Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Szlakiem Walk Majora Hubala

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 4 czerwiec 17, Radosyce - Konskie, Dystans: 188.4km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Thomas StewartOne Pro Cycling4:31:25
2Jiri PolnickyCzech Republic National Selection+0:00
3Adrian HonkiszCCC Sprandi Polkowice+0:00
4Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:00
5Emanuel PiaskowyCycling Academy Team+0:00
6Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:00
7Pawel FranczakActiveJet Team+0:35
8Karol DomagalskiOne Pro Cycling+0:35
9Hayden McCormicOne Pro Cycling+0:35
10Eryk LatonCCC Sprandi Polkowice+0:35
11Jonas KochActiveJet Team+0:35
12Robert Kessler+0:35
13Marek RutkiewiczCCC Sprandi Polkowice+0:35
14Andriy KulykTeam Kolss+0:35
15Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:35
16Kamil ZielinskiCCC Sprandi Polkowice+0:35
17Josef CernyCzech Republic National Selection+0:35
18Vojtech HaceckyCzech Republic National Selection+0:35
19Adam StachowiakActiveJet Team+0:35
20Pawel BernasActiveJet Team+0:35
21Kamil GradekActiveJet Team+0:39
22Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:39
23Andriy VasylyukTeam Kolss+0:39
24Bartlomiej MatysiakCCC Sprandi Polkowice+0:39
25Stanislaw AniolkowskiActiveJet Team+0:39
26Bartosz WarcholWhirlpool-Author+0:39
27Tom BaylisOne Pro Cycling+0:39
28Wojciech Sykala+0:39
29Karel HnikTeam Cult Energy+0:39
30Adrian BanaszekTeam Kolss+0:39
31Konrad Tomasiak+0:39
32Vitaliy ButsTeam Kolss+0:39
33Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:39
34Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:39
35Mateusz Nowaczek+0:39
36Marek SiposCzech Republic National Selection+0:39
37Wojciech MigdalCycling Academy Team+0:39
38Steele von HoffOne Pro Cycling+0:39
39Michal PodlaskiActiveJet Team+0:39
40Mateusz KomarBDC - Marcpol+0:39
41Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+0:39
44Jacek MorajkoCCC Sprandi Polkowice+0:39
45Pavel CamrdaCzech Republic National Selection+0:39
46Tomas BuchacekCzech Republic National Selection+0:39
47Grzegorz StepniakCCC Sprandi Polkowice+0:47
48Jaroslaw MaryczCCC Sprandi Polkowice+0:47
49Andrii BratashchukTeam Kolss+0:47
50Artur Detko+0:47
51Carl Soballa+0:52
52Krzysztof Parma+1:03
53Tomas CapekCzech Republic National Selection+1:03
54Szymon Tracz+1:07
55James OramOne Pro Cycling+1:07
56Petr HamplCzech Republic National Selection+1:07
57Dominik Oborski+1:07
58Yauheni KaraliokMinsk Cycling Club+1:07
59Sylwester JaniszewskiCCC Sprandi Polkowice+1:14
60Matej Zahalka+1:31
61Frederik Haehnel+1:36
62Peter WilliamsOne Pro Cycling+1:36
63Jaroslaw RebiewskiCCC Sprandi Polkowice+1:36
64Szymon Krawczyk+1:36
65Mateusz Grabis+1:44
66Mikhail ShemetauMinsk Cycling Club+1:44
67Malte Juerss+1:44
68Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+5:17
69Adrian Kucharek+5:17
70Paul Rudys+5:17
71Matej Stibingr+5:17
-Martin Spudil (DNF)
-Oleksandr Golovash (DNS)Minsk Cycling Club
-Wojciech Pszczolarski (DNF)
-Aleh Ahiyevich (DNF)Minsk Cycling Club
-Raman Tsishkou (DNF)Minsk Cycling Club
-Patryk Stosz (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Patryk Kostecki (DNF)
-Kacper Gronkiewicz (DNF)Team Kolss
-Ludek Lichnovsky (DNF)
-Anton Ivashkin (DNF)Minsk Cycling Club
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 3 czerwiec 17, Opoczno - Opoczno, Dystans: 174km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Grzegorz StepniakCCC Sprandi Polkowice3:51:22
2Kamil ZielinskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
3Eryk LatonCCC Sprandi Polkowice+0:00
4Steele von HoffOne Pro Cycling+0:00
5Robert Kessler+0:00
6Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
7Adrian BanaszekTeam Kolss+0:00
8Bartosz WarcholWhirlpool-Author+0:00
9Vojtech HaceckyCzech Republic National Selection+0:00
10Pawel FranczakActiveJet Team+0:00
11Karol DomagalskiOne Pro Cycling+0:00
12Pawel BernasActiveJet Team+0:00
13Marek RutkiewiczCCC Sprandi Polkowice+0:00
14Raman TsishkouMinsk Cycling Club+0:00
15Mateusz KomarBDC - Marcpol+0:00
16Adam StachowiakActiveJet Team+0:00
17Jonas KochActiveJet Team+0:00
18Hayden McCormicOne Pro Cycling+0:05
19Bartlomiej MatysiakCCC Sprandi Polkowice+0:05
20Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:05
21Kamil GradekActiveJet Team+0:05
22Andriy KulykTeam Kolss+0:05
23Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:05
24Ludek Lichnovsky+0:05
26Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:05
27Tomas BuchacekCzech Republic National Selection+0:05
28Wojciech Sykala+0:05
29Andriy VasylyukTeam Kolss+0:05
30Jiri PolnickyCzech Republic National Selection+0:05
31Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+0:05
32Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:05
33Jacek MorajkoCCC Sprandi Polkowice+0:05
34Karel HnikTeam Cult Energy+0:05
35Mateusz Nowaczek+0:05
36Szymon Krawczyk+0:05
37Stanislaw AniolkowskiActiveJet Team+0:05
38Emanuel PiaskowyCycling Academy Team+0:05
39Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:18
40Matej Zahalka+0:18
41Tom BaylisOne Pro Cycling+0:18
42Szymon Tracz+0:18
43Michal PodlaskiActiveJet Team+0:18
44Pavel CamrdaCzech Republic National Selection+0:18
45Wojciech MigdalCycling Academy Team+0:18
46Vitaliy ButsTeam Kolss+0:18
47Carl Soballa+0:18
48Andrii BratashchukTeam Kolss+0:18
50Konrad Tomasiak+0:18
51Tomas CapekCzech Republic National Selection+0:18
52Anton IvashkinMinsk Cycling Club+0:18
53Artur Detko+0:18
54Dominik Oborski+0:18
55James OramOne Pro Cycling+0:18
56Jaroslaw MaryczCCC Sprandi Polkowice+0:18
57Sylwester JaniszewskiCCC Sprandi Polkowice+0:18
58Mateusz Grabis+0:18
59Krzysztof Parma+0:27
60Marek SiposCzech Republic National Selection+0:34
61Adrian HonkiszCCC Sprandi Polkowice+0:46
62Josef CernyCzech Republic National Selection+0:57
63Jaroslaw RebiewskiCCC Sprandi Polkowice+1:01
64Kacper GronkiewiczTeam Kolss+1:14
65Yauheni KaraliokMinsk Cycling Club+1:14
66Frederik Haehnel+1:19
67Peter WilliamsOne Pro Cycling+1:19
68Petr HamplCzech Republic National Selection+1:19
69Mikhail ShemetauMinsk Cycling Club+1:38
70Malte Juerss+1:38
71Matej Stibingr+1:38
72Adrian Kucharek+1:38
73Aleh AhiyevichMinsk Cycling Club+1:38
74Patryk Kostecki+1:38
75Thomas StewartOne Pro Cycling+1:38
76Martin Spudil+1:49
77Wojciech Pszczolarski+1:49
78Paul Rudys+1:58
79Oleksandr GolovashMinsk Cycling Club+3:37
80Patryk StoszCCC Sprandi Polkowice+6:10
81Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+6:10
-Richard Banusch (DNS)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 2 czerwiec 17, Rawa Mazowiecka - Rawa Mazowiecka, Dystans: 14.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Kamil ZielinskiCCC Sprandi Polkowice17:24
2Kamil GradekActiveJet Team+0:06
3Tom BaylisOne Pro Cycling+0:13
4Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:13
5Karol DomagalskiOne Pro Cycling+0:18
6Adam StachowiakActiveJet Team+0:25
7James OramOne Pro Cycling+0:29
8Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:34
9Andriy VasylyukTeam Kolss+0:36
10Marek RutkiewiczCCC Sprandi Polkowice+0:36
11Oleksandr GolovashMinsk Cycling Club+0:43
12Josef CernyCzech Republic National Selection+0:43
13Hayden McCormicOne Pro Cycling+0:43
14Mikhail ShemetauMinsk Cycling Club+0:44
15Yauheni KaraliokMinsk Cycling Club+0:45
16Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:47
17Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:51
18Carl Soballa+0:51
19Patryk StoszCCC Sprandi Polkowice+0:51
20Jacek MorajkoCCC Sprandi Polkowice+0:53
21Robert Kessler+0:53
22Bartosz WarcholWhirlpool-Author+0:54
23Peter WilliamsOne Pro Cycling+0:56
24Pawel BernasActiveJet Team+0:57
25Jonas KochActiveJet Team+0:59
26Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+1:00
27Tomas BuchacekCzech Republic National Selection+1:01
28Jaroslaw MaryczCCC Sprandi Polkowice+1:11
29Thomas StewartOne Pro Cycling+1:14
30Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+1:15
31Raman TsishkouMinsk Cycling Club+1:17
32Grzegorz StepniakCCC Sprandi Polkowice+1:18
33Richard Banusch+1:25
34Andrii BratashchukTeam Kolss+1:28
35Eduard VorganovMinsk Cycling Club+1:29
36Oleksandr PrevarTeam Kolss+1:30
38Jiri PolnickyCzech Republic National Selection+1:35
39Szymon Krawczyk+1:39
40Ludek Lichnovsky+1:41
41Wojciech Pszczolarski+1:44
42Karel HnikTeam Cult Energy+1:45
44Pawel FranczakActiveJet Team+1:53
45Vitaliy ButsTeam Kolss+1:54
46Pavel CamrdaCzech Republic National Selection+1:55
47Mateusz Nowaczek+1:56
48Frederik Haehnel+1:57
49Adrian Kucharek+1:59
50Adrian BanaszekTeam Kolss+2:00
51Andriy KulykTeam Kolss+2:04
52Steele von HoffOne Pro Cycling+2:04
53Petr HamplCzech Republic National Selection+2:06
54Aleh AhiyevichMinsk Cycling Club+2:06
55Konrad Tomasiak+2:08
56Mateusz KomarBDC - Marcpol+2:09
57Matej Zahalka+2:11
58Malte Juerss+2:18
59Wojciech Sykala+2:19
60Marek SiposCzech Republic National Selection+2:23
61Michal PodlaskiActiveJet Team+2:23
62Jaroslaw RebiewskiCCC Sprandi Polkowice+2:24
63Szymon Tracz+2:27
64Artur Detko+2:28
65Mateusz Grabis+2:35
66Paul Rudys+2:39
67Krzysztof Parma+2:41
68Vojtech HaceckyCzech Republic National Selection+2:46
69Stanislaw AniolkowskiActiveJet Team+2:47
70Adrian HonkiszCCC Sprandi Polkowice+2:48
71Patryk Kostecki+2:50
72Matej Stibingr+2:54
73Emanuel PiaskowyCycling Academy Team+2:55
74Eryk LatonCCC Sprandi Polkowice+3:04
75Martin Spudil+3:09
76Sylwester JaniszewskiCCC Sprandi Polkowice+3:10
77Dominik Oborski+3:11
78Kacper GronkiewiczTeam Kolss+3:13
79Anton IvashkinMinsk Cycling Club+3:14
80Wojciech MigdalCycling Academy Team+3:18
81Bartlomiej MatysiakCCC Sprandi Polkowice+4:04
82Tomas CapekCzech Republic National Selection+5:34
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 1 czerwiec 17, Skarzysko-Kamienna - Sweity Krzyz, Dystans: 187.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice4:26:09
2Marek RutkiewiczCCC Sprandi Polkowice+0:15
3Adam StachowiakActiveJet Team+0:15
4Kamil ZielinskiCCC Sprandi Polkowice+0:15
5Karel HnikTeam Cult Energy+0:15
6Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:15
7Karol DomagalskiOne Pro Cycling+0:15
8Pawel BernasActiveJet Team+0:32
9Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:32
10Andriy VasylyukTeam Kolss+0:40
11Bartosz WarcholWhirlpool-Author+0:40
12Emanuel PiaskowyCycling Academy Team+0:40
13Pawel FranczakActiveJet Team+0:40
14Kamil GradekActiveJet Team+0:45
15Jacek MorajkoCCC Sprandi Polkowice+1:02
16Michal PodlaskiActiveJet Team+1:02
17Hayden McCormicOne Pro Cycling+1:02
18Oleksandr PolivodaTeam Kolss+1:10
19Thomas StewartOne Pro Cycling+1:41
20James OramOne Pro Cycling+1:41
21Tom BaylisOne Pro Cycling+1:47
22Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+1:49
23Oleksandr PrevarTeam Kolss+2:05
24Stanislaw AniolkowskiActiveJet Team+2:08
25Adrian HonkiszCCC Sprandi Polkowice+2:08
26Pavel CamrdaCzech Republic National Selection+2:08
27Robert Kessler+2:55
28Marek SiposCzech Republic National Selection+2:55
29Jonas KochActiveJet Team+3:10
30Eduard VorganovMinsk Cycling Club+3:30
31Tomas BuchacekCzech Republic National Selection+3:46
32Petr HamplCzech Republic National Selection+3:46
33Carl Soballa+4:00
34Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+6:56
35Josef CernyCzech Republic National Selection+7:45
36Andrii BratashchukTeam Kolss+11:35
37Matej Zahalka+12:33
38Oleksandr GolovashMinsk Cycling Club+12:33
39Vitaliy ButsTeam Kolss+12:33
40Jiri PolnickyCzech Republic National Selection+12:33
41Mateusz Komar+12:33
42Grzegorz StepniakCCC Sprandi Polkowice+12:33
43Wojciech Sykala+12:33
44Eryk LatonCCC Sprandi Polkowice+12:33
45Patryk StoszCCC Sprandi Polkowice+12:33
46Bartlomiej MatysiakCCC Sprandi Polkowice+12:33
47Mateusz Nowaczek+12:33
48Artur Detko+12:33
50Dominik Oborski+12:33
51Steele von HoffOne Pro Cycling+12:33
52Andriy KulykTeam Kolss+12:33
53Jaroslaw MaryczCCC Sprandi Polkowice+13:05
54Sylwester JaniszewskiCCC Sprandi Polkowice+13:05
55Wojciech MigdalCycling Academy Team+14:48
56Szymon Tracz+14:48
57Konrad Tomasiak+14:48
58Frederik Haehnel+14:48
59Richard Banusch+14:48
60Patryk Kostecki+14:48
61Adrian BanaszekTeam Kolss+14:48
62Peter WilliamsOne Pro Cycling+14:48
64Vojtech HaceckyCzech Republic National Selection+14:48
65Tomas Capek+14:48
66Mateusz Grabis+14:48
67Paul Rudys+15:01
68Wojciech Pszczolarski+18:10
69Ludek Lichnovsky+18:19
70Krzysztof Parma+18:58
71Matej Stibingr+18:58
72Martin Spudil+18:58
73Raman TsishkouMinsk Cycling Club+18:58
74Yauheni KaraliokMinsk Cycling Club+18:58
75Jaroslaw RebiewskiCCC Sprandi Polkowice+18:58
76Aleh AhiyevichMinsk Cycling Club+18:58
77Szymon Krawczyk+18:58
78Malte Juerss+18:58
79Anton IvashkinMinsk Cycling Club+18:58
80Adrian Kucharek+18:58
81Mikhail ShemetauMinsk Cycling Club+19:13
82Kacper GronkiewiczTeam Kolss+19:19
-Marcin Mrozek (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Adrian Teklinski (HD)Team Kolss
-Dawid Czubak (DNF)
-Raman Ramanau (HD)Minsk Cycling Club
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Szlakiem Walk Majora Hubala

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Maciej Paterski CCC Sprandi Polkowice 13:06:58
2 Kamil Zielinski +0:03
3 Karol Domagalski One Pro Cycling +0:30
4 Adam Stachowiak +0:33
5 Marek Rutkiewicz +0:42
6 Lukasz Owsian CCC Sprandi Polkowice +0:55
7 Kamil Gradek One Pro Cycling +0:57
8 Andriy Vasylyuk Team Kolss +1:22
9 Pawel Bernas ActiveJet Team +1:26
10 Piotr Brozyna CCC Sprandi Polkowice +1:29
11 Bartosz Warchol Team Hurom +1:35
12 Hayden McCormic One Pro Cycling +1:47
13 Jacek Morajko +2:01
14 Oleksandr Polivoda Team Kolss +2:03
15 Karel Hnik ActiveJet Team +2:06
16 Tom Baylis One Pro Cycling +2:19
17 Pawel Franczak Team Hurom +2:30
18 James Oram One Pro Cycling +2:57
19 Emanuel Piaskowy Team Hurom +2:59
20 Michal Paluta CCC Sprandi Polkowice +3:10
21 Oleksandr Prevar Team Kolss +3:11
22 Michal Podlaski +3:43
23 Robert Kessler +3:45
24 Thomas Stewart One Pro Cycling +3:45
25 Jonas Koch CCC Sprandi Polkowice +4:06
26 Pavel Camrda +4:22
27 Eduard Vorganov Minsk Cycling Club +4:26
28 Tomas Buchacek Whirlpool-Author +4:53
29 Adrian Honkisz +4:58
30 Stanislaw Aniolkowski Team Hurom +5:01
31 Carl Soballa +5:23
32 Marek Sipos +5:53
33 Petr Hampl +7:40
34 Josef Cerny Whirlpool-Author +9:22
35 Jiri Polnicky Whirlpool-Author +13:28
36 Andrii Bratashchuk Team Kolss +13:30
37 Grzegorz Stepniak +13:50
38 Mateusz Nowaczek +14:35
39 Steele von Hoff One Pro Cycling +14:38
40 Andriy Kulyk Team Kolss +14:39
41 Team Kolss +14:43
42 Mateusz Komar +14:43
43 Vitaliy Buts Team Kolss +14:43
44 Jaroslaw Marycz +14:43
45 Wojciech Sykala +14:58
46 Artur Detko +15:26
47 Eryk Laton Team Hurom +15:29
48 Matej Zahalka +15:55
49 Whirlpool-Author +16:26
50 Dominik Oborski +16:31
51 Bartlomiej Matysiak Team Hurom +16:43
52 Adrian Banaszek Team Kolss +16:49
53 Sylwester Janiszewski +17:09
54 Konrad Tomasiak Team Hurom +17:15
55 Vojtech Hacecky Whirlpool-Author +17:31
56 Peter Williams One Pro Cycling +17:59
57 Szymon Tracz +18:02
58 Wojciech Migdal Team Hurom +18:25
59 Kamil Malecki CCC Sprandi Polkowice +18:45
60 Mateusz Grabis +18:47
61 Frederik Haehnel +19:02
62 Tomas Capek +21:05
63 Yauheni Karaliok Minsk Cycling Club +21:17
64 Szymon Krawczyk +21:40
65 Krzysztof Parma +22:31
66 Mikhail Shemetau Minsk Cycling Club +22:41
67 Jaroslaw Rebiewski +23:21
68 Malte Juerss +24:00
69 Paul Rudys +24:17
70 Adrian Kucharek +27:14
71 Matej Stibingr +28:09
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Varnamo 0-0 Syrianska
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Hammarby 0-0 Sirius
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Olin Edirne 37-41 Efes Pilsen
    Zmiana statusu meczu: 3. kwarta
  • Jonkoping S. 0-0 Kalmar FF
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Asseco Gdynia 0-0 Start Lublin
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Union Olimpija 2-0 Hopsi Polzela
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Odd Grenland 0-0 Lillestrøm
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • HK Sarov 2-0 Kaztsink-Torpedo Ust-Kamenogorsk
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • AEK Ateny 0-0 Atromitos
    Kartka Kartka: 24' Busuladic
  • Dinamo Riga 0-0 Sibir Novosibirsk
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia