Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Tour d'Azerbaidjan

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 7 maj 17, Baku - Baku, Dystans: 158km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Krists NeilandsCycling Academy Team3:53:56
2Ahmet Orken+0:21
4Liam BertazzoSoutheast+0:21
5Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:21
6Matvey Nikitin+0:21
7Pier Paolo De NegriNippo - Vini Fantini+0:21
8Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+0:21
9Ansel DickeyAstellas Cycling Team+0:21
10Mihkel RaeimCycling Academy Team+0:21
11Ivan BalykinGM Cycling Team+0:21
12Alexander PorsevRusVelo+0:21
13Romain GiouxTeam Novo Nordisk+0:21
14Matej MugerliAmplatz-BMC+0:21
15Andriy KulykTeam Kolss+0:21
16Andriy VasylyukTeam Kolss+0:21
17Dennis van WindenCycling Academy Team+0:21
18Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+0:21
19Nikita Panassenko+0:21
20Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:21
21Asbjoern Kragh AndersenTeam Trefor - Blue Water+0:21
22Mykhailo KononenkoTeam Kolss+0:21
23Galym Akhmetov+0:21
24Soufiane SahbaouiMorocco National Selection+0:21
25Vitaliy ButsTeam Kolss+0:21
26Dennis PaulusTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:21
27Sho Hatsuyama+0:21
28Christian MagerTeam Stoelting+0:21
29Alberto CecchinSoutheast+0:21
30Benjamin PerryCycling Academy Team+0:21
31Artem OvechkinRusVelo+0:21
32John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+0:21
33Alex TurrinMG Kvis - Wilier+0:21
35Andi BajcAmplatz-BMC+0:21
36Nazim Bakirci+0:21
37Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:21
38Ildar ArslanovRusVelo+0:21
39Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+0:21
40Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+0:21
41Hideto NakaneNippo - Vini Fantini+0:21
42Marek CaneckyAmplatz-BMC+0:21
43Daniel DiazTeam Marseille 13 KTM+0:21
44Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:21
45Ryota NishizonoGiant-Champion System Pro Cycling+0:21
46Masakazu ItoNippo - Vini Fantini+0:21
47Vadim Pronskiy+0:21
48Simon PellaudIAM Cycling+0:21
49Kiryll PozdnyakovSynergy Baku Cycling Project+0:21
50Griffin Easter+0:48
51Matteo DraperiSoutheast+0:59
52Cameron Piper+1:43
53Mounir MakhchounMorocco National Selection+1:43
54Klavs Rubenis+1:43
55Rok KorosecAmplatz-BMC+1:48
56Cameron Beard+4:00
57Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+5:15
58Brian KamstraTeam Novo Nordisk+5:15
59Sergey Luchshenko+5:15
60Elchin AsadovSynergy Baku Cycling Project+5:15
61Nurbolat KulimbetovAstana Pro Team+5:15
62Christoph SchweizerBike Aid+5:18
63Florian GauglTeam Hrinkow Advarics Cycleang+5:18
65Umberto PoliTeam Novo Nordisk+5:18
66Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+5:18
67Jonas Hartig+5:18
68Patrik TyborKemo Dukla Trencin+5:18
69Ahmet Akdilek+5:18
70Emils Liepins+6:18
71Armands Becis+6:18
72Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+8:14
73Felix Intra+8:14
74Stephen ClancyTeam Novo Nordisk+8:14
75Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+8:14
76Guy SagivCycling Academy Team+8:14
77Janos PelikanAmplatz-BMC+8:14
78Brad Neagos+8:14
79Viktor Mueller+8:14
80Yonathan MonsalveSoutheast+8:14
81Enver AsanovSynergy Baku Cycling Project+8:14
82Aleksey RybalkinLokosphinx+8:14
83Jozef PalcakKemo Dukla Trencin+8:14
84Martin MahdarKemo Dukla Trencin+8:14
85Anton IvashkinMinsk Cycling Club+8:14
86Jan Andrej CullyKemo Dukla Trencin+8:14
87Lubos MalovecKemo Dukla Trencin+8:14
88Damien MonierCofidis+8:14
89Andreas WalzelFelbermayr - Simplon Wels+8:14
90Kohei UchimaNippo - Vini Fantini+8:14
91Ryu Suzuki+8:14
92Mattia De MarchiTeam Hrinkow Advarics Cycleang+8:26
93Sayed Ahmed KhalilBahrain National Selection+15:20
94Cory Small+18:16
95John Harris+18:16
96Dzianis Barkun+18:29
97Jiancai Wang+24:06
-Eriks Gavars (DNF)
-Mirko Trosino (DNF)Southeast
-Benjamin Giraud (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Daniele Colli (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Nils Friedl (DNF)Team Hrinkow Advarics Cycleang
-Xiaoyong Dong (DNF)
-Peeter Pruus (DNF)
-Igor Boev (DNF)RusVelo
-Jin Okubo (DNF)
-Connor McCutcheon (DNF)
-Manabu Ishibashi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Tim Mitchell (DNF)
-Luca Happke (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 6 maj 17, Gabala - Pirgulu, Dystans: 164.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
2Ildar ArslanovRusVelo+0:02
3Alex TurrinMG Kvis - Wilier+0:05
4John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+0:09
5Vadim Pronskiy+1:18
6Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+1:18
7Kiryll PozdnyakovSynergy Baku Cycling Project+1:18
9Artem OvechkinRusVelo+1:40
10Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+1:46
11Hideto NakaneNippo - Vini Fantini+1:46
12Pier Paolo De NegriNippo - Vini Fantini+1:51
13Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+1:51
14Christian MagerTeam Stoelting+1:51
15Matteo DraperiSoutheast+1:51
16Mykhailo KononenkoTeam Kolss+1:51
17Oleksandr PolivodaTeam Kolss+1:51
18Sho Hatsuyama+1:51
19Aleksey RybalkinLokosphinx+1:56
20Andriy VasylyukTeam Kolss+2:00
21Dennis PaulusTeam Hrinkow Advarics Cycleang+2:00
22Eduard VorganovMinsk Cycling Club+2:00
23Vitaliy ButsTeam Kolss+2:00
24Matvey Nikitin+2:04
25Asbjoern Kragh AndersenTeam Trefor - Blue Water+2:20
26Ryota NishizonoGiant-Champion System Pro Cycling+2:20
27Nazim Bakirci+2:23
28Dennis van WindenCycling Academy Team+2:24
29Cameron Beard+2:28
30Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+2:28
31Soufiane SahbaouiMorocco National Selection+2:42
32Benjamin PerryCycling Academy Team+2:42
33Damien MonierCofidis+2:42
34Krists NeilandsCycling Academy Team+2:51
35Daniel DiazTeam Marseille 13 KTM+3:18
36Felix Intra+5:51
37Cameron Piper+5:54
38Matej MugerliAmplatz-BMC+6:10
39Ivan BalykinGM Cycling Team+7:15
40Sergey Luchshenko+7:20
41Yonathan MonsalveSoutheast+7:20
42Mounir MakhchounMorocco National Selection+7:20
43Masakazu ItoNippo - Vini Fantini+7:28
44Elchin AsadovSynergy Baku Cycling Project+11:16
45Galym Akhmetov+11:16
46Nikita Panassenko+11:16
47Griffin Easter+11:16
48Alberto CecchinSoutheast+12:41
49Andi BajcAmplatz-BMC+12:41
50Florian GauglTeam Hrinkow Advarics Cycleang+12:41
51Marek CaneckyAmplatz-BMC+12:41
52Manabu IshibashiNippo - Vini Fantini+14:27
53Simon PellaudIAM Cycling+18:08
54Liam BertazzoSoutheast+18:08
55Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+25:25
56Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+25:25
57Jan Andrej CullyKemo Dukla Trencin+25:25
58Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+26:50
59Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+26:50
60Nils FriedlTeam Hrinkow Advarics Cycleang+26:50
61Andriy KulykTeam Kolss+26:50
62Christoph SchweizerBike Aid+26:50
63Ansel DickeyAstellas Cycling Team+26:50
65Ahmet Orken+26:50
66Brian KamstraTeam Novo Nordisk+26:50
67Andreas WalzelFelbermayr - Simplon Wels+26:50
68Daniele ColliNippo - Vini Fantini+26:50
69Jiancai Wang+26:50
70Mirko TrosinoSoutheast+26:50
71Sayed Ahmed KhalilBahrain National Selection+26:50
72Peeter Pruus+26:50
73John Harris+26:50
74Umberto PoliTeam Novo Nordisk+26:50
75Romain GiouxTeam Novo Nordisk+26:50
76Anton IvashkinMinsk Cycling Club+26:50
77Luca Happke+26:50
78Martin MahdarKemo Dukla Trencin+26:50
79Emils Liepins+26:50
80Dzianis Barkun+26:50
81Viktor Mueller+26:50
82Tim Mitchell+26:50
84Klavs Rubenis+26:50
85Nurbolat KulimbetovAstana Pro Team+26:50
86Armands Becis+26:50
87Ahmet Akdilek+26:50
88Brad Neagos+26:50
89Xiaoyong Dong+26:50
90Guy SagivCycling Academy Team+26:50
91Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+26:50
92Mihkel RaeimCycling Academy Team+26:50
93Cory Small+26:50
94Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+26:50
95Jozef PalcakKemo Dukla Trencin+26:50
96Patrik TyborKemo Dukla Trencin+26:50
97Rok KorosecAmplatz-BMC+26:50
98Eriks Gavars+26:50
99Stephen ClancyTeam Novo Nordisk+26:50
100Janos PelikanAmplatz-BMC+26:50
101Lubos MalovecKemo Dukla Trencin+26:50
102Jin Okubo+26:50
104Jonas Hartig+26:50
105Alexander PorsevRusVelo+26:50
106Kohei UchimaNippo - Vini Fantini+26:50
107Enver AsanovSynergy Baku Cycling Project+26:50
108Igor BoevRusVelo+26:50
109Connor McCutcheon+26:50
110Mattia De MarchiTeam Hrinkow Advarics Cycleang+26:50
111Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+26:50
112Ryu Suzuki+26:50
-Sizko Antti (DNF)
-Dominik Hrinkow (DNS)Team Hrinkow Advarics Cycleang
-Quentin Valognes (DNF)Team Novo Nordisk
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 5 maj 17, Gabala - Gabala, Dystans: 177km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Matej MugerliAmplatz-BMC4:20:32
2Mihkel RaeimCycling Academy Team+0:00
3Vitaliy ButsTeam Kolss+0:00
4Pier Paolo De NegriNippo - Vini Fantini+0:00
5Alex TurrinMG Kvis - Wilier+0:00
7Christian MagerTeam Stoelting+0:00
8Matvey Nikitin+0:00
9Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+0:00
10Asbjoern Kragh AndersenTeam Trefor - Blue Water+0:00
11Marek CaneckyAmplatz-BMC+0:00
12John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+0:00
13Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:00
14Kiryll PozdnyakovSynergy Baku Cycling Project+0:00
15Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+0:00
16Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:00
17Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+0:00
18Soufiane SahbaouiMorocco National Selection+0:00
19Mykhailo KononenkoTeam Kolss+0:00
20Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:00
21Ahmet Orken+0:00
22Nazim Bakirci+0:00
23Patrik TyborKemo Dukla Trencin+0:00
24Felix Intra+0:00
25Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+0:00
26Sho Hatsuyama+0:00
27Artem OvechkinRusVelo+0:00
28Masakazu ItoNippo - Vini Fantini+0:00
30Hideto NakaneNippo - Vini Fantini+0:00
31Benjamin PerryCycling Academy Team+0:00
32Liam BertazzoSoutheast+0:00
33Dennis PaulusTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
34Sergey Luchshenko+0:00
35Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
36Florian GauglTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
37Brian KamstraTeam Novo Nordisk+0:00
39Lubos MalovecKemo Dukla Trencin+0:00
40Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
41Peeter Pruus+0:00
42Cameron Beard+0:00
43Nikita Panassenko+0:00
44Anton IvashkinMinsk Cycling Club+0:00
45Manabu IshibashiNippo - Vini Fantini+0:00
46Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
47Ivan BalykinGM Cycling Team+0:00
48Yonathan MonsalveSoutheast+0:00
50Griffin Easter+0:00
51Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+0:00
52Aleksey RybalkinLokosphinx+0:00
53Cameron Piper+0:00
54Alberto CecchinSoutheast+0:00
55Damien MonierCofidis+0:00
56Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+0:00
57Dzianis Barkun+0:00
58Andreas WalzelFelbermayr - Simplon Wels+0:00
59Cory Small+0:00
60Rok KorosecAmplatz-BMC+0:00
61Viktor Mueller+0:00
62Elchin AsadovSynergy Baku Cycling Project+0:00
63Andriy KulykTeam Kolss+0:00
64Klavs Rubenis+0:00
65Emils Liepins+0:00
66Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+0:00
67Andriy VasylyukTeam Kolss+0:00
68Vadim Pronskiy+0:00
69Ildar ArslanovRusVelo+0:00
70Mounir MakhchounMorocco National Selection+0:00
71Ryota NishizonoGiant-Champion System Pro Cycling+2:11
72Jin Okubo+2:11
73Nils FriedlTeam Hrinkow Advarics Cycleang+2:14
74Sayed Ahmed KhalilBahrain National Selection+2:14
75Jozef PalcakKemo Dukla Trencin+2:24
76Martin MahdarKemo Dukla Trencin+2:24
77Andi BajcAmplatz-BMC+2:24
78Stephen ClancyTeam Novo Nordisk+2:24
79Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+3:06
80Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang+3:28
81Alexander PorsevRusVelo+3:30
82Romain GiouxTeam Novo Nordisk+3:30
83Daniele ColliNippo - Vini Fantini+3:43
84Mattia De MarchiTeam Hrinkow Advarics Cycleang+3:43
85Matteo DraperiSoutheast+3:43
86Sizko Antti+3:48
87Ryu Suzuki+3:48
88Armands Becis+3:48
89Jonas Hartig+3:52
90Connor McCutcheon+3:53
91Tim Mitchell+3:53
92Ansel DickeyAstellas Cycling Team+3:53
93Igor BoevRusVelo+4:05
94Luca Happke+4:22
95Galym Akhmetov+4:22
96Nurbolat KulimbetovAstana Pro Team+4:22
97Mirko TrosinoSoutheast+4:27
98John Harris+4:29
99Guy SagivCycling Academy Team+4:44
100Enver AsanovSynergy Baku Cycling Project+4:44
101Xiaoyong Dong+4:44
102Ahmet Akdilek+4:44
103Kohei UchimaNippo - Vini Fantini+4:44
104Brad Neagos+5:27
105Quentin ValognesTeam Novo Nordisk+5:27
106Jiancai Wang+5:27
107Umberto PoliTeam Novo Nordisk+5:27
108Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+5:27
109Daniel DiazTeam Marseille 13 KTM+5:27
110Eriks Gavars+6:37
112Jan Andrej CullyKemo Dukla Trencin+7:13
113Janos PelikanAmplatz-BMC+7:58
114Simon PellaudIAM Cycling+8:46
115Christoph SchweizerBike Aid+11:47
-Saeeid Safarzadeh (DNS)
-Hamid Pourhashemi (DNS)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 4 maj 17, Baku - Ismaylli, Dystans: 187km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Kiryll PozdnyakovSynergy Baku Cycling Project4:47:49
2Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:39
3Dennis van WindenCycling Academy Team+0:43
4Mykhailo KononenkoTeam Kolss+0:43
5Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:46
6Andriy VasylyukTeam Kolss+0:46
8Vitaliy ButsTeam Kolss+1:47
9Nazim Bakirci+1:47
10Sergey Luchshenko+1:47
11Benjamin PerryCycling Academy Team+1:47
12Hideto NakaneNippo - Vini Fantini+1:47
13Artem OvechkinRusVelo+1:47
14Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+5:00
15Alexander PorsevRusVelo+5:00
17Krists NeilandsCycling Academy Team+5:00
18Ildar ArslanovRusVelo+5:00
19Pier Paolo De NegriNippo - Vini Fantini+5:00
20Matvey Nikitin+5:00
21Alex TurrinMG Kvis - Wilier+5:00
22Simon PellaudIAM Cycling+5:00
23Marek CaneckyAmplatz-BMC+5:00
24Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+5:00
25Dennis PaulusTeam Hrinkow Advarics Cycleang+5:00
26Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+5:05
27Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+5:05
28Ahmet Orken+5:05
29Yonathan MonsalveSoutheast+5:05
30Sho Hatsuyama+6:05
31Masakazu ItoNippo - Vini Fantini+7:57
32Elchin AsadovSynergy Baku Cycling Project+13:23
33Matej MugerliAmplatz-BMC+13:23
34Felix Intra+13:23
35Cameron Beard+13:26
36Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+13:27
37Emils Liepins+13:27
38Griffin Easter+13:27
39Vadim Pronskiy+13:27
40Nikita Panassenko+13:27
41John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+13:27
42Peeter Pruus+13:27
43Igor BoevRusVelo+13:27
44Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+13:27
46Hamid Pourhashemi+13:32
47Galym Akhmetov+13:32
48Connor McCutcheon+13:32
49Liam BertazzoSoutheast+13:32
50Mihkel RaeimCycling Academy Team+13:32
51Christian MagerTeam Stoelting+13:45
52Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+22:05
53Soufiane SahbaouiMorocco National Selection+22:05
54Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+22:05
55Saeeid Safarzadeh+22:05
56Andi BajcAmplatz-BMC+22:05
57Rok KorosecAmplatz-BMC+22:05
58Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang+22:05
59Guy SagivCycling Academy Team+22:08
60Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+22:08
61Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+22:08
62Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+22:08
63Alberto CecchinSoutheast+22:08
64Jin Okubo+22:08
65Daniel DiazTeam Marseille 13 KTM+22:08
66Andriy KulykTeam Kolss+22:08
67Jiancai Wang+22:08
68Anton IvashkinMinsk Cycling Club+22:08
69Ryota NishizonoGiant-Champion System Pro Cycling+22:08
70Kohei UchimaNippo - Vini Fantini+22:08
71Asbjoern Kragh AndersenTeam Trefor - Blue Water+22:08
72Damien MonierCofidis+22:08
73Ryu Suzuki+22:08
74Cameron Piper+25:25
75Nils FriedlTeam Hrinkow Advarics Cycleang+25:25
76Luca Happke+25:25
77Sizko Antti+25:25
78Enver AsanovSynergy Baku Cycling Project+25:25
79Brad Neagos+25:25
80Mounir MakhchounMorocco National Selection+25:25
81Klavs Rubenis+25:25
82Ivan BalykinGM Cycling Team+25:25
83Eriks Gavars+25:25
84Stephen ClancyTeam Novo Nordisk+25:25
85Brian KamstraTeam Novo Nordisk+25:25
86Christoph SchweizerBike Aid+25:25
87Tim Mitchell+25:25
88Mirko TrosinoSoutheast+25:25
89Aleksey RybalkinLokosphinx+25:25
90Matteo DraperiSoutheast+25:25
91Umberto PoliTeam Novo Nordisk+25:25
92Janos PelikanAmplatz-BMC+25:25
93Romain GiouxTeam Novo Nordisk+25:25
94Jan Andrej CullyKemo Dukla Trencin+25:25
95Daniele ColliNippo - Vini Fantini+25:25
96Quentin ValognesTeam Novo Nordisk+25:25
97Dzianis Barkun+25:25
98Ansel DickeyAstellas Cycling Team+25:25
99Cory Small+25:25
100Xiaoyong Dong+25:25
102Nurbolat KulimbetovAstana Pro Team+25:25
103Andreas WalzelFelbermayr - Simplon Wels+25:25
104Armands Becis+25:25
105Jozef PalcakKemo Dukla Trencin+25:25
106Sayed Ahmed KhalilBahrain National Selection+25:25
107Ahmet Akdilek+25:25
108John Harris+25:25
109Martin MahdarKemo Dukla Trencin+25:25
111Manabu IshibashiNippo - Vini Fantini+25:25
112Patrik TyborKemo Dukla Trencin+25:25
113Jonas Hartig+25:25
114Florian GauglTeam Hrinkow Advarics Cycleang+25:25
115Lubos MalovecKemo Dukla Trencin+25:25
116Mattia De MarchiTeam Hrinkow Advarics Cycleang+25:25
117Viktor Mueller+25:25
-Mohammed Alshbil (DNF)
-Rafael Andriato (DNF)Southeast
-Mansoor Jawad (DNF)Bahrain National Selection
-Kiril Sveshnikov (DNF)RusVelo
-Mehdi Benhamouda (DNF)Team Novo Nordisk
-Saad Alsaadi (DNF)
-Oleksandr Golovash (DNF)Minsk Cycling Club
-Deins Kanepejs (DNF)
-Ghader Mizbaniiranagh (DNF)
-Mohamadesmail Chaichi (DNF)
-Mirsamad Pourseyedigolakhour (DNS)
-Mustafa Sayar (DNS)
-Vahid Ghaffari (DNS)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 3 maj 17, Baku - Sumgayit, Dystans: 148.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Mihkel RaeimCycling Academy Team3:04:11
2Emils Liepins+0:00
3Pier Paolo De NegriNippo - Vini Fantini+0:00
4Andriy KulykTeam Kolss+0:00
6Liam BertazzoSoutheast+0:00
7Rok KorosecAmplatz-BMC+0:00
8Alexander PorsevRusVelo+0:00
9Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+0:00
10Daniele ColliNippo - Vini Fantini+0:00
11Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:00
12Ryu Suzuki+0:00
13Christoph SchweizerBike Aid+0:00
14Mehdi BenhamoudaTeam Novo Nordisk+0:00
15Nurbolat KulimbetovAstana Pro Team+0:00
16Mounir MakhchounMorocco National Selection+0:00
17Romain GiouxTeam Novo Nordisk+0:00
18Galym Akhmetov+0:00
19Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+0:00
20Nikita Panassenko+0:00
21Soufiane SahbaouiMorocco National Selection+0:00
22Simon PellaudIAM Cycling+0:00
23Ansel DickeyAstellas Cycling Team+0:00
24Matej MugerliAmplatz-BMC+0:00
25Janos PelikanAmplatz-BMC+0:00
26Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
27Asbjoern Kragh AndersenTeam Trefor - Blue Water+0:00
28Nazim Bakirci+0:00
29Ahmet Orken+0:00
30Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+0:00
31Brian KamstraTeam Novo Nordisk+0:00
32Ahmet Akdilek+0:00
33Kazushige KubokiNippo - Vini Fantini+0:00
34Alex TurrinMG Kvis - Wilier+0:00
35Marek CaneckyAmplatz-BMC+0:00
36Matvey Nikitin+0:00
37Vitaliy ButsTeam Kolss+0:00
38Quentin ValognesTeam Novo Nordisk+0:00
39Armands Becis+0:00
40Rafael AndriatoSoutheast+0:00
41Felix Intra+0:00
42Alberto CecchinSoutheast+0:00
43Christian MagerTeam Stoelting+0:00
44Cameron Piper+0:00
45Mattia De MarchiTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
46Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
47John Harris+0:00
48Ildar ArslanovRusVelo+0:00
49Patrik TyborKemo Dukla Trencin+0:00
50Brad Neagos+0:00
51Andi BajcAmplatz-BMC+0:00
52Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+0:00
53Peeter Pruus+0:00
54Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:00
55Griffin Easter+0:00
56Artem OvechkinRusVelo+0:00
57Aleksey RybalkinLokosphinx+0:00
58Saad Alsaadi+0:00
59Umberto PoliTeam Novo Nordisk+0:00
61John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+0:00
62Masakazu ItoNippo - Vini Fantini+0:00
63Ivan BalykinGM Cycling Team+0:00
64Dzianis Barkun+0:00
65Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+0:00
66Hideto NakaneNippo - Vini Fantini+0:00
67Yonathan MonsalveSoutheast+0:00
68Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+0:00
69Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+0:00
70Mykhailo KononenkoTeam Kolss+0:00
71Dennis PaulusTirol Cycling Team+0:00
72Igor BoevRusVelo+0:00
73Mirsamad Pourseyedigolakhour+0:00
74Sergey Luchshenko+0:00
75Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
76Damien MonierCofidis+0:00
77Guy SagivCycling Academy Team+0:00
78Benjamin PerryCycling Academy Team+0:00
79Klavs Rubenis+0:00
81Luca Happke+0:00
82Mustafa Sayar+0:00
83Cameron Beard+0:00
84Mohammed Alshbil+0:00
85Xiaoyong Dong+0:00
86Sayed Ahmed KhalilBahrain National Selection+0:00
87Andreas WalzelFelbermayr - Simplon Wels+0:00
88Nils Friedl+0:00
89Sizko Antti+0:00
90Andriy VasylyukTeam Kolss+0:00
91Daniel DiazTeam Marseille 13 KTM+0:00
92Jin Okubo+0:00
93Luca ChiricoBardiani-CSF Pro Team+0:00
94Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:00
95Martin MahdarKemo Dukla Trencin+0:00
97Kiryll PozdnyakovSynergy Baku Cycling Project+0:00
98Hamid Pourhashemi+0:00
99Vadim Pronskiy+0:00
100Elchin AsadovSynergy Baku Cycling Project+0:00
101Eriks Gavars+0:00
102Lubos MalovecCycling Academy Team+0:00
103Jan Andrej CullyKemo Dukla Trencin+0:00
104Matteo DraperiSoutheast+0:00
105Saeeid Safarzadeh+0:00
106Florian GauglTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
107Tim Mitchell+0:00
108Dominik HrinkowTeam Hrinkow Advarics Cycleang+0:00
109Enver AsanovSynergy Baku Cycling Project+0:00
110Jozef PalcakKemo Dukla Trencin+0:00
111Mohamadesmail Chaichi+0:00
113Anton IvashkinMinsk Cycling Club+0:00
114Ryota NishizonoGiant-Champion System Pro Cycling+0:00
115Ghader Mizbaniiranagh+0:00
116Vahid Ghaffari+0:00
117Sho Hatsuyama+0:00
118Cory Small+0:00
119Mirko TrosinoSoutheast+0:00
120Stephen ClancyTeam Novo Nordisk+0:00
121Kohei UchimaNippo - Vini Fantini+0:00
122Connor McCutcheon+0:00
123Manabu IshibashiNippo - Vini Fantini+0:00
124Kiril SveshnikovRusVelo+0:21
125Viktor Mueller+0:24
126Deins Kanepejs+0:49
127Oleksandr GolovashMinsk Cycling Club+1:16
128Jonas Hartig+5:32
129Mansoor JawadBahrain National Selection+5:32
130Jiancai Wang+11:06
-Kanstantin Klimiankou (DNF)Minsk Cycling Club
-Zhishan Zhang (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour d'Azerbaidjan

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Kiryll Pozdnyakov Synergy Baku Cycling Project 20:10:08
2 Amplatz-BMC +0:46
3 Oleksandr Polivoda Team Kolss +1:12
4 Mykhailo Kononenko Team Kolss +1:16
5 Eduard Vorganov Minsk Cycling Club +1:28
6 Andriy Vasylyuk Team Kolss +1:28
7 Dennis van Winden Cycling Academy Team +1:49
8 Artem Ovechkin RusVelo +2:09
9 Hideto Nakane Nippo - Vini Fantini +2:15
10 Vitaliy Buts Team Kolss +2:29
11 Nazim Bakirci +2:52
12 Benjamin Perry Cycling Academy Team +3:11
13 +3:42
14 Ildar Arslanov RusVelo +3:44
15 Alex Turrin Southeast +3:47
16 Remy Di Gregorio Team Marseille 13 KTM +5:00
17 Pier Paolo De Negri Nippo - Vini Fantini +5:33
18 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +5:33
19 Sho Hatsuyama +5:33
20 Luca Chirico +5:38
21 Dennis Paulus Team Hrinkow Advarics Cycleang +5:42
22 Matvey Nikitin +5:46
23 Krists Neilands Cycling Academy Team +6:12
24 John Rodriguez Team Marseille 13 KTM +12:18
25 Sergey Luchshenko +12:43
26 Vadim Pronskiy +13:27
27 Masakazu Ito Nippo - Vini Fantini +14:07
28 Christian Mager +14:18
29 Stanislau Bazhkou Minsk Cycling Club +14:37
30 Marek Canecky Amplatz-BMC +16:23
31 Matej Mugerli Amplatz-BMC +18:15
32 Cameron Beard +18:35
33 Yonathan Monsalve +19:00
34 Asbjoern Kragh Andersen Team Marseille 13 KTM +23:10
35 Nikita Panassenko +23:25
36 Soufiane Sahbaoui +23:29
37 Griffin Easter +23:52
38 Ryota Nishizono +25:21
39 Felix Intra +25:49
40 Galym Akhmetov +27:52
41 Elchin Asadov Synergy Baku Cycling Project +28:15
42 Daniel Diaz Team Marseille 13 KTM +29:35
43 Matteo Draperi Southeast +30:19
44 Liam Bertazzo Southeast +30:22
45 Alexander Porsev RusVelo +30:32
46 Simon Pellaud +30:36
47 Ahmet Orken +30:37
48 Ivan Balykin +31:22
49 Cameron Piper +31:23
50 Damien Monier +31:25
51 Mounir Makhchoun +32:49
52 Alberto Cecchin Southeast +33:31
53 Aleksey Rybalkin RusVelo +33:56
54 Andi Bajc +35:52
55 Guillaume Boivin Cycling Academy Team +37:34
56 Josip Rumac Synergy Baku Cycling Project +38:25
57 Mihkel Raeim Cycling Academy Team +39:04
58 Florian Gaugl Team Hrinkow Advarics Cycleang +41:45
59 Emils Liepins +44:56
60 Mikel Aristi Team Marseille 13 KTM +46:15
61 Andriy Kulyk Team Kolss +47:40
62 Rok Korosec Amplatz-BMC +49:04
63 Klavs Rubenis +52:19
64 Romain Gioux Team Novo Nordisk +54:27
65 Ansel Dickey +54:50
66 Elgun Alizada Synergy Baku Cycling Project +55:30
67 Anton Ivashkin Minsk Cycling Club +55:33
68 Samir Jabrayilov Synergy Baku Cycling Project +55:37
69 Brian Kamstra Team Novo Nordisk +55:51
70 Patrik Tybor +55:54
71 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini +58:04
72 Andreas Walzel Felbermayr - Simplon Wels +58:50
73 Lubos Malovec +58:50
74 Viktor Mueller +59:14
75 Ryu Suzuki +59:21
76 Nurbolat Kulimbetov +1:00:13
77 Guy Sagiv Cycling Academy Team +1:00:17
78 Kohei Uchima Nippo - Vini Fantini +1:00:17
79 Ahmet Akdilek +1:00:38
80 Armands Becis +1:00:42
81 Martin Mahdar Kemo Dukla Trencin +1:01:14
82 Stephen Clancy Team Novo Nordisk +1:01:14
83 Jozef Palcak +1:01:14
84 Umberto Poli Team Novo Nordisk +1:01:21
85 Mattia De Marchi Team Hrinkow Advarics Cycleang +1:02:45
86 Team Kolss +1:02:58
87 Enver Asanov Synergy Baku Cycling Project +1:03:34
88 Brad Neagos +1:04:17
89 Jan Andrej Cully Kemo Dukla Trencin +1:04:38
90 Jonas Hartig +1:05:18
91 Janos Pelikan Amplatz-BMC +1:06:48
92 Christoph Schweizer +1:07:41
93 Sayed Ahmed Khalil +1:08:10
94 Cory Small +1:08:52
95 Dzianis Barkun +1:09:05
96 John Harris +1:13:41
97 Jiancai Wang +1:27:58
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Samtredia 3-2 Saburtalo
    GolGol: 65' Beriashvili
  • Darussafaka 0-0 Banvitspor
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • KPV 0-0 Gnistan
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • APOEL Nikozja 0-0 Apollon Limassol
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • EIF 0-0 OPS jp
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • KuPS 0-0 Seinäjoen JK
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • PFC Ludogorets Razgrad 0-0 Botev Plovdiv
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • G. Melzer 2-0 V. Millot
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Joris De Loore 0-2 P. Gojowczyk
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • VPS 0-0 Ilves
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia