Podsumowanie wtorkowych meczów 5. kolejki LM
Podsumowanie wtorkowych meczów 5. kolejki LM
Niesamowity mecz w Sewilli, sukces Besiktasu i Tottenhamu, Napoli wciąż w grze

Wyniki EHF Cup

2017
2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze EHF Cup
Międzynarodowe
W
1
2
D
19:30
19:30
00
Ostatnie mecze
Międzynarodowe
EHF Cup EHF-Cup Prelimanary Rounds
W
1
2
D
Koniec
FT
2735
1114
1621
Koniec
FT
2929
1713
1216
Koniec
FT
2523
1413
1110
Koniec
FT
2725
1310
1415
Koniec
FT
2821
1311
1510
Koniec
FT
4029
2218
1811
Koniec
FT
2730
1214
1516
Koniec
FT
3025
1712
1313
Następne mecze
Międzynarodowe
EHF Cup EHF-Cup Prelimanary Rounds
W
1
2
D
25 lis 15:30
25 lis 15:30
00
25 lis 17:00
25 lis 17:00
00
25 lis 18:00
25 lis 18:00
00
25 lis 18:00
25 lis 18:00
00
25 lis 19:00
25 lis 19:00
00
25 lis 19:00
25 lis 19:00
00
25 lis 19:00
25 lis 19:00
00
25 lis 19:00
25 lis 19:00
00
25 lis 19:15
25 lis 19:15
00
25 lis 20:00
25 lis 20:00
00

Drabinka EHF Cup

półfinały
Gorica 0
Polva Serviti 1
02 wrz Gor - Pol 21-21(OT)
09 wrz Pol - Gor 25-22
Benfica Lisboa 2
Dinamo 0
01 wrz Ben - Din 39-20
02 wrz Din - Ben 28-35
Valur Reykjavik 1
SSV Bozen 1
09 wrz Val - SSV 34-27
10 wrz SSV - Val 31-30
Afturelding 0
Bækkelaget 2
02 wrz Aft - Bæ 25-26
09 wrz Bæ - Aft 29-27
HC Dukla Praha 0
FH Hafnarfjordur 2
03 wrz HC - FH 27-30
09 wrz FH - HC 31-25
Handball Esch 0
Arendal 2
02 wrz Han - Are 25-29
03 wrz Are - Han 28-25
HC Kriens 1
ZTR Zaporozhye 1
03 wrz HC - ZTR 24-20
09 wrz ZTR - HC 23-21
SPIGO Handball West Wien 1
Bregenz HB 0
02 wrz SPI - Bre 30-28
09 wrz Bre - SPI 27-27(OT)
RK Partizan 1949 0
Achilles Bocholt 2
02 wrz RK - Ach 19-38
03 wrz Ach - RK 32-20
Doukas School 0
Vojvodina Novi Sad 2
09 wrz Dou - Voj 13-33
10 wrz Voj - Dou 26-24
KH BESA Famiglia 1
Beykoz BLD SK 1
03 wrz KH - Bey 29-21
10 wrz Bey - KH 35-23
CSM Bucuresti 0
SKA Minsk 2
07 paź CSM - SKA 26-30
15 paź SKA - CSM 33-30
Talent MAT Plzen 1
Olympiacos S.F.P 0
01 wrz Tal - Oly 21-21(OT)
03 wrz Oly - Tal 18-29
RK Zemaitijos Dragunas 0
Dubrava 1
02 wrz RK - Dub 36-36(OT)
09 wrz Dub - RK 36-35
Olimpus 85 USEFS 0
Maccabi Rishon 2
08 wrz Oli - Mac 20-39
09 wrz Mac - Oli 45-28
Csurgo Handball Club 1
Dubrava 1
07 paź Csu - Dub 33-24
14 paź Dub - Csu 36-26
HC Ohrid 2013 1
HV Kras Volendam 0
02 wrz HC - HV 24-24(OT)
03 wrz HV - HC 23-24
Pfadi Winterthur 2
Vojvodina Novi Sad 0
07 paź Pfa - Voj 35-22
08 paź Voj - Pfa 17-26
Benfica Lisboa 1
KS Gwardia Opole 1
07 paź Ben - KS 28-24
15 paź KS - Ben 26-21
SPIGO Handball West Wien 0
Wacker Thun 2
07 paź SPI - Wac 22-27
14 paź Wac - SPI 32-27
Limburg Lions 0
Arendal 2
07 paź Lim - Are 25-28
14 paź Are - Lim 29-26
Constanta 2
Bækkelaget 0
14 paź Con - Bæ 24-22
15 paź Bæ - Con 24-27
Ribe-Esbjerg HH 1
RK Nexe 0
18 lis Rib - RK 29-26
25 lis RK - Rib -
SKA Minsk 1
Naturhouse La Rioja 0
18 lis SKA - Nat 36-28
25 lis Nat - SKA -
Azoty-Puławy 1
Team Tvis Holstebro 0
18 lis Azo - Tea 30-27
25 lis Tea - Azo -
St. Raphael 1
Dubrava 0
18 lis St. - Dub 40-29
25 lis Dub - St. -
Granollers 1
Balatonfüredi KSE 0
19 lis Gra - Bal 28-21
25 lis Bal - Gra -
Tatabanya Carbonex 1
Chambery Savoie 0
19 lis Tat - Cha 25-24
25 lis Cha - Tat -
Riihimäen Cocks 1
Ribnica Riko Hise 0
19 lis Rii - Rib 24-17
26 lis Rib - Rii -
Budakalasz 0
Helvetia Anaitasuna 1
19 lis Bud - Hel 27-35
25 lis Hel - Bud -
Polva Serviti 0
RK Nexe 2
07 paź Pol - RK 25-27
14 paź RK - Pol 32-21
Balatonfüredi KSE 2
Valur Reykjavik 0
07 paź Bal - Val 27-22
08 paź Val - Bal 19-28
FH Hafnarfjordur 1
St. Petersburg 1
07 paź FH - St. 32-27
15 paź St. - FH 37-33
HC Kriens 0
Team Tvis Holstebro 2
07 paź HC - Tea 16-27
14 paź Tea - HC 38-16
Achilles Bocholt 1
Riihimäen Cocks 1
07 paź Ach - Rii 40-35
14 paź Rii - Ach 37-25
Beykoz BLD SK 0
HK Malmö 2
08 paź Bey - HK 27-36
14 paź HK - Bey 35-21
Helvetia Anaitasuna 2
Talent MAT Plzen 0
08 paź Hel - Tal 40-26
15 paź Tal - Hel 23-30
Maccabi Rishon 0
Chambery Savoie 2
08 paź Mac - Cha 24-29
14 paź Cha - Mac 31-27
HC Ohrid 2013 0
Porto 2
14 paź HC - Por 20-37
15 paź Por - HC 44-26
Wacker Thun 1
HC Hard 0
18 lis Wac - HC 19-17
25 lis HC - Wac -
KS Gwardia Opole 1
RK Cimos Koper 0
18 lis KS - RK 30-25
25 lis RK - KS -
Porto 0
Füchse Berlin 1
18 lis Por - Fü 27-30
23 lis Fü - Por -
Magdeburg 1
Constanta 0
19 lis Mag - Con 27-25
26 lis Con - Mag -
HK Malmö 1
Bjerringbro-Silkeborg 0
19 lis HK - Bje 25-23
26 lis Bje - HK -
Lugi HF 0
Pfadi Winterthur 0
19 lis Lug - Pfa 29-29(OT)
26 lis Pfa - Lug -
FA Goppingen 0
Arendal 0
15 lis FA - Are 27-27(OT)
25 lis Are - FA -
Tatran Presov 0
FH Hafnarfjordur 0
25 lis Tat - FH -
02 gru FH - Tat -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • River Plate 2-0 Union
    Zmiana: 81' Wchodzi na boiska Ramon Maidana Schodzi z boiska Casco
  • Miami Hurricanes 21-21 La Salle Explorers
    Zmiana statusu meczu: 2. Tercja
  • Bucknell Bison 0-0 Ball State Cardinals
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
  • Vermont Catamounts 0-0 Maine-Fort Kent Bengals
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
  • Elon Phoenix 0-0 Radford Highlanders
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
  • Detroit Red Wings 0-0 Edmonton Oilers
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
  • Buffalo Sabres 0-0 Minnesota Wild
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
  • Princeton Tigers 0-0 Lefayette Leopards
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
  • Dartmouth Big Green 0-0 Albany Great Danes
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
  • NC-Asheville Bulldogs 0-0 Monmouth Hawks
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia