Turnieje

Wyniki Klasa A Brzesko

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Następne mecze
 
25 mar 00:00
Kol 14
-
 
25 mar 00:00
Kol 14
-
 
25 mar 00:00
Kol 14
-
 
25 mar 00:00
Kol 14
-
 
25 mar 00:00
Kol 14
-
 
1 kwi 00:00
Kol 15
-
 
1 kwi 00:00
Kol 15
-
 
1 kwi 00:00
Kol 15
-

Tabela Klasa A Brzesko

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Poręba Spytkowska 13 28 9 1 3 48 35 13
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
2 Sokół Maszkienice 13 25 8 1 3 42 24 18
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
3 Arkadia Olszyny 13 22 7 1 5 34 29 5
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
4 Victoria Porąbka Uszewska 13 22 6 4 3 33 23 10
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
  • R
5 Jedność Paleśnica 13 20 5 5 3 27 22 5
?
  • R
  • W
  • R
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
6 Korona Niedzieliska 13 20 6 2 5 40 28 12
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
7 Kłos łysa Góra 13 20 6 2 5 28 28 0
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
8 Tymon Tymowa 13 20 6 2 5 33 29 4
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
9 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 13 17 5 2 6 21 35 -14
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
  • R
  • P
  • W
10 Pogórze Gwoździec 13 16 4 4 5 33 32 1
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
11 Uszew 13 16 5 1 7 31 28 3
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
12 Iva Iwkowa 13 14 4 2 7 26 33 -7
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
13 Temida Złota 13 14 4 2 7 31 34 -3
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • R
  • P
  • R
14 Błękitni Przyborów 13 1 0 1 11 11 58 -47
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P

W przypadku gdy drużyny mają tyle samo punktów o kolejności decyduje:
1. Zdobytych punktów w bezpośrednich meczach
2. Różnica bramek w bezpośrednich meczach
3. Korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami w meczach między tymi zespołami, lecz obliczana wg reguł UEFA, tj. bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie
4. Różnica bramek w sezonie
5. Liczba zdobytych bramek

Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Zagłębie Lubin 0-0 Arka Gdynia
    Kartka Kartka: 45' Kakoko
  • Y. Maden 0-2 E. Gomez
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • APOEL Nikozja 1-0 AEL Limassol
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Al-Ahli 1-1 Esteghlal
    GolGol: 74' Zarandini Ebrahimi
  • ACS Recas 2-1 CSM Lasi
    Kartka Kartka: 86' Frasinescu
  • Larisa 0-0 Levadiakos
    Kartka Kartka: 15' Youssouf
  • Liberec 0-0 Zlin
    Zmiana: 89' Wchodzi na boiska Hnanicek Schodzi z boiska Diop
  • Trabzonspor 0-0 Alanyaspor
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Ironi Ramat Hasharon 0-0 Beitar Shimshon Tel Aviv
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • M. Linette 0-0 L. Safarova
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia