Wystąpił błąd z połączeniem. Gdy internet zostanie przywrócony ten komunikat zostanie usunięty.
Oczekujące żądania do wysyłki:
Twoje zgłoszenie o relację na żywo tego meczu zostało wysłane i oczekuje na akceptację
Ustaw trenera:
52'
Ngadeu-Ngadjui
X
55'
Boril
X
79'
Zmrhal
Skoda
X
79'
FC Kopenhaga
35'
Boilesen
Bengtsson
X
64'
Skov
Thomsen
X
79'
Falk
Wind
X
84'

Składy

Ustaw pozycje zawodników na boisku dla obu drużyn. Kliknij w wybrane pole i przypisz zawodnika

Min Tekst
90' To już wszystko! Sędzia odgwizduje koniec meczu.
90' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
90' Slavia Prague kontroluje piłkę.
90' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
90' Miroslav Stoch z Slavia Prague próbuje uruchomić kolegę z drużyny w polu karnym, ale jego podanie zostaje zablokowane przez przeciwnika.
90' Sędzia pokazuje, że będą 3 minuty doliczonego czasu.
90' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 56%, FC Koebenhavn: 44%.
90' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
89' Jan Boril z Slavia Prague jest na spalonym.
89' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
88' Pieros Sotiriou z zespołu FC Koebenhavn posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Michael Ngadeu-Ngadjui.
88' Stephan Andersen z FC Koebenhavn świetnie czyta grę. Zatrzymuje obiecujący atak przejmując piłkę.
87' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
87' Zeca odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
87' Zawodnik drużyny FC Koebenhavn wykonuje daleki wrzut z autu z prawej strony boiska w pole karne przeciwnika
86' Stephan Andersen odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
86' Peter Olayinka dośrodkowuje
86' Pieros Sotiriou zostaje ukarany rzutem karnym. Tomas Soucek został odepchnięty
85' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 56%, FC Koebenhavn: 44%.
85' Miroslav Stoch uderza spoza pola karnego, ale [goalkeeper] ma to pod kontrolą.
84' Dame N'Doye otrzymuje żółtą kartkę
84' Dame N'Doye zostaje ukarany rzutem karnym. Jan Boril został odepchnięty
84' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
83' Bramkarz wybija dla drużyny Slavia Prague
83' Świetną piłkę zagrywa Pieros Sotiriou z FC Koebenhavn. Posyła piłkę za obrońców, czym stwarza okazję na gola..
82' Slavia Prague kontroluje piłkę.
82' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
81' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
80' Tomas Soucek odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
80' Dame N'Doye dośrodkowuje
80' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 56%, FC Koebenhavn: 44%.
80' Gra zostaje wznowiona.
79' Jan Sykora opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Alexandru Baluta.
79' Kapitan musi oddać opaskę ponieważ opuszcza plac gry.
79' Jaromir Zmrhal opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Milan Skoda.
79' Rasmus Falk doznał kontuzji i zastąpi go Jonas Wind.
78' Rasmus Falk jest faulowany i otrzymuje pomoc medyczną na boisku.
78' Liczba kibiców dzisiaj na stadionie to 18702
78' Przerwa w grze - na boisku leży piłkarz.
77' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
77' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
76' Jan Boril zostaje ukarany rzutem karnym. Dame N'Doye został odepchnięty
76' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
75' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 58%, FC Koebenhavn: 42%.
75' Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Dame N'Doye z FC Koebenhavn podciął przeciwnika, którym był Jan Boril.
74' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
73' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
73' Slavia Prague kontroluje piłkę.
72' Dame N'Doye zostaje ukarany rzutem karnym. Michael Ngadeu-Ngadjui został odepchnięty
72' Jan Gregus z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne
72' Jan Sykora zostaje ukarany rzutem karnym. Jan Gregus został odepchnięty
71' Tomas Soucek zostaje ukarany rzutem karnym. Dame N'Doye został odepchnięty
71' Zawodnik drużyny Slavia Prague wykonuje daleki wrzut z autu z prawej strony boiska w pole karne przeciwnika
71' Rzut wolny bezpośredni, który wykonał Miroslav Stoch zostaje zablokowany przez bramkarza, piłka wraca do gry.
70' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 58%, FC Koebenhavn: 42%.
70' Gra zostaje wznowiona.
70' Gra została zatrzymana, bo sędzia rozmawia z zawodnikami.
69' Andreas Bjelland zagrywa ręką
69' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
69' Michal Frydrych z Slavia Prague dośrodkowuję piłkę, ale ta wychodzi na aut.
68' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
68' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
67' Miroslav Stoch z Slavia Prague strzela daleko od celu.
67' Denis Vavro odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
67' Jan Boril z drużyny Slavia Prague podaje prosto w pole karne, ale piłkę przejmuje przeciwnik
67' Jaromir Zmrhal dośrodkowuje
67' Slavia Prague rozpoczyna kontratak.
66' FC Koebenhavn kontroluje piłkę.
65' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
65' Miroslav Stoch z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne
65' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 56%, FC Koebenhavn: 44%.
65' Zeca zagrywa ręką
64' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
64' Robert Skov opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Nicolaj Thomsen.
63' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
63' Ibrahim Traore strzela spoza pola karnego, ale nie niestety niecelnie.
62' Simon Deli zostaje ukarany rzutem karnym. Dame N'Doye został odepchnięty
61' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
61' Miroslav Stoch strzela spoza pola karnego, ale nie niestety niecelnie.
61' Jan Boril z Slavia Prague próbuje uruchomić kolegę z drużyny w polu karnym, ale jego podanie zostaje zablokowane przez przeciwnika.
60' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
60' Peter Ankersen z drużyny FC Koebenhavn dobrym zagraniem zażegnał niebezpieczną sytuację
60' Slavia Prague rozpoczyna kontratak.
60' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 54%, FC Koebenhavn: 46%.
59' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
59' Michael Ngadeu-Ngadjui odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
59' Pierre Bengtsson dośrodkowuje
59' FC Koebenhavn rozpoczyna kontratak.
59' Stephan Andersen z FC Koebenhavn świetnie czyta grę. Zatrzymuje obiecujący atak przejmując piłkę.
58' Michal Frydrych z Slavia Prague główkuje, jednak jest to próżny wysiłek, daleko od bramki.
58' Miroslav Stoch z Slavia Prague wykonuje rzut rożny z lewej strony.
58' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
58' Andreas Bjelland odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
57' Peter Olayinka dośrodkowuje
57' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
56' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
55' Jan Boril otrzymuje żółtą kartkę
55' Niebezpieczne zagranie wykonał Jan Boril z Slavia Prague. Robert Skov jest przez nie poszkodowany.
55' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 54%, FC Koebenhavn: 46%.
55' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
54' Jaromir Zmrhal strzela spoza pola karnego, ale nie niestety niecelnie.
54' Jan Sykora z drużyny Slavia Prague podaje koledze.
53' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
52' Michael Ngadeu-Ngadjui otrzymuje żółtą kartkę
52' Dame N'Doye z zespołu FC Koebenhavn posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Michael Ngadeu-Ngadjui.
51' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
51' Pieros Sotiriou z zespołu FC Koebenhavn posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Michael Ngadeu-Ngadjui.
50' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 54%, FC Koebenhavn: 46%.
50' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
50' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
49' Robert Skov z FC Koebenhavn jest na spalonym.
49' Robert Skov z FC Koebenhavn i Rasmus Falk skutecznie podają jeden do drugiego
49' Jan Gregus z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne
48' Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Jan Boril z Slavia Prague podciął przeciwnika, którym był Robert Skov.
48' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
48' Zeca wraca na boisko.
48' Gra zostaje wznowiona.
48' Nie wygląda to dobrze, gdyż Zeca jest kontuzjowany i zostaje ściągnięty z boiska, żeby otrzymać pomoc lekarską.
47' Zeca jest faulowany i otrzymuje pomoc medyczną na boisku.
47' Przerwa w grze - na boisku leży piłkarz.
47' Jan Sykora zostaje ukarany rzutem karnym. Denis Vavro został odepchnięty
46' Jaromir Zmrhal z Slavia Prague próbuje uruchomić kolegę z drużyny w polu karnym, ale jego podanie zostaje zablokowane przez przeciwnika.
46' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
46' Druga połowa trwa.
45' Koniec! Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.
45' Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Ibrahim Traore z Slavia Prague podciął przeciwnika, którym był Pierre Bengtsson.
45' Sędzia pokazuje, że będą 1 minuty doliczonego czasu.
45' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
45' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 56%, FC Koebenhavn: 44%.
45' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
44' Bramkarz wybija dla drużyny Slavia Prague
44' Peter Ankersen strzela spoza pola karnego, ale nie niestety niecelnie.
43' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
43' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
43' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
42' Michael Ngadeu-Ngadjui z Slavia Prague jest na spalonym.
41' Miroslav Stoch dośrodkowuje
41' Dame N'Doye odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
41' Jan Sykora z Slavia Prague wykonuje rzut rożny z prawej strony.
41' Dame N'Doye usuwa zagrożenie, ale jest zmuszony do wybicia piłki na róg...
41' Jan Sykora z Slavia Prague wykonuje krótko rzut rożny z lewej strony.
40' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 56%, FC Koebenhavn: 44%.
40' Jaromir Zmrhal widzi, jak jego strzał zbacza z celu.
39' Slavia Prague kontroluje piłkę.
39' Pieros Sotiriou odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
39' Miroslav Stoch z Slavia Prague wykonuje rzut rożny z prawej strony.
38' Gra zostaje wznowiona.
38' Przerwa w grze - na boisku leży piłkarz.
37' Zeca usuwa zagrożenie, ale jest zmuszony do wybicia piłki na róg...
37' Peter Olayinka dośrodkowuje
36' Tomas Soucek zostaje ukarany rzutem karnym. Pieros Sotiriou został odepchnięty
36' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
35' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 52%, FC Koebenhavn: 48%.
35' Nicolai Boilesen doznał kontuzji i zastąpi go Pierre Bengtsson.
35' Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Michal Frydrych z Slavia Prague podciął przeciwnika, którym był Pieros Sotiriou.
34' Slavia Prague kontroluje piłkę.
34' Gra zostaje wznowiona.
34' Nie wygląda to dobrze, gdyż Nicolai Boilesen jest kontuzjowany i zostaje ściągnięty z boiska, żeby otrzymać pomoc lekarską.
33' Przerwa w grze - na boisku leży piłkarz.
33' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
32' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
32' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
31' Nicolai Boilesen odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
30' Dame N'Doye zagrywa ręką
30' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
30' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 52%, FC Koebenhavn: 48%.
29' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
29' Miroslav Stoch strzela spoza pola karnego, ale nie niestety niecelnie.
29' Slavia Prague rozpoczyna kontratak.
28' Jan Sykora uderza spoza pola karnego, ale [goalkeeper] ma to pod kontrolą.
28' Pieros Sotiriou z zespołu FC Koebenhavn posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Michael Ngadeu-Ngadjui.
27' Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Peter Olayinka z Slavia Prague podciął przeciwnika, którym był Peter Ankersen.
27' Peter Ankersen odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
27' Jaromir Zmrhal z drużyny Slavia Prague podaje prosto w pole karne, ale piłkę przejmuje przeciwnik
27' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
26' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
25' Piłka w bezpiecznych rękach. Stephan Andersen wychodzi i przechwytuje piłkę.
25' Miroslav Stoch dośrodkowuje
25' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 53%, FC Koebenhavn: 47%.
25' Pieros Sotiriou z FC Koebenhavn jest na spalonym.
25' Zeca z drużyny FC Koebenhavn dobrym zagraniem zażegnał niebezpieczną sytuację
24' Slavia Prague rozpoczyna kontratak.
24' Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Michal Frydrych z Slavia Prague podciął przeciwnika, którym był Rasmus Falk.
24' Niebezpieczne zagranie wykonał Jan Sykora z Slavia Prague. Jan Gregus jest przez nie poszkodowany.
23' Tomas Soucek odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
23' Robert Skov dośrodkowuje
23' Peter Olayinka z Slavia Prague jest na spalonym.
22' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
21' Peter Olayinka strzela, ale jest zablokowany.
21' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
21' Bramkarz wybija dla drużyny Slavia Prague
21' Rasmus Falk z FC Koebenhavn dobrze podaje w pole karne, ale koledzy z drużyny nie potrafią stworzyć przewagi w polu.
20' FC Koebenhavn rozpoczyna kontratak.
20' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 57%, FC Koebenhavn: 43%.
20' Slavia Prague kontroluje piłkę.
19' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
19' Nicolai Boilesen odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
18' Miroslav Stoch z Slavia Prague wykonuje rzut rożny z prawej strony.
18' Michal Frydrych widzi, jak jego strzał zbacza z celu.
18' Miroslav Stoch z drużyny Slavia Prague podaje koledze.
18' Dame N'Doye z zespołu FC Koebenhavn posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Jan Boril.
17' Nicolai Boilesen dośrodkowuje
17' Jaromir Zmrhal z drużyny Slavia Prague podaje w pole karne, ale piłkę przejmuje przeciwnik
16' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
15' Jan Sykora z zespołu Slavia Prague posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Rasmus Falk.
15' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na własnej połowie
15' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 59%, FC Koebenhavn: 41%.
14' Bramkarz wybija dla drużyny Slavia Prague
14' FC Koebenhavn kontroluje piłkę.
13' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
13' Gra zostaje wznowiona.
13' Przerwa w grze - na boisku leży piłkarz.
13' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z prawej strony bosiska na połowie przeciwnika
12' Sędzia gwiżdże. Michal Frydrych nieprzepisowo atakuje od tyłu przeciwnika, którym jest Rasmus Falk i mamy rzut wolny.
12' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
11' Miroslav Stoch strzałem z dużej odległości testuje bramkarza, którym jest [goalkeeper], ten jednak wybija piłkę z powrotem do gry!
10' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
10' Nicolai Boilesen odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
10' Jaromir Zmrhal z drużyny Slavia Prague podaje prosto w pole karne, ale piłkę przejmuje przeciwnik
10' Slavia Prague wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na połowie przeciwnika
10' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 70%, FC Koebenhavn: 30%.
9' Jan Sykora z Slavia Prague próbuje uruchomić kolegę z drużyny w polu karnym, ale jego podanie zostaje zablokowane przez przeciwnika.
9' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
9' Miroslav Stoch strzela spoza pola karnego, ale nie niestety niecelnie.
8' Slavia Prague kontroluje piłkę.
8' FC Koebenhavn kontroluje piłkę.
7' Slavia Prague kontroluje piłkę.
7' Bramkarz wybija dla drużyny FC Koebenhavn
6' Jaromir Zmrhal z zespołu Slavia Prague dośrodkowuje ale wychodzi ona na aut bramkowy.
6' Dame N'Doye z drużyny FC Koebenhavn próbuje podać głową do kolegi, ale bramkarz wychodzi i wybija piłkę
5' Jan Boril z Slavia Prague jest na spalonym.
5' Posiadanie piłki: Slavia Prague: 68%, FC Koebenhavn: 32%.
4' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
4' Slavia Prague kontroluje piłkę.
4' Peter Ankersen odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.
4' Slavia Prague jest w trakcie akcji zagrażającej bramce przeciwników.
3' Slavia Prague rozpoczyna kontratak.
3' Okazja na otwarcie wyniku bo Pieros Sotiriou z FC Koebenhavn z powodzeniem znalazł kolegę w polu karnym...
3' Robert Skov dośrodkowuje
2' Slavia Prague kontroluje piłkę.
2' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
1' FC Koebenhavn wyrzuca piłkę z autu z lewej strony bosiska na własnej połowie
1' Murawa jest dzisiaj w świetnym stanie, co pozwoli na bardziej techniczną grę.
1' Mamy pochmurne niebo nad nami w tym momencie.
1' Rozpoczyna drużyna FC Koebenhavn i mecz trwa.
0' Sędzia rozpoczyna mecz.
0' Witamy w Eden Arena, mecz rozpocznie się za 5 minut.