Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Liège - Bastogne - Liège

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 23 kwiecień 17, Liege - Ans, Dystans: 258km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alejandro ValverdeMovistar Team6:24:27
2Daniel MartinTeam Cannondale-Garmin+0:00
3Michal KwiatkowskiTeam Sky+0:03
4Michael MatthewsArgos-Shimano+0:03
5Ion IzagirreBahrain Merida Pro Cycling Team+0:03
6Romain BardetAG2R La Mondiale+0:03
7Michael AlbasiniOrica-GreenEdge+0:03
8Adam YatesOrica-GreenEdge+0:07
9Michael WoodsTeam Cannondale-Garmin+0:07
10Rafal MajkaTeam NetApp+0:07
11Greg van AvermaetBMC Racing Team+0:07
12Domenico PozzovivoAG2R La Mondiale+0:07
13Sergio HenaoTeam Sky+0:07
14Rui CostaLampre-Merida+0:10
15Jakob FuglsangAstana Pro Team+0:10
16Fabio FellineItaly National Selection+0:14
17Rudy MolardFDJ+0:14
18Julien SimonCofidis+0:14
19Jelle VanendertLotto Soudal+0:14
20Patrick KonradTeam NetApp+0:14
21Rigoberto UranTeam Cannondale-Garmin+0:14
22Tom DumoulinArgos-Shimano+0:14
23Davide FormoloTeam Cannondale-Garmin+0:14
24Dylan TeunsBMC Racing Team+0:24
25Omar Fraile MatarranzMTN Qhubeka+0:28
26Michael GoglRadioShack-Nissan+0:28
27Roman KreuzigerOrica-GreenEdge+0:34
28Daniel MorenoKatusha+0:51
29Alexis VuillermozAG2R La Mondiale+0:54
30Diego UlissiLampre-Merida+0:54
31Damiano CarusoBMC Racing Team+0:54
32Lawrence Kalil WarbasseIAM Cycling+0:54
33Jay McCarthyTeam NetApp+0:54
34Gianluca BrambillaItaly National Selection+0:54
35Tim WellensLotto Soudal+0:54
36Simone PetilliMG Kvis - Wilier+0:54
37Enrico GasparottoBahrain Merida Pro Cycling Team+0:54
38Warren BarguilArgos-Shimano+0:54
39Davide VillellaTeam Cannondale-Garmin+0:54
40Antwan TolhoekTeam Roompot+0:54
41Jacques Janse van RensburgMTN Qhubeka+0:54
42Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+0:54
43Igor AntonMTN Qhubeka+0:54
44Maurits LammertinkKatusha+0:54
45Tom SlagterTeam Cannondale-Garmin+0:54
46Pavel KochetkovKatusha+0:54
47Sam OomenRabobank Development Team+0:54
48Louis MeintjesMTN Qhubeka+0:54
49Cyril GautierAG2R La Mondiale+0:54
50Serge PauwelsMTN Qhubeka+1:00
51Jose GoncalvesKatusha+1:00
52Samuel SanchezBMC Racing Team+1:00
53Jarlinson PantanoRadioShack-Nissan+1:00
54Tanel KangertAstana Pro Team+1:08
55Tosh van der SandeLotto Soudal+1:56
56Lilian CalmejaneTeam Europcar+1:56
57Enrico BattaglinBlanco Pro Cycling Team+2:13
58Pello BilbaoAstana Pro Team+2:13
59Jose Joaquin RojasMovistar Team+2:13
60David De La CruzEtixx - Quick Step+3:22
61Stephane RossettoCofidis+3:29
62Nathan HaasMTN Qhubeka+3:38
63Gregor MuehlbergerFelbermayr - Simplon Wels+3:38
64Tiago MachadoKatusha+3:50
65Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+3:50
66Simon ClarkeTeam Cannondale-Garmin+3:50
67Stefan DeniflIAM Cycling+3:50
68Alex HowesTeam Cannondale-Garmin+4:42
69Andre CardosoRadioShack-Nissan+4:42
70Pawel PoljanskiTeam NetApp+4:42
71Nick van der LijkeTeam Roompot+4:50
72Giovanni ViscontiBahrain Merida Pro Cycling Team+5:01
73Manuele MoriLampre-Merida+5:31
74Carlos BetancurMovistar Team+5:31
75Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+5:31
76Dion SmithOne Pro Cycling+5:31
77Yohan BagotCofidis+5:31
78Gianni MosconItaly National Selection+5:35
79Diego RosaAstana Pro Team+5:35
80Alessandro De MarchiBMC Racing Team+5:35
81Bart De ClercqLotto Soudal+5:41
82Fabien GrellierTeam Europcar+6:14
83Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+7:27
84Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+7:40
85Alexey VermeulenBlanco Pro Cycling Team+7:40
86Artur VichotFDJ+7:40
87Mikael CherelAG2R La Mondiale+7:40
88Ruben GuerreiroRadioShack-Nissan+7:40
89Sebastian HenaoTeam Sky+7:40
90Mark ChristianTeam Wiggins+7:40
91Anthony RouxFDJ+7:40
92Laurens de PlusEtixx - Quick Step+7:40
93Matej MohoricTeam Cannondale-Garmin+7:40
94Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+7:40
95Yukiya ArashiroBahrain Merida Pro Cycling Team+7:40
96Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+7:40
97Tomasz MarczynskiLotto Soudal+7:40
98Alexey LutsenkoAstana Pro Team+7:40
99Luis Angel MateCofidis+7:40
100Jose MendesTeam NetApp+7:40
101Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+7:40
102Tao Geoghegan HartTeam Sky+7:40
103Lennard HofstedeArgos-Shimano+7:40
104Michal GolasTeam Sky+7:40
105Cesare BenedettiTeam NetApp+7:40
106Amael MoinardBMC Racing Team+7:40
107Toms SkujinsHincapie Racing Team+7:40
108Benoit VaugrenardFDJ+7:40
109Arnaud CourteilleFDJ+7:40
110Kevin RezaFDJ+7:40
111Rory SutherlandMovistar Team+7:40
112Thomas VoecklerTeam Europcar+7:40
113Jonathan HivertTeam Europcar+7:40
114Alberto LosadaKatusha+7:40
115Angel ViciosoKatusha+7:40
116Jesus HerradaMovistar Team+7:52
117Anthony PerezCofidis+8:41
118Romain SicardTeam Europcar+9:15
119Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+10:39
120Bryan NauleauTeam Europcar+10:39
121Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+10:39
122Perrig QuemeneurTeam Europcar+10:39
123Gregory HabeauxWallonie-Bruxelles+10:39
124Christophe MassonWallonie-Bruxelles+10:39
125Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+10:39
126Matteo BonoLampre-Merida+10:39
127Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+10:39
128Odd Christian EikingFDJ+10:39
129Jeroen MeijersTeam Roompot+10:39
130Tsgabu Gebremaryam GrmayBahrain Merida Pro Cycling Team+10:39
131Pieter WeeningTeam Roompot+10:39
132Matvei MamykinKatusha+10:44
133Guillaume BonnafondCofidis+11:32
134Imanol ErvitiMovistar Team+13:11
135Remy MertzLotto Soudal+13:11
137Andriy GrivkoAstana Pro Team+13:11
138Lukas PostlbergerTeam NetApp+13:11
139Simon GerransOrica-GreenEdge+13:11
140Jaco VenterMTN Qhubeka+13:11
141Oscar RiesebeekTeam Roompot+13:11
142Dries DevenynsEtixx - Quick Step+13:11
143Michel KrederTeam Roompot+13:11
144Romain GuillemoisTeam Europcar+13:32
145Grega BoleBahrain Merida Pro Cycling Team+13:32
146Pierre-Roger LatourAG2R La Mondiale+13:55
147Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+13:55
148Petr VakocEtixx - Quick Step+14:09
149Benjamin DeclercqTopsport Vlaanderen-Baloise+14:41
150Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+14:41
151Rein TaaramaeeAstana Pro Team+14:41
152Nicolas EdetCofidis+15:35
153Simon YatesOrica-GreenEdge+16:39
-Jesus Hernandez (DNF)RadioShack-Nissan
-Gregory Daniel (DNF)RadioShack-Nissan
-Luis Leon Sanchez (DNF)Astana Pro Team
-Thomas Deruette (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Olivier Pardini (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Thomas de Gendt (DNF)Lotto Soudal
-Ben O\'Connor (DNF)MTN Qhubeka
-Sindre Skjostad Lunke (DNF)Argos-Shimano
-Dimitri Peyskens (DNF)Veranclassic-Ago
-Michael Schaer (DNF)BMC Racing Team
-Ludovic Robeet (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Preben van Hecke (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Axel Domont (DNF)AG2R La Mondiale
-Bertjan Lindeman (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Marc Soler (DNF)Movistar Team
-Christopher Juul-Jensen (DNF)Tinkoff-Saxo
-Fabien Doubey (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jerome Cousin (DNF)Team Europcar
-Tim Ariesen (DNF)Team Roompot
-Etienne van Empel (DNF)Team Roompot
-Sjoerd van Ginneken (DNF)Team Roompot
-Oliviero Troia (DNF)Lampre-Merida
-Martijn Budding (DNF)Team Roompot
-Albert Timmer (DNF)Argos-Shimano
-Kevin Deltombe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Nikita Umerbekov (DNF)Astana Pro Team
-Lars Petter Nordhaug (DNF)Team Sky
-Dario Cataldo (DNF)Astana Pro Team
-Daryl Impey (DNF)Orica-GreenEdge
-Eros Capecchi (DNF)Italy National Selection
-Mekseb Debesay (DNF)MTN Qhubeka
-Daniel Pearson (DNF)Team Wiggins
-Luka Pibernik (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Conor Dunne (DNF)
-Soeren Kragh Andersen (DNF)Argos-Shimano
-Damien Howson (DNF)Orica-GreenEdge
-Meiyin Wang (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Floris Gerts (DNF)BMC Racing Team
-Xandro Meurisse (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Fumiyuki Beppu (DNF)RadioShack-Nissan
-Kenneth van Rooy (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Jerome Baugnies (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Enric Mas (DNF)Etixx - Quick Step
-Peter Kennaugh (DNF)Team Sky
-Steven Lammertink (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Sean De Bie (DNF)Lotto Soudal
-Cedric Pineau (DNF)FDJ
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Spartak Moscow 1-0 Barys Astana
    GolGol: 13' Podshendyalov
  • Wisła Płock 3-0 Śląsk Wrocław
    Kartka Kartka: 45' Kosecki
  • Dyzel Penza 0-0 Saryarka Karaganda
    Zmiana statusu meczu: 2. Tercja
  • Vityaz 1-0 Dinamo Minsk
    GolGol: 10' Syomin
  • Teuta Durres - Skenderbeu
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Austria U19 - Belgium U19
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Macedonia U19 - Croatia U19
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • PFC Ludogorets Razgrad 4-0 Etar
    Kartka Kartka: 90' Cicinho
  • PFC Ludogorets Razgrad 4-0 Etar
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Dynamo Tbilisi 0-0 Samtredia
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia