Turnieje

Wyniki Klasa A Łódź Grupa 3

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Następne mecze

Tabela Klasa A Łódź Grupa 3

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Sarnów 13 34 11 1 1 52 11 41
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
  • W
2 Ostrovia Ostrowy 13 31 10 1 2 51 12 39
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
3 Włókniarz Zgierz 12 29 9 2 2 48 13 35
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
4 Uks Bzura Ozorków 13 26 8 2 3 46 27 19
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • R
5 Lks Magnat Sierpów 12 24 7 3 3 31 21 10
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
6 świnice Warckie 13 21 7 0 6 42 30 12
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
7 Lks Witonianka 13 17 5 2 6 40 45 -5
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
8 Bzura Młogoszyn 13 16 5 1 7 35 44 -9
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
9 Lks Malina Piątek 13 16 4 4 5 30 24 6
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
10 Dąbrowianka 13 15 5 0 8 26 48 -22
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
11 Victoria Grabów 13 15 4 3 6 19 33 -14
  • R
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
12 Sazan Pęczniew 13 9 2 3 8 24 45 -21
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
13 Zryw śliwniki 6 6 2 0 4 12 34 -22
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
14 Mks Mianów 13 5 1 2 10 17 55 -38
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
15 Ks Dąbrowice 13 3 1 0 12 5 82 -77
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P

W przypadku gdy drużyny mają tyle samo punktów o kolejności decyduje:
1. Zdobytych punktów w bezpośrednich meczach
2. Różnica bramek w bezpośrednich meczach
3. Korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami w meczach między tymi zespołami, lecz obliczana wg reguł UEFA, tj. bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie
4. Różnica bramek w sezonie
5. Liczba zdobytych bramek

Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Krylya Sovetov 1-0 Russkie Vityazi
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Perspolis 1-0 Al Hilal
    GolGol: 68' Mosalman
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 85' Wchodzi na boiska Yajima Schodzi z boiska Koroki
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 79' Wchodzi na boiska Nasu Schodzi z boiska Aoki
  • Remi Boutillier 2-0 A. Arnaboldi
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Vitkovice 0-2 Zlin
    GolGol: 15' Stastny
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 70' Wchodzi na boiska Silva Schodzi z boiska Muto
  • Dundee United U20 3-1 Inverness U20
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 69' Wchodzi na boiska Shabow Schodzi z boiska Lustica
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia