Zapowiedź 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Zapowiedź 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Rozpoczyna się decydująca rozgrywka w Lotto Ekstraklasie. Jutro startuje 31. kolejka obecnego sezonu
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Volta a la Comunitat Valenciana

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 5 luty 17, Paterna - Valencia, Dystans: 50km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Bryan CoquardTeam Europcar1:01:23
2Nacer BouhanniCofidis+0:00
3Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:00
4Yves LampaertEtixx - Quick Step+0:00
5Iljo KeisseEtixx - Quick Step+0:00
6Viacheslav KuznetsovKatusha+0:00
7Magnus CortOrica-GreenEdge+0:00
8Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
9Enrique SanzSpain National Selection+0:00
10Kristian SbaragliMTN Qhubeka+0:00
11Oliver NaesenAG2R La Mondiale+0:00
12Alexander PorsevRusVelo+0:00
13Jon AberasturiTeam UKYO+0:00
14Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale+0:00
15Tobias LudvigssonFDJ+0:00
16Lukasz WisniowskiTeam Sky+0:00
17Raymond KrederTeam Roompot+0:00
19Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:00
20Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
22Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
23Michal KwiatkowskiTeam Sky+0:00
24Philippe GilbertEtixx - Quick Step+0:00
25Wouter WippertTeam Cannondale-Garmin+0:00
26Elmar ReindersTeam Roompot+0:00
27Garikoitz BravoMurias Taldea+0:00
28Daniel LopezBurgos-BH+0:00
29Zdenek StybarEtixx - Quick Step+0:00
30Wouter PoelsTeam Sky+0:00
31Manuel SenniBMC Racing Team+0:00
32Daniel MartinTeam Cannondale-Garmin+0:00
33Toms SkujinsHincapie Racing Team+0:00
34Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:00
35Merhawi Kudus GhebremedhinMTN Qhubeka+0:00
36Pavel KochetkovKatusha+0:00
37Aitor GonzalezMurias Taldea+0:00
38Etienne van EmpelTeam Roompot+0:00
39Daniel TeklehaymanotMTN Qhubeka+0:00
40Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
41Luka MezgecArgos-Shimano+0:00
42Victor De La Parte GonzalezMovistar Team+0:00
43Ben HermansBMC Racing Team+0:00
44Steve MorabitoFDJ+0:00
45Nairo QuintanaMovistar Team+0:00
46Andrey ZeitsAstana Pro Team+0:00
47David De La CruzEtixx - Quick Step+0:00
48Philip DeignanTeam Sky+0:00
49Salvador Guardiola ToraTeam UKYO+0:00
50Bakhtiyar KozhatayevAstana Pro Team+0:00
51Ben KingMTN Qhubeka+0:00
52Andrey AmadorMovistar Team+0:00
53Mikael CherelAG2R La Mondiale+0:00
54Jonathan CastroviejoMovistar Team+0:00
55Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:00
56Geoffrey SoupeCofidis+0:00
57Michael SchaerBMC Racing Team+0:00
58Greg van AvermaetBMC Racing Team+0:00
59Dayer QuintanaMovistar Team+0:00
60Hugo HouleAG2R La Mondiale+0:00
61Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
62Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+0:00
63Jonas van GenechtenCofidis+0:00
64Steven KruijswijkBlanco Pro Cycling Team+0:00
65Laurens de PlusEtixx - Quick Step+0:00
66Jesus HerradaMovistar Team+0:00
67Stefan KuengBMC Racing Team+0:00
68Egoitz FernandezTeam UKYO+0:00
69Michele ScarponiAstana Pro Team+0:00
70Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+0:00
71Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+0:00
72Julien SimonCofidis+0:00
73Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
74Tom BohliBMC Racing Team+0:00
75Imanol Estevez SalasMurias Taldea+0:00
76David LopezTeam Sky+0:00
77Jakob FuglsangAstana Pro Team+0:00
78Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:00
79Sergey ChernetskiAstana Pro Team+0:00
80Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
81Thibaut PinotFDJ+0:00
82Sebastien ReichenbachFDJ+0:00
83Daniel MorenoKatusha+0:00
84Evgeny ShalunovRusVelo+0:00
85Ryan MullenTeam Cannondale-Garmin+0:00
86Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
87Adrien PetitCofidis+0:19
88Antoine DuchesneTeam Europcar+0:19
89Niki TerpstraEtixx - Quick Step+0:21
90Cyril LemoineCofidis+0:33
91William BonnetFDJ+0:33
92Salvatore PuccioTeam Sky+0:35
93Martijn BuddingTeam Roompot+0:49
94Tony MartinKatusha+1:13
95Julien MoriceTeam Europcar+1:42
96Maxim BelkovKatusha+1:43
97Jeremy RoyFDJ+1:45
98Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+1:45
99Ibai SalasBurgos-BH+1:45
100Benoit VaugrenardFDJ+1:45
101Hector SaezCaja Rural+1:45
102Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+1:45
103Antonio MolinaCaja Rural+1:45
104Tyler WilliamsCycling Academy Team+1:45
105Jonathan LastraCaja Rural+1:45
106Chris ButlerCaja Rural+1:45
107Sep VanmarckeTeam Cannondale-Garmin+1:45
108Davide FormoloTeam Cannondale-Garmin+1:45
109Simone PonziSoutheast+1:45
110Dario CataldoAstana Pro Team+1:45
111Jens KeukeleireOrica-GreenEdge+1:45
112Ivan MorenoSpain National Selection+1:45
113Mathew HaymanOrica-GreenEdge+1:45
114Serge PauwelsMTN Qhubeka+1:45
115Diego MilanTeam Inteja-MMR+1:45
116Ivan RovnyRusVelo+1:45
117Jose HerradaMovistar Team+1:45
118Mikel BizkarraMurias Taldea+1:45
119Pello BilbaoAstana Pro Team+1:45
120Julen IrizarMurias Taldea+1:45
121Adria MorenoSpain National Selection+1:45
122Ilnur ZakarinKatusha+1:45
123Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+1:45
124Manuel JimenezSpain National Selection+1:45
125Nicolas RocheBMC Racing Team+1:45
126David BeldaBurgos-BH+1:45
127Jorge CuberoBurgos-BH+1:45
128Igor Merino CortazarBurgos-BH+1:45
129Daniel NavarroCofidis+1:45
130Berden de VriesTeam Roompot+1:45
131Christophe RiblonAG2R La Mondiale+1:45
132Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+1:45
133Sergey FirsanovRusVelo+1:45
134Rudy MolardFDJ+1:45
135Stephane RossettoCofidis+1:45
136Thomas ScullyTeam Cannondale-Garmin+1:45
137Alberto LosadaKatusha+1:45
138Alexis GougeardAG2R La Mondiale+1:45
139Cyril GautierAG2R La Mondiale+1:45
140Lawson CraddockTeam Cannondale-Garmin+1:45
141Benjamin PerryCycling Academy Team+1:45
142Zakkary DempsterCycling Academy Team+1:45
143Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+1:45
144Pim LigthartTeam Roompot+1:45
145Aydar ZakarinRusVelo+1:45
146Pieter WeeningTeam Roompot+1:45
147Tony HurelTeam Europcar+1:45
148Matvei MamykinKatusha+1:45
149Alexander FoliforovRusVelo+1:45
150Johann van ZylMTN Qhubeka+1:45
151Michael AlbasiniOrica-GreenEdge+1:45
152Oscar PujolTeam UKYO+1:45
153Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+1:45
154Alessandro De MarchiBMC Racing Team+1:45
155Bryan NauleauTeam Europcar+1:45
156Igor AntonMTN Qhubeka+1:45
157Romain SicardTeam Europcar+1:45
158Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+1:45
159Peter KennaughTeam Sky+1:45
160Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+1:45
161Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+1:45
162Simon YatesOrica-GreenEdge+1:45
163Adam YatesOrica-GreenEdge+1:45
164Aviv YechzkelCycling Academy Team+1:45
165Primoz RoglicAdria Mobil+2:01
166Angelo TulikTeam Europcar+2:17
167Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+2:28
168Yoshimitsu HiratsukaTeam UKYO+2:43
169Julio Alberto Amores (DNF)Team Inteja-MMR+4:16
-Vasil Kiryienka (DNF)Team Sky
-Sergio Pardilla (DNF)Caja Rural
-Nikita Umerbekov (DNF)Astana Pro Team
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 4 luty 17, Segorbe - Llucena, Dystans: 180.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Nairo QuintanaMovistar Team5:02:19
2Merhawi Kudus GhebremedhinMTN Qhubeka+0:40
3Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:45
4Wouter PoelsTeam Sky+0:48
5Primoz RoglicAdria Mobil+0:57
6Daniel MartinTeam Cannondale-Garmin+1:07
7Ben HermansBMC Racing Team+1:07
8Steven KruijswijkBlanco Pro Cycling Team+1:10
9Jakob FuglsangAstana Pro Team+1:13
10Davide FormoloTeam Cannondale-Garmin+1:17
11Manuel SenniBMC Racing Team+1:19
12Ilnur ZakarinKatusha+1:25
13Victor De La Parte GonzalezMovistar Team+1:54
14David De La CruzEtixx - Quick Step+1:59
15Tobias LudvigssonFDJ+2:07
16Sebastien ReichenbachFDJ+2:09
17Jonathan CastroviejoMovistar Team+2:10
18Mikael CherelAG2R La Mondiale+2:20
19Dayer QuintanaMovistar Team+2:37
20Philip DeignanTeam Sky+3:05
21Philippe GilbertEtixx - Quick Step+3:10
22Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+3:19
23David LopezTeam Sky+3:19
24Michele ScarponiAstana Pro Team+3:22
25Garikoitz BravoMurias Taldea+3:53
26Ben KingMTN Qhubeka+4:02
27Cyril GautierAG2R La Mondiale+4:05
28Ivan RovnyRusVelo+4:09
29Steve MorabitoFDJ+4:24
30Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+4:31
31Greg van AvermaetBMC Racing Team+4:44
32Michael SchaerBMC Racing Team+4:44
33Daniel MorenoKatusha+5:18
34Oliver NaesenAG2R La Mondiale+5:31
35Antoine DuchesneTeam Europcar+5:40
36Jesus HerradaMovistar Team+5:57
37Pavel KochetkovKatusha+6:43
38Michal KwiatkowskiTeam Sky+6:43
39Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+6:43
40Andrey AmadorMovistar Team+6:43
41Laurens de PlusEtixx - Quick Step+6:56
42Pello BilbaoAstana Pro Team+7:25
43Tony MartinKatusha+8:48
44Zdenek StybarEtixx - Quick Step+8:48
45Jose HerradaMovistar Team+8:51
46Peter KennaughTeam Sky+8:58
47Lawson CraddockTeam Cannondale-Garmin+9:26
48Sergey ChernetskiAstana Pro Team+9:26
49Stefan KuengBMC Racing Team+9:44
50Nicolas RocheBMC Racing Team+10:02
51Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+10:36
52Benoit VaugrenardFDJ+10:40
53Salvatore PuccioTeam Sky+11:07
54Daniel TeklehaymanotMTN Qhubeka+11:07
55David BeldaBurgos-BH+11:26
56Vasil Kiryienka (DNF)Team Sky+13:58
57Lukasz WisniowskiTeam Sky+13:58
58Igor AntonMTN Qhubeka+13:58
59Niki TerpstraEtixx - Quick Step+16:25
60Magnus CortOrica-GreenEdge+19:48
61Elmar ReindersTeam Roompot+22:56
62Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+23:00
63Julen IrizarMurias Taldea+23:00
64Ibai SalasBurgos-BH+23:02
65Etienne van EmpelTeam Roompot+23:05
66Adria MorenoSpain National Selection+23:05
67Sergey FirsanovRusVelo+23:05
68Mikel BizkarraMurias Taldea+23:05
69Bakhtiyar KozhatayevAstana Pro Team+23:05
70Jens KeukeleireOrica-GreenEdge+23:05
71Andrey ZeitsAstana Pro Team+23:05
72Alberto LosadaKatusha+23:09
73Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+23:09
74Rudy MolardFDJ+23:09
75Daniel NavarroCofidis+23:09
76Dario CataldoAstana Pro Team+23:13
77Oscar PujolTeam UKYO+23:14
78Hugo HouleAG2R La Mondiale+23:25
79Serge PauwelsMTN Qhubeka+23:29
80Thibaut PinotFDJ+23:30
81Jose Manuel DiazCycling Academy Team+23:56
82Benjamin PerryCycling Academy Team+24:08
83Geoffrey SoupeCofidis+24:10
84Michael AlbasiniOrica-GreenEdge+24:13
85Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+24:18
86Matvei MamykinKatusha+24:18
87Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+24:18
88Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+24:28
89Toms SkujinsHincapie Racing Team+24:28
90Adam YatesOrica-GreenEdge+24:28
91Egoitz FernandezTeam UKYO+24:28
92Sep VanmarckeTeam Cannondale-Garmin+24:28
93Antonio MolinaCaja Rural+24:28
94Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+24:28
96Sergio PardillaCaja Rural+24:33
97Yves LampaertEtixx - Quick Step+24:33
98Romain SicardTeam Europcar+24:39
99Alexander FoliforovRusVelo+24:41
100Angelo TulikTeam Europcar+24:42
101Thomas ScullyTeam Cannondale-Garmin+24:44
102Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+24:44
103Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+24:44
104Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+24:50
105Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+24:52
106Stephane RossettoCofidis+24:53
107Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+24:53
108Evgeny ShalunovRusVelo+24:56
109Raymond KrederTeam Roompot+24:59
110Jonathan LastraCaja Rural+25:01
111Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+25:04
112Mathew HaymanOrica-GreenEdge+25:04
113Pieter WeeningTeam Roompot+25:06
114Simon YatesOrica-GreenEdge+25:07
115Enrique SanzSpain National Selection+25:14
116Iljo KeisseEtixx - Quick Step+25:14
117Imanol Estevez SalasMurias Taldea+25:16
118Jorge CuberoBurgos-BH+25:25
119Martijn BuddingTeam Roompot+25:25
120Christophe RiblonAG2R La Mondiale+25:30
121Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale+25:30
122Pim LigthartTeam Roompot+25:33
123Igor Merino CortazarBurgos-BH+25:38
124William BonnetFDJ+25:40
125Zakkary DempsterCycling Academy Team+25:49
126Maxim BelkovKatusha+25:51
127Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+25:54
128Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+26:00
129Coen VermeltfoortTeam Roompot+26:06
130Tony HurelTeam Europcar+26:09
131Nacer BouhanniCofidis+26:17
132Chris ButlerCaja Rural+26:19
133Berden de VriesTeam Roompot+26:29
134Ivan MorenoSpain National Selection+26:35
135Simone PonziSoutheast+26:37
136Julien SimonCofidis+26:44
137Alexis GougeardAG2R La Mondiale+26:45
138Tyler WilliamsCycling Academy Team+26:48
139Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+26:51
140Cyril LemoineCofidis+27:00
141Nikita UmerbekovAstana Pro Team+27:05
142Viacheslav KuznetsovKatusha+27:05
143Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+27:05
144Tom BohliBMC Racing Team+27:07
145Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+27:07
146Bryan NauleauTeam Europcar+27:24
147Jon AberasturiTeam UKYO+27:34
148Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+27:37
149Aitor GonzalezMurias Taldea+27:48
150Adrien PetitCofidis+27:53
151Aydar ZakarinRusVelo+27:56
152Ryan MullenTeam Cannondale-Garmin+28:02
153Kristian SbaragliMTN Qhubeka+28:02
154Alessandro De MarchiBMC Racing Team+28:07
155Jeremy RoyFDJ+28:28
156Dennis van WindenCycling Academy Team+28:35
157Aviv YechzkelCycling Academy Team+28:37
158Daniel LopezBurgos-BH+28:40
159Manuel JimenezSpain National Selection+28:40
160Wouter WippertTeam Cannondale-Garmin+28:48
161Johann van ZylMTN Qhubeka+29:16
162Luka MezgecArgos-Shimano+29:16
163Diego MilanTeam Inteja-MMR+29:18
164Julio Alberto AmoresTeam Inteja-MMR+29:18
165Julien MoriceTeam Europcar+29:30
166Hector SaezCaja Rural+29:33
167Alexander PorsevRusVelo+29:51
168Bryan CoquardTeam Europcar+30:18
169Jonas van GenechtenCofidis+30:18
170Yoshimitsu HiratsukaTeam UKYO+30:40
-Tanzo Tokuda (DNF)Team UKYO
-Jurgen van den Broeck (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Marco Mathis (DNF)Katusha
-Artem Ovechkin (DNF)RusVelo
-Oscar Rodriguez (DNF)Murias Taldea
-Aritz Bagues (DNS)Murias Taldea
-Salvador Guardiola Tora (DNF)Team UKYO
-Angel Sanchez Rebollido (DNF)W52-FC Porto-Porto Canal
-Loic Chetout (DNF)Cofidis
-Rafael Reis (DNS)Caja Rural
-Eduardo Llacer (DNF)Spain National Selection
-Benjamin Prades (DNF)Team UKYO
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 3 luty 17, Canals - Riba-roja de Turia, Dystans: 163km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Magnus CortOrica-GreenEdge3:49:02
2Nacer BouhanniCofidis+0:00
3Bryan CoquardTeam Europcar+0:00
4Yves LampaertEtixx - Quick Step+0:00
5Enrique SanzSpain National Selection+0:00
6Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
7Oliver NaesenAG2R La Mondiale+0:00
8Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:00
9Greg van AvermaetBMC Racing Team+0:00
10Viacheslav KuznetsovKatusha+0:00
11Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
12Zdenek StybarEtixx - Quick Step+0:00
13Sep VanmarckeTeam Cannondale-Garmin+0:00
14Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale+0:00
15Wouter WippertTeam Cannondale-Garmin+0:00
16Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:00
17Michal KwiatkowskiTeam Sky+0:00
18Wouter PoelsTeam Sky+0:00
19Kristian SbaragliMTN Qhubeka+0:00
20Geoffrey SoupeCofidis+0:00
21Merhawi Kudus GhebremedhinMTN Qhubeka+0:00
22Ben HermansBMC Racing Team+0:00
23Jens KeukeleireOrica-GreenEdge+0:00
24Nairo QuintanaMovistar Team+0:00
25Jonas van GenechtenCofidis+0:00
26Nikita UmerbekovAstana Pro Team+0:00
27Philippe GilbertEtixx - Quick Step+0:00
28Michele ScarponiAstana Pro Team+0:07
29Tobias LudvigssonFDJ+0:07
30Manuel SenniBMC Racing Team+0:07
31Dayer QuintanaMovistar Team+0:07
32David De La CruzEtixx - Quick Step+0:07
33Garikoitz BravoMurias Taldea+0:07
34Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:07
35Angelo TulikTeam Europcar+0:07
36Ivan RovnyRusVelo+0:07
37Jakob FuglsangAstana Pro Team+0:07
38Andrey AmadorMovistar Team+0:07
39Hugo HouleAG2R La Mondiale+0:07
40Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:07
41Rudy MolardFDJ+0:07
42Alexander PorsevRusVelo+0:07
43Pim LigthartTeam Roompot+0:07
44Lawson CraddockTeam Cannondale-Garmin+0:07
45Serge PauwelsMTN Qhubeka+0:07
46Elmar ReindersTeam Roompot+0:07
47Dennis van WindenCycling Academy Team+0:07
48Bakhtiyar KozhatayevAstana Pro Team+0:07
49Laurens de PlusEtixx - Quick Step+0:07
50Lukasz WisniowskiTeam Sky+0:07
51Mikael CherelAG2R La Mondiale+0:07
52Michael SchaerBMC Racing Team+0:07
53Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:07
54Daniel TeklehaymanotMTN Qhubeka+0:07
55Sergey ChernetskiAstana Pro Team+0:07
56Raymond KrederTeam Roompot+0:07
57Ben KingMTN Qhubeka+0:07
58Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:07
59Jesus HerradaMovistar Team+0:07
60Jonathan CastroviejoMovistar Team+0:07
61David LopezTeam Sky+0:07
62Victor De La Parte GonzalezMovistar Team+0:07
63Steve MorabitoFDJ+0:07
64Antonio MolinaCaja Rural+0:07
65Philip DeignanTeam Sky+0:07
66Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+0:07
67Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:07
68Ryan MullenTeam Cannondale-Garmin+0:07
69Vasil KiryienkaTeam Sky+0:07
70Sebastien ReichenbachFDJ+0:07
71William BonnetFDJ+0:07
72Jose HerradaMovistar Team+0:07
73Toms SkujinsHincapie Racing Team+0:07
74Niki TerpstraEtixx - Quick Step+0:07
75Pello BilbaoAstana Pro Team+0:07
76Dario CataldoAstana Pro Team+0:07
77Ibai SalasBurgos-BH+0:07
78Daniel MartinTeam Cannondale-Garmin+0:07
79Oscar RodriguezMurias Taldea+0:07
80Nicolas RocheBMC Racing Team+0:07
81Steven KruijswijkBlanco Pro Cycling Team+0:07
82Cyril GautierAG2R La Mondiale+0:07
83Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+0:07
84Julien SimonCofidis+0:18
85Andrey ZeitsAstana Pro Team+0:18
86Imanol Estevez SalasMurias Taldea+0:21
87Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:21
88Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:21
90Alberto LosadaKatusha+0:21
91Daniel MorenoKatusha+0:21
92Benjamin PerryCycling Academy Team+0:21
93David BeldaBurgos-BH+0:21
94Igor AntonMTN Qhubeka+0:21
95Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:21
96Salvador Guardiola ToraTeam UKYO+0:21
97Romain SicardTeam Europcar+0:21
98Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+0:21
99Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+0:21
100Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+0:21
101Jeremy RoyFDJ+0:21
102Stefan KuengBMC Racing Team+0:21
103Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:21
104Alexis GougeardAG2R La Mondiale+0:21
105Benoit VaugrenardFDJ+0:21
106Marco MathisKatusha+0:32
107Antoine DuchesneTeam Europcar+0:32
108Tyler WilliamsCycling Academy Team+0:32
109Ilnur ZakarinKatusha+0:32
110Salvatore PuccioTeam Sky+0:32
111Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+0:32
112Davide FormoloTeam Cannondale-Garmin+0:32
113Sergio PardillaCaja Rural+0:32
114Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:32
115Simone PonziSoutheast+0:32
116Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+0:32
117Igor Merino CortazarBurgos-BH+0:32
118Pavel KochetkovKatusha+0:32
119Daniel LopezBurgos-BH+0:32
120Christophe RiblonAG2R La Mondiale+0:32
121Cyril LemoineCofidis+0:32
122Iljo KeisseEtixx - Quick Step+0:32
123Pieter WeeningTeam Roompot+0:32
124Bryan NauleauTeam Europcar+0:32
125Adrien PetitCofidis+0:32
126Mathew HaymanOrica-GreenEdge+0:32
127Luka MezgecArgos-Shimano+0:32
128Maxim BelkovKatusha+0:32
129Martijn BuddingTeam Roompot+0:32
130Peter KennaughTeam Sky+0:32
131Thomas ScullyTeam Cannondale-Garmin+0:32
132Jon AberasturiTeam UKYO+1:13
133Adam YatesOrica-GreenEdge+1:41
134Michael AlbasiniOrica-GreenEdge+1:45
135Julien MoriceTeam Europcar+1:49
136Johann van ZylMTN Qhubeka+1:52
137Aitor GonzalezMurias Taldea+1:52
138Tony MartinKatusha+1:52
139Tanzo TokudaTeam UKYO+6:22
140Sergey FirsanovRusVelo+6:22
141Matvei MamykinKatusha+6:22
142Manuel JimenezSpain National Selection+6:22
143Chris ButlerCaja Rural+6:22
144Hector SaezCaja Rural+6:22
145Ivan MorenoSpain National Selection+6:22
146Rafael ReisCaja Rural+6:22
148Oscar PujolTeam UKYO+6:22
149Jose Manuel DiazCycling Academy Team+6:22
150Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+6:22
151Diego MilanTeam Inteja-MMR+6:22
152Julio Alberto AmoresTeam Inteja-MMR+6:22
153Eduardo LlacerSpain National Selection+6:22
154Adria MorenoSpain National Selection+6:22
155Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+6:22
156Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+6:22
157Berden de VriesTeam Roompot+6:22
158Stephane RossettoCofidis+6:22
159Aviv YechzkelCycling Academy Team+6:22
160Alexander FoliforovRusVelo+6:22
161Etienne van EmpelTeam Roompot+6:22
162Jorge CuberoBurgos-BH+6:22
163Thibaut PinotFDJ+6:22
164Loic ChetoutCofidis+6:22
165Artem OvechkinRusVelo+6:22
166Aydar ZakarinRusVelo+6:22
167Evgeny ShalunovRusVelo+6:22
168Simon YatesOrica-GreenEdge+6:22
169Jurgen van den BroeckBlanco Pro Cycling Team+6:22
170Daniel NavarroCofidis+6:22
171Tom BohliBMC Racing Team+6:22
172Julen IrizarMurias Taldea+6:22
173Aritz BaguesMurias Taldea+6:22
174Mikel BizkarraMurias Taldea+6:22
175Yoshimitsu HiratsukaTeam UKYO+6:22
176Primoz RoglicAdria Mobil+6:31
177Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+6:31
178Egoitz FernandezTeam UKYO+6:33
179Jonathan LastraCaja Rural+6:33
180Alessandro De MarchiBMC Racing Team+6:36
181Angel Sanchez RebollidoW52-FC Porto-Porto Canal+6:36
182Tony HurelTeam Europcar+6:36
183Benjamin PradesTeam UKYO+22:45
-Jaime Castrillo (DNF)Spain National Selection
-David Arroyo (DNF)Caja Rural
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 2 luty 17, Alicante - Denia, Dystans: 178.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Tony MartinKatusha4:44:35
2Pim LigthartTeam Roompot+0:11
3Primoz RoglicAdria Mobil+0:11
4David De La CruzEtixx - Quick Step+0:11
5Michele ScarponiAstana Pro Team+0:11
6Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:11
7Nairo QuintanaMovistar Team+0:11
8Greg van AvermaetBMC Racing Team+0:19
9Philippe GilbertEtixx - Quick Step+0:19
10Kristian SbaragliMTN Qhubeka+0:19
11Magnus CortOrica-GreenEdge+0:19
12Zdenek StybarEtixx - Quick Step+0:19
13Oliver NaesenAG2R La Mondiale+0:19
14Enrique SanzSpain National Selection+0:19
15Tobias LudvigssonFDJ+0:19
16Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:19
17Ben KingMTN Qhubeka+0:19
18Viacheslav KuznetsovKatusha+0:19
19Manuel SenniBMC Racing Team+0:19
20Jesus HerradaMovistar Team+0:19
21Jose HerradaMovistar Team+0:19
22Hugo HouleAG2R La Mondiale+0:19
23Mikael CherelAG2R La Mondiale+0:19
24Merhawi Kudus GhebremedhinMTN Qhubeka+0:19
25Pello BilbaoAstana Pro Team+0:19
26Jakob FuglsangAstana Pro Team+0:19
27Ben HermansBMC Racing Team+0:19
28Andrey AmadorMovistar Team+0:19
29Garikoitz BravoMurias Taldea+0:19
30Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+0:19
31Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:19
32Romain SicardTeam Europcar+0:19
33Daniel MartinTeam Cannondale-Garmin+0:19
34David LopezTeam Sky+0:19
35Dayer QuintanaMovistar Team+0:19
36Jonathan CastroviejoMovistar Team+0:19
37Alberto LosadaKatusha+0:19
38Steve MorabitoFDJ+0:19
39Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:27
40Rudy MolardFDJ+0:40
41Jens KeukeleireOrica-GreenEdge+0:40
42Ivan RovnyRusVelo+0:40
43Thibaut PinotFDJ+0:43
44Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:47
45Ibai SalasBurgos-BH+0:56
46Michal KwiatkowskiTeam Sky+0:56
47Benjamin PerryCycling Academy Team+0:56
48Toms SkujinsHincapie Racing Team+0:56
49Elmar ReindersTeam Roompot+0:56
50Wouter PoelsTeam Sky+0:56
51Jon AberasturiTeam UKYO+0:56
52Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+0:56
53Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:56
54Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+0:56
55Philip DeignanTeam Sky+0:56
56Nicolas RocheBMC Racing Team+0:56
57Victor De La Parte GonzalezMovistar Team+0:56
58Adria MorenoSpain National Selection+0:56
59Dario CataldoAstana Pro Team+0:56
60Ilnur ZakarinKatusha+0:56
61Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:56
62Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+0:56
63Serge PauwelsMTN Qhubeka+0:56
64David BeldaBurgos-BH+0:56
65Alexander PorsevRusVelo+0:56
66Sebastien ReichenbachFDJ+0:56
67Lawson CraddockTeam Cannondale-Garmin+0:56
68Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+0:56
69Steven KruijswijkBlanco Pro Cycling Team+0:56
70Julien SimonCofidis+0:56
71Angel Sanchez RebollidoW52-FC Porto-Porto Canal+1:02
72Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+1:02
73Bakhtiyar KozhatayevAstana Pro Team+1:03
74Andrey ZeitsAstana Pro Team+1:03
75Angelo TulikTeam Europcar+1:03
76Antonio MolinaCaja Rural+1:40
77Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+1:46
78Zakkary DempsterCycling Academy Team+1:46
79Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+1:46
80Cyril LemoineCofidis+1:49
81Cyril GautierAG2R La Mondiale+1:49
82Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+1:53
83Sep VanmarckeTeam Cannondale-Garmin+2:47
84Michael SchaerBMC Racing Team+3:13
85Alessandro De MarchiBMC Racing Team+3:13
86Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale+3:13
87Pavel KochetkovKatusha+3:13
88Julen IrizarMurias Taldea+3:48
89Imanol Estevez SalasMurias Taldea+3:48
90Sergey ChernetskiAstana Pro Team+3:48
91Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+4:22
92Dennis van WindenCycling Academy Team+4:22
93Tyler WilliamsCycling Academy Team+4:22
94Simone PonziSoutheast+4:22
95Davide FormoloTeam Cannondale-Garmin+4:22
96Matvei MamykinKatusha+4:37
97Laurens de PlusEtixx - Quick Step+4:55
98Mathew HaymanOrica-GreenEdge+5:13
99Pieter WeeningTeam Roompot+5:13
100Daniel MorenoKatusha+5:29
101Stefan KuengBMC Racing Team+5:59
102Julien MoriceTeam Europcar+5:59
103Nikita UmerbekovAstana Pro Team+5:59
104Yves LampaertEtixx - Quick Step+5:59
105Lukasz WisniowskiTeam Sky+5:59
106Vasil KiryienkaTeam Sky+5:59
107Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+5:59
108Igor AntonMTN Qhubeka+5:59
109Berden de VriesTeam Roompot+5:59
110Jurgen van den BroeckBlanco Pro Cycling Team+5:59
111Peter KennaughTeam Sky+5:59
112Michael AlbasiniOrica-GreenEdge+5:59
113Thomas ScullyTeam Cannondale-Garmin+5:59
114Salvatore PuccioTeam Sky+5:59
115Evgeny ShalunovRusVelo+5:59
116Benoit VaugrenardFDJ+5:59
117Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+5:59
118Oscar PujolTeam UKYO+5:59
119Maxim BelkovKatusha+5:59
120Niki TerpstraEtixx - Quick Step+6:57
121David ArroyoCaja Rural+7:25
122Hector SaezCaja Rural+7:25
123Tony HurelTeam Europcar+7:47
124Bryan CoquardTeam Europcar+7:47
125Johann van ZylMTN Qhubeka+7:47
126Sergio PardillaCaja Rural+8:57
127Igor Merino CortazarBurgos-BH+8:57
128Coen VermeltfoortTeam Roompot+8:59
129Jeremy RoyFDJ+12:00
130William BonnetFDJ+12:00
131Eduardo LlacerSpain National Selection+12:00
132Jaime CastrilloSpain National Selection+12:00
133Ryan MullenTeam Cannondale-Garmin+12:00
134Raymond KrederTeam Roompot+12:00
135Artem OvechkinRusVelo+12:00
136Adrien PetitCofidis+12:00
137Iljo KeisseEtixx - Quick Step+12:00
138Etienne van EmpelTeam Roompot+12:03
139Martijn BuddingTeam Roompot+12:03
140Alexander FoliforovRusVelo+12:03
141Luka MezgecArgos-Shimano+12:03
142Simon YatesOrica-GreenEdge+12:03
143Adam YatesOrica-GreenEdge+12:03
144Tom BohliBMC Racing Team+12:03
146Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+12:03
147Alexis GougeardAG2R La Mondiale+14:24
148Rafael ReisCaja Rural+14:24
149Marco MathisKatusha+14:24
150Christophe RiblonAG2R La Mondiale+14:24
151Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+14:24
152Yoshimitsu HiratsukaTeam UKYO+14:24
153Sergey FirsanovRusVelo+14:52
154Aitor GonzalezMurias Taldea+20:20
155Julio Alberto AmoresTeam Inteja-MMR+20:20
156Diego MilanTeam Inteja-MMR+20:20
157Mikel BizkarraMurias Taldea+20:20
158Loic ChetoutCofidis+20:20
159Geoffrey SoupeCofidis+20:20
160Antoine DuchesneTeam Europcar+20:20
161Aviv YechzkelCycling Academy Team+20:20
162Tanzo TokudaTeam UKYO+20:20
163Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+20:20
164Ivan MorenoSpain National Selection+20:20
165Daniel TeklehaymanotMTN Qhubeka+20:20
166Wouter WippertTeam Cannondale-Garmin+20:20
167Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+20:20
168Bryan NauleauTeam Europcar+20:20
169Pablo Torres MuinoBurgos-BH+20:20
171Manuel JimenezSpain National Selection+20:20
172Jorge CuberoBurgos-BH+20:20
173Daniel LopezBurgos-BH+20:20
174Chris ButlerCaja Rural+20:20
175Aydar ZakarinRusVelo+20:20
176Benjamin PradesTeam UKYO+20:20
177Egoitz FernandezTeam UKYO+20:20
178Salvador Guardiola ToraTeam UKYO+20:20
179Daniel NavarroCofidis+20:20
180Nacer BouhanniCofidis+20:20
181Stephane RossettoCofidis+20:20
182Aritz BaguesMurias Taldea+20:20
183Oscar RodriguezMurias Taldea+20:20
184Jonas van GenechtenCofidis+20:20
185Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+20:20
186Jonathan LastraCaja Rural+20:20
-Ignacio Sarabia (DNF)Team Inteja-MMR
-Stijn Vandenbergh (DNF)AG2R La Mondiale
-Yusuke Hatanaka (DNF)Team UKYO
-Gregory Brenes Obando (DNF)Team Inteja-MMR
-Rafael Marquez (DNF)Team Inteja-MMR
-Marcos Jurado Rodriguez (DNF)Burgos-BH
-Juan Jose Cueto (DNF)Team Inteja-MMR
-Oscar Alexander Linares (DNF)Burgos-BH
-Eloy Teruel (DNF)Spain National Selection
-Sergey Lagutin (DNF)RusVelo
-Jason Lowndes (DNF)Cycling Academy Team
-William Guzman (DNF)Team Inteja-MMR
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 1 luty 17, Orihuela - Orihuela, Dystans: 37.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1BMC Racing Team43:17
2Team Sky+0:21
3Etixx - Quick Step+0:49
4Movistar Team+1:02
5Blanco Pro Cycling Team+1:13
6Astana Pro Team+1:16
7FDJ+1:30
8Katusha+1:52
9Team Cannondale-Garmin+1:58
10Orica-GreenEdge+2:00
11CCC Sprandi Polkowice+2:15
12MTN Qhubeka+2:27
13Team Europcar+2:57
14AG2R La Mondiale+3:12
15RusVelo+3:16
16Cofidis+3:17
17Caja Rural+3:51
18Murias Taldea+4:09
19Team Roompot+4:20
20W52-FC Porto-Porto Canal+4:27
21Burgos-BH+4:28
22Spain National Selection+5:14
23Cycling Academy Team+5:57
24Team UKYO+6:14
25Team Inteja-MMR+7:15
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Volta a la Comunitat Valenciana

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Nairo Quintana Movistar Team 15:21:49
2 Ben Hermans BMC Racing Team +0:13
3 Manuel Senni BMC Racing Team +0:32
4 Wouter Poels Team Sky +0:52
5 Daniel Martin Etixx - Quick Step +1:09
6 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +1:42
7 David De La Cruz Etixx - Quick Step +1:53
8 Steven Kruijswijk Blanco Pro Cycling Team +2:12
9 Merhawi Kudus Ghebremedhin MTN Qhubeka +2:13
10 Jonathan Castroviejo Movistar Team +2:25
11 Victor De La Parte Gonzalez Movistar Team +2:46
12 Tobias Ludvigsson FDJ +2:50
13 Dayer Quintana Movistar Team +2:52
14 David Lopez Team Sky +2:53
15 Philippe Gilbert Etixx - Quick Step +3:05
16 Philip Deignan Team Sky +3:16
17 Sebastien Reichenbach FDJ +3:29
18 Michele Scarponi +3:43
19 Greg van Avermaet BMC Racing Team +3:50
20 Amaro Manuel Antunes W52-FC Porto-Porto Canal +4:17
21 Steve Morabito FDJ +5:07
22 Ilnur Zakarin Katusha +5:17
23 Ben King MTN Qhubeka +5:42
24 Jesus Herrada Movistar Team +6:12
25 Christopher Juul-Jensen Orica-GreenEdge +6:17
26 Michal Kwiatkowski Team Sky +6:47
27 Michael Schaer BMC Racing Team +6:51
28 Andrey Amador Movistar Team +6:58
29 Garikoitz Bravo Murias Taldea +7:15
30 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +7:49
31 Lukasz Owsian CCC Sprandi Polkowice +8:11
32 Davide Formolo Team Cannondale-Garmin +8:40
33 Zdenek Stybar Etixx - Quick Step +8:43
34 Ivan Rovny RusVelo +8:44
35 Stef Clement Blanco Pro Cycling Team +8:59
36 Pello Bilbao Astana Pro Team +9:39
37 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +9:45
38 Mikael Cherel AG2R La Mondiale +10:01
39 Pavel Kochetkov Katusha +11:07
40 Jose Herrada Movistar Team +11:25
41 Laurens de Plus Etixx - Quick Step +11:34
42 Nicolas Roche BMC Racing Team +11:37
43 Daniel Moreno Movistar Team +12:09
44 Tony Martin Katusha +12:22
45 Victor Campenaerts Blanco Pro Cycling Team +12:28
46 Lawson Craddock Team Cannondale-Garmin +12:58
47 Sergey Chernetski Astana Pro Team +13:24
48 Stefan Kueng BMC Racing Team +14:51
49 Primoz Roglic Blanco Pro Cycling Team +17:13
50 Salvatore Puccio Team Sky +17:21
51 David Belda Burgos-BH +17:43
52 Benoit Vaugrenard FDJ +19:02
53 Lukasz Wisniowski Team Sky +19:12
54 Magnus Cort Orica-GreenEdge +20:44
55 Peter Kennaugh Team Sky +21:14
56 Igor Anton MTN Qhubeka +23:17
57 Niki Terpstra Etixx - Quick Step +23:26
58 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +24:18
59 Andrey Zeits Astana Pro Team +24:29
60 Hugo Houle AG2R La Mondiale +25:50
61 Rudy Molard FDJ +25:58
62 Dario Cataldo Astana Pro Team +26:04
63 Jan Tratnik CCC Sprandi Polkowice +26:10
64 Alberto Losada Katusha +26:13
65 Toms Skujins Team Cannondale-Garmin +26:15
66 Jens Keukeleire Orica-GreenEdge +26:17
67 Jos van Emden Blanco Pro Cycling Team +26:17
68 Maciej Paterski CCC Sprandi Polkowice +26:28
69 Elmar Reinders Team Roompot +27:05
70 Serge Pauwels MTN Qhubeka +27:31
71 Rui Vinhas W52-FC Porto-Porto Canal +27:37
72 Viacheslav Kuznetsov Katusha +28:03
73 Antoine Duchesne Team Europcar +28:35
74 Romain Sicard Team Europcar +28:48
75 Ibai Salas Burgos-BH +29:05
76 Joaquim Silva W52-FC Porto-Porto Canal +29:16
77 Nathan Brown Team Cannondale-Garmin +29:22
78 Enrique Sanz +29:33
79 Felix Grossschartner CCC Sprandi Polkowice +29:42
80 Angelo Tulik Team Europcar +29:53
81 Julien Simon Cofidis +30:02
82 Yves Lampaert Etixx - Quick Step +30:08
83 Samuel Caldeira W52-FC Porto-Porto Canal +30:10
84 Kristian Sbaragli MTN Qhubeka +30:32
85 Pim Ligthart Team Roompot +30:36
86 Antonio Molina Caja Rural +30:37
87 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +30:42
88 Benjamin Perry Cycling Academy Team +31:54
89 Cyril Lemoine Cofidis +31:58
90 Imanol Estevez Salas Murias Taldea +32:21
91 Daniel Teklehaymanot MTN Qhubeka +32:48
92 Sep Vanmarcke Team Cannondale-Garmin +32:50
93 Alexander Porsev RusVelo +32:57
94 Mathew Hayman Orica-GreenEdge +33:21
95 Jon Aberasturi Team UKYO +33:38
96 Thomas Scully Team Cannondale-Garmin +33:44
97 Zakkary Dempster Cycling Academy Team +34:04
98 Guillaume Boivin Cycling Academy Team +34:07
99 Michael Albasini Orica-GreenEdge +34:29
100 Twan Castelijns Blanco Pro Cycling Team +35:07
101 Gustavo Cesar W52-FC Porto-Porto Canal +35:28
102 Martijn Keizer Blanco Pro Cycling Team +35:32
103 Pieter Weening Team Roompot +35:42
104 Jose Manuel Diaz Cycling Academy Team +35:58
105 Adria Moreno +36:08
106 Thibaut Pinot FDJ +36:38
107 Dennis van Winden Cycling Academy Team +37:48
108 Julen Irizar Murias Taldea +37:51
109 Coen Vermeltfoort Team Roompot +38:07
110 Tyler Williams Cycling Academy Team +38:11
111 Maxim Belkov Katusha +39:04
112 Evgeny Shalunov RusVelo +39:20
113 Bryan Coquard Team Europcar +39:35
114 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +39:54
115 William Bonnet FDJ +40:00
116 Igor Merino Cortazar Burgos-BH +40:07
117 Raymond Kreder Team Roompot +40:12
118 Adam Yates Orica-GreenEdge +40:44
119 Simone Ponzi CCC Sprandi Polkowice +40:51
120 +40:52
121 Ryan Mullen Team Cannondale-Garmin +40:53
122 Raul Alarcon W52-FC Porto-Porto Canal +41:27
123 Antonio Carvalho W52-FC Porto-Porto Canal +41:38
124 Martijn Budding Team Roompot +41:55
125 Matvei Mamykin Katusha +42:01
126 Johann van Zyl MTN Qhubeka +42:14
127 Oscar Pujol Team UKYO +42:21
128 Luka Mezgec Orica-GreenEdge +42:38
129 Jeremy Roy FDJ +42:51
130 Berden de Vries Team Roompot +43:41
131 Tony Hurel Team Europcar +44:01
132 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +44:10
133 Iljo Keisse Etixx - Quick Step +44:20
134 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +45:14
135 Julien Morice Team Europcar +45:33
136 Tom Bohli BMC Racing Team +46:04
137 Simon Yates Orica-GreenEdge +46:04
138 Geoffrey Soupe Cofidis +46:34
139 Alexander Foliforov RusVelo +46:57
140 Adrien Petit Team Europcar +47:12
141 Hector Saez Caja Rural +47:42
142 Sergey Firsanov RusVelo +48:07
143 Salvador Guardiola Tora Team UKYO +48:51
144 Marcin Bialobloski CCC Sprandi Polkowice +50:24
145 Nacer Bouhanni Cofidis +51:06
146 Etienne van Empel Team Roompot +51:37
147 Bryan Nauleau Team Europcar +51:45
148 Benat Txoperena Maitxikote Murias Taldea +52:03
149 Aitor Gonzalez Murias Taldea +52:56
150 Wouter Wippert Team Cannondale-Garmin +53:40
151 Daniel Navarro Cofidis +53:40
152 Jan Hirt CCC Sprandi Polkowice +54:22
153 Mikel Bizkarra Murias Taldea +54:28
154 Stephane Rossetto Cofidis +55:24
155 Jonas van Genechten Cofidis +55:45
156 Daniel Lopez Burgos-BH +55:46
157 Jonathan Lastra Caja Rural +56:16
158 Egoitz Fernandez Team UKYO +56:22
159 Branislau Samoilau CCC Sprandi Polkowice +56:34
160 Jorge Cubero Burgos-BH +57:07
161 Aydar Zakarin RusVelo +58:26
162 Ivan Moreno +59:02
163 Yoshimitsu Hiratsuka Team UKYO +59:10
164 Manuel Jimenez +1:01:07
165 Aviv Yechzkel Cycling Academy Team +1:01:48
166 Diego Milan Team Inteja-MMR +1:04:05
167 Chris Butler Caja Rural +1:04:57
168 Julio Alberto Amores Team Inteja-MMR +1:06:18
169 Team Inteja-MMR +1:19:49
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Eagles 0-2 Heroes
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • KT Wiz 1-0 Twins
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • Bears 0-0 Giants
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • Toshiba Brave Thunders 2-6 Yokohama B-Corsairs
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Yokohama BayStars 2-1 Hiroshima Carp
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Saitama Seibu Lions 1-0 Chiba Lotte Marines
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Orix Buffaloes 0-1 Fukuoka SoftBank Hawks
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • Hanshin Tigers 0-0 Chunichi Dragons
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Pelita Jaya 2-2 Mitra Kukar
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Tokyo Yakult Swallows 0-6 Yomiuri Giants
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia