Zapowiedź 10. kolejki Lotto Ekstraklasy
Zapowiedź 10. kolejki Lotto Ekstraklasy
Po rozgrywkach Pucharu Polski i zmianach trenerów, znów nadchodzą Ekstraklasowe emocje
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Fleche Wallonne

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Belgia
KolarstwoFleche Wallonne
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 19 kwiecień 17, Binche - Mur De Huy, Dystans: 200.5km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alejandro ValverdeMovistar Team5:15:37
2Daniel MartinTeam Cannondale-Garmin+0:01
3Dylan TeunsBMC Racing Team+0:01
4Sergio HenaoTeam Sky+0:01
5Michael AlbasiniOrica-GreenEdge+0:01
6Warren BarguilArgos-Shimano+0:01
7Michal KwiatkowskiTeam Sky+0:01
8Rudy MolardFDJ+0:01
9David GauduFDJ+0:01
10Diego UlissiLampre-Merida+0:01
11Michael WoodsTeam Cannondale-Garmin+0:01
12Ion IzagirreBahrain Merida Pro Cycling Team+0:01
13Romain BardetAG2R La Mondiale+0:08
14Pierre-Roger LatourAG2R La Mondiale+0:08
15Robert GesinkBlanco Pro Cycling Team+0:08
16Patrick KonradTeam NetApp+0:08
17Jelle VanendertLotto Soudal+0:13
18Tim WellensLotto Soudal+0:13
19Jay McCarthyTeam NetApp+0:13
20Jonathan HivertTeam Europcar+0:16
21Tom SlagterTeam Cannondale-Garmin+0:16
22Jakob FuglsangAstana Pro Team+0:16
23Rigoberto UranTeam Cannondale-Garmin+0:21
24Eduardo SepulvedaArgentina National Selection+0:21
25Maurits LammertinkKatusha+0:24
26Alexis VuillermozAG2R La Mondiale+0:24
27Mathias FrankAG2R La Mondiale+0:29
28Igor AntonMTN Qhubeka+0:29
29Rafal MajkaTeam NetApp+0:35
30Diego RosaAstana Pro Team+0:35
31Rui CostaLampre-Merida+0:37
32Georg PreidlerArgos-Shimano+0:39
33Pavel KochetkovKatusha+0:42
34Artur VichotFDJ+0:42
35Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+0:45
36Nathan HaasMTN Qhubeka+0:45
37Jarlinson PantanoRadioShack-Nissan+0:48
38Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+0:50
39Bob JungelsRadioShack-Nissan+0:53
40Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+0:54
41Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:54
42Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:54
43Ruben GuerreiroRadioShack-Nissan+0:54
44Mikael CherelAG2R La Mondiale+0:54
45Louis MeintjesMTN Qhubeka+0:54
46Samuel SanchezBMC Racing Team+1:01
47Ben HermansBMC Racing Team+1:01
48Julien SimonCofidis+1:01
49Daniel MorenoKatusha+1:01
50Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+1:01
51Laurens de PlusEtixx - Quick Step+1:01
52Cyril GautierAG2R La Mondiale+1:01
53Simone PetilliMG Kvis - Wilier+1:01
54Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+1:01
55Michael GoglRadioShack-Nissan+1:13
56Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+1:13
57Pello BilbaoAstana Pro Team+1:13
58Jacques Janse van RensburgMTN Qhubeka+1:17
59Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+1:21
60Serge PauwelsMTN Qhubeka+1:21
61Lilian CalmejaneTeam Europcar+1:21
62Silvan DillierBMC Racing Team+1:21
63Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+1:26
64Sebastian HenaoTeam Sky+1:26
65Bart De ClercqLotto Soudal+1:34
66Wilco KeldermanArgos-Shimano+1:34
67Michael MatthewsArgos-Shimano+1:34
68Enrico BattaglinBlanco Pro Cycling Team+1:34
69Jose Joaquin RojasMovistar Team+1:38
70Dion SmithOne Pro Cycling+1:44
71Juan Jose LobatoBlanco Pro Cycling Team+1:52
72Roman KreuzigerOrica-GreenEdge+2:09
73Merhawi Kudus GhebremedhinMTN Qhubeka+2:09
74Andre CardosoRadioShack-Nissan+2:09
75Carlos BetancurMovistar Team+2:09
76Haimar ZubeldiaRadioShack-Nissan+2:09
77Luis Angel MateCofidis+2:09
78Stephane RossettoCofidis+2:13
79Jesus HerradaMovistar Team+2:13
80Ben O\'ConnorMTN Qhubeka+2:13
81Sander ArmeeLotto Soudal+2:13
82Dimitri PeyskensVeranclassic-Ago+2:13
83Alex HowesTeam Cannondale-Garmin+2:13
84Simon ClarkeTeam Cannondale-Garmin+2:13
85Brendan CantyTeam Cannondale-Garmin+2:13
86Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+2:13
87Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+2:20
88Alexey VermeulenBlanco Pro Cycling Team+2:20
89Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+2:23
90Perrig QuemeneurTeam Europcar+2:23
91Romain SicardTeam Europcar+2:27
92Nicolas EdetCofidis+2:27
93Nikita UmerbekovAstana Pro Team+2:31
94Giovanni ViscontiBahrain Merida Pro Cycling Team+2:31
95Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+2:31
96Michael SchaerBMC Racing Team+2:31
97Bryan NauleauTeam Europcar+2:31
98Amael MoinardBMC Racing Team+2:31
99Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+2:41
100Christophe MassonWallonie-Bruxelles+2:41
101Dries DevenynsEtixx - Quick Step+2:46
102Yukiya ArashiroBahrain Merida Pro Cycling Team+2:46
103Manuele MoriLampre-Merida+2:56
104Gianni MosconItaly National Selection+2:56
105Michel KrederTeam Roompot+2:56
106Tosh van der SandeLotto Soudal+3:00
107Guillaume BonnafondCofidis+3:04
108Lennard HofstedeArgos-Shimano+3:04
109Angel ViciosoKatusha+3:11
110Fabien GrellierTeam Europcar+3:14
111Kevin RezaFDJ+3:19
112Tao Geoghegan HartTeam Sky+3:22
113Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+3:30
114Christoph PfingstenTeam NetApp+3:32
115Maximilian SchachmannEtixx - Quick Step+3:32
116Jenthe BiermansKatusha+3:55
117Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+3:55
118Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+4:20
119Tomasz MarczynskiLotto Soudal+4:36
120Mark ChristianTeam Wiggins+4:36
121Gregor MuehlbergerFelbermayr - Simplon Wels+4:36
122Gianluca BrambillaItaly National Selection+5:51
123Michal GolasTeam Sky+5:51
124Cesare BenedettiTeam NetApp+5:51
125Jack HaigOrica-GreenEdge+5:51
126Petr VakocEtixx - Quick Step+5:54
127Matej MohoricTeam Cannondale-Garmin+5:54
128Matteo BonoLampre-Merida+5:54
129Jaco VenterMTN Qhubeka+5:54
130Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+6:09
131Tsgabu Gebremaryam GrmayBahrain Merida Pro Cycling Team+6:16
132Tanel KangertAstana Pro Team+6:42
133Daryl ImpeyOrica-GreenEdge+7:04
134Toms SkujinsHincapie Racing Team+7:04
135Rory SutherlandMovistar Team+7:04
136Andriy GrivkoAstana Pro Team+7:14
137Damien HowsonOrica-GreenEdge+7:16
138Bertjan LindemanBlanco Pro Cycling Team+7:46
139Cedric PineauFDJ+8:56
140Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+8:56
141Axel DomontAG2R La Mondiale+8:59
142Paul OurselinTeam Europcar+8:59
143Lukas PostlbergerTeam NetApp+8:59
144Anthony PerezCofidis+8:59
145Alessandro De MarchiBMC Racing Team+8:59
146Floris GertsBMC Racing Team+8:59
147Grega BoleBahrain Merida Pro Cycling Team+9:05
148Simon GeschkeArgos-Shimano+9:05
149Sindre Skjostad LunkeArgos-Shimano+9:05
150Gregory HabeauxWallonie-Bruxelles+9:05
151Viacheslav KuznetsovKatusha+9:05
152Gregory DanielRadioShack-Nissan+12:40
153Fumiyuki BeppuRadioShack-Nissan+12:40
154Johannes FroehlingerArgos-Shimano+12:40
155Jesus HernandezRadioShack-Nissan+12:40
156Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+12:50
157Romain GuillemoisTeam Europcar+12:52
158Antonio NibaliBahrain Merida Pro Cycling Team+12:55
159Johann van ZylMTN Qhubeka+12:55
160Justin JulesWallonie-Bruxelles+12:55
161Thomas ScullyTeam Cannondale-Garmin+13:00
162Arnaud CourteilleFDJ+13:00
163Koen BouwmanBlanco Pro Cycling Team+13:00
164Alexey LutsenkoAstana Pro Team+13:15
165Jerome CousinTeam Europcar+13:41
166Yohan BagotCofidis+13:41
-Sam Bewley (DNF)Orica-GreenEdge
-Meiyin Wang (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Daniel Pearson (DNF)Team Wiggins
-Thomas de Gendt (DNF)Lotto Soudal
-Oliviero Troia (DNF)Lampre-Merida
-Michael Schwarzmann (DNF)Team NetApp
-Dries Van Gestel (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Conor Dunne (DNF)
-Kenneth van Rooy (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Marc Soler (DNF)Movistar Team
-Lars Petter Nordhaug (DNF)Team Sky
-Michael Valgren Andersen (DNF)Astana Pro Team
-Marco Mathis (DNF)Katusha
-Nils Politt (DNF)Team Stoelting
-Adam Blythe (DNF)Tinkoff-Saxo
-Imanol Erviti (DNF)Movistar Team
-Ruben Pols (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Sean De Bie (DNF)Lotto Soudal
-Jerome Baugnies (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Marc Fournier (DNF)FDJ
-Enrico Gasparotto (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Fabien Doubey (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Romain Hardy (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Martin Velits (DNF)Etixx - Quick Step
-Olivier Pardini (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Mads Wuertz Schmidt (DNF)Katusha
-Owain Doull (DNF)Team Wiggins
-Lasse Norman Hansen (DNF)Team Stoelting
-Maxime Farazijn (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Arnold Jeannesson (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Anthony Roux (DNF)FDJ
-Laurens De Vreese (DNF)Astana Pro Team
Następne mecze
Belgia
KolarstwoFleche Wallonne
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 13' Carcone
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 52' Yamamoto
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 54' Chatfield
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    Kartka Kartka: 1' McEneny
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 19' Draisaitl
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    Kartka Kartka: 58' Carcone
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 44' Rodin
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 44' Pakarinen
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    Kartka Kartka: 9' Russell
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    Kartka Kartka: 58' Malone
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia