Wyniki lotto
Dzisiejsze wyniki Lotto godz.21:40:

16
21
31
40
45
49
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Tour du Limousin

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Francja
KolarstwoTour du Limousin
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 18 sierpień 17, Saint Junien - Limoges, Dystans: 168.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert4:05:25
2Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:00
3Mathieu van der PoelBKCP–Corendon+0:19
4Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:19
5Manuel BellettiSoutheast+0:19
6David van der PoelBKCP–Corendon+0:19
7Alexis VuillermozAG2R La Mondiale+0:19
8Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:19
9Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:19
10Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:19
11Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+0:19
12Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:19
13Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:19
14Simone VelascoBardiani-CSF Pro Team+0:19
15Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:19
16Eduard Prades ReverteCaja Rural+0:19
17Justin JulesWallonie-Bruxelles+0:19
18Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+0:19
19Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:19
20Julien SimonCofidis+0:19
21Aritz BaguesMurias Taldea+0:19
22Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+0:19
23Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+0:19
24Andrey SolomennikovRusVelo+0:19
25Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+0:19
26Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:19
27Julien MortierWallonie-Bruxelles+0:19
28Mauro FinettoItaly National Selection+0:19
29Evgeny KobernyakRusVelo+0:19
30Gianni VermeerschBKCP–Corendon+0:19
31Adam ToupalikBKCP–Corendon+0:19
32Romain SicardTeam Europcar+0:19
33Alex AranburuCaja Rural+0:19
34Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:19
35Julen AmezquetaSoutheast+0:19
36Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+0:19
37Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:19
39Aitor GonzalezMurias Taldea+0:19
40Marcel MeisenBKCP–Corendon+0:19
41Evgeny ShalunovLokosphinx+0:19
42Matthias Le TurnierCofidis+0:19
43Nicolas EdetCofidis+0:19
44Matteo BusatoSoutheast+0:29
45Bryan CoquardTeam Europcar+0:34
46Cyril GautierAG2R La Mondiale+0:19
47Paul OurselinTeam Europcar+1:08
48Thierry HupondTeam Marseille 13 KTM+1:08
49Davide BalleriniAndroni Giocattoli+1:20
50Marco FrapportiAndroni Giocattoli+1:20
51Tom MeeusenBKCP–Corendon+1:20
52Jacopo MoscaSoutheast+1:33
53Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+1:36
54Clement VenturiniCofidis+1:36
55Fernando BarceloCofidis+1:36
56Philipp WalslebenBKCP–Corendon+1:53
57Jonathan LastraCaja Rural+0:19
58Romain HardyBretagne-Seche Environnement+2:17
59Jon IrisarriCaja Rural+3:36
60Danilo NapolitanoWanty - Groupe Gobert+5:47
61Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+5:47
62Romain GuillemoisTeam Europcar+6:22
63Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+6:38
64Artur ErshovRusVelo+6:38
65Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+6:38
66Garikoitz BravoMurias Taldea+6:38
67Francois BidardAG2R La Mondiale+8:08
68Josu ZabalaCaja Rural+8:43
69Oskar PelegriCaja Rural+11:30
70Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+11:47
71Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+12:20
72Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+12:20
-Roman Maikin (DNF)RusVelo
-Sergey Lagutin (DNF)RusVelo
-Jeremy Bescond (DNF)HP BTP–Auber93
-Julien Berard (DNF)AG2R La Mondiale
-Flavien Dassonville (DNF)HP BTP–Auber93
-Antoine Warnier (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Romain Campistrous (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Kenneth van Rooy (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Etienne van Empel (DNF)Team Roompot
-Pierre Gouault (DNF)HP BTP–Auber93
-Alberto Cecchin (DNF)Southeast
-Kevin Reza (DNF)FDJ
-Armindo Fonseca (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Vincenzo Albanese (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Jeremy Leveau (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Filippo Pozzato (DNF)Italy National Selection
-Simone Sterbini (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Ruben Pols (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Jeremy Cabot (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Perrig Quemeneur (DNF)Team Europcar
-Ander Barrenetxea (DNF)Murias Taldea
-Thomas Deruette (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Benoit Jarrier (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Bruno Armirail (DNF)FDJ
-Yohan Bagot (DNF)Cofidis
-Anthony Delaplace (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Romain Feillu (DNF)HP BTP–Auber93
-Simone Andreetta (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Yannick Martinez (DNF)Team Europcar
-Martijn Budding (DNF)Team Roompot
-Luca Wackermann (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Andrea Palini (DNF)Androni Giocattoli
-Daan Hoeyberghs (DNF)BKCP–Corendon
-Kevin Ledanois (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Jakub Mareczko (DNF)Italy National Selection
-Ignatas Konovalovas (DNF)FDJ
-Angelo Tulik (DNS)Team Europcar
-Gregory Habeaux (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Nicolas Baldo (DNF)HP BTP–Auber93
-Yohann Gene (DNF)Team Europcar
-Florian Vachon (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Benoit Cosnefroy (DNF)AG2R La Mondiale
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 17 sierpień 17, Saint Pantaleon de Larche - Chaumeil, Dystans: 184.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Cyril GautierAG2R La Mondiale4:45:06
2Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:00
3Nicolas EdetCofidis+0:02
4Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:04
5Jeremy BescondHP BTP–Auber93+0:12
6Romain SicardTeam Europcar+0:14
7Julien SimonCofidis+1:17
8Gianni VermeerschBKCP–Corendon+1:18
9Alexis VuillermozAG2R La Mondiale+1:18
10Francesco GavazziAndroni Giocattoli+1:18
11Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+1:18
12Justin JulesWallonie-Bruxelles+1:18
13Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+1:18
14Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+1:18
15Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+1:18
16Eduard Prades ReverteCaja Rural+1:18
17Matteo BusatoSoutheast+1:18
18Julien MortierWallonie-Bruxelles+1:18
19Jonathan LastraCaja Rural+1:18
20Mauro FinettoItaly National Selection+1:18
21Alex AranburuCaja Rural+1:18
22Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+1:18
23Evgeny KobernyakRusVelo+1:18
24Mathieu van der PoelBKCP–Corendon+1:18
25Matthias Le TurnierCofidis+1:18
26Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+1:18
27Lilian CalmejaneTeam Europcar+1:18
28Pierre GouaultHP BTP–Auber93+1:18
29Martijn BuddingTeam Roompot+1:18
30Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+1:18
31Paul OurselinTeam Europcar+1:27
32Sergey LagutinRusVelo+1:27
33Hubert DupontAG2R La Mondiale+1:27
34Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+1:27
35Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+1:27
36Josu ZabalaCaja Rural+1:29
37Romain CampistrousEquipe Cycliste Armee de Terre+1:29
38Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+1:30
39Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+1:30
40Aitor GonzalezMurias Taldea+1:30
41Jon IrisarriCaja Rural+1:30
42Bruno ArmirailFDJ+1:30
43Adam ToupalikBKCP–Corendon+1:30
44Simone AndreettaBardiani-CSF Pro Team+1:30
45Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+1:33
46Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+1:34
47Andrey SolomennikovRusVelo+1:34
48Romain GuillemoisTeam Europcar+1:39
49Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+1:40
50Etienne van EmpelTeam Roompot+1:43
51Perrig QuemeneurTeam Europcar+1:43
52Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+1:43
53Yohan BagotCofidis+1:45
54Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+1:50
55Marco FrapportiAndroni Giocattoli+1:50
56Jacopo MoscaSoutheast+1:50
57Fernando BarceloCofidis+1:50
58Oscar RiesebeekTeam Roompot+1:50
59Clement VenturiniCofidis+2:03
60Thierry HupondTeam Marseille 13 KTM+2:06
61Aritz BaguesMurias Taldea+3:06
62Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+4:07
63Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+4:07
64Florian VachonBretagne-Seche Environnement+4:07
65Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+5:08
66Francois BidardAG2R La Mondiale+5:08
67Gregory HabeauxWallonie-Bruxelles+5:48
68Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+6:49
69Kevin RezaFDJ+6:49
71Yannick MartinezTeam Europcar+6:49
72Evgeny ShalunovLokosphinx+6:49
73Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+7:36
74Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+7:36
75Julien BerardAG2R La Mondiale+8:52
76Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+9:26
77Garikoitz BravoMurias Taldea+9:57
78Manuel BellettiSoutheast+11:47
79Davide BalleriniAndroni Giocattoli+11:47
80Oskar PelegriCaja Rural+11:49
81Danilo NapolitanoWanty - Groupe Gobert+11:49
82Tom MeeusenBKCP–Corendon+11:49
83Ignatas KonovalovasFDJ+11:49
84Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+14:47
85Simone VelascoBardiani-CSF Pro Team+14:47
86Bryan CoquardTeam Europcar+14:47
87Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+14:47
88David van der PoelBKCP–Corendon+14:47
89Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+14:47
90Philipp WalslebenBKCP–Corendon+14:47
91Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team+14:47
92Romain HardyBretagne-Seche Environnement+18:24
93Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+18:24
94Marcel MeisenBKCP–Corendon+18:27
95Filippo PozzatoItaly National Selection+21:21
96Alberto CecchinSoutheast+21:21
97Jakub MareczkoItaly National Selection+21:21
98Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+21:21
99Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+21:21
100Artur ErshovRusVelo+21:21
101Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+21:21
102Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+21:21
103Ander BarrenetxeaMurias Taldea+21:21
104Roman MaikinRusVelo+21:21
105Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+21:21
106Julen AmezquetaSoutheast+21:21
107Daan HoeyberghsBKCP–Corendon+21:21
108Romain FeilluHP BTP–Auber93+21:21
109Andrea PaliniAndroni Giocattoli+21:21
110Yohann GeneTeam Europcar+21:27
111Angelo TulikTeam Europcar+21:36
112Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+21:41
113Damien TouzeHP BTP–Auber93+21:51
114Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+34:28
-Christophe Noppe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Alex Turrin (DNS)MG Kvis - Wilier
-Florian Senechal (DNF)Cofidis
-Christophe Riblon (DNF)AG2R La Mondiale
-Artem Ovechkin (DNF)RusVelo
-Rodolfo Andres Torres Agudelo (DNF)Androni Giocattoli
-Fabien Canal (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Moreno De Pauw (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-David Menut (DNF)HP BTP–Auber93
-John Rodriguez (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Lander Seynaeve (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Joeri Calleeuw (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Angel Madrazo (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Sondre Enger (DNF)AG2R La Mondiale
-Andre Looij (DNF)Team Roompot
-Adrian Gonzalez (DNF)Murias Taldea
-Dylan Page (DNF)Caja Rural
-Julien El Fares (DNF)Team Marseille 13 KTM
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 16 sierpień 17, Fursac - Le Maupuy Les Monts de Gueret, Dystans: 185.8km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alexis VuillermozAG2R La Mondiale4:39:51
2Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:08
3Eduard Prades ReverteCaja Rural+0:08
4Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:11
5Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:12
6Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:12
7Julien SimonCofidis+0:12
8Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+0:17
9Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:17
10Jonathan LastraCaja Rural+0:17
11Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+0:17
12Alex AranburuCaja Rural+0:22
13Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:27
14Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+0:27
15Matteo BusatoSoutheast+0:27
16Mauro FinettoItaly National Selection+0:30
17Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:30
18Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:34
19Gianni VermeerschBKCP–Corendon+0:38
20Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:41
21Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+0:41
22Bruno ArmirailFDJ+0:43
23Josu ZabalaCaja Rural+0:44
24Fernando BarceloCofidis+0:44
25Simone AndreettaBardiani-CSF Pro Team+0:48
26Matthias Le TurnierCofidis+0:48
27Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:50
28Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+0:57
29Julien MortierWallonie-Bruxelles+1:05
30Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+1:13
31Romain SicardTeam Europcar+1:16
32Paul OurselinTeam Europcar+1:16
33Philipp WalslebenBKCP–Corendon+1:18
34Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+1:24
35Mathieu van der PoelBKCP–Corendon+1:42
36Etienne van EmpelTeam Roompot+1:42
37Aritz BaguesMurias Taldea+1:42
38Sergey LagutinRusVelo+2:24
39Simone VelascoBardiani-CSF Pro Team+2:31
40Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+2:45
41Damien TouzeHP BTP–Auber93+2:48
42Evgeny KobernyakRusVelo+3:03
43Martijn BuddingTeam Roompot+3:09
44Cyril GautierAG2R La Mondiale+3:30
45Francois BidardAG2R La Mondiale+3:30
46Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+3:30
47Nicolas EdetCofidis+3:30
48Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+3:52
49Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+4:08
50Adam ToupalikBKCP–Corendon+4:10
51Perrig QuemeneurTeam Europcar+5:35
53Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+8:24
54Jon IrisarriCaja Rural+9:32
55John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+9:32
56Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+10:36
57Florian VachonBretagne-Seche Environnement+10:36
58Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+14:13
59Ignatas KonovalovasFDJ+17:00
60Marco FrapportiAndroni Giocattoli+17:00
61Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+17:00
62Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+17:00
63Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+17:00
64Thierry HupondTeam Marseille 13 KTM+17:00
65Justin JulesWallonie-Bruxelles+17:00
66Gregory HabeauxWallonie-Bruxelles+17:00
67Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+17:00
68Andrey SolomennikovRusVelo+17:00
69Kevin RezaFDJ+17:00
70Yannick MartinezTeam Europcar+17:00
71Evgeny ShalunovLokosphinx+17:00
72Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+17:00
73Tom MeeusenBKCP–Corendon+17:00
74Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+17:00
75Clement VenturiniCofidis+17:00
76Jeremy BescondHP BTP–Auber93+17:13
77Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+17:13
78Andrea PaliniAndroni Giocattoli+18:18
79Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+19:24
80Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+19:24
81Romain FeilluHP BTP–Auber93+19:24
82Julien BerardAG2R La Mondiale+19:24
83Filippo PozzatoItaly National Selection+19:24
84Christophe NoppeTopsport Vlaanderen-Baloise+19:24
85Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+19:24
86Dylan PageCaja Rural+19:24
87David MenutHP BTP–Auber93+19:24
88Romain CampistrousEquipe Cycliste Armee de Terre+19:24
89Julen AmezquetaSoutheast+19:24
90Artur ErshovRusVelo+19:24
91Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+19:24
92Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+19:24
93Alex TurrinMG Kvis - Wilier+19:24
94Manuel BellettiSoutheast+19:24
95Oskar PelegriCaja Rural+19:24
96Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+19:24
97Florian SenechalCofidis+19:24
98Yohan BagotCofidis+19:24
99Romain GuillemoisTeam Europcar+19:24
100Marcel MeisenBKCP–Corendon+19:24
101Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+19:24
102David van der PoelBKCP–Corendon+19:24
103Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+19:24
104Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+19:24
105Artem OvechkinRusVelo+19:24
106Bryan CoquardTeam Europcar+19:24
107Aitor GonzalezMurias Taldea+19:24
108Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+19:24
109Ander BarrenetxeaMurias Taldea+19:24
110Daan HoeyberghsBKCP–Corendon+19:24
111Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+19:24
112Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+19:24
113Angelo TulikTeam Europcar+19:24
114Yohann GeneTeam Europcar+19:24
115Danilo NapolitanoWanty - Groupe Gobert+19:24
116Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+19:24
117Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+19:24
118Alberto CecchinSoutheast+19:24
119Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team+19:24
120Davide BalleriniAndroni Giocattoli+19:36
121Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+19:41
122Oscar RiesebeekTeam Roompot+19:41
123Christophe RiblonAG2R La Mondiale+24:40
124Sondre EngerAG2R La Mondiale+24:40
125Roman MaikinRusVelo+24:40
126Jacopo MoscaSoutheast+24:50
127Jakub MareczkoItaly National Selection+24:50
128Garikoitz BravoMurias Taldea+24:57
129Adrian GonzalezMurias Taldea+26:17
130Romain HardyBretagne-Seche Environnement+28:20
131Andre LooijTeam Roompot+36:09
132Moreno De PauwTopsport Vlaanderen-Baloise+36:11
-Steven Tronet (DNS)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Berden de Vries (DNF)Team Roompot
-Dimitri Peyskens (DNS)Veranclassic-Ago
-Ivan Rovny (DNF)RusVelo
-Andrea Vendrame (DNF)Androni Giocattoli
-Guillaume Levarlet (DNS)Wanty - Groupe Gobert
-Dylan Kowalski (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Nicolas Vereecken (DNS)Roubaix Lille Metropole
-Stijn Steels (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Alo Jakin (DNS)HP BTP–Auber93
-Julen Irizar (DNF)Murias Taldea
-Thibault Ferasse (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Cedric Pineau (DNF)FDJ
-David Gaudu (DNS)FDJ
-Nick van der Lijke (DNS)Team Roompot
-Julien Loubet (DNS)Equipe Cycliste Armee de Terre
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 15 sierpień 17, Panazol - Rochechouart, Dystans: 168km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Elie GesbertBretagne-Seche Environnement3:54:42
2Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+0:08
3Mathieu van der PoelBKCP–Corendon+0:18
4Gianni VermeerschBKCP–Corendon+0:18
5Julien SimonCofidis+0:18
6Alexis VuillermozAG2R La Mondiale+0:18
7Justin JulesWallonie-Bruxelles+0:18
8Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:18
9Danilo NapolitanoWanty - Groupe Gobert+0:18
10Andrea VendrameAndroni Giocattoli+0:18
11Bryan CoquardTeam Europcar+0:18
12Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:18
13Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+0:18
14Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:18
15Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:18
16Mauro FinettoItaly National Selection+0:18
17Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:18
18Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:25
19Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:25
20Matteo BusatoSoutheast+0:25
21Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:25
22Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:25
23Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:25
24Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:25
25Simone AndreettaBardiani-CSF Pro Team+0:25
26Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:25
27Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+0:25
28Sondre EngerAG2R La Mondiale+0:30
29Josu ZabalaCaja Rural+0:30
30Francois BidardAG2R La Mondiale+0:32
31Bruno ArmirailFDJ+0:32
32Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:32
33Romain SicardTeam Europcar+0:34
34Simone VelascoBardiani-CSF Pro Team+0:38
35Paul OurselinTeam Europcar+0:40
36Philipp WalslebenBKCP–Corendon+0:41
37Matthias Le TurnierCofidis+0:43
38Romain GuillemoisTeam Europcar+0:43
39Alex AranburuCaja Rural+0:43
40Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+0:43
41Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+0:43
42Romain HardyBretagne-Seche Environnement+0:43
43Florian VachonBretagne-Seche Environnement+0:43
44Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+0:43
45Gregory HabeauxWallonie-Bruxelles+0:52
46Manuel BellettiSoutheast+0:52
47Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:54
48Julien MortierWallonie-Bruxelles+0:56
49Cyril GautierAG2R La Mondiale+0:59
50Angelo TulikTeam Europcar+1:01
51Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+0:18
52Jonathan LastraCaja Rural+1:47
53Nicolas EdetCofidis+1:51
54Eduard Prades ReverteCaja Rural+1:53
55Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+1:54
56Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+1:54
57Adam ToupalikBKCP–Corendon+1:54
58Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+1:54
59Sergey LagutinRusVelo+1:54
60Romain FeilluHP BTP–Auber93+1:54
61David van der PoelBKCP–Corendon+1:54
62David MenutHP BTP–Auber93+1:54
63Clement VenturiniCofidis+0:18
64Julen AmezquetaSoutheast+1:58
65Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+1:58
66Evgeny ShalunovLokosphinx+1:58
67Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+1:58
68Tom MeeusenBKCP–Corendon+2:03
69Marcel MeisenBKCP–Corendon+2:03
70Florian SenechalCofidis+0:18
71Julien BerardAG2R La Mondiale+2:14
72Andrea PaliniAndroni Giocattoli+2:31
73Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+2:37
74Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+2:51
75Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+4:02
76Daan HoeyberghsBKCP–Corendon+4:32
77Andrey SolomennikovRusVelo+4:42
78Evgeny KobernyakRusVelo+4:42
79Artur ErshovRusVelo+4:42
80Yohan BagotCofidis+4:42
81Jeremy BescondHP BTP–Auber93+4:42
82Perrig QuemeneurTeam Europcar+4:42
83John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+4:42
84Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+4:42
85Ander BarrenetxeaMurias Taldea+4:42
86Garikoitz BravoMurias Taldea+4:42
87Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+7:25
88Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+7:25
89Etienne van EmpelTeam Roompot+7:25
90Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+7:25
91Ignatas KonovalovasFDJ+7:25
92Artem OvechkinRusVelo+7:25
93Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+7:36
94Fernando BarceloCofidis+7:45
95Davide BalleriniAndroni Giocattoli+7:53
96Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+7:57
97Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+8:02
98Thierry HupondTeam Marseille 13 KTM+8:02
99Aritz BaguesMurias Taldea+8:02
100Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+8:02
101Jon IrisarriCaja Rural+8:05
102Jakub MareczkoItaly National Selection+8:05
103Oskar PelegriCaja Rural+8:05
104Jacopo MoscaSoutheast+8:05
105Martijn BuddingTeam Roompot+8:05
106Filippo PozzatoItaly National Selection+8:05
107Alberto CecchinSoutheast+8:05
108Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+8:05
109Alex TurrinMG Kvis - Wilier+8:05
110Andre LooijTeam Roompot+8:05
111Christophe NoppeTopsport Vlaanderen-Baloise+8:05
112Romain CampistrousEquipe Cycliste Armee de Terre+8:05
113Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+8:05
114Aitor GonzalezMurias Taldea+8:05
115Yohann GeneTeam Europcar+8:05
116Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+8:05
117Moreno De PauwTopsport Vlaanderen-Baloise+8:05
118Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team+8:09
119Yannick MartinezTeam Europcar+8:09
120Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+8:11
121Oscar RiesebeekTeam Roompot+8:36
122Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+9:43
123Alo JakinHP BTP–Auber93+10:08
124Christophe RiblonAG2R La Mondiale+10:12
125Roman MaikinRusVelo+10:26
126Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+11:55
127Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+11:56
128Berden de VriesTeam Roompot+12:12
129Nick van der LijkeTeam Roompot+12:12
130Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+12:12
131Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+12:12
132Dimitri PeyskensVeranclassic-Ago+12:25
133Cedric PineauFDJ+12:34
135David GauduFDJ+12:34
136Adrian GonzalezMurias Taldea+13:16
137Dylan PageCaja Rural+13:32
138Guillaume LevarletWanty - Groupe Gobert+14:50
139Kevin RezaFDJ+14:50
140Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+14:50
141Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+14:52
142Julen IrizarMurias Taldea+15:14
143Nicolas VereeckenRoubaix Lille Metropole+15:22
144Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+17:51
145Dylan KowalskiRoubaix Lille Metropole+17:51
146Ivan RovnyRusVelo+17:51
147Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+17:51
148Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+17:51
-Mikel Iturria (DNF)Murias Taldea
-Yannis Yssaad (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Remy Di Gregorio (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Felix Pouilly (DNF)Roubaix Lille Metropole
Następne mecze
Francja
KolarstwoTour du Limousin
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour du Limousin

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale 17:26:42
2 Elie Gesbert Bretagne-Seche Environnement +0:00
3 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli +0:19
4 Julien Simon Cofidis +0:28
5 Lorenzo Rota Bardiani-CSF Pro Team +0:29
6 Lilian Calmejane Team Europcar +0:35
7 Romain Sicard Team Europcar +0:40
8 Mauro Finetto Team Marseille 13 KTM +0:47
9 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +0:50
10 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +0:50
11 Gianni Vermeersch BKCP–Corendon +0:55
12 Sjoerd van Ginneken Team Roompot +0:58
13 Giulio Ciccone Bardiani-CSF Pro Team +1:00
14 Matteo Busato Southeast +1:01
15 Alex Aranburu Caja Rural +1:04
16 Romain Combaud Team Marseille 13 KTM +1:05
17 Matthias Le Turnier Cofidis +1:30
18 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +1:32
19 Mathieu van der Poel BKCP–Corendon +1:48
20 Eduard Prades Reverte Caja Rural +1:56
21 Julien Antomarchi Roubaix Lille Metropole +1:57
22 Julien Mortier Wallonie-Bruxelles +2:00
23 Jonathan Lastra Caja Rural +2:03
24 Paul Ourselin Team Europcar +2:53
25 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +2:59
26 Nicolas Edet Cofidis +3:57
27 Adam Toupalik BKCP–Corendon +6:15
28 Evgeny Kobernyak RusVelo +7:44
29 Jimmy Raibaud Equipe Cycliste Armee de Terre +9:00
30 Thomas Sprengers Topsport Vlaanderen-Baloise +9:16
31 Josu Zabala Caja Rural +9:48
32 Fernando Barcelo Cofidis +10:17
33 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +10:31
34 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +10:47
35 Aritz Bagues Murias Taldea +11:31
36 Jerome Baugnies Wanty - Groupe Gobert +11:52
37 Romain Le Roux Equipe Cycliste Armee de Terre +12:37
38 Francois Bidard AG2R La Mondiale +15:40
39 Simone Velasco Bardiani-CSF Pro Team +16:37
40 Philipp Walsleben BKCP–Corendon +17:01
41 Justin Jules Wallonie-Bruxelles +17:17
42 Maxime Vantomme Wallonie-Bruxelles +17:32
43 Clement Venturini Cofidis +19:19
44 Marco Frapporti Androni Giocattoli +19:26
45 Jon Irisarri Caja Rural +21:05
46 Andrey Solomennikov RusVelo +21:57
47 Damien Touze HP BTP–Auber93 +23:45
48 FDJ +24:26
49 Evgeny Shalunov RusVelo +24:28
50 Romain Guillemois Team Europcar +26:30
51 Thierry Hupond Team Marseille 13 KTM +26:38
52 Aitor Gonzalez Murias Taldea +27:39
53 Oscar Riesebeek Team Roompot +28:48
54 Tom Meeusen BKCP–Corendon +30:34
55 Manuel Belletti Southeast +30:44
56 Mattia Frapporti Androni Giocattoli +31:36
57 Bryan Coquard Team Europcar +33:14
58 Jacopo Mosca Southeast +34:40
59 Arnaud Gerard Bretagne-Seche Environnement +34:43
60 David van der Poel BKCP–Corendon +34:46
61 Danilo Napolitano Wanty - Groupe Gobert +35:40
62 Marcel Meisen BKCP–Corendon +38:35
63 Davide Ballerini Androni Giocattoli +38:58
64 Julen Amezqueta Southeast +41:24
65 Garikoitz Bravo Murias Taldea +44:36
66 Romain Hardy Bretagne-Seche Environnement +48:06
67 Oskar Pelegri Caja Rural +49:10
68 Frederik Veuchelen Wanty - Groupe Gobert +49:36
69 Artur Ershov RusVelo +50:27
70 Paolo Simion Bardiani-CSF Pro Team +51:45
71 Raffaello Bonusi Androni Giocattoli +53:47
72 Ludovic Robeet Wallonie-Bruxelles +1:00:01
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Angers 1-0 Metz
    Zmiana: 73' Wchodzi na boiska Ketkeophomphone Schodzi z boiska Crivelli
  • Genoa 1-2 Atalanta
    Kartka Kartka: 90' Bertolacci
  • Nantes-Reze 3-1 Rennes
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Peterborough 5-2 Woking
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Peterborough 5-2 Woking
    GolGol: 90' Edwards
  • Trabzonspor 5-1 Erzurum BB
    Zmiana: 68' Wchodzi na boiska Antalyali Schodzi z boiska Mansaly
  • Exeter 1-1 Forest Green
    Zmiana statusu meczu: Dogr: 1 połowa
  • Hearts 2-0 Dundee FC
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Monaco 1-0 Caen
    Zmiana: 76' Wchodzi na boiska Falcao Schodzi z boiska Carrillo
  • Oostende 2-3 St.Liege
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia