Kod promocyjny Forbet
Kod promocyjny Forbet
Kod promocyjny forbet: BON650 uprawnia do dodatkowych bonusów
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Rund um den Finanzplatz

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 1 maj 17, Eschborn - Frankfurt, Dystans: 215.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alexander KristoffKatusha5:29:32
2Rick ZabelKatusha+0:00
3John DegenkolbRadioShack-Nissan+0:00
4Jean-Pierre DruckerBMC Racing Team+0:00
5Pim LigthartTeam Roompot+0:00
6Juan Jose LobatoBlanco Pro Cycling Team+0:00
7Jasper StuyvenRadioShack-Nissan+0:00
8Maximiliano RichezeLampre-Merida+0:00
9Michel KrederTeam Roompot+0:00
10Ben SwiftLampre-Merida+0:00
11Tom BohliBMC Racing Team+0:00
12Alex KirschWallonie-Bruxelles+0:00
13Francisco Jose VentosoBMC Racing Team+0:00
14Rudy BarbierAG2R La Mondiale+0:00
15Michael MatthewsArgos-Shimano+0:00
16Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
17Tom van AsbroeckTeam Cannondale-Garmin+0:06
18Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:06
19Gaetan BilleVerandas Willems CT+0:06
20Nikolas MaesLotto Soudal+0:06
21Evgeny ShalunovLokosphinx+0:06
22Sam BennettTeam NetApp+0:06
23Ruben GuerreiroRadioShack-Nissan+0:06
24Silvan DillierBMC Racing Team+0:06
25Brian van GoethemTeam Roompot+0:06
26Patrick BevinTeam Cannondale-Garmin+0:15
27Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+0:15
28Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:16
29Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+0:16
30Adam HansenLotto Soudal+0:19
31Nico DenzAG2R La Mondiale+0:23
32Pascal AckermannTeam NetApp+0:23
33Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:27
34Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+0:35
35Pieter SerryEtixx - Quick Step+0:35
36Simone PetilliMG Kvis - Wilier+0:35
37Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:35
38Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:35
39Andreas SchillingerTeam NetApp+0:40
40Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:43
41Thomas ScullyTeam Cannondale-Garmin+0:57
42Nils PolittTeam Stoelting+1:05
43Mads PedersenRadioShack-Nissan+1:19
44Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+1:25
45Petr VakocEtixx - Quick Step+1:36
46Julien BernardRadioShack-Nissan+1:48
47Tony MartinKatusha+1:50
48Simone PonziSoutheast+1:50
49Angel ViciosoKatusha+2:38
50Nikias ArndtArgos-Shimano+2:38
52Julien VermoteEtixx - Quick Step+3:55
53Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+3:55
54Lasse Norman HansenTeam Stoelting+3:55
55Johannes FroehlingerArgos-Shimano+3:55
56Peter KoningDrapac+3:55
57Frederik FrisonLotto Soudal+3:55
58Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+3:55
59Koen De KortRadioShack-Nissan+3:55
60Martin ElmigerBMC Racing Team+3:55
61Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+3:55
62Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+3:55
63Andrey SolomennikovRusVelo+3:55
64Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+3:55
65Raymond KrederTeam Roompot+3:55
66Edward RavasiItaly National Selection+3:55
67Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+4:05
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Maxim Belkov (DNF)Katusha
-Calvin Watson (DNF)RadioShack-Nissan
-Benjamin Declercq (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Christian Mager (DNF)Team Stoelting
-Gediminas Bagdonas (DNF)AG2R La Mondiale
-Jens Wallays (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Christopher Hatz (DNF)
-Jens Mouris (DNF)Team Roompot
-Sergey Lagutin (DNF)RusVelo
-Sebastiaan Langeveld (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Georg Loef (DNF)Christina Jewelry Pro Cycling
-Leigh Howard (DNF)IAM Cycling
-Jerome Baugnies (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Michael Goolaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Guillaume Levarlet (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Carl Soballa (DNF)
-Kenny De Haes (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Marcel Kittel (DNF)Argos-Shimano
-Marco Mathis (DNF)Katusha
-Artem Nych (DNF)RusVelo
-Adrian Kurek (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Jelle Vanendert (DNF)Lotto Soudal
-Yves Lampaert (DNF)Etixx - Quick Step
-Laurent Didier (DNF)RadioShack-Nissan
-Twan Castelijns (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Christophe Masson (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Cesare Benedetti (DNF)Team NetApp
-Julien Duval (DNF)AG2R La Mondiale
-Roy Curvers (DNF)Argos-Shimano
-Kevin Ista (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Filippo Ganna (DNF)Italy National Selection
-Fabio Sabatini (DNF)Etixx - Quick Step
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Stijn Devolder (DNF)Verandas Willems CT
-Nikodemus Holler (DNF)Bike Aid
-Bert de Backer (DNF)Argos-Shimano
-Daan Olivier (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Marco Coledan (DNF)RadioShack-Nissan
-Tom Devriendt (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Marcel Sieberg (DNF)Lotto Soudal
-Fernando Gaviria Rendon (DNF)Etixx - Quick Step
-Tim Ariesen (DNF)Team Roompot
-Ivan Savitsky (DNF)RusVelo
-Oliver Naesen (DNF)AG2R La Mondiale
-Raphael Freienstein (DNF)
-Georg Zimmermann (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Stefan Denifl (DNF)IAM Cycling
-Berden de Vries (DNF)Team Roompot
-Artur Ershov (DNF)RusVelo
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Ruben Pols (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Samuel Dumoulin (DNF)AG2R La Mondiale
-Manuel Senni (DNF)Italy National Selection
-Antoine Warnier (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Simon Spilak (DNF)Katusha
-Valerio Conti (DNF)Lampre-Merida
-Ramon Sinkeldam (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Gregory Habeaux (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Dries de Bondt (DNF)Verandas Willems CT
-Kevin van Melsen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Mike Teunissen (DNF)Argos-Shimano
-Peter Sagan (DNF)Team NetApp
-Huub Duijn (DNF)Verandas Willems CT
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Andre Greipel (DNF)Lotto Soudal
-Gregor Muehlberger (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Stijn Vandenbergh (DNF)AG2R La Mondiale
-Martijn Budding (DNF)Team Roompot
-Thomas Deruette (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Loic Vliegen (DNF)BMC Racing Team
-Leszek Plucinski (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Dylan van Baarle (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Simone Antonini (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Ryan Mullen (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Erik Baska (DNF)Tinkoff-Saxo
-Marcus Burghardt (DNF)Team NetApp
-Enzo Wouters (DNF)Lotto Soudal
-Timothy Dupont (DNF)Verandas Willems CT
-Nikolay Trusov (DNF)RusVelo
-Jonas Rapp (DNF)
-Federico Zurlo (DNF)Lampre-Merida
-Sebastien Delfosse (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Sondre Enger (DNF)AG2R La Mondiale
-Alberto Bettiol (DNF)Italy National Selection
-Marko Kump (DNF)Adria Mobil
-Robert Wagner (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Yousef Mirza (DNF)Lampre-Merida
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • FC Victoria Bardar 2-1 FC Edinet
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Codru 3-5 FC Sfintul Gheorghe
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Zimbru II 3-0 Lilcora
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • CF Sparta Selemet 0-1 Singerei
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Iskra 2-1 FC Sheriff II
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Krumkachy Minsk 2-0 Isloch
    GolGol: 36' Ivanov
  • North Star FC 8-2 Moggill
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Brisbane Knights 2-2 Taringa Rovers
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Regensburg 1-0 1860 Monachium
    Kartka Kartka: 40' Aycicek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia