Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Czech Cycling Tour

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 12 sierpień 18, Olomouc - Dolany, Dystans: 147.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Filippo FortinFelbermayr - Simplon Wels3:32:11
2Andrea GuardiniBardiani-CSF Pro Team+0:00
3Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+0:00
4Gasper KatrasnikAdria Mobil+0:00
5Simone VelascoSoutheast+0:00
6Paolo TotoMG.Kvis Vega+0:00
7Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+0:00
8Patryk StoszCCC Sprandi Polkowice+0:00
9Andreas SchillingerTeam NetApp+0:00
10Josip RumacMeridiana Kamen Team+0:00
11Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
12Wojciech SykalaWibatech Merx+0:00
13Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+0:00
14Andi BajcAmplatz-BMC+0:00
15Marceli Boguslawski+0:00
16Jaroslaw MaryczWibatech Merx+0:00
17Grigoriy ShteinAstana City+0:00
18Liam BertazzoSoutheast+0:00
19Matvey NikitinAstana City+0:00
20Kristian SbaragliCycling Academy Team+0:00
21Andriy VasylyukTeam Kolss+0:00
22Jiri PolnickyWhirlpool-Author+0:00
23Jakub Otruba+0:00
24Daniel TurekCycling Academy Team+0:00
25Shotaro IribeTeam Japan+0:00
26Vladimir TsoyAstana City+0:00
27Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
28Anders SkaarsethUno-X Hydrogen Development Team+0:00
29Edoardo ZardiniSoutheast+0:00
30Sebastian SchoenbergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
31Nicollo SalviettiMG.Kvis Vega+0:00
33Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+0:00
34Aleksej SaramotinsTeam NetApp+0:00
35Patrick BosmanTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
36Torjus SleenUno-X Hydrogen Development Team+0:00
37Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
38Dario PuccioniMG.Kvis Vega+0:00
39Masahiro IshigamiTeam Japan+0:00
40Lars van den BergMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
41Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
42Maximilian KuenAmplatz-BMC+0:00
43Michael KukrleWhirlpool-Author+0:00
44Vitaliy ButsTeam Kolss+0:00
45Anton KuzminAstana City+0:00
46Jonas AbrahamsenUno-X Hydrogen Development Team+0:00
47Torstein TraeenUno-X Hydrogen Development Team+0:00
49Emanuel PiaskowyTeam Hurom+0:00
50Johannes SchinnagelTirol Cycling Team+0:00
51Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels+0:00
52Bartosz WarcholWibatech Merx+0:00
53Daniel LehnerFelbermayr - Simplon Wels+0:00
54Yuma KoishiTeam UKYO+0:00
55Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+0:00
56Lukas SchlemmerFelbermayr - Simplon Wels+0:00
57Michele GazzaraMG.Kvis Vega+0:00
58Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+0:00
59Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+0:00
60Alessandro TonelliBardiani-CSF Pro Team+0:13
61Pawel BernasCCC Sprandi Polkowice+0:16
62Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+0:18
63Gregor GazvodaAdria Mobil+1:28
64Aljaz Jarc+1:28
65Jonas Iversby Hvideberg+1:28
66Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+1:28
67Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+1:28
68Kacper Kistowski+1:28
70Tobias FossUno-X Hydrogen Development Team+1:28
71Gerd FidlerAmplatz-BMC+1:28
72Iver Skaarseth+1:28
73Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam+1:28
74Stefan PollWSA-Greenlife+1:28
75Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+1:28
76Janos PelikanAmplatz-BMC+1:28
77Tomas BuchacekWhirlpool-Author+1:28
78Galym AkhmetovAstana City+1:28
79Stanislaw AniolkowskiTeam Hurom+1:28
80Alessandro MarinozziMG.Kvis Vega+1:28
81Takeaki AmezawaTeam Japan+0:00
82Luca PacioniSoutheast+1:28
83Ilia KoshevoySoutheast+1:28
84Ziga GroseljAdria Mobil+1:28
85Markus EibeggerFelbermayr - Simplon Wels+2:39
86Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang+3:24
87Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang+3:24
88Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang+3:24
89Matej ZahalkaWhirlpool-Author+3:47
90Michael BrescianiBardiani-CSF Pro Team+3:47
91Sebastian BaldaufWSA-Greenlife+3:47
92Itmar EinhornCycling Academy Team+3:47
93Adrian HonkiszWibatech Merx+3:47
94Thijs De LangeMetec-TKH Continental Cyclingteam+5:11
95Clement Carisey+5:32
96Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+5:32
97Felix Ritzinger+5:32
98Stefan Mastaller+5:32
99Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+6:36
100Masaki YamamotoTeam Japan+6:38
101Matthias MangertsederFelbermayr - Simplon Wels+7:12
102Markus KopfaufWSA-Greenlife+7:12
103David JabukaMeridiana Kamen Team+7:12
104Filippo PozzatoSoutheast+7:12
105Stefan KolbWSA-Greenlife+7:12
106Genki YamamotoNippo - Vini Fantini+7:12
107Danny van der TuukMetec-TKH Continental Cyclingteam+7:12
108Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+7:12
109Igor Chzhan+8:18
-Peter Kusztor (DNS)Amplatz-BMC
-Daniel Auer (DNF)WSA-Greenlife
-Shoi Matsuda (DNF)Team Japan
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 11 sierpień 18, Mohelnice - Sterberk, Dystans: 178km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Michael KukrleWhirlpool-Author4:31:57
2Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels+0:02
3Simone VelascoSoutheast+0:02
4Andreas SchillingerTeam NetApp+0:02
5Dennis van WindenCycling Academy Team+0:05
6Aleksej SaramotinsTeam NetApp+0:05
7Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+0:05
8Edoardo ZardiniSoutheast+0:05
9Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:05
10Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:05
11Sebastian SchoenbergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:05
12Daniel TurekCycling Academy Team+0:05
13Patrick BosmanTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:11
14Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:11
15Torjus SleenUno-X Hydrogen Development Team+0:05
16Anton KuzminAstana City+1:02
17Alessandro TonelliBardiani-CSF Pro Team+1:02
18Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+1:02
19Torstein TraeenUno-X Hydrogen Development Team+1:10
20Kristian SbaragliCycling Academy Team+0:05
21Patryk StoszCCC Sprandi Polkowice+1:39
22Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+1:47
23Jakub Otruba+1:47
24Anders SkaarsethUno-X Hydrogen Development Team+1:47
25Johannes SchinnagelTirol Cycling Team+1:47
26Josip RumacMeridiana Kamen Team+1:47
27Maximilian KuenAmplatz-BMC+1:47
28Michele GazzaraMG.Kvis Vega+1:47
29Matvey NikitinAstana City+1:47
30Takeaki AmezawaTeam Japan+1:47
31Bartosz WarcholWibatech Merx+1:47
32Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+1:54
33Jonas AbrahamsenUno-X Hydrogen Development Team+1:54
34Wojciech SykalaWibatech Merx+2:50
36Peter KusztorAmplatz-BMC+0:05
37Jiri PolnickyWhirlpool-Author+4:07
38Paolo TotoMG.Kvis Vega+4:08
39Emanuel PiaskowyTeam Hurom+4:08
40Aljaz Jarc+4:12
41Gasper KatrasnikAdria Mobil+4:12
42Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:12
43Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+5:58
44Lars van den BergMetec-TKH Continental Cyclingteam+6:14
45Jonas Iversby Hvideberg+6:14
46Pawel BernasCCC Sprandi Polkowice+6:38
47Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+6:38
48Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+6:51
50Vitaliy ButsTeam Kolss+8:31
51Grigoriy ShteinAstana City+8:31
52Tomas BuchacekWhirlpool-Author+9:22
53Matej ZahalkaWhirlpool-Author+9:22
54Dario PuccioniMG.Kvis Vega+9:22
55Jaroslaw MaryczWibatech Merx+9:22
56Danny van der TuukMetec-TKH Continental Cyclingteam+9:22
57Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+9:22
58Kacper Kistowski+9:22
59Nicollo SalviettiMG.Kvis Vega+9:22
60Clement Carisey+9:22
61Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang+9:25
62Gregor GazvodaAdria Mobil+9:25
63Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam+9:25
64Shotaro IribeTeam Japan+9:25
65Gerd FidlerAmplatz-BMC+9:25
66Iver Skaarseth+9:25
67Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+9:25
68Andi BajcAmplatz-BMC+9:25
69Shoi MatsudaTeam Japan+9:25
70Sebastian BaldaufWSA-Greenlife+9:32
71Ziga GroseljAdria Mobil+9:32
72Masahiro IshigamiTeam Japan+9:32
73Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+10:55
74Stefan PollWSA-Greenlife+12:08
75Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang+12:51
76Ilia KoshevoySoutheast+12:51
77Adrian HonkiszWibatech Merx+13:41
78Marceli Boguslawski+13:41
79Janos PelikanAmplatz-BMC+13:41
80Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+14:36
81David JabukaMeridiana Kamen Team+14:36
82Itmar EinhornCycling Academy Team+14:36
83Andrea GuardiniBardiani-CSF Pro Team+14:36
84Michael BrescianiBardiani-CSF Pro Team+14:36
85Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+14:36
86Alessandro MarinozziMG.Kvis Vega+14:36
87Igor Chzhan+14:36
88Stanislaw AniolkowskiTeam Hurom+14:40
89Markus KopfaufWSA-Greenlife+14:47
90Lukas SchlemmerFelbermayr - Simplon Wels+14:47
91Masaki YamamotoTeam Japan+14:47
92Yuma KoishiTeam UKYO+14:47
93Markus EibeggerFelbermayr - Simplon Wels+14:47
94Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang+14:50
95Galym AkhmetovAstana City+14:50
96Stefan Mastaller+14:50
98Daniel AuerWSA-Greenlife+14:50
99Thijs De LangeMetec-TKH Continental Cyclingteam+14:50
100Tobias FossUno-X Hydrogen Development Team+14:58
101Vladimir TsoyAstana City+15:30
102Stefan KolbWSA-Greenlife+20:58
103Matthias MangertsederFelbermayr - Simplon Wels+20:58
104Felix Ritzinger+20:58
105Filippo FortinFelbermayr - Simplon Wels+20:58
106Andriy VasylyukTeam Kolss+20:58
107Filippo PozzatoSoutheast+20:58
108Liam BertazzoSoutheast+20:58
109Luca PacioniSoutheast+20:58
110Daniel LehnerFelbermayr - Simplon Wels+20:58
111Genki YamamotoNippo - Vini Fantini+20:58
112Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+20:58
-Mikolaj Konieczny (DNF)
-Eryk Laton (DNF)Team Hurom
-Luca Colnaghi (DNF)MG.Kvis Vega
-Zakkary Dempster (DNF)Cycling Academy Team
-Markus Freiberger (DNS)Team Hrinkow Advarics Cycleang
-Kristijan Budimir (DNF)
-Matteo Pelucchi (DNS)Team NetApp
-Thomas Umhaller (DNF)Amplatz-BMC
-Christoph Pfingsten (DNF)Team NetApp
-Maciej Bodnar (DNS)Team NetApp
-Jon Bozic (DNF)Adria Mobil
-Erik Baska (DNF)Tinkoff-Saxo
-Ivan Zaitsev (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 10 sierpień 18, Olomouc - Frydek-Mistek, Dystans: 197.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels5:00:59
2Filippo FortinFelbermayr - Simplon Wels+2:01
3Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+2:01
4Marceli Boguslawski+2:01
5Paolo TotoMG.Kvis Vega+2:01
6Christoph PfingstenTeam NetApp+2:01
7Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+2:01
8Luca PacioniSoutheast+2:01
9Patryk StoszCCC Sprandi Polkowice+2:01
10Andreas SchillingerTeam NetApp+2:01
11Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+2:01
12Andi BajcAmplatz-BMC+2:01
13Kacper Kistowski+2:01
14Gasper KatrasnikAdria Mobil+2:01
15Aleksej SaramotinsTeam NetApp+2:01
16Daniel AuerWSA-Greenlife+2:01
17Grigoriy ShteinAstana City+2:01
18Luca ColnaghiMG.Kvis Vega+2:01
19Kristian SbaragliCycling Academy Team+2:01
20Emanuel PiaskowyTeam Hurom+2:01
22Jiri PolnickyWhirlpool-Author+2:01
23Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+2:01
24Josip RumacMeridiana Kamen Team+2:01
25Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+2:01
26Peter KusztorAmplatz-BMC+2:01
27Lars van den BergMetec-TKH Continental Cyclingteam+2:01
28Tomas BuchacekWhirlpool-Author+2:01
29Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang+2:01
30Tobias FossUno-X Hydrogen Development Team+2:01
31Torjus SleenUno-X Hydrogen Development Team+2:01
32Sebastian SchoenbergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang+2:01
33Masaki YamamotoTeam Japan+2:01
34Pawel BernasCCC Sprandi Polkowice+2:01
35Matvey NikitinAstana City+2:01
36Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+2:01
37Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+2:01
38Jakub Otruba+2:01
39Shotaro IribeTeam Japan+2:01
40Torstein TraeenUno-X Hydrogen Development Team+2:01
41Anders SkaarsethUno-X Hydrogen Development Team+2:01
42Maximilian KuenAmplatz-BMC+2:01
44Patrick BosmanTeam Hrinkow Advarics Cycleang+2:01
45Alessandro TonelliBardiani-CSF Pro Team+2:01
46Jonas Iversby Hvideberg+2:01
47Gregor GazvodaAdria Mobil+2:01
48Takeaki AmezawaTeam Japan+2:01
49Ziga GroseljAdria Mobil+2:01
50Markus FreibergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang+2:01
51Jonas RappTeam Hrinkow Advarics Cycleang+2:01
52Edoardo ZardiniSoutheast+2:01
53Timon LodererTeam Hrinkow Advarics Cycleang+2:01
54Nicollo SalviettiMG.Kvis Vega+2:01
55Dennis van WindenCycling Academy Team+2:01
56Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+2:01
57Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+2:01
58Michele GazzaraMG.Kvis Vega+2:01
59Johannes SchinnagelTirol Cycling Team+2:01
60Janos PelikanAmplatz-BMC+2:01
61Vitaliy ButsTeam Kolss+2:01
62Andriy VasylyukTeam Kolss+2:01
63Jonas AbrahamsenUno-X Hydrogen Development Team+2:01
64Stefan KolbWSA-Greenlife+2:01
65Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam+2:01
66Thijs De LangeMetec-TKH Continental Cyclingteam+2:01
67Masahiro IshigamiTeam Japan+2:01
68Adrian HonkiszWibatech Merx+2:01
69Vladimir TsoyAstana City+2:01
70Iver Skaarseth+2:01
71Aljaz Jarc+2:01
72Bartosz WarcholWibatech Merx+2:01
73Simone VelascoSoutheast+2:01
74Lukas SchlemmerFelbermayr - Simplon Wels+2:01
75Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+2:01
76Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+2:01
77Dario PuccioniMG.Kvis Vega+2:01
78Michael KukrleWhirlpool-Author+2:01
79Alessandro MarinozziMG.Kvis Vega+2:01
80Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+2:01
81Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+2:01
82Anton KuzminAstana City+2:01
83Galym AkhmetovAstana City+2:01
84Igor Chzhan+2:01
85Yuma KoishiTeam UKYO+2:01
86Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+2:01
87Danny van der TuukMetec-TKH Continental Cyclingteam+2:01
88Jaroslaw MaryczWibatech Merx+2:01
89Wojciech SykalaWibatech Merx+2:01
90Liam BertazzoSoutheast+2:01
91Filippo PozzatoSoutheast+2:29
92Stefan PollWSA-Greenlife+2:30
93Andreas HoferTeam Hrinkow Advarics Cycleang+2:32
94Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+2:35
95Genki YamamotoNippo - Vini Fantini+2:37
96Markus EibeggerFelbermayr - Simplon Wels+2:47
97Daniel LehnerFelbermayr - Simplon Wels+2:47
98Clement Carisey+2:51
99Markus KopfaufWSA-Greenlife+2:56
100Daniel TurekCycling Academy Team+2:01
101Felix Ritzinger+3:25
102Matthias MangertsederFelbermayr - Simplon Wels+3:30
104Sebastian BaldaufWSA-Greenlife+3:30
105Michael BrescianiBardiani-CSF Pro Team+3:38
106Jon BozicAdria Mobil+4:23
107Maciej BodnarTeam NetApp+6:14
108Ilia KoshevoySoutheast+10:17
109Matteo PelucchiTeam NetApp+17:54
110Andrea GuardiniBardiani-CSF Pro Team+17:54
111David JabukaMeridiana Kamen Team+17:54
112Itmar EinhornCycling Academy Team+17:54
113Matej ZahalkaWhirlpool-Author+17:54
114Eryk LatonTeam Hurom+17:54
115Erik BaskaTinkoff-Saxo+17:54
116Mikolaj Konieczny+17:54
117Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+17:54
118Stefan Mastaller+17:54
119Gerd FidlerAmplatz-BMC+17:54
120Stanislaw AniolkowskiTeam Hurom+17:54
121Ivan Zaitsev+17:54
122Zakkary DempsterCycling Academy Team+17:54
123Shoi MatsudaTeam Japan+17:58
124Thomas UmhallerAmplatz-BMC+42:35
125Kristijan Budimir+42:35
-Andreas Graf (DNF)Team Hrinkow Advarics Cycleang
-Lorenzo Marenzi (DNF)
-Dusan Rajovic (DNF)Adria Mobil
-Mateusz Manowski (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 9 sierpień 18, Unicov - Unicov, Dystans: 18.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Team NetApp19:33
2CCC Sprandi Polkowice+0:13
3Southeast+0:50
4Uno-X Hydrogen Development Team+0:50
5Cycling Academy Team+0:58
6MG.Kvis Vega+1:02
7Metec-TKH Continental Cyclingteam+1:02
8Bardiani-CSF Pro Team+1:02
9Whirlpool-Author+1:07
10Team Hrinkow Advarics Cycleang+1:12
11Team Hurom+1:14
12Adria Mobil+1:14
13Wibatech Merx+1:17
14Amplatz-BMC+1:23
15Felbermayr - Simplon Wels+1:23
16Astana City+1:28
17WSA-Greenlife+1:30
18Team Japan+1:30
19Meridiana Kamen Team+3:11
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Czech Cycling Tour

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Riccardo Zoidl Felbermayr - Simplon Wels 13:25:40
2 Andreas Schillinger Team NetApp +1:01
3 Aleksej Saramotins Team NetApp +1:03
4 Leszek Plucinski CCC Sprandi Polkowice +1:25
5 Sebastian Schoenberger Team Hrinkow Advarics Cycleang +1:56
6 Torjus Sleen Uno-X Hydrogen Development Team +1:56
7 Edoardo Zardini Southeast +1:56
8 Kristian Sbaragli Cycling Academy Team +1:57
9 Dennis van Winden Cycling Academy Team +2:04
10 Daniel Turek Cycling Academy Team +2:04
11 Michael Kukrle Whirlpool-Author +2:06
12 Nicola Gaffurini MG.Kvis Vega +2:08
13 Jarno Gmelich Metec-TKH Continental Cyclingteam +2:08
14 Jonas Rapp Team Hrinkow Advarics Cycleang +2:18
15 Patrick Bosman Team Hrinkow Advarics Cycleang +2:24
16 Patryk Stosz CCC Sprandi Polkowice +2:50
17 Torstein Traeen Uno-X Hydrogen Development Team +3:01
18 Alessandro Tonelli Bardiani-CSF Pro Team +3:16
19 Enrico Barbin Bardiani-CSF Pro Team +3:23
20 Anton Kuzmin +3:31
21 Anders Skaarseth Uno-X Hydrogen Development Team +3:38
22 Michele Gazzara MG.Kvis Vega +3:50
23 Jakub Otruba +3:55
24 Josip Rumac Meridiana Kamen Team +4:02
25 Bartosz Warchol Wibatech Merx +4:05
26 Maximilian Kuen Amplatz-BMC +4:11
27 Matvey Nikitin +4:16
28 Takeaki Amezawa +4:18
29 Johannes Schinnagel Tirol Cycling Team +4:27
30 Jonas Abrahamsen Uno-X Hydrogen Development Team +4:53
31 +5:04
32 Wojciech Sykala +5:08
33 Simone Velasco Southeast +5:14
34 Kamil Malecki CCC Sprandi Polkowice +5:31
35 Matteo Rabottini +6:06
36 Paolo Toto MG.Kvis Vega +6:11
37 Jiri Polnicky Whirlpool-Author +6:15
38 Emanuel Piaskowy +6:23
39 Gasper Katrasnik Adria Mobil +6:27
40 Mirco Maestri Bardiani-CSF Pro Team +8:01
41 Pawel Bernas CCC Sprandi Polkowice +8:08
42 Lars van den Berg Metec-TKH Continental Cyclingteam +8:17
43 Mateusz Taciak CCC Sprandi Polkowice +9:20
44 +10:41
45 Vitaliy Buts +10:46
46 Aljaz Jarc +10:54
47 Nicollo Salvietti MG.Kvis Vega +11:25
48 Dario Puccioni MG.Kvis Vega +11:25
49 Jonas Iversby Hvideberg +11:27
50 Mateo Frankovic +11:37
51 Jaroslaw Marycz Wibatech Merx +11:40
52 Andi Bajc Amplatz-BMC +11:49
53 Shotaro Iribe +11:56
54 Masahiro Ishigami +12:03
55 Iver Skaarseth +12:44
56 Grigoriy Shtein +12:52
57 Dylan Bouwmans Metec-TKH Continental Cyclingteam +12:56
58 Tomas Buchacek Whirlpool-Author +13:06
59 Kacper Kistowski +13:08
60 Gregor Gazvoda Adria Mobil +13:08
61 Ziga Groselj Adria Mobil +13:15
62 Stef Krul Metec-TKH Continental Cyclingteam +13:27
63 Paolo Simion Bardiani-CSF Pro Team +13:33
64 Emanuel Kiserlovski +15:02
65 Frantisek Sisr CCC Sprandi Polkowice +15:41
66 Adrian Kurek CCC Sprandi Polkowice +16:23
67 Dominik Hrinkow Team Hrinkow Advarics Cycleang +16:28
68 Sebastian Baldauf WSA-Greenlife +17:15
69 Yuma Koishi Team UKYO +17:18
70 Janos Pelikan Amplatz-BMC +17:32
71 Clement Carisey +17:43
72 Vincenzo Albanese Bardiani-CSF Pro Team +17:48
73 Marceli Boguslawski +17:53
74 Vladimir Tsoy +17:59
75 Tobias Foss Uno-X Hydrogen Development Team +18:17
76 Danny van der Tuuk Metec-TKH Continental Cyclingteam +18:36
77 Galym Akhmetov +18:47
78 WSA-Greenlife +18:50
79 Stefan Poll +18:54
80 Lukas Schlemmer +19:04
81 Alessandro Marinozzi +19:04
82 Timon Loderer Team Hrinkow Advarics Cycleang +19:59
83 Markus Eibegger Felbermayr - Simplon Wels +20:36
84 Andreas Hofer Team Hrinkow Advarics Cycleang +21:49
85 Michael Bresciani Bardiani-CSF Pro Team +22:03
86 Thijs De Lange Metec-TKH Continental Cyclingteam +22:04
87 Liam Bertazzo Southeast +22:49
88 Adrian Honkisz +22:50
89 Andriy Vasylyuk +23:13
90 Masaki Yamamoto +23:53
91 Daniel Lehner +24:07
92 Luca Pacioni Southeast +24:17
93 Filippo Fortin Felbermayr - Simplon Wels +24:56
94 Ilia Koshevoy Southeast +25:02
95 Igor Chzhan +25:17
96 Markus Kopfauf WSA-Greenlife +28:40
97 Felix Ritzinger +30:25
98 Filippo Pozzato Southeast +30:33
99 Genki Yamamoto +31:17
100 Gerd Fidler Amplatz-BMC +31:56
101 Matthias Mangertseder +32:03
102 Matej Zahalka Whirlpool-Author +32:50
103 Andrea Guardini Bardiani-CSF Pro Team +33:46
104 Stefan Kolb +34:20
105 Stanislaw Aniolkowski +34:34
106 Itmar Einhorn Cycling Academy Team +40:17
107 David Jabuka +41:53
108 Stefan Mastaller +43:01
109 Jasper Hamelink Metec-TKH Continental Cyclingteam +45:30
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Shandong Luneng 3-1 Hebei Zhongji
    Zmiana: 39' Wchodzi na boiska Cui Schodzi z boiska Liu
  • Shandong Luneng 3-1 Hebei Zhongji
    GolGol: 37' Jiang
  • Detroit Tigers 3-4 Chicago White Sox
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Latarnik Choczewo 4-2 Zatoka 95 Puck
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Bojano Lzs 3-0 Start Mrzezino
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Topór Tenczyn 1-2 Clavia świątniki Górne
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Victoria Witowice Dolne 1-2 łosoś łososina Dolna
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Helena Nowy Sącz 3-0 Amator Paszyn
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Sokół Hucisko 2-2 Azalia Brzóza Królewska
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Ks Drukarz W-wa 2-0 Dolcan Ząbki
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia