Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Vuelta a Andalucia

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 19 luty 17, Setenil de las Bodegas - Coin, Dystans: 151.5km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Tim WellensLotto Soudal3:58:31
2Simon ClarkeTeam Cannondale-Garmin+0:00
3Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
4Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
5Domen NovakAdria Mobil+0:00
6Nick van der LijkeTeam Roompot+0:00
7Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+1:34
8Hector SaezCaja Rural+1:45
9Ivan CortinaEtixx - Quick Step+1:45
10Hugo HofstetterCofidis+1:45
11Eduard Prades ReverteCaja Rural+1:45
12Daniel HoelgaardFDJ+1:45
13Fabio FellineItaly National Selection+1:45
14Javier MorenoMovistar Team+1:45
15Alejandro ValverdeMovistar Team+1:45
16Daniel LopezBurgos-BH+1:45
17Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+1:45
18Christian KneesTeam Sky+1:45
19Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+1:45
20Johannes FroehlingerArgos-Shimano+1:45
21Wouter PoelsTeam Sky+1:45
22Jose Manuel DiazCycling Academy Team+1:45
23Sindre Skjostad LunkeArgos-Shimano+1:45
24Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+1:45
25Alberto ContadorRadioShack-Nissan+1:45
26Adrian GonzalezMurias Taldea+1:45
27Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+1:45
28Antwan TolhoekTeam Roompot+1:45
29Mikel LandaTeam Sky+1:45
30Diego RosaAstana Pro Team+1:45
31Gorka IzagirreMovistar Team+1:45
32Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+1:45
33Haimar ZubeldiaRadioShack-Nissan+1:45
34Marc SolerMovistar Team+1:45
35Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+1:45
36Andre CardosoRadioShack-Nissan+1:45
37Antonio MolinaCaja Rural+1:45
38Mikel NieveTeam Sky+1:45
39Sam OomenRabobank Development Team+1:45
40Tobias LudvigssonFDJ+1:45
41Thibaut PinotFDJ+1:45
42Kristjan KorenTeam Cannondale-Garmin+1:45
44Rigoberto UranTeam Cannondale-Garmin+1:45
45Stijn DevolderVerandas Willems CT+1:45
46Sebastien ReichenbachFDJ+1:45
47Andrey SolomennikovRusVelo+1:45
48Guillaume BonnafondCofidis+1:45
49Tosh van der SandeLotto Soudal+1:45
50Sergey FirsanovRusVelo+1:45
51Ibai SalasBurgos-BH+1:45
52Pieter WeeningTeam Roompot+1:45
53Markel IrizarRadioShack-Nissan+1:45
54Oscar RiesebeekTeam Roompot+1:45
56Florian SenechalCofidis+1:45
57Bart De ClercqLotto Soudal+1:45
58Garikoitz BravoMurias Taldea+1:45
59Jesus HernandezRadioShack-Nissan+1:45
60Yukiya ArashiroLampre-Merida+1:45
61Steve MorabitoFDJ+1:45
62Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+1:45
63Alex AranburuCaja Rural+1:45
64Raymond KrederTeam Roompot+1:45
65Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+1:45
66Moreno HoflandLotto Soudal+1:45
67Tomasz MarczynskiLotto Soudal+1:45
68Jelle VanendertLotto Soudal+1:45
69Dennis van WindenCycling Academy Team+1:45
70Laurens ten DamArgos-Shimano+1:45
71Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+1:45
72Dmitri KozontchukRusVelo+1:45
73Martijn BuddingTeam Roompot+1:45
74David BeldaBurgos-BH+1:45
75Hugh CarthyTeam Cannondale-Garmin+1:45
76Warren BarguilArgos-Shimano+1:45
77Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+1:45
78Angelo TulikTeam Europcar+1:45
79Chad HagaArgos-Shimano+1:45
80Georg PreidlerArgos-Shimano+1:45
81David LopezTeam Sky+1:45
82Victor De La Parte GonzalezMovistar Team+1:45
83Bryan CoquardTeam Europcar+1:45
84Romain SicardTeam Europcar+1:45
85Pim LigthartTeam Roompot+1:45
86Jurgen van den BroeckBlanco Pro Cycling Team+1:45
87Mikel BizkarraMurias Taldea+1:45
88Vasil KiryienkaTeam Sky+2:35
89Rory SutherlandMovistar Team+3:42
90Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+6:02
91Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+6:02
92Pello OlaberriaMurias Taldea+6:02
93Daniel TurekCycling Academy Team+6:02
94Krists NeilandsCycling Academy Team+6:02
95Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+6:02
96Johan Le BonFDJ+6:02
97Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+6:02
98Berden de VriesTeam Roompot+6:02
99Huub DuijnVerandas Willems CT+6:02
100Diego Rubio HernandezCaja Rural+6:02
101Jorge ArcasMovistar Team+6:02
102Jon IrisarriCaja Rural+6:02
103Matthias BraendleRadioShack-Nissan+6:02
104William BonnetFDJ+6:02
105Igor Merino CortazarBurgos-BH+6:02
106Gotzon UdondoMurias Taldea+6:02
107Julien MoriceTeam Europcar+6:02
108Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+6:02
109Winner AnaconaMovistar Team+6:02
110Antonio NibaliNippo - Vini Fantini+6:02
111Aydar ZakarinRusVelo+6:02
112Thomas BoudatTeam Europcar+6:02
113Stephane RossettoCofidis+6:11
114Yohann GeneTeam Europcar+6:11
115Pierre RollandTeam Cannondale-Garmin+6:11
116Roman MaikinRusVelo+6:11
117Guy SagivCycling Academy Team+10:38
118Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+10:38
119Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+10:38
120Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+10:38
121Mihkel RaeimCycling Academy Team+10:38
122Aitor GonzalezMurias Taldea+10:38
123Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+10:38
124Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+10:38
-Jerome Cousin (DNF)Team Europcar
-Anton Vorobyev (DNF)RusVelo
-Jerome Baugnies (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Elias van Breussegem (DNF)Verandas Willems CT
-Kevin Deltombe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Cyril Lemoine (DNF)Cofidis
-Luis Enrique Davila (DNF)Cycling Academy Team
-Jorge Cubero (DNF)Burgos-BH
-Aidis Kruopis (DNF)Verandas Willems CT
-Adrien Petit (DNF)Cofidis
-Kiril Sveshnikov (DNF)RusVelo
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 18 luty 17, La Campana - Sevilla, Dystans: 179.3km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Bryan CoquardTeam Europcar4:10:33
2Daniel HoelgaardFDJ+0:00
3Hugo HofstetterCofidis+0:00
4Moreno HoflandLotto Soudal+0:00
5Raymond KrederTeam Roompot+0:00
6Mihkel RaeimCycling Academy Team+0:00
7Roman MaikinRusVelo+0:00
8Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
9Rigoberto UranTeam Cannondale-Garmin+0:00
10Eduard Prades ReverteCaja Rural+0:00
11Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
12Ivan CortinaEtixx - Quick Step+0:00
13Yukiya ArashiroLampre-Merida+0:00
14Alejandro ValverdeMovistar Team+0:00
15Warren BarguilArgos-Shimano+0:00
16Georg PreidlerArgos-Shimano+0:00
17Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
18Daniel LopezBurgos-BH+0:00
19Ibai SalasBurgos-BH+0:00
20Aidis KruopisVerandas Willems CT+0:00
21Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:00
22Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
23Gorka IzagirreMovistar Team+0:00
25Christian KneesTeam Sky+0:00
26Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+0:00
27Adrian GonzalezMurias Taldea+0:00
28Sam OomenRabobank Development Team+0:00
29Pello OlaberriaMurias Taldea+0:00
30Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+0:00
31Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
32Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
33Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+0:00
34Antwan TolhoekTeam Roompot+0:00
35Garikoitz BravoMurias Taldea+0:00
36Kristjan KorenTeam Cannondale-Garmin+0:00
37Berden de VriesTeam Roompot+0:00
38Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
39Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+0:00
40Vasil KiryienkaTeam Sky+0:00
41Wouter PoelsTeam Sky+0:00
42Angelo TulikTeam Europcar+0:00
43Mikel LandaTeam Sky+0:00
44Diego RosaAstana Pro Team+0:00
45William BonnetFDJ+0:00
46Antonio MolinaCaja Rural+0:00
47Guy SagivCycling Academy Team+0:00
48Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+0:00
49Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:00
50Javier MorenoMovistar Team+0:00
51Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+0:00
52Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
53Sergey FirsanovRusVelo+0:00
54Tobias LudvigssonFDJ+0:00
55David LopezTeam Sky+0:00
56Alberto ContadorRadioShack-Nissan+0:00
57Mikel NieveTeam Sky+0:00
58Thibaut PinotFDJ+0:00
59Guillaume BonnafondCofidis+0:00
60Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:00
61Sebastien ReichenbachFDJ+0:00
62Pieter WeeningTeam Roompot+0:00
63Aitor GonzalezMurias Taldea+0:00
64Haimar ZubeldiaRadioShack-Nissan+0:00
65Anton VorobyevRusVelo+0:00
66Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:00
67Stijn DevolderVerandas Willems CT+0:00
68Simon ClarkeTeam Cannondale-Garmin+0:00
69Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+0:00
70Nick van der LijkeTeam Roompot+0:00
71Andre CardosoRadioShack-Nissan+0:00
72Florian SenechalCofidis+0:00
73Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+0:00
74Gotzon UdondoMurias Taldea+0:00
75Daniel TurekCycling Academy Team+0:00
77Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
78Dmitri KozontchukRusVelo+0:00
79Laurens ten DamArgos-Shimano+0:00
80Jelle VanendertLotto Soudal+0:00
81Domen NovakAdria Mobil+0:00
82David BeldaBurgos-BH+0:00
83Andrey SolomennikovRusVelo+0:00
84Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:00
85Victor De La Parte GonzalezMovistar Team+0:00
86Hector SaezCaja Rural+0:00
87Jon IrisarriCaja Rural+0:00
88Aydar ZakarinRusVelo+0:00
89Sindre Skjostad LunkeArgos-Shimano+0:00
90Alex AranburuCaja Rural+0:00
91Fabio FellineItaly National Selection+0:00
92Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
93Jorge CuberoBurgos-BH+0:00
94Winner AnaconaMovistar Team+0:00
95Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+0:00
96Johannes FroehlingerArgos-Shimano+0:00
97Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+0:00
98Marc SolerMovistar Team+0:00
99Tomasz MarczynskiLotto Soudal+0:00
100Mikel BizkarraMurias Taldea+0:00
101Stephane RossettoCofidis+0:00
102Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:00
103Igor Merino CortazarBurgos-BH+0:00
104Johan Le BonFDJ+0:00
105Martijn BuddingTeam Roompot+0:00
106Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
107Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+0:00
108Tosh van der SandeLotto Soudal+0:00
109Jurgen van den BroeckBlanco Pro Cycling Team+0:21
110Steve MorabitoFDJ+0:39
111Cyril LemoineCofidis+0:41
112Bart De ClercqLotto Soudal+0:55
113Matthias BraendleRadioShack-Nissan+0:56
114Thomas BoudatTeam Europcar+1:10
115Adrien PetitCofidis+1:14
116Huub DuijnVerandas Willems CT+1:21
117Pim LigthartTeam Roompot+1:21
118Antonio NibaliNippo - Vini Fantini+1:21
119Tim WellensLotto Soudal+1:21
120Pierre RollandTeam Cannondale-Garmin+1:21
121Hugh CarthyTeam Cannondale-Garmin+1:21
122Jesus HernandezRadioShack-Nissan+1:21
123Chad HagaArgos-Shimano+1:21
124Elias van BreussegemVerandas Willems CT+1:37
125Jorge ArcasMovistar Team+1:55
126Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+2:01
127Jerome CousinTeam Europcar+2:08
128Markel IrizarRadioShack-Nissan+2:15
129Diego Rubio HernandezCaja Rural+2:34
130Rory SutherlandMovistar Team+2:36
131Otto VergaerdeVerandas Willems CT+2:49
132Sander CordeelVerandas Willems CT+2:49
133Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+3:09
134Julien MoriceTeam Europcar+4:00
135Yohann GeneTeam Europcar+5:09
136Romain SicardTeam Europcar+5:09
137Kiril SveshnikovRusVelo+5:09
-Benat Txoperena Maitxikote (DNF)Murias Taldea
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 17 luty 17, Lucena - Cordoba, Dystans: 12km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise14:55
2Alejandro ValverdeMovistar Team+0:01
3Alberto ContadorRadioShack-Nissan+0:07
4Thibaut PinotFDJ+0:09
5Fabio FellineItaly National Selection+0:09
6Wouter PoelsTeam Sky+0:16
7Tim WellensLotto Soudal+0:20
8Vasil KiryienkaTeam Sky+0:21
9Tobias LudvigssonFDJ+0:25
10Matthias BraendleRadioShack-Nissan+0:28
11Chad HagaArgos-Shimano+0:32
12Sebastien ReichenbachFDJ+0:32
13Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+0:35
14Victor De La Parte GonzalezMovistar Team+0:37
16Johan Le BonFDJ+0:39
17Javier MorenoMovistar Team+0:41
18Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+0:42
19Marc SolerMovistar Team+0:42
20Mikel LandaTeam Sky+0:42
21Georg PreidlerArgos-Shimano+0:43
23Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:44
24Diego RosaAstana Pro Team+0:44
25Rigoberto UranTeam Cannondale-Garmin+0:46
26Gorka IzagirreMovistar Team+0:46
27Sam OomenRabobank Development Team+0:48
28Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+0:49
29Tomasz MarczynskiLotto Soudal+0:50
30Anton VorobyevRusVelo+0:50
31Kristjan KorenTeam Cannondale-Garmin+0:51
32Pieter WeeningTeam Roompot+0:55
33Steve MorabitoFDJ+0:56
34Berden de VriesTeam Roompot+0:56
35Romain SicardTeam Europcar+0:56
36Jelle VanendertLotto Soudal+0:57
37Simon ClarkeTeam Cannondale-Garmin+0:57
38Haimar ZubeldiaRadioShack-Nissan+0:58
39Bart De ClercqLotto Soudal+0:58
40David LopezTeam Sky+0:59
41Rory SutherlandMovistar Team+0:59
42Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+1:01
43Oscar RiesebeekTeam Roompot+1:01
44Florian SenechalCofidis+1:01
45Pim LigthartTeam Roompot+1:01
46Jurgen van den BroeckBlanco Pro Cycling Team+1:02
47Warren BarguilArgos-Shimano+1:02
48Igor Merino CortazarBurgos-BH+1:03
49Hugh CarthyTeam Cannondale-Garmin+1:04
50Angelo TulikTeam Europcar+1:10
51Laurens ten DamArgos-Shimano+1:12
52Bryan CoquardTeam Europcar+1:12
53Nick van der LijkeTeam Roompot+1:12
54Ivan CortinaEtixx - Quick Step+1:14
55William BonnetFDJ+1:14
56Sergey FirsanovRusVelo+1:14
57Jerome CousinTeam Europcar+1:15
58Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+1:15
59Stephane RossettoCofidis+1:15
60Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+1:17
61Mikel NieveTeam Sky+1:18
62Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+1:18
63Cyril LemoineCofidis+1:18
64Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+1:20
65Julien MoriceTeam Europcar+1:20
66Stijn DevolderVerandas Willems CT+1:21
67Mikel BizkarraMurias Taldea+1:23
68Hector SaezCaja Rural+1:24
69Jorge ArcasMovistar Team+1:24
70Martijn BuddingTeam Roompot+1:24
71David BeldaBurgos-BH+1:25
72Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+1:26
73Moreno HoflandLotto Soudal+1:26
74Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+1:26
75Aitor GonzalezMurias Taldea+1:26
76Antwan TolhoekTeam Roompot+1:27
77Sindre Skjostad LunkeArgos-Shimano+1:28
78Krists NeilandsCycling Academy Team+1:28
79Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+1:29
80Christian KneesTeam Sky+1:30
81Domen NovakAdria Mobil+1:31
82Aydar ZakarinRusVelo+1:32
83Alex AranburuCaja Rural+1:32
84Daniel HoelgaardFDJ+1:33
85Kiril SveshnikovRusVelo+1:33
86Adrien PetitCofidis+1:36
87Daniel TurekCycling Academy Team+1:36
88Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+1:36
89Huub DuijnVerandas Willems CT+1:37
90Yukiya ArashiroLampre-Merida+1:37
91Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+1:41
92Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+1:41
93Thomas BoudatTeam Europcar+1:42
94Diego Rubio HernandezCaja Rural+1:43
95Garikoitz BravoMurias Taldea+1:43
96Johannes FroehlingerArgos-Shimano+1:43
97Dennis van WindenCycling Academy Team+1:44
98Tosh van der SandeLotto Soudal+1:45
99Ibai SalasBurgos-BH+1:46
100Pierre RollandTeam Cannondale-Garmin+1:46
101Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+1:46
102Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+1:48
103Eduard Prades ReverteCaja Rural+1:49
104Sander CordeelVerandas Willems CT+1:51
105Andrey SolomennikovRusVelo+1:52
106Markel IrizarRadioShack-Nissan+1:52
107Andre CardosoRadioShack-Nissan+1:53
108Elias van BreussegemVerandas Willems CT+1:54
109Yohann GeneTeam Europcar+1:58
110Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+1:59
111Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+2:00
112Winner AnaconaMovistar Team+2:01
113Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+2:01
114Jesus HernandezRadioShack-Nissan+2:02
115Dmitri KozontchukRusVelo+2:04
116Jorge CuberoBurgos-BH+2:05
117Otto VergaerdeVerandas Willems CT+2:05
118Roman MaikinRusVelo+2:06
119Daniel LopezBurgos-BH+2:07
120Raymond KrederTeam Roompot+2:09
121Jon IrisarriCaja Rural+2:09
122Guillaume BonnafondCofidis+2:10
123Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+2:15
124Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+2:26
125Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+2:27
126Adrian GonzalezMurias Taldea+2:27
127Pello OlaberriaMurias Taldea+2:31
128Aidis KruopisVerandas Willems CT+2:31
129Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+2:32
130Antonio NibaliNippo - Vini Fantini+2:33
131Mihkel RaeimCycling Academy Team+2:33
132Hugo HofstetterCofidis+2:34
133Antonio MolinaCaja Rural+2:37
134Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+2:37
135Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+2:46
136Gotzon UdondoMurias Taldea+2:48
137Guy SagivCycling Academy Team+3:02
138Jose Manuel DiazCycling Academy Team+3:20
-Daniel Navarro (DNS)Cofidis
-Ion Izagirre (DNF)Movistar Team
-Gaetan Bille (DNF)Verandas Willems CT
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 16 luty 17, Torredonjimeno - Mancha Real, Dystans: 177.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Thibaut PinotFDJ4:44:03
2Alberto ContadorRadioShack-Nissan+0:02
3Alejandro ValverdeMovistar Team+0:07
4Ion IzagirreMovistar Team+0:07
5Mikel LandaTeam Sky+0:09
6Diego RosaAstana Pro Team+0:09
7Wouter PoelsTeam Sky+0:13
8Sebastien ReichenbachFDJ+0:28
9Pieter WeeningTeam Roompot+0:46
10Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+0:46
12Javier MorenoMovistar Team+0:46
13Rigoberto UranTeam Cannondale-Garmin+0:46
14Mikel NieveTeam Sky+0:46
15Warren BarguilArgos-Shimano+1:05
16Alex AranburuCaja Rural+1:05
17Eduard Prades ReverteCaja Rural+1:18
18Sergey FirsanovRusVelo+1:18
19Bart De ClercqLotto Soudal+1:18
20Sam OomenRabobank Development Team+1:18
21Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+1:39
22Antwan TolhoekTeam Roompot+1:55
23Victor De La Parte GonzalezMovistar Team+1:55
24Andre CardosoRadioShack-Nissan+1:55
25Guillaume BonnafondCofidis+2:01
26Garikoitz BravoMurias Taldea+2:01
27Marc SolerMovistar Team+2:05
28Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+2:06
29Laurens ten DamArgos-Shimano+2:06
30Jelle VanendertLotto Soudal+2:06
31Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+2:30
32Nick van der LijkeTeam Roompot+2:30
33Oscar RiesebeekTeam Roompot+2:30
34David BeldaBurgos-BH+2:30
35Haimar ZubeldiaRadioShack-Nissan+2:30
36Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+2:43
37Sindre Skjostad LunkeArgos-Shimano+1:50
38Fabio FellineItaly National Selection+2:55
39Jon IrisarriCaja Rural+3:01
40Jesus HernandezRadioShack-Nissan+3:01
42Tobias LudvigssonFDJ+3:31
43Martijn BuddingTeam Roompot+3:55
44Ibai SalasBurgos-BH+3:59
45Steve MorabitoFDJ+4:15
46Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+4:15
47Stephane RossettoCofidis+4:15
48Krists NeilandsCycling Academy Team+4:34
49Antonio MolinaCaja Rural+5:13
50Mikel BizkarraMurias Taldea+5:15
51Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+5:31
52Jurgen van den BroeckBlanco Pro Cycling Team+5:32
53Jerome CousinTeam Europcar+5:32
54Pierre RollandTeam Cannondale-Garmin+5:32
55Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+5:32
56Romain SicardTeam Europcar+5:46
57Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+5:46
58Tomasz MarczynskiLotto Soudal+5:46
59Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+6:14
60Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+6:31
61Johannes FroehlingerArgos-Shimano+6:45
62Hector SaezCaja Rural+7:04
63Daniel NavarroCofidis+7:04
64Stijn DevolderVerandas Willems CT+7:26
65Hugh CarthyTeam Cannondale-Garmin+7:34
66Anton VorobyevRusVelo+7:47
67Angelo TulikTeam Europcar+8:08
68Jose Manuel DiazCycling Academy Team+8:22
69Thomas BoudatTeam Europcar+8:31
70Chad HagaArgos-Shimano+8:57
71Rory SutherlandMovistar Team+8:59
72Gorka IzagirreMovistar Team+8:59
73Domen NovakAdria Mobil+9:03
74Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+9:22
75Igor Merino CortazarBurgos-BH+9:24
76Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+10:03
77Simon ClarkeTeam Cannondale-Garmin+10:03
78Ivan CortinaEtixx - Quick Step+11:01
79Georg PreidlerArgos-Shimano+11:01
80Mihkel RaeimCycling Academy Team+11:01
81Kristjan KorenTeam Cannondale-Garmin+11:01
82Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+11:01
83Vasil KiryienkaTeam Sky+11:01
84Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+11:01
85Huub DuijnVerandas Willems CT+11:29
86Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+11:29
87Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+11:29
88Dmitri KozontchukRusVelo+11:29
89Jorge CuberoBurgos-BH+11:29
90Andrey SolomennikovRusVelo+11:29
91Daniel HoelgaardFDJ+11:29
92Dennis van WindenCycling Academy Team+11:29
93David LopezTeam Sky+11:54
94Julien MoriceTeam Europcar+12:00
95Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+12:34
96William BonnetFDJ+12:44
97Christian KneesTeam Sky+13:05
98Pim LigthartTeam Roompot+13:07
99Moreno HoflandLotto Soudal+13:16
100Raymond KrederTeam Roompot+13:16
101Daniel TurekCycling Academy Team+13:16
102Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+13:33
103Aydar ZakarinRusVelo+13:46
104Florian SenechalCofidis+13:51
105Yohann GeneTeam Europcar+13:51
106Guy SagivCycling Academy Team+14:16
107Bryan CoquardTeam Europcar+14:58
108Cyril LemoineCofidis+14:58
109Tim WellensLotto Soudal+14:58
110Markel IrizarRadioShack-Nissan+15:44
111Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+15:44
112Aitor GonzalezMurias Taldea+15:44
113Adrien PetitCofidis+15:44
114Tosh van der SandeLotto Soudal+16:50
115Sander CordeelVerandas Willems CT+17:17
116Berden de VriesTeam Roompot+17:28
117Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+17:28
118Otto VergaerdeVerandas Willems CT+17:33
119Diego Rubio HernandezCaja Rural+17:52
120Jorge ArcasMovistar Team+17:52
121Matthias BraendleRadioShack-Nissan+17:53
122Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+17:53
123Adrian GonzalezMurias Taldea+17:53
124Gaetan BilleVerandas Willems CT+18:10
125Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+18:10
126Aidis KruopisVerandas Willems CT+18:10
127Winner AnaconaMovistar Team+18:10
128Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+18:10
129Elias van BreussegemVerandas Willems CT+18:10
130Pello OlaberriaMurias Taldea+18:10
131Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+18:49
132Daniel LopezBurgos-BH+18:54
133Yukiya ArashiroLampre-Merida+18:58
134Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+19:00
135Hugo HofstetterCofidis+19:01
136Roman MaikinRusVelo+19:03
137Johan Le BonFDJ+19:05
138Antonio NibaliNippo - Vini Fantini+19:10
139Gotzon UdondoMurias Taldea+19:28
140Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+19:39
141Kiril SveshnikovRusVelo+20:43
-Amaury Capiot (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Sergio Pardilla (DNF)Caja Rural
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 15 luty 17, Rincon De La Victoria - Granada, Dystans: 155.4km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alejandro ValverdeMovistar Team4:02:28
2Wouter PoelsTeam Sky+0:00
3Sebastien ReichenbachFDJ+0:00
4Diego RosaAstana Pro Team+0:00
5Ion IzagirreMovistar Team+0:00
6Alberto ContadorRadioShack-Nissan+0:00
7Thibaut PinotFDJ+0:05
8Mikel LandaTeam Sky+0:05
9Rigoberto UranTeam Cannondale-Garmin+0:05
10Warren BarguilArgos-Shimano+0:05
11Pieter WeeningTeam Roompot+0:24
12Mikel NieveTeam Sky+0:31
13Javier MorenoMovistar Team+0:31
15Jelle VanendertLotto Soudal+0:51
16Huub DuijnVerandas Willems CT+1:49
17Oscar RiesebeekTeam Roompot+1:49
18Sam OomenRabobank Development Team+1:49
19Sindre Skjostad LunkeArgos-Shimano+1:49
20Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+1:49
21Eduard Prades ReverteCaja Rural+1:49
22Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+1:49
23David BeldaBurgos-BH+1:49
24Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+1:49
25Sergey FirsanovRusVelo+1:49
26Garikoitz BravoMurias Taldea+1:49
27Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+1:49
28Romain SicardTeam Europcar+1:49
29Bart De ClercqLotto Soudal+1:49
30Sergio PardillaCaja Rural+1:49
31Laurens ten DamArgos-Shimano+1:49
32Hugh CarthyTeam Cannondale-Garmin+1:49
33Daniel NavarroCofidis+1:49
34Hector SaezCaja Rural+1:49
35Mikel BizkarraMurias Taldea+1:49
36Gorka IzagirreMovistar Team+1:49
37Andre CardosoRadioShack-Nissan+1:49
38David LopezTeam Sky+1:49
40Stephane RossettoCofidis+4:50
41Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+4:50
42Antwan TolhoekTeam Roompot+4:50
43Guillaume BonnafondCofidis+4:50
44Igor Merino CortazarBurgos-BH+4:50
45Nick van der LijkeTeam Roompot+6:44
46Krists NeilandsCycling Academy Team+6:44
47Chad HagaArgos-Shimano+6:44
48Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+6:44
49Steve MorabitoFDJ+7:18
50Jerome CousinTeam Europcar+7:18
51Victor De La Parte GonzalezMovistar Team+7:18
52Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+7:18
53Martijn BuddingTeam Roompot+7:18
54Tomasz MarczynskiLotto Soudal+7:18
55Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+7:18
56Tim WellensLotto Soudal+7:18
57Marc SolerMovistar Team+7:18
58Haimar ZubeldiaRadioShack-Nissan+7:18
59Fabio FellineItaly National Selection+7:18
60Stijn DevolderVerandas Willems CT+9:27
61Jorge CuberoBurgos-BH+10:09
62Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+10:09
63Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+10:09
64Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+10:09
65Anton VorobyevRusVelo+10:09
66Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+10:09
67Tobias LudvigssonFDJ+10:09
68Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+10:09
69Johannes FroehlingerArgos-Shimano+10:09
70Vasil KiryienkaTeam Sky+10:09
71Georg PreidlerArgos-Shimano+10:09
72Kristjan KorenTeam Cannondale-Garmin+10:09
73Simon ClarkeTeam Cannondale-Garmin+10:09
74Antonio NibaliNippo - Vini Fantini+10:09
75Otto VergaerdeVerandas Willems CT+10:09
76Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+10:09
77Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+12:01
78Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+12:24
79Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+13:33
80Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+13:33
81Guy SagivCycling Academy Team+13:33
82Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+13:33
83Dennis van WindenCycling Academy Team+13:33
84Moreno HoflandLotto Soudal+13:33
85Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+13:33
86Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+13:33
87Jurgen van den BroeckBlanco Pro Cycling Team+13:33
88Antonio MolinaCaja Rural+13:33
89Ivan CortinaEtixx - Quick Step+13:33
90Yukiya ArashiroLampre-Merida+13:33
91Diego Rubio HernandezCaja Rural+13:33
92Jorge ArcasMovistar Team+13:33
93Amaury CapiotTopsport Vlaanderen-Baloise+13:33
94Christian KneesTeam Sky+13:33
95Julien MoriceTeam Europcar+13:33
96Mihkel RaeimCycling Academy Team+13:33
97Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+13:33
98Daniel TurekCycling Academy Team+13:33
99Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+13:33
100Hugo HofstetterCofidis+13:33
101Aitor GonzalezMurias Taldea+13:33
102Domen NovakAdria Mobil+13:33
103Alex AranburuCaja Rural+13:33
104Jon IrisarriCaja Rural+13:33
105Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+13:33
106Winner AnaconaMovistar Team+13:33
107Aydar ZakarinRusVelo+13:33
108William BonnetFDJ+13:33
109Rory SutherlandMovistar Team+13:33
110Jesus HernandezRadioShack-Nissan+13:33
111Andrey SolomennikovRusVelo+13:33
112Dmitri KozontchukRusVelo+13:33
113Daniel HoelgaardFDJ+13:33
114Johan Le BonFDJ+13:33
115Angelo TulikTeam Europcar+13:33
116Pierre RollandTeam Cannondale-Garmin+13:33
117Yohann GeneTeam Europcar+13:33
118Bryan CoquardTeam Europcar+13:33
119Tosh van der SandeLotto Soudal+13:33
120Raymond KrederTeam Roompot+13:33
121Pim LigthartTeam Roompot+13:33
122Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+14:52
123Aidis KruopisVerandas Willems CT+14:55
124Adrian GonzalezMurias Taldea+14:55
125Daniel LopezBurgos-BH+14:55
126Thomas BoudatTeam Europcar+14:55
127Florian SenechalCofidis+14:55
128Berden de VriesTeam Roompot+16:13
129Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+16:17
130Cyril LemoineCofidis+16:17
131Ibai SalasBurgos-BH+17:34
132Markel IrizarRadioShack-Nissan+17:34
133Pello OlaberriaMurias Taldea+17:34
134Jose Manuel DiazCycling Academy Team+17:34
135Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+17:34
136Gaetan BilleVerandas Willems CT+17:34
137Sander CordeelVerandas Willems CT+17:34
138Adrien PetitCofidis+19:30
139Gotzon UdondoMurias Taldea+19:30
140Elias van BreussegemVerandas Willems CT+19:30
141Matthias BraendleRadioShack-Nissan+20:36
142Roman MaikinRusVelo+20:54
143Kiril SveshnikovRusVelo+21:32
-Tom van Asbroeck (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Marcos Jurado Rodriguez (DNF)Burgos-BH
-Frederik Veuchelen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Vuelta a Andalucia

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Alejandro Valverde Movistar Team 17:12:23
2 Alberto Contador +0:01
3 Thibaut Pinot FDJ +0:06
4 Wouter Poels Team Sky +0:21
5 Diego Rosa Team Sky +0:45
6 Mikel Landa Team Sky +0:48
7 Sebastien Reichenbach FDJ +0:52
8 Rigoberto Uran Team Cannondale-Garmin +1:29
9 Bahrain Merida Pro Cycling Team +1:48
10 Javier Moreno Bahrain Merida Pro Cycling Team +1:50
11 Pieter Weening Team Roompot +1:57
12 Warren Barguil Argos-Shimano +2:04
13 Mikel Nieve Team Sky +2:27
14 Jelle Vanendert Lotto Soudal +3:46
15 Sam Oomen Argos-Shimano +3:47
16 Floris de Tier Blanco Pro Cycling Team +3:53
17 Sergey Firsanov RusVelo +4:13
18 Stef Clement Blanco Pro Cycling Team +4:29
19 Eduard Prades Reverte Caja Rural +4:48
20 Bart De Clercq Lotto Soudal +4:52
21 Laurens ten Dam Argos-Shimano +4:59
22 Sindre Skjostad Lunke Argos-Shimano +4:59
23 Michal Schlegel CCC Sprandi Polkowice +5:12
24 Oscar Riesebeek Team Roompot +5:12
25 Garikoitz Bravo Murias Taldea +5:25
26 Andre Cardoso RadioShack-Nissan +5:29
27 David Belda Burgos-BH +5:36
28 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +6:13
29 Antwan Tolhoek Blanco Pro Cycling Team +8:04
30 Mikel Bizkarra Murias Taldea +8:19
31 Nick van der Lijke Team Roompot +8:33
32 Guillaume Bonnafond Cofidis +8:53
33 Lotto Soudal +8:56
34 Victor De La Parte Gonzalez Movistar Team +9:42
35 Jan Hirt CCC Sprandi Polkowice +9:56
36 Marc Soler Movistar Team +9:57
37 Hector Saez Caja Rural +10:09
38 Fabio Felline RadioShack-Nissan +10:14
39 Haimar Zubeldia Etixx - Quick Step +10:38
40 Gorka Izagirre Movistar Team +11:26
41 Lukasz Owsian CCC Sprandi Polkowice +11:39
42 Hugh Carthy Team Cannondale-Garmin +12:00
43 Martijn Budding Team Roompot +12:29
44 Steve Morabito FDJ +13:00
45 Romain Sicard Team Europcar +13:32
46 Tomasz Marczynski Lotto Soudal +13:46
47 Tobias Ludvigsson FDJ +13:57
48 David Lopez Team Sky +14:34
49 Stephane Rossetto Cofidis +14:38
50 Alex Aranburu Caja Rural +16:02
51 Krists Neilands Cycling Academy Team +16:55
52 Eliot Lietaer Topsport Vlaanderen-Baloise +16:59
53 Chad Haga Argos-Shimano +17:26
54 Stijn Devolder Verandas Willems CT +18:06
55 Johannes Froehlinger Argos-Shimano +18:29
56 Igor Merino Cortazar Burgos-BH +19:26
57 Leszek Plucinski CCC Sprandi Polkowice +19:27
58 Simon Clarke Team Cannondale-Garmin +19:36
59 Jesus Hernandez RadioShack-Nissan +19:49
60 Jurgen van den Broeck Blanco Pro Cycling Team +20:20
61 Huub Duijn Verandas Willems CT +20:25
62 Maciej Paterski CCC Sprandi Polkowice +20:35
63 Antonio Molina Caja Rural +21:15
64 Nathan Brown Team Cannondale-Garmin +21:44
65 Georg Preidler Argos-Shimano +21:45
66 Kristjan Koren Team Cannondale-Garmin +21:53
67 Tim Wellens Lotto Soudal +22:04
68 Vasil Kiryienka Team Sky +22:13
69 Domen Novak Bahrain Merida Pro Cycling Team +22:14
70 Angelo Tulik Team Europcar +22:43
71 Jon Irisarri Caja Rural +22:52
72 Ibai Salas Burgos-BH +23:11
73 Victor Campenaerts Blanco Pro Cycling Team +25:13
74 Maxime Farazijn Topsport Vlaanderen-Baloise +25:19
75 Ivan Cortina Bahrain Merida Pro Cycling Team +25:40
76 Bram Tankink Blanco Pro Cycling Team +25:41
77 Daniel Hoelgaard FDJ +26:27
78 Pierre Rolland Team Cannondale-Garmin +26:30
79 Dennis van Winden Cycling Academy Team +26:38
80 Andrey Solomennikov RusVelo +26:46
81 Dmitri Kozontchuk RusVelo +26:58
82 Rory Sutherland Movistar Team +27:56
83 Christian Knees Team Sky +28:00
84 Moreno Hofland Lotto Soudal +28:07
85 Raymond Kreder Team Roompot +28:50
86 Pim Ligthart Team Roompot +28:54
87 Thomas Boudat Team Europcar +29:05
88 Jose Manuel Diaz Cycling Academy Team +29:08
89 Florian Senechal Cofidis +29:39
90 Edward Planckaert Topsport Vlaanderen-Baloise +30:49
91 Felix Grossschartner CCC Sprandi Polkowice +30:53
92 Bryan Coquard Team Europcar +30:57
93 Kevin van Melsen Wanty - Groupe Gobert +30:59
94 William Bonnet FDJ +31:40
95 Tosh van der Sande Lotto Soudal +32:00
96 Daniel Turek Cycling Academy Team +32:34
97 Aydar Zakarin Lokosphinx +33:00
98 Xandro Meurisse Wanty - Groupe Gobert +33:22
99 Yukiya Arashiro Bahrain Merida Pro Cycling Team +34:00
100 Hugo Hofstetter Cofidis +35:00
101 Julien Morice Team Europcar +35:02
102 Adrian Gonzalez Murias Taldea +35:07
103 Daniel Lopez Burgos-BH +35:48
104 Mihkel Raeim Cycling Academy Team +35:52
105 Martijn Keizer Blanco Pro Cycling Team +36:02
106 Markel Irizar RadioShack-Nissan +37:17
107 Antonio Nibali Bahrain Merida Pro Cycling Team +37:22
108 Johan Le Bon FDJ +37:26
109 Winner Anacona Movistar Team +37:53
110 Berden de Vries Team Roompot +38:46
111 Yohann Gene Team Europcar +38:49
112 Jorge Arcas Movistar Team +38:53
113 Aitor Gonzalez Murias Taldea +39:28
114 Guy Sagiv Cycling Academy Team +39:36
115 Jens Wallays Topsport Vlaanderen-Baloise +39:42
116 Diego Rubio Hernandez Caja Rural +39:51
117 Pello Olaberria Murias Taldea +42:24
118 Ruben Pols Topsport Vlaanderen-Baloise +42:29
119 Matthias Braendle RadioShack-Nissan +44:02
120 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert +44:24
121 Marcin Bialobloski CCC Sprandi Polkowice +45:30
122 Gotzon Udondo Murias Taldea +45:55
123 Roman Maikin RusVelo +46:21
124 Alvaro Robredo Crespo Burgos-BH +47:46
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Atlanta Braves 2-1 Montreal Expos
    Zmiana statusu meczu: 7. zmiana
  • Baltimore Orioles 0-6 Boston Red Sox
    Zmiana statusu meczu: 7. zmiana
  • Cincinnati Reds 2-8 St. Louis Cardinals
    Zmiana statusu meczu: 7. zmiana
  • Tampa Bay Rays 7-0 Chicago Cubs
    Zmiana statusu meczu: 7. zmiana
  • Deportivo Pasto 1-0 Atletico Nacional
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • San Diego Padres 0-1 Arizona Diamondbacks
    Zmiana statusu meczu: 1. zmiana
  • Toronto FC 3-5 Impact De Montreal
    GolGol: 77' Ricketts
  • Toronto FC 3-5 Impact De Montreal
    GolGol: 79' Ricketts
  • Kansas City Wizards 0-0 MetroStars
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Racing Club 0-0 Corinthians
    Kartka Kartka: 24' Barbieri
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia