Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Dwars door Vlaanderen

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 5 marzec 17, Nieuwpoort - Ichtegem, Dystans: 203.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team4:55:38
2Silvan DillierBMC Racing Team+0:00
3Lasse Norman HansenTeam Stoelting+0:11
5Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+0:33
6Jesper AsselmanTeam Roompot+0:33
7Jens DebusschereLotto Soudal+0:43
8Elmar ReindersTeam Roompot+0:43
9Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+0:47
10Iljo KeisseEtixx - Quick Step+1:16
11Taco van der HoornTeam Roompot+1:16
12Brecht DhaeneVerandas Willems CT+1:37
13Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+1:44
14Florian VachonBretagne-Seche Environnement+1:44
15Roy JansWallonie-Bruxelles+1:44
16Pim LigthartTeam Roompot+1:44
17Pieter SerryEtixx - Quick Step+1:46
18Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+1:46
19Hugo HofstetterCofidis+2:35
20Miles ScottsonBMC Racing Team+2:35
21Brian van GoethemTeam Roompot+2:35
22Jan-Willem van SchipTeam De Rijke - Shanks+2:35
23Tim DeclercqEtixx - Quick Step+2:35
24Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+5:57
25Alexander PorsevRusVelo+5:57
27Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+5:57
28Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+5:57
29Floris GertsBMC Racing Team+5:57
30Martin ElmigerBMC Racing Team+5:57
31Stijn DevolderVerandas Willems CT+5:57
32Maximilian SchachmannEtixx - Quick Step+5:57
33Remi CavagnaEtixx - Quick Step+5:57
34Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+5:57
35Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+5:57
36Frederik FrisonLotto Soudal+5:57
37Arnaud CourteilleFDJ+5:57
38Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+5:57
39Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+6:07
-Julien Stassen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Dennis Coenen (DNF)Leopard Development Team
-Timothy Stevens (DNF)
-Mihkel Raeim (DNF)Cycling Academy Team
-Tyler Williams (DNF)Cycling Academy Team
-Mitchell Mulhern (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Ivar Slik (DNF)Team Roompot
-Calvin Watson (DNF)RadioShack-Nissan
-Jonas Rickaert (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Xandro Meurisse (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jimmy Turgis (DNF)Cofidis
-Niels de Rooze (DNF)Veranclassic-Ago
-Erwan Corbel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Michael Cools (DNF)Verandas Willems CT
-Benoit Jarrier (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Andrey Solomennikov (DNF)RusVelo
-Boris Vallee (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Alexander Maes (DNF)Katusha
-Przemyslaw Kasperkiewicz (DNF)Etixx - Ihned
-Timothy Dupont (DNF)Verandas Willems CT
-Louis Verhelst (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Peter Koning (DNF)Drapac
-Andre Looij (DNF)Team Roompot
-Rick van Breda (DNS)Parkhotel Valkenburg CT
-Marc Fournier (DNF)FDJ
-Kilian Frankiny (DNF)BMC Racing Team
-Kris Boeckmans (DNF)Lotto Soudal
-Kenny De Haes (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Huub Duijn (DNF)Verandas Willems CT
-Bas Tietema (DNS)
-Anthony Perez (DNF)Cofidis
-Massimo Vanderaerden (DNF)Veranclassic-Ago
-Sean Mckenna (DNF)
-Arjen Livyns (DNF)Verandas Willems CT
-Michael Goolaerts (DNF)Verandas Willems CT
-James Shaw (DNF)Lotto Soudal
-Gianni Marchand (DNF)
-Michiel Dieleman (DNF)
-Jens Mouris (DNF)Team Roompot
-Nikolay Trusov (DNF)RusVelo
-Jelle Mannaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Lawrence Naesen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Dries de Bondt (DNF)Verandas Willems CT
-Koen Bouwman (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Luuc Bugter (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Ike Groen (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Milan Veltman (DNF)Parkhotel Valkenburg CT
-Kevin Deltombe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Martin Velits (DNF)Etixx - Quick Step
-Pavel Brutt (DNF)RusVelo
-Jason van Dalen (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Cedric Pineau (DNF)FDJ
-Lorenzo Blomme (DNF)
-Sander Armee (DNF)Lotto Soudal
-Loic Vliegen (DNF)BMC Racing Team
-Gianni Bossuyt (DNF)
-Olivier Pardini (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Joris Blokker (DNS)Parkhotel Valkenburg CT
-Daan Meijers (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Maarten de Jonge (DNF)Bike Aid
-Remy Mertz (DNF)Lotto Soudal
-Kevin Verwaest (DNF)Veranclassic-Ago
-Jimmy Janssens (DNF)
-Jonas Bokeloh (DNF)Etixx - Ihned
-Daniel Hoelgaard (DNF)FDJ
-Dennis van Winden (DNF)Cycling Academy Team
-Yoann Offredo (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Marcel Sieberg (DNF)Lotto Soudal
-Rayane Bouhanni (DNF)Cofidis
-Kiril Sveshnikov (DNF)RusVelo
-Jordi Talen (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Sven van Luijk (DNF)Parkhotel Valkenburg CT
-Stef van Zummeren (DNF)Verandas Willems CT
-Steven Lammertink (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Lorenzo Manzin (DNF)FDJ
-Barry Markus (DNF)Team Roompot
-Artur Ershov (DNF)RusVelo
-Armindo Fonseca (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Mark Christian (DNF)Team Wiggins
-Jonas van Genechten (DNF)Cofidis
-Aidis Kruopis (DNF)Verandas Willems CT
-Zakkary Dempster (DNF)Cycling Academy Team
-Berden de Vries (DNF)Team Roompot
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Joeri Stallaert (DNF)Veranclassic-Ago
-Odd Christian Eiking (DNF)FDJ
-Dennis Bakker (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Conor Dunne (DNF)
-Tom Bohli (DNF)BMC Racing Team
-Preben van Hecke (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Michael van Staeyen (DNF)Cofidis
-Stijn De Bock (DNF)
-Conor Hennebry (DNF)
-Mel van der Veekens (DNF)
-Matthias De Witte (DNF)
-Edward Planckaert (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Ciske Aneca (DNF)
-Dorian Godon (DNF)Cofidis
-Joey Rosskopf (DNF)BMC Racing Team
-Lindsey de Vylder (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Ludwig de Winter (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Dieter Bouvry (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Johan Le Bon (DNF)FDJ
-Daniel Turek (DNF)Cycling Academy Team
-Guillaume Boivin (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Kenneth Vanbilsen (DNF)Cofidis
-Andrew Fenn (DNS)Team Sky
-Jacob Scott (DNF)
-Sean MacKinnon (DNF)
-Maxime Vantomme (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Kevin Ista (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Anthony Delaplace (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Benoit Vaugrenard (DNF)FDJ
-Dmitri Kozontchuk (DNF)RusVelo
-David Boucher (DNF)FDJ
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Ivan Savitsky (DNF)RusVelo
-Jens Wallays (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Benjamin Perry (DNF)Cycling Academy Team
-Laurens de Plus (DNF)Etixx - Quick Step
-Guy Sagiv (DNF)Cycling Academy Team
-Alexander Geuens (DNF)
-Rob Ruijgh (DNF)
-Stephen Bakker (DNS)Team Jo Piels
-Martijn Keizer (DNF)Blanco Pro Cycling Team
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 67' Wchodzi na boiska Manzia Schodzi z boiska Zahradnicek
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 63' Wchodzi na boiska Texl Schodzi z boiska Nespor
  • Progrès Nidderkuer 1-0 Dinamo Ufa
    Kartka Kartka: 19' Paurevic
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    GolGol: 60' Eppel
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 57' Wchodzi na boiska Sokolenko Schodzi z boiska Lunin
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Kartka Kartka: 58' Felipe
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Kartka Kartka: 59' Zahradnicek
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    GolGol: 51' Houska
  • Poland U18 20-18 Japan U18
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Romania U18 23-21 France U18
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia