Turnieje

Wyniki Klasa A Łódź Grupa 3

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze Klasa A Łódź Grupa 3
Ostatnie wyniki
Następne mecze
 
3 cze 00:00
Kol 25
-
 
3 cze 16:30
Kol 25
-
 
3 cze 17:00
Kol 25
-
 
3 cze 17:00
Kol 25
-
 
3 cze 17:00
Kol 25
-
 
4 cze 15:00
Kol 25
-
 
4 cze 17:00
Kol 25
-
 
10 cze 15:00
Kol 26
-
 
10 cze 15:00
Kol 26
-
 
10 cze 17:00
Kol 26
-
Następne mecze
 
3 cze 00:00
Kol 25
-
 
3 cze 16:30
Kol 25
-
 
3 cze 17:00
Kol 25
-
 
3 cze 17:00
Kol 25
-
 
3 cze 17:00
Kol 25
-
 
4 cze 15:00
Kol 25
-
 
4 cze 17:00
Kol 25
-
 
10 cze 15:00
Kol 26
-
 
10 cze 15:00
Kol 26
-
 
10 cze 17:00
Kol 26
-

Tabela Klasa A Łódź Grupa 3

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Sarnów 23 59 19 2 2 77 18 59
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
2 Ostrovia Ostrowy 23 58 19 1 3 99 21 78
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Włókniarz Zgierz 23 45 14 3 6 86 37 49
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
4 Lks Magnat Sierpów 23 43 13 4 6 62 46 16
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
5 Uks Bzura Ozorków 22 43 13 4 5 69 46 23
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • R
6 Lks Witonianka 23 37 11 4 8 73 56 17
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • P
  • P
7 świnice Warckie 23 37 12 1 10 69 59 10
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
8 Bzura Młogoszyn 23 30 9 3 11 59 66 -7
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • R
  • W
  • W
  • W
9 Lks Malina Piątek 23 27 7 6 10 49 49 0
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
10 Dąbrowianka 22 23 7 2 13 36 83 -47
?
  • R
  • P
  • R
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
11 Victoria Grabów 22 19 5 4 13 27 59 -32
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
12 Sazan Pęczniew 23 17 4 5 14 41 75 -34
?
  • P
  • R
  • R
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
13 Mks Mianów 23 15 4 3 16 32 84 -52
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
14 Zryw śliwniki 6 6 2 0 4 12 34 -22
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
15 Ks Dąbrowice 22 3 1 0 21 5 109 -104
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P

W przypadku gdy drużyny mają tyle samo punktów o kolejności decyduje:
1. Zdobytych punktów w bezpośrednich meczach
2. Różnica bramek w bezpośrednich meczach
3. Korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami w meczach między tymi zespołami, lecz obliczana wg reguł UEFA, tj. bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie
4. Różnica bramek w sezonie
5. Liczba zdobytych bramek

Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Lokomotiv Astana 2-0 Shakhtyor Karagandy
    GolGol: 20' Kabananga
  • Spartak Vladikavkaz 2-0 Mashuk-KMV
    GolGol: 64' Gurtsyev
  • Miedź Legnica 3-0 Pogoń Siedlce
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Shandong Luneng 1-1 Henan Jianye
    GolGol: 44' Zhong
  • Kericho Zoo 1-0 SoNy Sugar
    GolGol: 19' Gichana
  • MKS Kluczbork 2-2 Znicz Pruszków
    GolGol: 90' Paluchowski
  • Olimpia Grudziądz 0-2 GKS Katowice
    GolGol: 88' Foszmanczyk
  • Kolomna 1-3 Spartak Kostroma
    GolGol: 58' Latsuzbaya
  • GKS Tychy 71 1-2 Stal Mielec
    GolGol: 82' Piotr Glowacki
  • MKS Kluczbork 2-2 Znicz Pruszków
    Kartka Kartka: 83' Nitkiewicz
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia