Kod promocyjny Forbet
Kod promocyjny Forbet
Kod promocyjny forbet: BON650 uprawnia do dodatkowych bonusów
Turnieje

Wyniki Klasa B Sieradz Grupa 1

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Następne mecze
 
jutro 15:00
Kol 23
-
 
28 maj 15:00
Kol 23
-
 
28 maj 15:00
Kol 23
-
 
28 maj 17:00
Kol 23
-
 
3 cze 17:30
Kol 24
-
 
4 cze 13:00
Kol 24
-
 
4 cze 15:00
Kol 24
-

Tabela Klasa B Sieradz Grupa 1

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Lks Kiełczygłów 21 48 16 0 5 88 39 49
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
2 Ks Radoszewice 20 47 14 5 1 63 27 36
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Gks Siemkowice 20 45 14 3 3 77 35 42
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4 Lks Płomień Makowiska 20 34 11 1 8 75 49 26
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
5 Lks Orion Olewin 21 32 10 2 9 59 61 -2
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
6 Lzs Staw 20 30 9 3 8 44 37 7
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
  • P
  • R
7 Lzs Trębaczew 20 27 8 3 9 40 52 -12
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
8 Ks Kraszkowice 20 26 7 5 8 38 40 -2
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
9 Lks Zryw Ożegów 21 23 7 2 12 35 47 -12
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
  • W
  • W
  • W
10 Lks Piast Ruda 20 22 6 4 10 46 54 -8
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
11 Lks Unia Ii Sulmierzyce 21 21 6 3 12 43 59 -16
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
12 Lks Zawisza Ii Pajęczno 20 13 3 4 13 22 71 -49
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
13 Lks Park Starzenice 20 9 2 3 15 32 91 -59
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • RCA Casablanca 1-0 El Jadida
    GolGol: 31' Abdeljalil Jbira
  • Montana 1-1 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Falkensee/Finkenkrug 1-4 Hertha Berlin
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • CSKA Moscow 3-4 Lokomotiv Rostov
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Szachtar Donieck 0-0 Dynamo Kijów
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Krumkachy Minsk 1-0 Isloch
    GolGol: 22' Batishtev
  • Slaven 0-2 Hajduk Split
    GolGol: 25' Futacs
  • Olimpik Donetsk 0-0 Olexandria
    Kartka Kartka: 26' Kulish
  • S. Wawrinka 2-0 And. Kuznetsov
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia