Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Tour of Croatia

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Chorwacja
KolarstwoTour of Croatia
Status: Koniec
LIVE!
Etap 6 » 23 kwiecień 17, Samobor - Zagreb, Dystans: 147km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Sacha ModoloLampre-Merida3:16:52
2Jan PolancLampre-Merida+0:02
3Boy van PoppelRadioShack-Nissan+0:02
4Vincenzo NibaliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:02
5Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:06
6Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:06
7Nicola BoemBardiani-CSF Pro Team+0:06
8Daniel AuerFelbermayr - Simplon Wels+0:06
9James KnoxTeam Wiggins+0:06
10Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+0:09
11Jaime RosonCaja Rural+0:09
12Giacomo NizzoloRadioShack-Nissan+0:12
13Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:12
14Dennis van WindenCycling Academy Team+0:14
15Marco TizzaGM Cycling Team+0:14
16Kanstantsin SiutsouBahrain Merida Pro Cycling Team+0:14
17Radoslav RoginaAdria Mobil+0:17
18Gregory RastRadioShack-Nissan+0:19
19Roland ThalmannRoth - Skoda+0:19
20Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+0:19
21Jesper HansenAstana Pro Team+0:19
22Javier MejiasTeam Novo Nordisk+0:19
23Oscar Eduardo SanchezStrongman-Campagnolo Wilier+0:19
24Colin StuessiRoth - Skoda+0:19
25Franco PellizottiBahrain Merida Pro Cycling Team+0:19
26Matija KvasinaFelbermayr - Simplon Wels+0:19
27Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+0:30
28Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:31
29Ivan SavitskyRusVelo+0:31
30Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+0:31
31Evgeny ShalunovLokosphinx+0:34
32Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+0:36
33Bakhtiyar KozhatayevAstana Pro Team+0:36
34Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:36
35Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:40
36Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:42
37Dmitri GruzdevAstana Pro Team+0:54
38Michael ThompsonTeam Wiggins+1:05
39Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+1:05
40Michael O\'LoughlinTeam Wiggins+1:10
41Artem NychRusVelo+1:12
42Roberto FerrariLampre-Merida+1:16
43Edward RavasiItaly National Selection+1:21
44Charles PlanetTeam Novo Nordisk+1:28
45Luis MasCaja Rural+1:31
46Vitaliy ButsTeam Kolss+1:31
47Jason LowndesCycling Academy Team+1:33
48Nikolay TrusovRusVelo+1:33
49Ivan BalykinGM Cycling Team+1:33
50David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+1:33
51Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+1:33
52Artur ErshovRusVelo+1:33
53Antonio Di SanteGM Cycling Team+1:33
54Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+1:33
55Rafael ReisCaja Rural+1:33
56Mykhailo KononenkoTeam Kolss+1:33
57Jonathan Klever CaicedoStrongman-Campagnolo Wilier+1:33
58Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+1:33
59Ahmet Orken+1:33
60Andrea BorsoAdria Mobil+1:33
61Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+1:33
62Aleksey RybalkinLokosphinx+1:33
63Lukas JaunRoth - Skoda+1:45
64Sergey LagutinRusVelo+1:45
65Dusan RajovicAdria Mobil+1:45
66Andrea PeronTeam Novo Nordisk+1:45
67Jonathan FumeauxRoth - Skoda+1:48
68Kiel ReijnenRadioShack-Nissan+1:50
69Antonino ParrinelloGM Cycling Team+1:53
70Francesco CanepaGM Cycling Team+1:53
71Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels+1:53
72Pirmin LangRoth - Skoda+1:53
73Manuele BoaroBahrain Merida Pro Cycling Team+2:02
74Jure GolcerAdria Mobil+2:02
75Markus EibeggerFelbermayr - Simplon Wels+2:02
76Stefan RabitschFelbermayr - Simplon Wels+2:02
77Daniel TurekCycling Academy Team+2:02
78Ruslan TleubayevAstana Pro Team+2:13
79Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+2:18
80Riccardo MinaliAstana Pro Team+2:18
81Nicola RuffoniBardiani-CSF Pro Team+2:18
82Marco ColedanRadioShack-Nissan+2:24
83Uros RepseMeridiana Kamen Team+2:43
84Nathan DraperTeam Wiggins+2:56
85Roy GoldsteinCycling Academy Team+2:58
86Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+3:01
87Llibert SendrosTeam Kolss+3:01
88Adriano BrogiGM Cycling Team+3:04
89Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+3:04
90Truls Engen KorsaethAstana Pro Team+3:04
91Mustafa Sayar+3:04
92Gorazd PerAdria Mobil+3:04
93Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+3:04
94Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+3:04
95Etienne GeorgiTeam Wiggins+3:04
96Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+3:04
97Ashley DennisTeam Wiggins+3:04
98David JabukaMeridiana Kamen Team+3:12
99Laurent DidierRadioShack-Nissan+3:15
100Julien BernardRadioShack-Nissan+3:15
101Guy SagivCycling Academy Team+3:15
102Valentin BaillifardRoth - Skoda+3:15
103Javier MorenoBahrain Merida Pro Cycling Team+3:15
104Gregor GazvodaAdria Mobil+3:15
106Daniel VelezStrongman-Campagnolo Wilier+3:15
107Matthias ReutimannRoth - Skoda+3:15
108Diego Rubio HernandezCaja Rural+3:15
109Damian LuscherRoth - Skoda+3:15
110Jonathan LastraCaja Rural+3:15
111Daniil FominykhAstana Pro Team+3:15
112Alex AranburuCaja Rural+3:15
113Andrii BratashchukTeam Kolss+3:15
114Aristobulo CalaStrongman-Campagnolo Wilier+3:15
115Ziga GroseljAdria Mobil+3:15
116Andriy VasylyukTeam Kolss+3:15
117Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+3:15
118Ahmet Akdilek+3:15
119Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+3:15
120Arman KamyshevAstana Pro Team+3:15
121Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+3:26
122Valerio AgnoliBahrain Merida Pro Cycling Team+3:26
123Leonardo CanepaGM Cycling Team+3:26
124Gasper KatrasnikAdria Mobil+3:29
125Oleksandr PolivodaTeam Kolss+3:35
126Davide PacchiardoGM Cycling Team+3:35
127Andrea GuardiniLampre-Merida+4:16
128Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+4:57
129Anton VorobyevRusVelo+5:05
130Samuel HarrisonTeam Wiggins+5:14
131Justin OienCaja Rural+5:42
132Dylan PageCaja Rural+5:42
133Domen NovakAdria Mobil+6:46
134Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+6:48
135Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+6:48
136Christopher WilliamsTeam Novo Nordisk+6:48
137Alan MarangoniNippo - Vini Fantini+6:48
138Juan TamayoStrongman-Campagnolo Wilier+6:48
139Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+7:33
140Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+7:39
-Yuma Koishi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Feritcan Samli (DNF)
-Nicolas Marini (DNF)Nippo - Vini Fantini
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 22 kwiecień 17, Porec - Ucka, Dystans: 141km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Jaime RosonCaja Rural3:41:47
2Vincenzo NibaliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
3Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+0:00
4Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:05
5Jan PolancLampre-Merida+0:08
6Franco PellizottiBahrain Merida Pro Cycling Team+0:20
7Jesper HansenAstana Pro Team+0:20
8Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+0:23
9Kanstantsin SiutsouBahrain Merida Pro Cycling Team+0:23
10Edward RavasiItaly National Selection+0:29
11James KnoxTeam Wiggins+0:40
12Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels+0:43
13Oscar Eduardo SanchezStrongman-Campagnolo Wilier+0:52
14Artem NychRusVelo+0:57
15Aleksey RybalkinLokosphinx+1:07
16Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+1:22
17Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+1:22
18Radoslav RoginaAdria Mobil+1:22
19Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+1:22
20Javier MejiasTeam Novo Nordisk+1:37
21Matija KvasinaFelbermayr - Simplon Wels+1:48
22Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+1:48
23Alex AranburuCaja Rural+1:50
24Jonathan Klever CaicedoStrongman-Campagnolo Wilier+1:50
25Roland ThalmannRoth - Skoda+1:50
26Jose Manuel DiazCycling Academy Team+1:50
27Colin StuessiRoth - Skoda+1:50
28Julien BernardRadioShack-Nissan+2:24
29Oleksandr PolivodaTeam Kolss+2:24
30Evgeny ShalunovLokosphinx+2:24
31Marco CanolaNippo - Vini Fantini+3:17
32Valentin BaillifardRoth - Skoda+3:27
33Jonathan LastraCaja Rural+3:27
34Jonathan FumeauxRoth - Skoda+3:27
35Francesco CanepaGM Cycling Team+3:36
36Bakhtiyar KozhatayevAstana Pro Team+4:21
37Javier MorenoBahrain Merida Pro Cycling Team+4:26
38Llibert SendrosTeam Kolss+4:46
39Oleksandr PrevarTeam Kolss+4:46
40Markus EibeggerFelbermayr - Simplon Wels+4:46
41Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+4:46
42Davide MucelliMeridiana Kamen Team+4:50
43Jure GolcerAdria Mobil+5:10
44Andriy VasylyukTeam Kolss+5:15
45Manuele BoaroBahrain Merida Pro Cycling Team+5:40
46Marco TizzaGM Cycling Team+6:10
47Samuel HarrisonTeam Wiggins+7:44
48David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+7:58
49Mykhailo KononenkoTeam Kolss+7:58
50Laurent DidierRadioShack-Nissan+9:16
51Vitaliy ButsTeam Kolss+9:56
52Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+11:03
53Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+11:20
54Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+11:20
55Daniel VelezStrongman-Campagnolo Wilier+11:51
56Aristobulo CalaStrongman-Campagnolo Wilier+11:51
57Andrea BorsoAdria Mobil+11:51
58Daniel TurekCycling Academy Team+11:51
59Ziga GroseljAdria Mobil+11:51
60Valerio AgnoliBahrain Merida Pro Cycling Team+11:51
61Mustafa Sayar+11:51
62Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+12:23
63Dmitri GruzdevAstana Pro Team+12:33
64Michael O\'LoughlinTeam Wiggins+14:03
65Davide PacchiardoGM Cycling Team+14:12
66Matthias ReutimannRoth - Skoda+15:28
67Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+15:28
68Damian LuscherRoth - Skoda+15:28
69Luis MasCaja Rural+16:48
70Rafael ReisCaja Rural+16:48
71Diego Rubio HernandezCaja Rural+16:48
72Andrii BratashchukTeam Kolss+17:54
73Ivan SavitskyRusVelo+20:06
74Artur ErshovRusVelo+20:09
75Nikolay TrusovRusVelo+20:09
76Anton VorobyevRusVelo+20:09
77Boy van PoppelRadioShack-Nissan+20:09
78Gregory RastRadioShack-Nissan+20:09
79Stefan RabitschFelbermayr - Simplon Wels+20:09
80Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+20:09
81Sergey LagutinRusVelo+20:09
82Jason LowndesCycling Academy Team+21:52
83Nathan DraperTeam Wiggins+21:52
84Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+21:52
85Ivan BalykinGM Cycling Team+21:52
86Guy SagivCycling Academy Team+21:52
87Etienne GeorgiTeam Wiggins+21:52
88Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+21:52
89Charles PlanetTeam Novo Nordisk+21:52
90Uros RepseMeridiana Kamen Team+21:52
91Ruslan TleubayevAstana Pro Team+21:52
92Lukas JaunRoth - Skoda+21:52
93Juan TamayoStrongman-Campagnolo Wilier+21:52
94Ashley DennisTeam Wiggins+21:52
95Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+21:52
96Gasper KatrasnikAdria Mobil+21:52
98Gorazd PerAdria Mobil+21:52
99Feritcan Samli+21:52
100Leonardo CanepaGM Cycling Team+21:52
101Gregor GazvodaAdria Mobil+21:52
102Dusan RajovicAdria Mobil+21:52
103Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+21:52
104Domen NovakAdria Mobil+21:52
105Kiel ReijnenRadioShack-Nissan+21:52
106Antonio Di SanteGM Cycling Team+21:52
107Dennis van WindenCycling Academy Team+21:52
108Ahmet Orken+21:52
109Marco ColedanRadioShack-Nissan+22:23
110Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+23:23
111Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+23:25
112Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+23:37
113Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+23:37
114Alan MarangoniNippo - Vini Fantini+23:37
115Antonino ParrinelloGM Cycling Team+23:42
116Roberto FerrariLampre-Merida+23:44
117Giacomo NizzoloRadioShack-Nissan+24:51
118Nicola BoemBardiani-CSF Pro Team+24:54
119Sacha ModoloLampre-Merida+24:54
120Andrea PeronTeam Novo Nordisk+25:21
121Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+25:21
122Andrea GuardiniLampre-Merida+25:21
123Roy GoldsteinCycling Academy Team+25:21
124Daniel AuerFelbermayr - Simplon Wels+25:21
125David JabukaMeridiana Kamen Team+25:21
126Christopher WilliamsTeam Novo Nordisk+25:21
127Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+25:21
128Dylan PageCaja Rural+25:21
129Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+25:21
130Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+25:21
131Justin OienCaja Rural+25:21
132Nicola RuffoniBardiani-CSF Pro Team+25:21
133Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+25:21
134Ahmet Akdilek+25:21
135Adriano BrogiGM Cycling Team+25:21
136Riccardo MinaliAstana Pro Team+25:21
137Yuma KoishiNippo - Vini Fantini+25:21
138Daniil FominykhAstana Pro Team+25:21
139Arman KamyshevAstana Pro Team+25:21
140Truls Engen KorsaethAstana Pro Team+25:21
141Pirmin LangRoth - Skoda+25:21
142Michael ThompsonTeam Wiggins+25:21
143Nicolas MariniNippo - Vini Fantini+25:52
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 21 kwiecień 17, Crikvenica - Umag, Dystans: 171km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Nicola RuffoniBardiani-CSF Pro Team4:10:15
2Riccardo MinaliAstana Pro Team+0:00
3Ivan SavitskyRusVelo+0:00
4Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:00
5Dusan RajovicAdria Mobil+0:00
6Alan MarangoniNippo - Vini Fantini+0:00
7Daniel AuerFelbermayr - Simplon Wels+0:00
8Giacomo NizzoloRadioShack-Nissan+0:00
9Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+0:00
10Gasper KatrasnikAdria Mobil+0:00
11Lukas JaunRoth - Skoda+0:00
12Dylan PageCaja Rural+0:00
13Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
14Ruslan TleubayevAstana Pro Team+0:00
15Sacha ModoloLampre-Merida+0:00
16Ivan BalykinGM Cycling Team+0:00
17Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:00
18Vincenzo NibaliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
19Jason LowndesCycling Academy Team+0:00
20Andrea BorsoAdria Mobil+0:00
21Ahmet Orken+0:00
22Boy van PoppelRadioShack-Nissan+0:00
23Roland ThalmannRoth - Skoda+0:00
24Kanstantsin SiutsouBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
25Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+0:00
26Colin StuessiRoth - Skoda+0:00
27Luis MasCaja Rural+0:00
28Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+0:00
29Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+0:00
30Mykhailo KononenkoTeam Kolss+0:00
31Roberto FerrariLampre-Merida+0:00
32Oscar Eduardo SanchezStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
33Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:00
34Jesper HansenAstana Pro Team+0:07
35Artem NychRusVelo+0:07
36Jonathan FumeauxRoth - Skoda+0:07
37Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:07
38Antonio Di SanteGM Cycling Team+0:07
39Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+0:07
40Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:07
41Markus EibeggerFelbermayr - Simplon Wels+0:07
42Matija KvasinaFelbermayr - Simplon Wels+0:07
43Vitaliy ButsTeam Kolss+0:07
44Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+0:07
45Bakhtiyar KozhatayevAstana Pro Team+0:07
46Jonathan LastraCaja Rural+0:07
47Daniel TurekCycling Academy Team+0:07
48Jaime RosonCaja Rural+0:07
49Jonathan Klever CaicedoStrongman-Campagnolo Wilier+0:07
50Andriy VasylyukTeam Kolss+0:07
51Ahmet Akdilek+0:07
52Daniel VelezStrongman-Campagnolo Wilier+0:07
53Gorazd PerAdria Mobil+0:07
54Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+0:07
55Jan PolancLampre-Merida+0:07
56Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:07
57Manuele BoaroBahrain Merida Pro Cycling Team+0:07
58Nathan DraperTeam Wiggins+0:07
59Francesco CanepaGM Cycling Team+0:07
60Andrea PeronTeam Novo Nordisk+0:07
61Michael ThompsonTeam Wiggins+0:07
62Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+0:07
63Gregor GazvodaAdria Mobil+0:07
64Matthias ReutimannRoth - Skoda+0:07
65Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+0:07
66James KnoxTeam Wiggins+0:07
67Jure GolcerAdria Mobil+0:07
68Edward RavasiItaly National Selection+0:07
69Leonardo CanepaGM Cycling Team+0:07
70Radoslav RoginaAdria Mobil+0:07
71Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+0:07
72Truls Engen KorsaethAstana Pro Team+0:07
73Charles PlanetTeam Novo Nordisk+0:07
74Nikolay TrusovRusVelo+0:07
75Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+0:07
76Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+0:07
77Javier MejiasTeam Novo Nordisk+0:07
78Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+0:07
79Alex AranburuCaja Rural+0:07
80Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+0:07
81Yuma KoishiNippo - Vini Fantini+0:07
82Dmitri GruzdevAstana Pro Team+0:07
83Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:07
84Laurent DidierRadioShack-Nissan+0:07
85Uros RepseMeridiana Kamen Team+0:07
86Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+0:07
87Aristobulo CalaStrongman-Campagnolo Wilier+0:07
88David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+0:07
89Pirmin LangRoth - Skoda+0:07
90Artur ErshovRusVelo+0:07
91Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+0:07
92Llibert SendrosTeam Kolss+0:07
93Julien BernardRadioShack-Nissan+0:07
94Roy GoldsteinCycling Academy Team+0:07
95Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+0:07
96Javier MorenoBahrain Merida Pro Cycling Team+0:07
97Franco PellizottiBahrain Merida Pro Cycling Team+0:07
98Michael O\'LoughlinTeam Wiggins+0:07
99Domen NovakAdria Mobil+0:07
100Stefan RabitschFelbermayr - Simplon Wels+0:07
101Andrea GuardiniLampre-Merida+0:07
102Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+0:07
103Guy SagivCycling Academy Team+0:07
104Aleksey RybalkinLokosphinx+0:07
105Damian LuscherRoth - Skoda+0:07
106Daniil FominykhAstana Pro Team+0:07
107Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:22
108Feritcan Samli+0:22
109Mustafa Sayar+0:22
111Ziga GroseljAdria Mobil+0:22
112Christopher WilliamsTeam Novo Nordisk+0:22
113Etienne GeorgiTeam Wiggins+0:22
114Valentin BaillifardRoth - Skoda+0:22
115Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+0:22
116Ashley DennisTeam Wiggins+0:22
117Andrii BratashchukTeam Kolss+0:22
118Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels+0:22
119Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+0:22
120Valerio AgnoliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:22
121Sergey LagutinRusVelo+0:33
122Marco ColedanRadioShack-Nissan+0:33
123Marco TizzaGM Cycling Team+0:35
124Arman KamyshevAstana Pro Team+0:35
125Nicola BoemBardiani-CSF Pro Team+0:41
126Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:41
127Juan TamayoStrongman-Campagnolo Wilier+0:47
128Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+0:47
129Gregory RastRadioShack-Nissan+0:47
130Anton VorobyevRusVelo+0:54
131Evgeny ShalunovLokosphinx+1:02
132Dennis van WindenCycling Academy Team+1:11
133Nicolas MariniNippo - Vini Fantini+1:16
134Samuel HarrisonTeam Wiggins+1:16
135Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+1:42
136Kiel ReijnenRadioShack-Nissan+3:49
137David JabukaMeridiana Kamen Team+4:50
138Antonino ParrinelloGM Cycling Team+7:16
139Justin OienCaja Rural+7:16
140Adriano BrogiGM Cycling Team+7:16
141Davide PacchiardoGM Cycling Team+7:16
142Diego Rubio HernandezCaja Rural+7:50
143Rafael ReisCaja Rural+7:50
-Carlos Becerra (DNF)Strongman-Campagnolo Wilier
-Kristijan Durasek (DNS)Lampre-Merida
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 20 kwiecień 17, Imotski - Zadar, Dystans: 237km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Nicola RuffoniBardiani-CSF Pro Team5:55:27
2Giacomo NizzoloRadioShack-Nissan+0:00
3Riccardo MinaliAstana Pro Team+0:00
4Ahmet Orken+0:00
5Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+0:00
6Roberto FerrariLampre-Merida+0:00
7Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:00
8Daniel AuerFelbermayr - Simplon Wels+0:00
9Ivan SavitskyRusVelo+0:00
10Nicolas MariniNippo - Vini Fantini+0:00
11Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
12Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+0:00
13Dylan PageCaja Rural+0:00
14Luis MasCaja Rural+0:00
15Jason LowndesCycling Academy Team+0:00
16Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:00
17Colin StuessiRoth - Skoda+0:00
18Gasper KatrasnikAdria Mobil+0:00
19Jan PolancLampre-Merida+0:00
20Vincenzo NibaliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
21Boy van PoppelRadioShack-Nissan+0:00
22Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+0:00
23Dusan RajovicAdria Mobil+0:00
24Matija KvasinaFelbermayr - Simplon Wels+0:00
25Radoslav RoginaAdria Mobil+0:00
26Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:00
27Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+0:00
28Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:00
29Andrea PeronTeam Novo Nordisk+0:00
30Antonio Di SanteGM Cycling Team+0:00
31Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:00
32Jesper HansenAstana Pro Team+0:00
33Diego Rubio HernandezCaja Rural+0:00
34Lukas JaunRoth - Skoda+0:00
35Charles PlanetTeam Novo Nordisk+0:00
36Daniel TurekCycling Academy Team+0:00
37Marco ColedanRadioShack-Nissan+0:00
38Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+0:00
39Truls Engen KorsaethAstana Pro Team+0:00
40Ruslan TleubayevAstana Pro Team+0:00
41Michael ThompsonTeam Wiggins+0:00
42James KnoxTeam Wiggins+0:00
43Mykhailo KononenkoTeam Kolss+0:00
44Jonathan Klever CaicedoStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
45Kanstantsin SiutsouBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
46Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+0:00
47Roy GoldsteinCycling Academy Team+0:00
48Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:00
49Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+0:00
50Vitaliy ButsTeam Kolss+0:00
51Manuele BoaroBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
52Llibert SendrosTeam Kolss+0:00
53Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+0:00
54Bakhtiyar KozhatayevAstana Pro Team+0:00
55Nicola BoemBardiani-CSF Pro Team+0:00
56Artem NychRusVelo+0:00
57David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+0:00
58Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
59Nathan DraperTeam Wiggins+0:00
60Michael O\'LoughlinTeam Wiggins+0:00
61Ivan BalykinGM Cycling Team+0:00
62Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+0:00
63Jure GolcerAdria Mobil+0:00
64Aleksey RybalkinLokosphinx+0:00
65Oscar Eduardo SanchezStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
66Damian LuscherRoth - Skoda+0:00
67Daniel VelezStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
68Carlos BecerraStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
69Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+0:00
70Guy SagivCycling Academy Team+0:00
71Gorazd PerAdria Mobil+0:00
72Jonathan FumeauxRoth - Skoda+0:00
73Javier MejiasTeam Novo Nordisk+0:00
74Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+0:00
75Nikolay TrusovRusVelo+0:00
76Andriy VasylyukTeam Kolss+0:00
77Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+0:00
79Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+0:00
80Dmitri GruzdevAstana Pro Team+0:00
81Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
82Valerio AgnoliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
83Laurent DidierRadioShack-Nissan+0:00
84Franco PellizottiBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
85Jonathan LastraCaja Rural+0:00
86Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+0:00
87Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+0:00
88Arman KamyshevAstana Pro Team+0:00
89Gregory RastRadioShack-Nissan+0:00
90Javier MorenoBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
91Domen NovakAdria Mobil+0:00
92Andrii BratashchukTeam Kolss+0:00
93Matthias ReutimannRoth - Skoda+0:00
94Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+0:00
95Kiel ReijnenRadioShack-Nissan+0:00
96Stefan RabitschFelbermayr - Simplon Wels+0:00
97Jaime RosonCaja Rural+0:00
98Rafael ReisCaja Rural+0:00
99Evgeny ShalunovLokosphinx+0:00
100Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+0:00
101Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+0:00
102Alan MarangoniNippo - Vini Fantini+2:21
103Mustafa Sayar+2:32
104David JabukaMeridiana Kamen Team+2:32
105Christopher WilliamsTeam Novo Nordisk+2:32
106Julien BernardRadioShack-Nissan+2:32
107Uros RepseMeridiana Kamen Team+2:32
108Aristobulo CalaStrongman-Campagnolo Wilier+2:32
109Andrea GuardiniLampre-Merida+2:32
110Gregor GazvodaAdria Mobil+2:32
111Oleksandr PolivodaTeam Kolss+2:32
112Kristijan DurasekLampre-Merida+2:32
113Ashley DennisTeam Wiggins+2:32
114Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+2:32
115Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+2:32
116Valentin BaillifardRoth - Skoda+2:32
117Ahmet Akdilek+2:32
118Etienne GeorgiTeam Wiggins+2:32
119Samuel HarrisonTeam Wiggins+2:32
120Francesco CanepaGM Cycling Team+2:32
121Yuma KoishiNippo - Vini Fantini+2:32
122Daniil FominykhAstana Pro Team+2:32
123Pirmin LangRoth - Skoda+2:32
124Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels+2:32
125Artur ErshovRusVelo+2:32
126Edward RavasiItaly National Selection+2:32
127Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+2:32
128Leonardo CanepaGM Cycling Team+2:32
129Anton VorobyevRusVelo+2:32
130Sergey LagutinRusVelo+2:32
131Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+2:32
132Oleksandr PrevarTeam Kolss+2:32
133Ziga GroseljAdria Mobil+2:42
134Roland ThalmannRoth - Skoda+3:09
135Markus EibeggerFelbermayr - Simplon Wels+3:09
136Juan TamayoStrongman-Campagnolo Wilier+3:15
137Alex AranburuCaja Rural+3:32
138Justin OienCaja Rural+3:32
139Adriano BrogiGM Cycling Team+4:11
140Marco TizzaGM Cycling Team+4:11
141Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+4:11
142Sacha ModoloLampre-Merida+4:25
143Davide PacchiardoGM Cycling Team+6:44
144Andrea BorsoAdria Mobil+8:29
145Feritcan Samli+8:29
-Bruno Maltar (DNF)Meridiana Kamen Team
-Sebastian Lander (DNF)GM Cycling Team
-Nikolay Mihaylov (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Eugenio Alafaci (DNF)RadioShack-Nissan
-Jonathan Millan (DNF)Strongman-Campagnolo Wilier
-Przemyslaw Niemiec (DNF)Lampre-Merida
-Jannik Steimle (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Camilo Gomez (DNF)Strongman-Campagnolo Wilier
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 19 kwiecień 17, Trogir - Biokovo, Dystans: 123km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Kristijan DurasekLampre-Merida2:43:38
2Jaime RosonCaja Rural+0:00
3Vincenzo NibaliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:03
4Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+0:03
5Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:09
6Kanstantsin SiutsouBahrain Merida Pro Cycling Team+0:14
7Przemyslaw NiemiecLampre-Merida+0:21
8Jan PolancLampre-Merida+0:21
9Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+0:26
10James KnoxTeam Wiggins+0:26
11Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+0:26
12Carlos BecerraStrongman-Campagnolo Wilier+0:26
13Oscar Eduardo SanchezStrongman-Campagnolo Wilier+0:26
14Julien BernardRadioShack-Nissan+0:31
15Jonathan LastraCaja Rural+0:34
16Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+0:34
17Artem NychRusVelo+0:37
18Aleksey RybalkinLokosphinx+0:37
19Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels+0:37
20Radoslav RoginaAdria Mobil+0:37
21Jesper HansenAstana Pro Team+0:44
22Valentin BaillifardRoth - Skoda+0:48
23Bakhtiyar KozhatayevAstana Pro Team+1:01
24Jonathan Klever CaicedoStrongman-Campagnolo Wilier+1:01
25Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+1:01
26Marco CanolaNippo - Vini Fantini+1:01
27Roland ThalmannRoth - Skoda+1:01
28Javier MejiasTeam Novo Nordisk+1:01
29Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+1:01
30Matija KvasinaFelbermayr - Simplon Wels+1:01
31Luis MasCaja Rural+1:19
32Jonathan FumeauxRoth - Skoda+1:31
33Jose Manuel DiazCycling Academy Team+1:39
34Jure GolcerAdria Mobil+1:39
35Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+1:41
36Marco TizzaGM Cycling Team+1:46
37Laurent DidierRadioShack-Nissan+1:49
38Alex AranburuCaja Rural+1:49
39Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+2:06
40Davide PacchiardoGM Cycling Team+2:06
41Markus EibeggerFelbermayr - Simplon Wels+2:06
42Daniel VelezStrongman-Campagnolo Wilier+2:10
43Andriy VasylyukTeam Kolss+2:10
44Colin StuessiRoth - Skoda+2:10
45Daniil FominykhAstana Pro Team+2:25
46Evgeny ShalunovLokosphinx+2:49
47Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+2:53
48Daniel TurekCycling Academy Team+2:56
49Aristobulo CalaStrongman-Campagnolo Wilier+3:03
50Antonio Di SanteGM Cycling Team+3:08
51Llibert SendrosTeam Kolss+3:08
52Stefan RabitschFelbermayr - Simplon Wels+3:10
53Vitaliy ButsTeam Kolss+3:23
54Mustafa Sayar+3:34
55Franco PellizottiBahrain Merida Pro Cycling Team+4:05
56Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+4:05
57Javier MorenoBahrain Merida Pro Cycling Team+4:05
58Damian LuscherRoth - Skoda+4:05
59Oleksandr PrevarTeam Kolss+4:05
60Michael O\'LoughlinTeam Wiggins+4:05
61Nikolay TrusovRusVelo+4:05
62Ahmet Orken+4:12
63Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+4:27
64David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+5:38
65Leonardo CanepaGM Cycling Team+5:38
66Andrii BratashchukTeam Kolss+5:38
67Edward RavasiItaly National Selection+5:41
68Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+6:01
69Yuma KoishiNippo - Vini Fantini+6:09
70Valerio AgnoliBahrain Merida Pro Cycling Team+6:11
71Mykhailo KononenkoTeam Kolss+6:11
72Ziga GroseljAdria Mobil+6:14
73Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+6:23
74Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+6:23
75Kiel ReijnenRadioShack-Nissan+7:10
76Davide MucelliMeridiana Kamen Team+7:40
77Uros RepseMeridiana Kamen Team+7:40
78Andrea BorsoAdria Mobil+8:20
79Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+8:41
80Roy GoldsteinCycling Academy Team+9:43
81Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+9:43
82David JabukaMeridiana Kamen Team+9:43
83Giacomo NizzoloRadioShack-Nissan+9:43
84Ruslan TleubayevAstana Pro Team+9:43
85Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+9:43
86Dennis van WindenCycling Academy Team+9:43
87Sacha ModoloLampre-Merida+9:43
88Adriano BrogiGM Cycling Team+9:43
89Gregory RastRadioShack-Nissan+9:43
90Andrea PeronTeam Novo Nordisk+9:43
91Eugenio AlafaciRadioShack-Nissan+9:43
92Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+9:43
93Francesco CanepaGM Cycling Team+9:43
94Charles PlanetTeam Novo Nordisk+9:43
95Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+9:43
96Arman KamyshevAstana Pro Team+9:43
97Dmitri GruzdevAstana Pro Team+9:43
98Michael ThompsonTeam Wiggins+9:43
99Camilo GomezStrongman-Campagnolo Wilier+9:43
100Artur ErshovRusVelo+9:43
101Diego Rubio HernandezCaja Rural+9:43
102Etienne GeorgiTeam Wiggins+9:43
103Sergey LagutinRusVelo+9:43
104Ivan SavitskyRusVelo+9:43
105Ashley DennisTeam Wiggins+9:43
106Antonino ParrinelloGM Cycling Team+9:43
107Marco ColedanRadioShack-Nissan+13:00
108Manuele BoaroBahrain Merida Pro Cycling Team+13:00
109Gregor GazvodaAdria Mobil+13:00
110Nathan DraperTeam Wiggins+13:00
111Domen NovakAdria Mobil+13:00
112Gasper KatrasnikAdria Mobil+13:00
113Oleksandr PolivodaTeam Kolss+13:00
115Guy SagivCycling Academy Team+13:00
116Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+13:00
117Lukas JaunRoth - Skoda+13:00
118Samuel HarrisonTeam Wiggins+13:00
119Matthias ReutimannRoth - Skoda+13:00
120Nicola BoemBardiani-CSF Pro Team+13:00
121Ahmet Akdilek+13:00
122Bruno MaltarMeridiana Kamen Team+13:00
123Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+14:36
124Riccardo MinaliAstana Pro Team+14:36
125Andrea GuardiniLampre-Merida+14:36
126Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+14:36
127Gorazd PerAdria Mobil+14:36
128Jonathan MillanStrongman-Campagnolo Wilier+14:36
129Juan TamayoStrongman-Campagnolo Wilier+14:36
130Nicolas MariniNippo - Vini Fantini+14:36
131Alan MarangoniNippo - Vini Fantini+14:36
132Feritcan Samli+14:36
133Roberto FerrariLampre-Merida+14:36
134Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+14:36
135Justin OienCaja Rural+14:36
136Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+14:36
137Dusan RajovicAdria Mobil+14:36
138Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+14:36
139Nicola RuffoniBardiani-CSF Pro Team+14:36
140Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+14:36
141Ivan BalykinGM Cycling Team+14:36
142Rafael ReisCaja Rural+14:36
143Dylan PageCaja Rural+14:36
144Jason LowndesCycling Academy Team+14:36
145Anton VorobyevRusVelo+14:36
146Pirmin LangRoth - Skoda+14:36
147Sebastian LanderGM Cycling Team+14:36
148Truls Engen KorsaethAstana Pro Team+14:36
149Boy van PoppelRadioShack-Nissan+14:36
150Christopher WilliamsTeam Novo Nordisk+14:36
151Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+14:36
152Daniel AuerFelbermayr - Simplon Wels+14:36
153Jannik SteimleFelbermayr - Simplon Wels+19:08
-Ramunas Navardauskas (DNS)Bahrain Merida Pro Cycling Team
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 18 kwiecień 17, Osijek - Koprivnica, Dystans: 227km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Sacha ModoloLampre-Merida5:24:19
2Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+0:00
3Nicolas MariniNippo - Vini Fantini+0:00
4Dylan PageCaja Rural+0:00
5Giacomo NizzoloRadioShack-Nissan+0:00
6Riccardo MinaliAstana Pro Team+0:00
7Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:00
8Ivan SavitskyRusVelo+0:00
9Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+0:00
10Dusan RajovicAdria Mobil+0:00
11Jason LowndesCycling Academy Team+0:00
12Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+0:00
13Nicola RuffoniBardiani-CSF Pro Team+0:00
14Ahmet Orken+0:00
15Luis MasCaja Rural+0:00
16Ruslan TleubayevAstana Pro Team+0:00
17Ramunas NavardauskasBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
18Lukas JaunRoth - Skoda+0:00
19Daniel AuerFelbermayr - Simplon Wels+0:00
20Vincenzo NibaliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
21Gasper KatrasnikAdria Mobil+0:00
22Boy van PoppelRadioShack-Nissan+0:00
23Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:00
24Kanstantsin SiutsouBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
25Alex AranburuCaja Rural+0:00
26Andrea BorsoAdria Mobil+0:00
27Diego Rubio HernandezCaja Rural+0:00
28Bruno MaltarMeridiana Kamen Team+0:00
29Sebastian LanderGM Cycling Team+0:00
30Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+0:00
31Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:00
32Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+0:00
33Roberto FerrariLampre-Merida+0:00
34Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+0:00
35Andrea PeronTeam Novo Nordisk+0:00
36Ivan BalykinGM Cycling Team+0:00
37Truls Engen KorsaethAstana Pro Team+0:00
38Justin OienCaja Rural+0:00
39Colin StuessiRoth - Skoda+0:00
40Gorazd PerAdria Mobil+0:00
41Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+0:00
42Nikolay TrusovRusVelo+0:00
43Mykhailo KononenkoTeam Kolss+0:00
44Vitaliy ButsTeam Kolss+0:00
45Radoslav RoginaAdria Mobil+0:00
46Jure GolcerAdria Mobil+0:00
47Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+0:00
48Roland ThalmannRoth - Skoda+0:00
49Antonio Di SanteGM Cycling Team+0:00
50Rafael ReisCaja Rural+0:00
51Mustafa Sayar+0:00
52Samuel HarrisonTeam Wiggins+0:00
53Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+0:00
54Charles PlanetTeam Novo Nordisk+0:00
55Daniel TurekCycling Academy Team+0:00
56Marco ColedanRadioShack-Nissan+0:00
57Jesper HansenAstana Pro Team+0:00
58Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:00
59Jan PolancLampre-Merida+0:00
60Guy SagivCycling Academy Team+0:00
61Llibert SendrosTeam Kolss+0:00
62Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:00
63Juan TamayoStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
64Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
65Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
66Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:00
67Matija KvasinaFelbermayr - Simplon Wels+0:00
68Jonathan Klever CaicedoStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
69Damian LuscherRoth - Skoda+0:00
70Kiel ReijnenRadioShack-Nissan+0:00
71Franco PellizottiBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
72Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+0:00
73Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+0:00
74Jonathan FumeauxRoth - Skoda+0:00
75Stefan RabitschFelbermayr - Simplon Wels+0:00
76Oscar Eduardo SanchezStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
77Jonathan LastraCaja Rural+0:00
78Edward RavasiItaly National Selection+0:00
79Marco TizzaGM Cycling Team+0:00
80Jonathan MillanStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
81Jaime RosonCaja Rural+0:00
82Matthias ReutimannRoth - Skoda+0:00
83Nathan DraperTeam Wiggins+0:00
84Valentin BaillifardRoth - Skoda+0:00
85Laurent DidierRadioShack-Nissan+0:00
86Christopher WilliamsTeam Novo Nordisk+0:00
87Kristijan DurasekLampre-Merida+0:00
88Artur ErshovRusVelo+0:00
89Pirmin LangRoth - Skoda+0:00
90Manuele BoaroBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
91Aristobulo CalaStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
92Roy GoldsteinCycling Academy Team+0:00
93Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+0:00
94Artem NychRusVelo+0:00
95Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+0:00
96Daniel VelezStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
97Evgeny ShalunovLokosphinx+0:00
98Leonardo CanepaGM Cycling Team+0:00
99Markus EibeggerFelbermayr - Simplon Wels+0:00
100Camilo GomezStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
101Michael ThompsonTeam Wiggins+0:00
102David JabukaMeridiana Kamen Team+0:00
103Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+0:00
104Ziga GroseljAdria Mobil+0:00
105David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+0:00
106Julien BernardRadioShack-Nissan+0:00
107Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
108Jannik SteimleFelbermayr - Simplon Wels+0:00
109Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels+0:00
110Gregory RastRadioShack-Nissan+0:00
111Przemyslaw NiemiecLampre-Merida+0:00
112James KnoxTeam Wiggins+0:00
113Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+0:00
114Dmitri GruzdevAstana Pro Team+0:00
115Adriano BrogiGM Cycling Team+0:00
116Uros RepseMeridiana Kamen Team+0:00
117Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+0:00
118Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+0:00
119Carlos BecerraStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
120Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+0:00
121Javier MorenoBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
122Javier MejiasTeam Novo Nordisk+0:00
123Aleksey RybalkinLokosphinx+0:00
124Anton VorobyevRusVelo+0:00
125Yuma KoishiNippo - Vini Fantini+0:00
126Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+0:00
127Arman KamyshevAstana Pro Team+0:00
128Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:00
129Francesco CanepaGM Cycling Team+0:00
130Domen NovakAdria Mobil+0:00
131Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:00
132Andrea GuardiniLampre-Merida+0:00
133Daniil FominykhAstana Pro Team+0:00
134Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
135Andriy VasylyukTeam Kolss+0:00
136Andrii BratashchukTeam Kolss+0:00
137Bakhtiyar KozhatayevAstana Pro Team+0:00
138Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:00
139Ashley DennisTeam Wiggins+0:00
141Davide PacchiardoGM Cycling Team+0:00
142Valerio AgnoliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
143Alan MarangoniNippo - Vini Fantini+0:00
144Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+0:00
145Etienne GeorgiTeam Wiggins+0:00
146Sergey LagutinRusVelo+0:00
147Gregor GazvodaAdria Mobil+0:00
148Michael O\'LoughlinTeam Wiggins+0:00
149Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+0:00
150Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+0:00
151Feritcan Samli+0:00
152Eugenio AlafaciRadioShack-Nissan+0:41
153Nicola BoemBardiani-CSF Pro Team+1:13
154Ahmet Akdilek+2:06
-Georg Zimmermann (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Yousef Mirza (DNS)Lampre-Merida
Następne mecze
Chorwacja
KolarstwoTour of Croatia
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour of Croatia

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Vincenzo Nibali Bahrain Merida Pro Cycling Team 25:12:10
2 Jaime Roson Caja Rural +0:08
3 Jan Hirt CCC Sprandi Polkowice +0:23
4 Felix Grossschartner CCC Sprandi Polkowice +0:35
5 Jan Polanc Lampre-Merida +0:40
6 Kanstantsin Siutsou Bahrain Merida Pro Cycling Team +0:59
7 Michal Schlegel CCC Sprandi Polkowice +1:23
8 James Knox Team Wiggins +1:27
9 Jesper Hansen Astana Pro Team +1:38
10 Oscar Eduardo Sanchez Strongman-Campagnolo Wilier +1:45
11 Radoslav Rogina Adria Mobil +2:31
12 Artem Nych RusVelo +3:01
13 Branislau Samoilau CCC Sprandi Polkowice +3:06
14 Giulio Ciccone Bardiani-CSF Pro Team +3:08
15 Javier Mejias Team Novo Nordisk +3:12
16 Roland Thalmann Roth - Skoda +3:18
17 Matija Kvasina Felbermayr - Simplon Wels +3:23
18 Aleksey Rybalkin RusVelo +3:32
19 Jose Manuel Diaz Cycling Academy Team +4:17
20 Colin Stuessi Roth - Skoda +4:27
21 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +4:32
22 Jonathan Klever Caicedo Strongman-Campagnolo Wilier +4:39
23 Franco Pellizotti Bahrain Merida Pro Cycling Team +4:59
24 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +6:13
25 Riccardo Zoidl Felbermayr - Simplon Wels +6:15
26 Matteo Rabottini Meridiana Kamen Team +6:16
27 Jonathan Fumeaux Roth - Skoda +7:01
28 Evgeny Shalunov RusVelo +7:17
29 Jonathan Lastra Caja Rural +7:31
30 Emanuel Kiserlovski Meridiana Kamen Team +8:40
31 Julien Bernard RadioShack-Nissan +8:57
32 Jure Golcer Adria Mobil +9:06
33 Markus Eibegger Felbermayr - Simplon Wels +9:09
34 Edward Ravasi Lampre-Merida +10:18
35 Valentin Baillifard Roth - Skoda +10:32
36 Alex Aranburu Caja Rural +10:41
37 Andriy Vasylyuk Team Kolss +10:55
38 Llibert Sendros Team Kolss +11:10
39 Javier Moreno Bahrain Merida Pro Cycling Team +12:01
40 Oleksandr Prevar Team Kolss +12:20
41 Lukasz Owsian CCC Sprandi Polkowice +12:46
42 Davide Mucelli Meridiana Kamen Team +12:50
43 Marco Tizza GM Cycling Team +13:01
44 Laurent Didier RadioShack-Nissan +14:35
45 Vitaliy Buts Team Kolss +15:05
46 David Lozano Riba Team Novo Nordisk +15:24
47 Mykhailo Kononenko Team Kolss +15:50
48 Daniel Turek Cycling Academy Team +16:59
49 Daniel Velez Strongman-Campagnolo Wilier +17:31
50 Leszek Plucinski CCC Sprandi Polkowice +17:34
51 Francesco Canepa GM Cycling Team +17:59
52 Michael O'Loughlin Team Wiggins +19:32
53 Luis Mas Caja Rural +19:42
54 Lorenzo Rota Bardiani-CSF Pro Team +20:50
55 Aristobulo Cala Strongman-Campagnolo Wilier +20:56
56 Manuele Boaro Bahrain Merida Pro Cycling Team +20:57
57 Mustafa Sayar +21:31
58 Valerio Agnoli Bahrain Merida Pro Cycling Team +21:58
59 Oleksandr Polivoda Team Kolss +22:01
60 Enrico Barbin Bardiani-CSF Pro Team +22:59
61 Damian Luscher Roth - Skoda +23:03
62 Luca Chirico +23:13
63 Dmitri Gruzdev Astana Pro Team +23:24
64 Ziga Groselj Adria Mobil +24:32
65 Stefan Rabitsch Felbermayr - Simplon Wels +25:36
66 Nikolay Trusov RusVelo +25:59
67 Antonio Di Sante GM Cycling Team +26:48
68 Andrii Bratashchuk Team Kolss +27:17
69 Ahmet Orken +27:45
70 Samuel Harrison Team Wiggins +29:52
71 Andrea Borso Adria Mobil +30:21
72 Ivan Savitsky RusVelo +30:24
73 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +30:38
74 Marcin Bialobloski CCC Sprandi Polkowice +31:02
75 Gregory Rast RadioShack-Nissan +31:06
76 Mateo Frankovic Meridiana Kamen Team +31:09
77 Matthias Reutimann Roth - Skoda +31:58
78 Dennis van Winden Cycling Academy Team +33:08
79 Charles Planet Team Novo Nordisk +33:18
80 Johannes Schinnagel Felbermayr - Simplon Wels +33:21
81 Leonardo Canepa GM Cycling Team +33:43
82 Daniil Fominykh Astana Pro Team +33:48
83 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +33:56
84 Davide Pacchiardo GM Cycling Team +33:58
85 Artur Ershov RusVelo +34:12
86 Giacomo Nizzolo RadioShack-Nissan +34:48
87 Kiel Reijnen RadioShack-Nissan +34:49
88 Sergey Lagutin RusVelo +34:50
89 Boy van Poppel RadioShack-Nissan +34:51
90 Uros Repse Meridiana Kamen Team +35:02
91 Luis Enrique Davila Cycling Academy Team +35:15
92 Michael Thompson Team Wiggins +36:24
93 Lukas Jaun Roth - Skoda +36:45
94 Andrea Peron Team Novo Nordisk +37:04
95 Guillaume Boivin Cycling Academy Team +37:12
96 Etienne Georgi Team Wiggins +37:41
97 Ashley Dennis Team Wiggins +37:41
98 Diego Rubio Hernandez Caja Rural +37:44
99 Nathan Draper Team Wiggins +38:03
100 Jason Lowndes Cycling Academy Team +38:09
101 Ivan Balykin +38:09
102 Roy Goldstein Cycling Academy Team +38:17
103 Dusan Rajovic Adria Mobil +38:21
104 Guy Sagiv Cycling Academy Team +38:22
105 Marco Coledan RadioShack-Nissan +38:23
106 Fabio Calabria Team Novo Nordisk +38:23
107 Gasper Katrasnik Adria Mobil +38:29
108 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +38:32
109 Team Kolss +38:37
110 Sacha Modolo Lampre-Merida +38:50
111 Arman Kamyshev Astana Pro Team +39:02
112 Vincenzo Albanese Bardiani-CSF Pro Team +39:39
113 Roberto Ferrari Lampre-Merida +39:44
114 Gorazd Per Adria Mobil +39:47
115 Nicola Boem Bardiani-CSF Pro Team +40:02
116 Daniel Auer Felbermayr - Simplon Wels +40:11
117 Mirco Maestri Bardiani-CSF Pro Team +40:23
118 Gregor Gazvoda Adria Mobil +40:54
119 Rafael Reis Caja Rural +40:55
120 Gianfranco Visconti Meridiana Kamen Team +41:09
121 Domen Novak Bahrain Merida Pro Cycling Team +41:53
122 Nicola Ruffoni Bardiani-CSF Pro Team +42:01
123 Riccardo Minali Astana Pro Team +42:10
124 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini +42:23
125 Antonino Parrinello GM Cycling Team +42:38
126 Truls Engen Korsaeth Astana Pro Team +43:16
127 Anton Vorobyev RusVelo +43:21
128 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +43:29
129 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini +43:52
130 Pirmin Lang Roth - Skoda +44:35
131 Dylan Page Caja Rural +45:43
132 David Jabuka Meridiana Kamen Team +45:46
133 Ahmet Akdilek +46:28
134 Paolo Simion Bardiani-CSF Pro Team +46:53
135 Andrea Guardini Lampre-Merida +47:00
136 Juan Tamayo Strongman-Campagnolo Wilier +47:26
137 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +47:29
138 Adriano Brogi GM Cycling Team +49:39
139 Christopher Williams Team Novo Nordisk +49:47
140 Justin Oien Caja Rural +56:35
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Septemvri Sofia 0-1 Botev Plovdiv
    GolGol: 20' Nedelev
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Kartka Kartka: 57' Fomin
  • Loko 0-1 Russkie Vityazi
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Teraktor Sazi 2-1 Sepidrood Rasht
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Long An Tan An 1-2 Can Tho
    GolGol: 24' Amougou
  • Urawa Red Diamonds 0-0 Al Hilal
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Long An Tan An 1-2 Can Tho
    GolGol: 20' Huynh Tran Duc
  • Gazprom 1-0 Tomsk
    GolGol: 12' Sutormin
  • Krylya Sovetov Samara 1-0 Shinnik Jaroslavi
    GolGol: 9' Samodin
  • Ganja 0-3 FK Gilan
    GolGol: 40' Kone
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia