Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Tro-Bro Lеon

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Francja
KolarstwoTro-Bro Lеon
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 17 kwiecień 17, Le Carpont - Lannilis, Dystans: 203km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre4:50:22
2Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+0:02
3Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+0:07
4Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:07
5Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:07
6Matthias De Witte+0:07
7Arnaud DemareFDJ+0:07
8Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:07
9Sylvain ChavanelTeam Europcar+0:07
10Hugo HofstetterCofidis+0:07
11Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+0:07
12Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:07
13Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+0:07
14Guillaume LevarletWanty - Groupe Gobert+0:07
15Erwan CorbelBretagne-Seche Environnement+0:07
16Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:07
17Rudy BarbierAG2R La Mondiale+0:07
18Mikel IturriaMurias Taldea+0:07
19Perrig QuemeneurTeam Europcar+0:10
20Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+0:10
21Stijn DevolderVerandas Willems CT+0:10
22Christophe RiblonAG2R La Mondiale+0:27
23Mickael DelageFDJ+0:35
24Matthieu LadagnousFDJ+1:08
25Nans PetersAG2R La Mondiale+1:12
26Mihkel RaeimCycling Academy Team+1:12
27Dimitri ClaeysCofidis+1:14
28Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+1:42
29Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+1:42
30Jimmy TurgisCofidis+1:42
31Alo JakinHP BTP–Auber93+1:42
32Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+1:44
33Connor Swift+1:44
34Olivier Le GacFDJ+1:49
35Hugo HouleAG2R La Mondiale+1:51
36Gaetan BilleVerandas Willems CT+4:08
37Carl Fredrik Hagen+4:11
38Zakkary DempsterCycling Academy Team+4:11
39Jeremy CornuTeam Europcar+4:16
40Torkil VeyheColoQuick+4:23
41Dennis BakkerTeam De Rijke - Shanks+5:23
42Jimmy Janssens+5:28
43Thierry HupondTeam Marseille 13 KTM+5:28
44Aitor GonzalezMurias Taldea+5:28
45Jonathan McEvoyTeam NetApp+5:28
46Kevin de JongheTopsport Vlaanderen-Baloise+5:28
47Romain CardisTeam Europcar+5:28
48Robby Cobbaert+5:28
49Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+5:28
50Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+5:28
51Jeremy LecroqEtixx - Ihned+5:28
52Joeri StallaertVeranclassic-Ago+5:28
53Thomas BoudatTeam Europcar+5:33
54Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale+8:37
55Jetse BolTeam Manzana Postobon+8:37
56Ike GroenTeam De Rijke - Shanks+9:17
57Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+10:23
58Martin MortensenColoQuick+10:23
59Timothy DupontVerandas Willems CT+10:23
60Tyler WilliamsCycling Academy Team+10:55
61Nico DenzAG2R La Mondiale+10:55
62Christian Moberg JoergensenColoQuick+10:55
63Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+10:55
64Gotzon UdondoMurias Taldea+13:54
-Juan Amador (DNF)Team Manzana Postobon
-Bernardo Suaza (DNF)Team Manzana Postobon
-Daniel Hoelgaard (DNF)FDJ
-Markus Hoelgaard (DNF)Etixx - Ihned
-Robin Stenuit (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jens van Den Dool (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Pello Olaberria (DNF)Murias Taldea
-Dan Craven (DNF)Cycling Academy Team
-Jeremy Leveau (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Bjoern Tore Nilsen Hoem (DNF)
-Matthias Le Turnier (DNF)Cofidis
-Simone Antonini (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jeremy Cabot (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Alexandre Blain (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Rasmus Wallin (DNF)ColoQuick
-Adrian Aas Stien (DNF)
-Iver Knotten (DNF)
-Sergio Higuita (DNF)Team Manzana Postobon
-Christophe Premont (DNF)Verandas Willems CT
-Marc Sarreau (DNF)FDJ
-Tobyn Horton (DNF)
-Yannis Yssaad (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Adrian Gonzalez (DNF)Murias Taldea
-Gerco Pastoor (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Mark McNally (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Francis Mourey (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Juan Pablo Villegas (DNF)Team Manzana Postobon
-Gatis Smukulis (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Pierre Gouault (DNF)HP BTP–Auber93
-Bryan Nauleau (DNF)Team Europcar
-Romain Lemarchand (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Lander Seynaeve (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Jeremy Bescond (DNF)HP BTP–Auber93
-Michael Goolaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Mathias Krigbaum (DNF)ColoQuick
-Christophe Laporte (DNF)Cofidis
-Dorian Godon (DNF)Cofidis
-Samuel Dumoulin (DNF)AG2R La Mondiale
-Marc Fournier (DNF)FDJ
-Erick Rowsell (DNF)Team NetApp
-Jordi Talen (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Jimmy Raibaud (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Kristoffer Skjerping (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Yecid Arturo Sierra (DNF)Team Manzana Postobon
-Taylor Gunman (DNF)
-Brecht Ruyters (DNF)
-Anthony Maldonado (DNF)HP BTP–Auber93
-Joeri Calleeuw (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Jhojan Garcia (DNF)Team Manzana Postobon
-Kevin van Melsen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Florian Vachon (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Krists Neilands (DNF)Cycling Academy Team
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Mathew Cronshaw (DNF)
-Benjamin Perry (DNF)Cycling Academy Team
-Yohann Gene (DNF)Team Europcar
-Hamish Schreurs (DNF)Cycling Academy Team
-Aidis Kruopis (DNF)Verandas Willems CT
-Benoit Jarrier (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Dennis Herforth Jensen (DNF)ColoQuick
-Richard Handley (DNF)One Pro Cycling
-Flavien Dassonville (DNF)HP BTP–Auber93
-Wim Reynaerts (DNF)
-Eneko Lizarralde (DNF)Murias Taldea
-Rayane Bouhanni (DNF)Etixx - Ihned
-Magnus Bak Klaris (DNF)ColoQuick
-Vegard Breen (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Yannick Martinez (DNF)Team Europcar
-Kevin Lebreton (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Mitchell Mulhern (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Sondre Enger (DNF)AG2R La Mondiale
-Nicolas Baldo (DNF)HP BTP–Auber93
-Stef van Zummeren (DNF)Verandas Willems CT
-Clement Venturini (DNF)Cofidis
-Aritz Bagues (DNF)Murias Taldea
-Sebastian Molano (DNF)Team Manzana Postobon
-Lorenzo Manzin (DNF)FDJ
-Stephane Poulhies (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Luuc Bugter (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Rune Almindsoe (DNF)ColoQuick
Następne mecze
Francja
KolarstwoTro-Bro Lеon
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • GKS Tychy 71 0-2 Stal Mielec
    GolGol: 82' Piotr Glowacki
  • MKS Kluczbork 2-2 Znicz Pruszków
    Kartka Kartka: 83' Nitkiewicz
  • Wigry Suwałki 2-3 Chojniczanka Chojnice
    GolGol: 86' Zapolnik
  • Olimpia Grudziądz 0-2 GKS Katowice
    GolGol: 88' Foszmanczyk
  • MKS Kluczbork 2-2 Znicz Pruszków
    GolGol: 90' Paluchowski
  • Miedź Legnica 3-0 Pogoń Siedlce
    GolGol: 83' Marquitos
  • Shandong Luneng 1-0 Henan Jianye
    Kartka Kartka: 42' Li
  • Kolomna 0-3 Spartak Kostroma
    GolGol: 58' Latsuzbaya
  • Brøndby 4-0 Vejle
    Zmiana: 60' Wchodzi na boiska Brandt Schodzi z boiska Christensen
  • Utrecht 3-0 Alkmaar
    Zmiana: 89' Wchodzi na boiska Ludwig Schodzi z boiska Ayoub
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia