Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour GP Beiras e Serra da Estrela

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 15 kwiecień 18, Gouveia - Guarda, Dystans: 166.5km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Mario GonzalezActiveJet Team4:08:19
2Brandon McNultyOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:36
3Dmitry StrakhovLokosphinx+0:39
4Joni Silva Brandao+0:39
5Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:40
6Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+0:40
7Daniel Mestre+0:41
8Henrique Casimiro+0:41
9Domingos GoncalvesCaja Rural+0:44
10Xuban PerezSoutheast+0:44
11David Rodrigues+0:47
12Wilmar Paredes+0:49
13Sergio Pardilla+0:49
14Edgar Pinto+0:56
15Gustavo Cesar+0:57
16Alexander Evtushenko+0:57
17Luis Gomes+0:57
18Jesus Del Pino Corrochano+0:57
19Frederico Figueiredo+0:57
20Ricardo Vilela+0:57
21Ricardo Mestre+0:57
22Josu Zabala+1:00
23Alejandro Manuel Marques Porto+1:02
24Alvaro Trueba+1:05
25Luis Fernandes+1:05
27Nuno Almeida+1:23
28Joao Benta+1:33
29Sergio Paulinho+1:52
30Joao Rodrigues+2:03
31Emerson Oronte+3:40
32Rui Vinhas+4:29
33Antonio Carvalho+10:42
34Daniel Lopez+13:14
35Ibai Salas+13:14
36Hugo Nunes+13:14
37David de la Fuente+13:14
38Oscar Hernandez+13:14
39Antonio Molina+13:14
40Ryan Anderson+13:14
41Robin Carpenter+13:14
42Artem Samolenkov+13:14
43Marcos Jurado Rodriguez+13:14
45Filipe Cardoso+13:14
46Julio Goncalves+13:14
47Nigel Elssay+13:14
48Oskar Pelegri+13:14
49Yecid Arturo Sierra+13:20
51Nuno Meireles+13:23
52Rafael Silva+13:23
53Joao Matias+13:23
54Venceslau Fernandes+13:23
56Dmitry Sokolov+13:23
58Alexander Vdovin+13:23
59Tyler Magner+13:32
60Bernardo Suaza+13:36
61Nelson Soto+13:36
62Sergio Higuita+13:36
63Oskar Malatsetxebarria+13:41
64Colin Joyce+13:46
65Mamyr Stash+13:46
66Andre Carvalho+13:56
67Kiril Sveshnikov+14:20
70Jorge Cubero+16:20
72Juan Ignacio Perez+17:29
73Simon Musie+17:48
75James Mitri+19:50
76Adrian Gonzalez+22:24
77Orluis Aular+22:47
80Elias Afewerki+40:03
81Oscar Bazan+40:06
82Tiago Leal+43:43
83Jorge Ferrer+43:43
84Pedro Miguel Lopes+43:43
85Joao Santos+43:43
86Jose Sousa+43:43
87Joao Salgado+43:47
-Vicente Garcia de Mateos (DNF)
-Andrej Galovic (DNF)
-Luis Afonso (DNF)
-Mehdi Tigrine (DNF)
-Rafael Reis (DNF)
-Juan Osorio (DNF)
-Jordan Parra (DNF)
-Rinaldo Nocentini (DNF)
-Martin Ford (DNF)
-Jose Fernandes (DNF)
-Leonel Quintero (DNF)
-Bruno Silva (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 14 kwiecień 18, Sabugal - Seia, Dystans: 193.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Cesar Fonte4:48:58
2Henrique Casimiro+0:00
3Sergio Higuita+0:00
4Joni Silva Brandao+0:00
5Edgar Pinto+0:00
6Ibai Salas+0:00
7Dmitry Strakhov+0:00
8Domingos Goncalves+0:00
9Joaquim Silva+0:00
10Gustavo Cesar+0:00
11Sergio Pardilla+0:00
12Colin Joyce+0:00
13Wilmar Paredes+0:00
14David de la Fuente+0:00
15Xuban Perez+0:00
16Luis Afonso+0:05
17Frederico Figueiredo+0:05
18Daniel Mestre+0:05
19David Rodrigues+0:05
20Brandon McNulty+0:05
21Jesus Del Pino Corrochano+0:05
22Nigel Elssay+0:05
23Ricardo Mestre+0:05
24Rui Vinhas+0:11
25Luis Fernandes+0:19
26Alexander Vdovin+0:19
27Nelson Soto+0:22
28Joao Benta+0:25
29Nuno Meireles+0:25
30Alejandro Manuel Marques Porto+0:25
31Hugo Nunes+0:25
32Jorge Cubero+0:25
33Sergio Paulinho+0:25
34Josu Zabala+0:33
35Luis Gomes+0:35
36Joao Rodrigues+0:38
37Oskar Pelegri+0:38
38Nuno Almeida+0:38
39Ryan Anderson+0:38
41Antonio Molina+0:38
42Marcos Jurado Rodriguez+0:38
43Dmitry Sokolov+0:44
44Venceslau Fernandes+0:58
45Rafael Reis+1:11
46Mamyr Stash+1:23
47Robin Carpenter+1:23
48Rafael Silva+1:32
49Emerson Oronte+2:26
50Juan Osorio+3:44
51Bernardo Suaza+3:44
52Daniel Lopez+4:24
53Filipe Cardoso+4:24
54Jose Fernandes+4:24
56James Mitri+6:23
57Tyler Magner+6:25
58Artem Samolenkov+7:35
59Alexander Evtushenko+7:35
61Kiril Sveshnikov+7:35
64Orluis Aular+7:56
65Rinaldo Nocentini+8:10
66Mario Gonzalez+8:10
67Oscar Hernandez+8:10
68Julio Goncalves+10:10
69Adrian Gonzalez+11:00
70Andre Carvalho+12:35
71Juan Ignacio Perez+14:23
75Antonio Carvalho+14:54
77Vicente Garcia de Mateos+14:54
78Jorge Ferrer+14:54
79Alvaro Trueba+14:54
80Bruno Silva+15:48
81Joao Salgado+17:01
82Elias Afewerki+17:01
83Tiago Leal+17:01
84Yecid Arturo Sierra+17:01
85Jordan Parra+17:01
86Oskar Malatsetxebarria+17:01
87Oscar Bazan+17:01
88Andrej Galovic+17:01
90Joao Matias+21:36
91Pedro Miguel Lopes+21:36
93Simon Musie+23:43
94Mehdi Tigrine+25:40
95Leonel Quintero+25:42
96Joao Santos+25:56
97Jose Sousa+32:15
98Ricardo Vilela+32:15
100Martin Ford+25:40
-Alvaro Robredo Crespo (DNF)
-Cristian Rodriguez (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 13 kwiecień 18, Meda - Figueira de Castelo Rodrigo, Dystans: 177.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Dmitry Strakhov4:29:17
2Wilmar Paredes+0:00
3Daniel Mestre+0:00
4Sergio Higuita+0:00
5Gustavo Cesar+0:00
6Ricardo Vilela+0:00
7Xuban Perez+0:00
8Brandon McNulty+0:00
9Cesar Fonte+0:00
10Sergio Pardilla+0:00
11Edgar Pinto+0:00
12Domingos Goncalves+0:00
13Joni Silva Brandao+0:00
14David Rodrigues+0:00
15Joaquim Silva+0:00
16Nigel Elssay+0:00
17David de la Fuente+0:00
18Alexander Evtushenko+0:00
19Henrique Casimiro+0:00
20Jesus Del Pino Corrochano+0:00
21Ricardo Mestre+0:00
22Frederico Figueiredo+0:00
23Luis Fernandes+0:34
24Kiril Sveshnikov+1:05
25Alexander Vdovin+1:09
26Luis Afonso+1:13
27Alejandro Manuel Marques Porto+1:15
28Rui Vinhas+1:15
29Nuno Almeida+1:15
30Joao Benta+1:15
32Rafael Reis+1:15
33Antonio Molina+2:09
34Luis Gomes+2:15
35Yecid Arturo Sierra+2:15
36Bernardo Suaza+2:17
37Sergio Paulinho+2:21
38Jose Fernandes+2:22
40Dmitry Sokolov+2:47
41Ryan Anderson+3:48
42Emerson Oronte+3:48
43Robin Carpenter+3:48
44Antonio Carvalho+3:48
45Mario Gonzalez+5:04
46Josu Zabala+5:04
47Alvaro Trueba+5:04
48Simon Musie+5:12
49Colin Joyce+8:12
50Juan Osorio+22:07
51Mamyr Stash+22:07
53Julio Goncalves+22:07
54Jorge Cubero+22:07
55James Mitri+22:07
56Daniel Lopez+22:07
57Ibai Salas+22:07
58Oscar Hernandez+22:07
59Artem Samolenkov+22:07
60Jordan Parra+22:07
61Alvaro Robredo Crespo+22:07
62Elias Afewerki+22:07
63Nelson Soto+22:07
64Nuno Meireles+22:07
65Hugo Nunes+22:07
66Rafael Silva+22:07
69Filipe Cardoso+22:07
70Jose Gutierrez+22:07
71Orluis Aular+22:07
72Tyler Magner+22:07
73Oskar Malatsetxebarria+22:07
74Venceslau Fernandes+22:07
75Adrian Gonzalez+22:07
78Oskar Pelegri+22:07
79Marcos Jurado Rodriguez+22:07
80Andre Carvalho+22:07
82Bruno Silva+22:07
84Martin Ford+22:07
85Joao Matias+22:07
86Joao Rodrigues+22:07
88Rinaldo Nocentini+22:07
90Juan Ignacio Perez+22:22
91Vicente Garcia de Mateos+22:22
94Cristian Rodriguez+23:28
97Andrej Galovic+45:10
98Jorge Ferrer+45:15
100Joao Salgado+45:15
101Mehdi Tigrine+45:15
-Rui Rodrigues (DNF)
-Cesar Martingil (DNF)
-Yonatan Haile (DNF)
-Hilari Redondo (DNF)
-Rafael Lourenco (DNF)
-Hugo Sancho (DNF)
-Dominic Schils (DNF)
-Ruben Caseny (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking GP Beiras e Serra da Estrela

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Dmitry Strakhov Lokosphinx 13:26:57
2 Cesar Fonte W52-FC Porto-Porto Canal +0:01
3 Joni Silva Brandao +0:09
4 Henrique Casimiro +0:12
5 Brandon McNulty Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +0:12
6 Wilmar Paredes Team Manzana Postobon +0:17
7 Joaquim Silva Caja Rural +0:17
8 Domingos Goncalves +0:17
9 Daniel Mestre +0:19
10 Xuban Perez +0:21
11 Sergio Pardilla Caja Rural +0:26
12 David Rodrigues +0:29
13 Gustavo Cesar W52-FC Porto-Porto Canal +0:32
14 Edgar Pinto +0:33
15 Ricardo Vilela Team Manzana Postobon +0:39
16 Frederico Figueiredo +0:39
17 Jesus Del Pino Corrochano +0:39
18 Ricardo Mestre W52-FC Porto-Porto Canal +0:39
19 Luis Fernandes +1:35
20 Alejandro Manuel Marques Porto +2:17
21 Joao Benta +2:47
22 Nuno Almeida +2:53
23 Luis Gomes +3:24
24 Sergio Paulinho +4:15
25 Rui Vinhas W52-FC Porto-Porto Canal +5:32
26 Josu Zabala Caja Rural +6:13
27 Alexander Evtushenko Lokosphinx +8:09
28 Emerson Oronte Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +9:31
29 Mario Gonzalez +12:41
30 David de la Fuente +12:51
31 Nigel Elssay Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +12:56
32 Sergio Higuita Team Manzana Postobon +13:09
33 Alexander Vdovin Lokosphinx +14:28
34 Goncalo Carvalho +14:44
35 Antonio Molina Caja Rural +15:38
36 Dmitry Sokolov Lokosphinx +16:51
37 Ryan Anderson Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +17:17
38 Robin Carpenter Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +18:02
39 Bernardo Suaza Team Manzana Postobon +19:14
40 Alvaro Trueba +20:40
41 Colin Joyce Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +21:35
42 Kiril Sveshnikov Lokosphinx +22:37
43 Burgos-BH +23:20
44 Joao Rodrigues W52-FC Porto-Porto Canal +24:25
45 Alexander Grigoryev +27:20
46 Antonio Carvalho W52-FC Porto-Porto Canal +29:01
47 Yecid Arturo Sierra Team Manzana Postobon +32:10
48 Ibai Salas Burgos-BH +34:58
49 Hugo Nunes +35:23
50 Nuno Meireles +35:32
51 Oskar Pelegri Caja Rural +35:36
52 Marcos Jurado Rodriguez +35:36
53 Nelson Soto Caja Rural +35:42
54 Venceslau Fernandes +36:05
55 Rafael Silva +36:39
56 Mamyr Stash +36:53
57 Jorge Cubero Burgos-BH +38:29
58 Daniel Lopez Burgos-BH +39:22
59 Filipe Cardoso +39:22
60 Tyler Magner Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +41:41
61 Artem Samolenkov +42:33
62 Gaspar Goncalves +42:42
63 Oscar Hernandez +43:08
64 Jorge Magalhaes +43:34
65 Julio Goncalves +45:08
66 Simon Musie +46:20
67 James Mitri Burgos-BH +47:57
68 Andre Carvalho +48:15
69 Marcio Barbosa +51:21
70 Oskar Malatsetxebarria +52:26
71 +52:27
72 Orluis Aular +52:27
73 Juan Ignacio Perez +53:51
74 Adrian Gonzalez Burgos-BH +55:08
75 Paulo Silva +55:12
76 Joao Matias +56:43
77 David Ribeiro +1:07:14
78 Goncalo Leaca +1:17:09
79 Elias Afewerki +1:18:48
80 Andre Santos +1:23:31
81 Pedro Miguel Lopes +1:27:03
82 Oscar Bazan +1:41:24
83 Jorge Ferrer +1:43:29
84 Tiago Leal +1:45:36
85 Joao Salgado +1:45:40
86 Joao Santos +1:54:26
87 Jose Sousa +2:00:50
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Kartka Kartka: 75' Felipe
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 74' Wchodzi na boiska Zhukov Schodzi z boiska Arshavin
  • Admiral Vladivostok 2-3 Eisbaren Berlin
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • AEK Larnaca 0-0 Sturm Graz
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Kaluga 0-0 Zorky Krasnogorsk
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 67' Wchodzi na boiska Manzia Schodzi z boiska Zahradnicek
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 63' Wchodzi na boiska Texl Schodzi z boiska Nespor
  • Progrès Nidderkuer 1-0 Dinamo Ufa
    Kartka Kartka: 19' Paurevic
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    GolGol: 60' Eppel
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 57' Wchodzi na boiska Sokolenko Schodzi z boiska Lunin
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia