Zapowiedź 10. kolejki Lotto Ekstraklasy
Zapowiedź 10. kolejki Lotto Ekstraklasy
Po rozgrywkach Pucharu Polski i zmianach trenerów, znów nadchodzą Ekstraklasowe emocje
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Rund um den Finanzplatz

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 1 maj 17, Eschborn - Frankfurt, Dystans: 215.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alexander KristoffKatusha5:29:32
2Rick ZabelKatusha+0:00
3John DegenkolbRadioShack-Nissan+0:00
4Jean-Pierre DruckerBMC Racing Team+0:00
5Pim LigthartTeam Roompot+0:00
6Juan Jose LobatoBlanco Pro Cycling Team+0:00
7Jasper StuyvenRadioShack-Nissan+0:00
8Maximiliano RichezeLampre-Merida+0:00
9Michel KrederTeam Roompot+0:00
10Ben SwiftLampre-Merida+0:00
11Tom BohliBMC Racing Team+0:00
12Alex KirschWallonie-Bruxelles+0:00
13Francisco Jose VentosoBMC Racing Team+0:00
14Rudy BarbierAG2R La Mondiale+0:00
15Michael MatthewsArgos-Shimano+0:00
16Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
17Tom van AsbroeckTeam Cannondale-Garmin+0:06
18Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:06
19Gaetan BilleVerandas Willems CT+0:06
20Nikolas MaesLotto Soudal+0:06
21Evgeny ShalunovLokosphinx+0:06
22Sam BennettTeam NetApp+0:06
23Ruben GuerreiroRadioShack-Nissan+0:06
24Silvan DillierBMC Racing Team+0:06
25Brian van GoethemTeam Roompot+0:06
26Patrick BevinTeam Cannondale-Garmin+0:15
27Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+0:15
28Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:16
29Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+0:16
30Adam HansenLotto Soudal+0:19
31Nico DenzAG2R La Mondiale+0:23
32Pascal AckermannTeam NetApp+0:23
33Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:27
34Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+0:35
35Pieter SerryEtixx - Quick Step+0:35
36Simone PetilliMG Kvis - Wilier+0:35
37Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:35
38Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:35
39Andreas SchillingerTeam NetApp+0:40
40Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:43
41Thomas ScullyTeam Cannondale-Garmin+0:57
42Nils PolittTeam Stoelting+1:05
43Mads PedersenRadioShack-Nissan+1:19
44Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+1:25
45Petr VakocEtixx - Quick Step+1:36
46Julien BernardRadioShack-Nissan+1:48
47Tony MartinKatusha+1:50
48Simone PonziSoutheast+1:50
49Angel ViciosoKatusha+2:38
50Nikias ArndtArgos-Shimano+2:38
52Julien VermoteEtixx - Quick Step+3:55
53Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+3:55
54Lasse Norman HansenTeam Stoelting+3:55
55Johannes FroehlingerArgos-Shimano+3:55
56Peter KoningDrapac+3:55
57Frederik FrisonLotto Soudal+3:55
58Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+3:55
59Koen De KortRadioShack-Nissan+3:55
60Martin ElmigerBMC Racing Team+3:55
61Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+3:55
62Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+3:55
63Andrey SolomennikovRusVelo+3:55
64Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+3:55
65Raymond KrederTeam Roompot+3:55
66Edward RavasiItaly National Selection+3:55
67Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+4:05
-Georg Zimmermann (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Yves Lampaert (DNF)Etixx - Quick Step
-Kenny De Haes (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Laurent Didier (DNF)RadioShack-Nissan
-Kevin Ista (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Julien Duval (DNF)AG2R La Mondiale
-Loic Vliegen (DNF)BMC Racing Team
-Simon Spilak (DNF)Katusha
-Nikodemus Holler (DNF)Bike Aid
-Jelle Vanendert (DNF)Lotto Soudal
-Thomas Deruette (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Adrian Kurek (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Yousef Mirza (DNF)Lampre-Merida
-Carl Soballa (DNF)
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Martijn Budding (DNF)Team Roompot
-Christophe Masson (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Jens Mouris (DNF)Team Roompot
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Filippo Ganna (DNF)Italy National Selection
-Gregor Muehlberger (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Benjamin Declercq (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Calvin Watson (DNF)RadioShack-Nissan
-Christopher Hatz (DNF)
-Raphael Freienstein (DNF)
-Michael Goolaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Stijn Vandenbergh (DNF)AG2R La Mondiale
-Dylan van Baarle (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Twan Castelijns (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Bert de Backer (DNF)Argos-Shimano
-Cesare Benedetti (DNF)Team NetApp
-Huub Duijn (DNF)Verandas Willems CT
-Daan Olivier (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Peter Sagan (DNF)Team NetApp
-Leszek Plucinski (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Mike Teunissen (DNF)Argos-Shimano
-Roy Curvers (DNF)Argos-Shimano
-Marcel Sieberg (DNF)Lotto Soudal
-Tim Ariesen (DNF)Team Roompot
-Simone Antonini (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Ryan Mullen (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Fernando Gaviria Rendon (DNF)Etixx - Quick Step
-Fabio Sabatini (DNF)Etixx - Quick Step
-Andre Greipel (DNF)Lotto Soudal
-Stefan Denifl (DNF)IAM Cycling
-Artur Ershov (DNF)RusVelo
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Ruben Pols (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Sondre Enger (DNF)AG2R La Mondiale
-Sebastien Delfosse (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Federico Zurlo (DNF)Lampre-Merida
-Timothy Dupont (DNF)Verandas Willems CT
-Jonas Rapp (DNF)
-Marcus Burghardt (DNF)Team NetApp
-Erik Baska (DNF)Tinkoff-Saxo
-Nikolay Trusov (DNF)RusVelo
-Robert Wagner (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Dries de Bondt (DNF)Verandas Willems CT
-Alberto Bettiol (DNF)Italy National Selection
-Marko Kump (DNF)Adria Mobil
-Kevin van Melsen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Ivan Savitsky (DNF)RusVelo
-Berden de Vries (DNF)Team Roompot
-Enzo Wouters (DNF)Lotto Soudal
-Marcel Kittel (DNF)Argos-Shimano
-Marco Coledan (DNF)RadioShack-Nissan
-Guillaume Levarlet (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Tom Devriendt (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Marco Mathis (DNF)Katusha
-Artem Nych (DNF)RusVelo
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Jens Wallays (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Sebastiaan Langeveld (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Stijn Devolder (DNF)Verandas Willems CT
-Jerome Baugnies (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Christian Mager (DNF)Team Stoelting
-Ramon Sinkeldam (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Valerio Conti (DNF)Lampre-Merida
-Gregory Habeaux (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Manuel Senni (DNF)Italy National Selection
-Samuel Dumoulin (DNF)AG2R La Mondiale
-Antoine Warnier (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Sergey Lagutin (DNF)RusVelo
-Maxim Belkov (DNF)Katusha
-Gediminas Bagdonas (DNF)AG2R La Mondiale
-Georg Loef (DNF)Christina Jewelry Pro Cycling
-Oliver Naesen (DNF)AG2R La Mondiale
-Leigh Howard (DNF)IAM Cycling
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Consadole Sapporo 0-0 Albirex Niigata
    Zmiana: 28' Wchodzi na boiska Kanayama Schodzi z boiska Gu
  • Consadole Sapporo 0-0 Albirex Niigata
    Kartka Kartka: 22' Tomiyama
  • Chunichi Dragons 0-8 Yokohama BayStars
    Zmiana statusu meczu: 1. zmiana
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 13' Carcone
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 52' Yamamoto
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 44' Rodin
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    Kartka Kartka: 58' Carcone
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 44' Pakarinen
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia