-Shimano+0:00
42Andrea PeronTeam Novo Nordisk+0:00
43Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
44Peter KusztorAmplatz-BMC+0:00
45Maciej Paterski+0:00
46Thijs De LangeMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
47Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:00
48Michal PodlaskiActiveJet Team+0:00
50Maarten de JongeBike Aid+0:00
51Jure GolcerAdria Mobil+0:00
53Andi BajcAmplatz-BMC+0:00
54Patrick Haller+0:00
55Tobias Nolde+0:00
56Marek Rutkiewicz+0:00
57Emanuel PiaskowyTeam Hurom+0:00
59Sylwester JaniszewskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
60Radoslav RoginaAdria Mobil+0:00
61Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:00
62Szymon Krawczyk+0:00
63Tomas BuchacekWhirlpool-Author+0:00
64Andriy VasylyukTeam Kolss+0:00
65Tim KerkhofTeam Jo Piels+0:00
66Janos PelikanAmplatz-BMC+0:00
68Charles PlanetTeam Novo Nordisk+0:00
69Lukas SchlemmerFelbermayr - Simplon Wels+0:00
70Antonio SantoroMeridiana Kamen Team+0:00
71David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+0:00
72Patryk Kostecki+0:00
73Daniel LehnerFelbermayr - Simplon Wels+0:00
74Karel Hnik+0:00
75Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+0:00
76Matej ZahalkaWhirlpool-Author+0:00
78Michael KukrleWhirlpool-Author+0:00
79Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+0:00
81Gasper KatrasnikAdria Mobil+0:00
83Maik van der HeijdenTeam Jo Piels+0:00
84Umberto PoliTeam Novo Nordisk+0:00
85Mateusz Grabis+0:00
87Jacek MorajkoCCC Sprandi Polkowice+0:00
88Jordi Van LoonTeam Jo Piels+0:00
89Grzegorz StepniakCCC Sprandi Polkowice+0:00
91Vladimir TsoyAstana City+0:00
92Maximilian KuenAmplatz-BMC+0:00
93Bartosz WarcholTeam Hurom+0:00
94Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
96Jakub KaczmarekCCC Sprandi Polkowice+0:00
97Rok KorosecAmplatz-BMC+0:00
98Adrian BanaszekActiveJet Team+0:00
99Artur Detko+3:58
101Eriks Gavars+4:12
102Venantas Lasinis+4:12
103Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+4:12
104Kaspars Sergis+4:12
105Markus EibeggerFelbermayr - Simplon Wels+4:12
106Matthias MangertsederFelbermayr - Simplon Wels+4:12
107Thomas UmhallerAmplatz-BMC+4:12
109Ferenc Szollosi+4:12
110Ludek Lichnovsky+4:12
111Botond HolloUtensilnord Ora24.eu+4:12
112Sven ReutterTeam Stoelting+4:12
113Richard Banusch+4:12
116Jonas BokelohEtixx - Ihned+4:12
117Siarhei PapokMinsk Cycling Club+4:12
118Andrey Prostokishin+4:12
119Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang+4:12
121Anton IvashkinMinsk Cycling Club+4:12
122Daniel EichingerTeam Hrinkow Advarics Cycleang+4:12
123Eryk LatonTeam Hurom+4:12
124Mateusz KomarBDC - Marcpol+4:12
126Jaroslaw RebiewskiCCC Sprandi Polkowice+4:12
127Samuel OrosKemo Dukla Trencin+4:12
128Filip TaragelKemo Dukla Trencin+4:12
130Marek CaneckyKemo Dukla Trencin+4:12
131Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:12
132Maxim Piskunov+4:12
133Mel van der Veekens+4:12
134Pascal Treubel+4:12
135Gertjan de Vos+4:12
136Simon MusieEritrea National Selection+4:12
137Ivan Zaitsev+4:12
138Anton KuzminAstana City+4:12
141Nils FriedlTeam Hrinkow Advarics Cycleang+9:07
142Brian KamstraTeam Novo Nordisk+9:07
143Krzysztof Parma+9:17
144Andre LooijTeam Roompot+9:56
147Tomas Gembeckas+11:19
149Paulius Siskevicius+11:19
150Andreas GrafTeam Hrinkow Advarics Cycleang+11:19
152Paul Rudys+15:54
155Andris Vosekalns+20:00
-Povilas Kupstaitis (DNF)
-Marek Dolnicek (DNF)
-Artur Ceremisinov (DNF)
-Horens Korbergs (DNF)
-Raman Ramanau (DNF)Minsk Cycling Club
-Galym Akhmetov (DNF)Astana City
-Deins Kanepejs (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Szlakiem Walk Majora Hubala

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Mateusz Taciak CCC Sprandi Polkowice 12:09:31
2 Filip Maciejuk +0:03
3 Kamil Gradek CCC Sprandi Polkowice +0:10
4 Jan Barta Whirlpool-Author +0:24
5 Josef Cerny Whirlpool-Author +0:31
6 Juri Hollmann +0:39
7 Szymon Sajnok CCC Sprandi Polkowice +0:40
8 Jure Golcer Adria Mobil +0:56
9 Maciej Paterski Wibatech Merx +1:02
10 Adam Stachowiak +1:04
11 Victor Manakov +1:06
12 Bartosz Warchol Wibatech Merx +1:10
13 Marek Rutkiewicz +1:12
14 Andriy Vasylyuk +1:14
15 Michael Kukrle Whirlpool-Author +1:15
16 Patrick Haller +1:19
17 Wim Kleiman +1:22
18 Janos Pelikan Amplatz-BMC +1:25
19 Leon Rohde +1:28
20 Vladimir Tsoy +1:31
21 Grzegorz Stepniak +1:32
22 Matthias Krizek Felbermayr - Simplon Wels +1:32
23 Jakub Kaczmarek +1:34
24 Janez Brajkovic Bahrain Merida Pro Cycling Team +1:36
25 Pawel Bernas CCC Sprandi Polkowice +1:37
26 Dusan Rajovic Adria Mobil +1:38
27 Lars Oreel +1:43
28 Michal Paluta CCC Sprandi Polkowice +1:45
29 Tobias Nolde +1:47
30 Patrik Tybor Kemo Dukla Trencin +1:54
31 Jacek Morajko +1:55
32 Jordi Van Loon Metec-TKH Continental Cyclingteam +1:56
33 Karol Domagalski One Pro Cycling +1:57
34 Stef Krul Metec-TKH Continental Cyclingteam +1:57
35 Szymon Krawczyk +1:58
36 Radoslav Rogina Adria Mobil +1:58
37 Peter Kusztor Amplatz-BMC +2:04
38 Emanuel Piaskowy +2:04
39 Filippo Fortin Felbermayr - Simplon Wels +2:05
40 Vitaliy Buts +2:07
41 Maximilian Kuen Amplatz-BMC +2:08
42 Jaroslaw Marycz Wibatech Merx +2:10
43 Maarten de Jonge +2:10
44 Gorazd Per Adria Mobil +2:11
45 Tijmen Eising Metec-TKH Continental Cyclingteam +2:12
46 +2:15
47 Tomas Buchacek Whirlpool-Author +2:15
48 Patrick Bosman Team Hrinkow Advarics Cycleang +2:16
49 Minsk Cycling Club +2:16
50 Twan Brusselman +2:17
51 Ziga Groselj Adria Mobil +2:18
52 Thijs De Lange Metec-TKH Continental Cyclingteam +2:19
53 Jarno Gmelich Metec-TKH Continental Cyclingteam +2:21
54 Timon Loderer Team Hrinkow Advarics Cycleang +2:21
55 Jasper De Laat Metec-TKH Continental Cyclingteam +2:22
56 Lukas Schlemmer +2:23
57 Eduard Vorganov Minsk Cycling Club +2:23
58 Andrea Peron Team Novo Nordisk +2:24
59 Charles Planet Team Novo Nordisk +2:25
60 Florian Kierner +2:26
61 Matvey Nikitin +2:33
62 Daniel Lehner +2:35
63 +2:36
64 Matej Zahalka Whirlpool-Author +2:41
65 Gasper Katrasnik Adria Mobil +2:43
66 Mateusz Grabis +2:44
67 Andi Bajc Amplatz-BMC +2:45
68 Peter Simon +2:47
69 Rok Korosec Amplatz-BMC +2:51
70 Martins Pluto +2:51
71 Pawel Franczak CCC Sprandi Polkowice +2:53
72 Sven van Luijk +2:59
73 Kamil Zielinski +3:02
74 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +3:06
75 Tomas Barta +3:14
76 Artur Ershov +3:16
77 David Lozano Riba Team Novo Nordisk +3:24
78 Michal Podlaski +3:27
79 Patryk Kostecki +3:29
80 Johim Ariesen Metec-TKH Continental Cyclingteam +3:32
81 Daniel Dina +3:34
82 Karel Hnik +3:36
83 Vojtech Hacecky Whirlpool-Author +3:52
84 Orluis Aular +4:12
85 Denis Nekrasov +4:14
86 +4:42
87 Umberto Poli Team Novo Nordisk +4:57
88 Antonio Santoro +5:12
89 Vladislav Duyunov +5:16
90 Richard Banusch +5:27
91 Mykyta Zubenko +5:50
92 Markus Eibegger Felbermayr - Simplon Wels +5:50
93 Eryk Laton +5:56
94 Tim Kerkhof +6:01
95 Venantas Lasinis +6:22
96 Anton Kuzmin +6:28
97 Eriks Gavars +6:34
98 Jasper Hamelink Metec-TKH Continental Cyclingteam +6:40
99 Paul Taebling +6:46
100 Maik van der Heijden +7:12
101 Ferenc Szollosi +7:23
102 Fabio Calabria Team Novo Nordisk +7:28
103 Oscar Bazan +7:28
104 Sven Reutter +7:33
105 Stefan Mastaller +7:45
106 Daniel Eichinger Team Hrinkow Advarics Cycleang +7:59
107 Maxim Piskunov +8:05
108 Kristaps Pelcers +8:16
109 Artur Detko +8:23
110 Thomas Umhaller Amplatz-BMC +8:27
111 Adam Wojcik +8:28
112 Matthias Mangertseder +8:32
113 Elias Afewerki +8:56
114 Kaspars Sergis +9:09
115 Andrey Prostokishin +9:52
116 Mel van der Veekens +10:05
117 Jaroslaw Rebiewski +11:22
118 Samuel Oros Kemo Dukla Trencin +11:46
119 Botond Hollo +12:15
120 Anton Ivashkin Minsk Cycling Club +12:32
121 Ivan Zaitsev +13:08
122 Jonas Rapp Team Hrinkow Advarics Cycleang +13:34
123 Ludek Lichnovsky +13:56
124 Kristers Ansons +14:05
125 Andreas Hofer Team Hrinkow Advarics Cycleang +14:05
126 +15:40
127 Nils Friedl Team Hrinkow Advarics Cycleang +16:55
128 Simon Musie +18:06
129 Moritz Malcharek +18:19
130 +23:41
131 Krzysztof Parma +27:56
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Shandong Luneng 3-1 Hebei Zhongji
    Zmiana: 39' Wchodzi na boiska Cui Schodzi z boiska Liu
  • Shandong Luneng 3-1 Hebei Zhongji
    GolGol: 37' Jiang
  • Detroit Tigers 3-4 Chicago White Sox
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Latarnik Choczewo 4-2 Zatoka 95 Puck
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Bojano Lzs 3-0 Start Mrzezino
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Topór Tenczyn 1-2 Clavia świątniki Górne
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Victoria Witowice Dolne 1-2 łosoś łososina Dolna
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Helena Nowy Sącz 3-0 Amator Paszyn
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Sokół Hucisko 2-2 Azalia Brzóza Królewska
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Ks Drukarz W-wa 2-0 Dolcan Ząbki
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia