Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Tour Cycliste International La Provence

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 23 luty 17, Aix-en-Provence - Marseille, Dystans: 171.4km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Mattia CattaneoAndroni Giocattoli4:05:17
2Rohan DennisBMC Racing Team+0:02
3Jonathan HivertTeam Europcar+0:02
4Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+0:06
5Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:09
6Damiano CarusoBMC Racing Team+0:11
7Anthony RouxFDJ+0:11
8Justin JulesWallonie-Bruxelles+0:11
9Nicolas EdetCofidis+0:11
10Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:11
11Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+0:11
12Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+0:11
13Leo VincentFDJ+0:11
14Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:11
15Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+0:11
16Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:17
17Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:17
18Francois BidardAG2R La Mondiale+0:17
19Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:17
20Vegard Stake LaengenLampre-Merida+0:17
21Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:17
22Roland ThalmannRoth - Skoda+0:17
23Brent BookwalterBMC Racing Team+0:17
24Matej MohoricTeam Cannondale-Garmin+0:17
25Eduardo SepulvedaArgentina National Selection+0:17
26Yoann PaillotTeam Marseille 13 KTM+0:17
27Jeremy MaisonFDJ+0:17
28Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+0:24
29Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:26
30Przemyslaw NiemiecLampre-Merida+0:28
31Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:28
32Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+0:28
33Loic ChetoutCofidis+0:41
34Valerio ContiLampre-Merida+0:43
35Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:43
36Jeremy LecroqEtixx - Ihned+0:53
37Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:58
38Dorian GodonCofidis+0:58
39Ryan AndersonTeam Europcar+1:00
40Hubert DupontAG2R La Mondiale+1:04
41Edwin TorresMassi - Kuwait Cycling Project+1:06
42Arnaud CourteilleFDJ+1:06
43Silvan DillierBMC Racing Team+1:06
44Simone PetilliMG Kvis - Wilier+1:24
45Yannick MartinezTeam Europcar+1:32
46Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+1:32
47Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+1:41
48Alo JakinHP BTP–Auber93+1:41
49Benjamin ThomasEquipe Cycliste Armee de Terre+2:14
50Matteo BonoLampre-Merida+2:24
51David MenutHP BTP–Auber93+2:24
52Pierre GouaultHP BTP–Auber93+2:24
53Jeremy CornuTeam Europcar+2:32
54Antonino ParrinelloGM Cycling Team+2:32
55Alessio TalianiAndroni Giocattoli+2:32
56Yohan BagotCofidis+2:32
57Marco FrapportiAndroni Giocattoli+2:32
58Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+2:32
59Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+2:32
60Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+2:42
61Nans PetersAG2R La Mondiale+2:42
62Joey RosskopfBMC Racing Team+2:42
63Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+2:42
64Jonathan FumeauxRoth - Skoda+2:42
65Colin Stuessi (DNS)Roth - Skoda+2:42
66Valentin Baillifard (DNS)Roth - Skoda+2:42
67Simon Sellier (DNS)Team Europcar+2:42
68Redi Halilaj (DNS)Amore & Vita-Selle SMP+2:42
69Valentin MadouasBretagne-Seche Environnement+2:42
70Pirmin LangRoth - Skoda+2:42
71Cedric PineauFDJ+2:42
72Matteo RotondiGM Cycling Team+2:42
73Julien BerardAG2R La Mondiale+2:54
74Antonio Di SanteGM Cycling Team+2:54
75Jan PolancLampre-Merida+2:54
76Matthias Le TurnierCofidis+2:54
77Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+2:54
78Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+2:54
79Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+3:07
80Jeremy RoyFDJ+3:07
81Anthony PerezCofidis+3:07
82Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+3:12
83Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+3:12
84Fabien GrellierTeam Europcar+3:33
85Oliviero TroiaLampre-Merida+4:05
86Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+4:10
87Tony HurelTeam Europcar+4:11
88Alexandre PichotTeam Europcar+4:11
89Thomas VoecklerTeam Europcar+4:14
90Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+4:15
91Francesco GavazziAndroni Giocattoli+4:27
92Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+4:32
93Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+4:32
94Lorenzo ManzinFDJ+8:16
95Simon Guglielmi+8:16
96Romain GuillemoisTeam Europcar+8:16
97Davide BalleriniAndroni Giocattoli+9:15
98Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+10:01
99Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+10:01
100Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+10:29
101Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+10:45
102Romain FeilluHP BTP–Auber93+11:05
103Adriano BrogiGM Cycling Team+11:07
104Rudy BarbierAG2R La Mondiale+11:07
105Danilo WyssBMC Racing Team+11:07
106Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+11:07
107Amael MoinardBMC Racing Team+11:09
108Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+11:09
109Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+11:09
110Sofiane MerignatTeam Marseille 13 KTM+12:03
111Paul Sauvage+12:03
112Yovcho YovchevAmore & Vita-Selle SMP+16:58
113Rossano MautiGM Cycling Team+18:35
114Jose GutierrezMassi - Kuwait Cycling Project+18:35
115Andreas KeuserMassi - Kuwait Cycling Project+18:35
116Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+18:35
117Yannis YssaadEquipe Cycliste Armee de Terre+18:35
118Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+18:35
119Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+18:35
-Jules Roueil (DNF)
-Boris Vallee (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Matthias Reutimann (DNF)Roth - Skoda
-Tom Bohli (DNF)BMC Racing Team
-Matteo Malucelli (DNF)Androni Giocattoli
-Pierpaolo Ficara (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Lukas Jaun (DNF)Roth - Skoda
-Adrien Carpentier (DNF)
-Clement Chevrier (DNF)AG2R La Mondiale
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 22 luty 17, Miramas - La Ciotat, Dystans: 169.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alexandre GeniezAG2R La Mondiale3:57:12
2Rohan DennisBMC Racing Team+0:00
3Nicolas EdetCofidis+0:00
4Matej MohoricTeam Cannondale-Garmin+0:00
5Jeremy LecroqEtixx - Ihned+0:04
6Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+0:04
7Simon SellierTeam Europcar+0:04
8David MenutHP BTP–Auber93+0:04
9Oliviero TroiaLampre-Merida+0:04
10Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:04
11Justin JulesWallonie-Bruxelles+0:04
12Rudy BarbierAG2R La Mondiale+0:04
13Yannick MartinezTeam Europcar+0:04
14Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:04
15Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:04
16Roland ThalmannRoth - Skoda+0:04
17Loic ChetoutCofidis+0:04
18Brent BookwalterBMC Racing Team+0:04
19Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:04
20Sofiane MerignatTeam Marseille 13 KTM+0:04
21Romain FeilluHP BTP–Auber93+0:04
22Davide BalleriniAndroni Giocattoli+0:04
23Pirmin LangRoth - Skoda+0:04
24Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:04
25Nans PetersAG2R La Mondiale+0:04
26Ryan AndersonTeam Europcar+0:04
27Simone PetilliMG Kvis - Wilier+0:04
28Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+0:04
29Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+0:04
30Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+0:04
31Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:04
32Clement ChevrierAG2R La Mondiale+0:04
33Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:04
34Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:04
35Danilo WyssBMC Racing Team+0:04
36Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:04
37Francois BidardAG2R La Mondiale+0:04
38Dorian GodonCofidis+0:04
39Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+0:04
40Silvan DillierBMC Racing Team+0:04
41Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:04
42Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:04
43Jan PolancLampre-Merida+0:04
44Matthias ReutimannRoth - Skoda+0:04
45Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:04
46Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+0:04
47Joey RosskopfBMC Racing Team+0:04
48Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:04
49Jonathan HivertTeam Europcar+0:04
50Amael MoinardBMC Racing Team+0:04
51Jonathan FumeauxRoth - Skoda+0:04
52Julien BerardAG2R La Mondiale+0:04
53Anthony RouxFDJ+0:04
54Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+0:04
55Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:04
56Eduardo SepulvedaArgentina National Selection+0:04
57Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+0:04
58Alexandre PichotTeam Europcar+0:04
59Alessio TalianiAndroni Giocattoli+0:04
60Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+0:04
61Edwin TorresMassi - Kuwait Cycling Project+0:04
62Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:04
63Jeremy MaisonFDJ+0:04
64Leo VincentFDJ+0:04
65Damiano CarusoBMC Racing Team+0:04
66Yoann PaillotTeam Marseille 13 KTM+0:04
67Vegard Stake LaengenLampre-Merida+0:04
68Yohan BagotCofidis+0:04
69Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:04
70Colin StuessiRoth - Skoda+0:04
71Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+0:04
72Przemyslaw NiemiecLampre-Merida+0:04
73Matteo BonoLampre-Merida+0:04
74Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:04
75Matthias Le TurnierCofidis+0:04
76Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+0:04
77Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:04
78Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+0:04
79Valentin BaillifardRoth - Skoda+0:04
80Cedric PineauFDJ+0:04
81Anthony PerezCofidis+0:04
82Jeremy CornuTeam Europcar+0:04
83Benjamin ThomasEquipe Cycliste Armee de Terre+0:04
84Lorenzo ManzinFDJ+0:04
85Valerio ContiLampre-Merida+0:20
86Alo JakinHP BTP–Auber93+0:26
87Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:41
88Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+0:41
89Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+0:44
90Valentin MadouasBretagne-Seche Environnement+0:55
91Arnaud CourteilleFDJ+1:38
92Thomas VoecklerTeam Europcar+1:38
93Marco FrapportiAndroni Giocattoli+1:38
94Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+2:00
95Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+2:00
96Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+2:00
97Matteo RotondiGM Cycling Team+2:00
98Simon Guglielmi+2:00
99Jose GutierrezMassi - Kuwait Cycling Project+2:00
100Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+4:48
101Jeremy RoyFDJ+5:05
102Lukas JaunRoth - Skoda+5:05
103Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+5:05
104Yannis YssaadEquipe Cycliste Armee de Terre+5:05
105Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+5:05
106Adrien Carpentier+5:05
107Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+5:05
108Antonio Di SanteGM Cycling Team+5:05
109Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+5:05
110Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+5:05
111Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+5:05
112Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+8:04
113Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+8:40
114Andreas KeuserMassi - Kuwait Cycling Project+8:40
115Adriano BrogiGM Cycling Team+8:42
116Rossano MautiGM Cycling Team+8:42
117Yovcho YovchevAmore & Vita-Selle SMP+8:42
118Tom BohliBMC Racing Team+8:42
119Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+8:42
120Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+8:42
121Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+10:26
122Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+10:26
123Jules Roueil+10:26
124Tony HurelTeam Europcar+10:26
125Romain GuillemoisTeam Europcar+10:26
126Fabien GrellierTeam Europcar+10:26
127Paul Sauvage+13:29
128Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+16:13
-Jim Songezo (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Salaheddine Mraouni (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 21 luty 17, Aubagne - Istres, Dystans: 205.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Justin JulesWallonie-Bruxelles4:52:43
2Jeremy LecroqEtixx - Ihned+0:00
3Lorenzo ManzinFDJ+0:00
4Danilo WyssBMC Racing Team+0:00
5David MenutHP BTP–Auber93+0:00
6Rudy BarbierAG2R La Mondiale+0:00
7Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:00
8Oliviero TroiaLampre-Merida+0:00
9Damiano CarusoBMC Racing Team+0:00
10Yannick MartinezTeam Europcar+0:00
11Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:00
12Davide BalleriniAndroni Giocattoli+0:00
13Brent BookwalterBMC Racing Team+0:00
14Simon SellierTeam Europcar+0:00
15Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
16Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+0:00
17Tom BohliBMC Racing Team+0:00
18Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+0:00
19Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+0:00
20Roland ThalmannRoth - Skoda+0:00
21Loic ChetoutCofidis+0:00
22Joey RosskopfBMC Racing Team+0:00
23Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:00
24Jan PolancLampre-Merida+0:00
25Matthias ReutimannRoth - Skoda+0:00
26Pirmin LangRoth - Skoda+0:00
27Silvan DillierBMC Racing Team+0:00
28Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:00
29Ryan AndersonTeam Europcar+0:00
30Dorian GodonCofidis+0:00
31Jose GutierrezMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
32Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+0:00
33Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:00
34Anthony RouxFDJ+0:00
35Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:00
36Jonathan HivertTeam Europcar+0:00
37Vegard Stake LaengenLampre-Merida+0:00
38Rohan DennisBMC Racing Team+0:00
39Clement ChevrierAG2R La Mondiale+0:00
40Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:00
41Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+0:00
42Alessio TalianiAndroni Giocattoli+0:00
43Nans PetersAG2R La Mondiale+0:00
44Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+0:00
45Simone PetilliMG Kvis - Wilier+0:00
46Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+0:00
47Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:00
48Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:00
49Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+0:00
50Edwin TorresMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
51Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+0:00
52Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
53Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+0:00
54Amael MoinardBMC Racing Team+0:00
55Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:00
56Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:00
57Eduardo SepulvedaArgentina National Selection+0:00
58Francois BidardAG2R La Mondiale+0:00
59Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:00
60Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:00
61Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:00
62Thomas VoecklerTeam Europcar+0:00
63Jonathan FumeauxRoth - Skoda+0:00
64Matej MohoricTeam Cannondale-Garmin+0:00
65Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:00
66Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+0:00
67Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+0:00
68Yohan BagotCofidis+0:00
69Yoann PaillotTeam Marseille 13 KTM+0:00
70Nicolas EdetCofidis+0:00
71Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+0:00
72Cedric PineauFDJ+0:00
73Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:00
74Leo VincentFDJ+0:00
75Valentin MadouasBretagne-Seche Environnement+0:00
76Jeremy RoyFDJ+0:00
77Benjamin ThomasEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
78Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+0:00
79Jeremy MaisonFDJ+0:00
80Matthias Le TurnierCofidis+0:00
81Przemyslaw NiemiecLampre-Merida+0:00
82Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:13
83Matteo BonoLampre-Merida+0:57
84Valerio ContiLampre-Merida+0:59
85Arnaud CourteilleFDJ+1:14
86Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+2:31
87Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+2:54
88Anthony PerezCofidis+2:54
89Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+2:54
90Fabien GrellierTeam Europcar+2:54
91Tony HurelTeam Europcar+2:54
92Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+3:36
93Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+3:36
94Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+9:11
95Colin StuessiRoth - Skoda+9:13
96Jules Roueil+9:13
97Lukas JaunRoth - Skoda+9:13
98Adriano BrogiGM Cycling Team+9:13
99Andreas KeuserMassi - Kuwait Cycling Project+9:13
100Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+9:13
101Yovcho YovchevAmore & Vita-Selle SMP+9:13
102Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+9:13
103Julien BerardAG2R La Mondiale+9:13
104Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+9:13
105Simon Guglielmi+9:13
106Adrien Carpentier+9:13
107Antonino ParrinelloGM Cycling Team+9:13
108Matteo RotondiGM Cycling Team+9:13
109Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+9:13
110Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+9:13
111Romain FeilluHP BTP–Auber93+9:13
112Antonio Di SanteGM Cycling Team+9:13
113Romain GuillemoisTeam Europcar+9:13
114Jim SongezoMassi - Kuwait Cycling Project+9:13
115Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+9:13
116Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+9:13
117Valentin BaillifardRoth - Skoda+9:13
118Damien TouzeHP BTP–Auber93+9:13
119Yannis YssaadEquipe Cycliste Armee de Terre+9:13
120Sofiane MerignatTeam Marseille 13 KTM+9:13
121Paul Sauvage+9:13
122Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+9:13
123Alo JakinHP BTP–Auber93+9:13
124Jeremy CornuTeam Europcar+9:13
125Alexandre PichotTeam Europcar+9:13
126Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+9:18
127Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+9:18
128Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+13:22
129Rossano MautiGM Cycling Team+17:30
130Salaheddine MraouniMassi - Kuwait Cycling Project+17:30
-Rayane Bouhanni (DNF)Cofidis
-David Galarreta (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Jimmy Duquennoy (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Diego Wendelspiess (DNF)Roth - Skoda
-Odd Christian Eiking (DNF)FDJ
-Mirko Iafrati (DNF)GM Cycling Team
-Andrea Ruscetta (DNF)GM Cycling Team
-Davide Pacchiardo (DNF)GM Cycling Team
-Axel Costa (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour Cycliste International La Provence

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Rohan Dennis BMC Racing Team 12:55:14
2 Mattia Cattaneo Androni Giocattoli +0:02
3 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +0:04
4 Jonathan Hivert Team Europcar +0:04
5 Nicolas Edet Cofidis +0:09
6 Julien El Fares Team Marseille 13 KTM +0:11
7 Justin Jules Wallonie-Bruxelles +0:13
8 Anthony Maldonado HP BTP–Auber93 +0:13
9 Damiano Caruso BMC Racing Team +0:13
10 Maxime Bouet Bretagne-Seche Environnement +0:13
11 Anthony Roux FDJ +0:13
12 Mauro Finetto Team Marseille 13 KTM +0:13
13 Davide Rebellin Massi - Kuwait Cycling Project +0:13
14 Sebastien Delfosse Wallonie-Bruxelles +0:13
15 Leo Vincent FDJ +0:13
16 Matej Mohoric Lampre-Merida +0:15
17 Brent Bookwalter BMC Racing Team +0:19
18 Roland Thalmann Roth - Skoda +0:19
19 Kevin Le Cunff HP BTP–Auber93 +0:19
20 Francois Bidard AG2R La Mondiale +0:19
21 Vegard Stake Laengen Lampre-Merida +0:19
22 Laurent Pichon Bretagne-Seche Environnement +0:19
23 Eduardo Sepulveda Bretagne-Seche Environnement +0:19
24 Yoann Paillot +0:19
25 Jeremy Maison FDJ +0:19
26 Armindo Fonseca Bretagne-Seche Environnement +0:28
27 Angel Madrazo Team Marseille 13 KTM +0:30
28 Brice Feillu Bretagne-Seche Environnement +0:30
29 Przemyslaw Niemiec Lampre-Merida +0:30
30 Marco Zamparella Amore & Vita-Selle SMP +0:32
31 Loic Chetout Cofidis +0:43
32 Remy Di Gregorio Team Marseille 13 KTM +0:45
33 Jeremy Lecroq Roubaix Lille Metropole +0:55
34 Dorian Godon Cofidis +1:00
35 Romain Combaud Team Marseille 13 KTM +1:00
36 Ryan Anderson Team Europcar +1:02
37 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +1:06
38 Silvan Dillier BMC Racing Team +1:08
39 Edwin Torres Massi - Kuwait Cycling Project +1:08
40 Simone Petilli Lampre-Merida +1:26
41 Yannick Martinez Team Marseille 13 KTM +1:34
42 Antoine Warnier Wallonie-Bruxelles +1:43
43 Valerio Conti Lampre-Merida +2:00
44 Benjamin Thomas Equipe Cycliste Armee de Terre +2:16
45 David Menut HP BTP–Auber93 +2:26
46 Pierre Gouault HP BTP–Auber93 +2:26
47 Alessio Taliani Androni Giocattoli +2:34
48 Yohan Bagot Cofidis +2:34
49 Simon Sellier +2:44
50 Pirmin Lang Roth - Skoda +2:44
51 Nans Peters AG2R La Mondiale +2:44
52 Joey Rosskopf BMC Racing Team +2:44
53 Jonathan Fumeaux Roth - Skoda +2:44
54 Redi Halilaj Amore & Vita-Selle SMP +2:44
55 Cedric Pineau FDJ +2:44
56 Jan Polanc Lampre-Merida +2:56
57 Matthias Le Turnier Cofidis +2:56
58 Jimmy Raibaud Equipe Cycliste Armee de Terre +2:57
59 Matteo Bono Lampre-Merida +3:23
60 Felix Pouilly Roubaix Lille Metropole +3:24
61 Valentin Madouas +3:35
62 Arnaud Courteille FDJ +3:56
63 Oliviero Troia Lampre-Merida +4:07
64 Marco Frapporti Androni Giocattoli +4:08
65 Jeremy Cabot Roubaix Lille Metropole +4:17
66 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli +4:29
67 Mattia Frapporti Androni Giocattoli +4:30
68 Raffaello Bonusi Androni Giocattoli +4:30
69 Marco Bernardinetti Amore & Vita-Selle SMP +4:52
70 Thomas Voeckler Team Europcar +5:50
71 Anthony Perez Cofidis +6:03
72 Steven Tronet Equipe Cycliste Armee de Terre +6:08
73 Jeremy Roy FDJ +8:10
74 Lorenzo Manzin FDJ +8:18
75 Damien Gaudin Equipe Cycliste Armee de Terre +8:47
76 Davide Ballerini Androni Giocattoli +9:17
77 Damien Touze HP BTP–Auber93 +9:32
78 Julien Antomarchi Roubaix Lille Metropole +10:03
79 Jeremy Leveau Roubaix Lille Metropole +10:03
80 Rudy Barbier AG2R La Mondiale +11:09
81 Danilo Wyss BMC Racing Team +11:09
82 Amael Moinard BMC Racing Team +11:11
83 Alo Jakin HP BTP–Auber93 +11:18
84 Jeremy Cornu Team Europcar +11:47
85 Flavien Dassonville HP BTP–Auber93 +11:52
86 Benoit Jarrier Bretagne-Seche Environnement +11:56
87 Colin Stuessi Roth - Skoda +11:57
88 Valentin Baillifard Roth - Skoda +11:57
89 Julien Berard AG2R La Mondiale +12:09
90 Antonino Parrinello GM Cycling Team +12:24
91 Alexandre Pichot Team Europcar +13:26
92 Thomas Rostollan Equipe Cycliste Armee de Terre +13:41
93 Matteo Rotondi GM Cycling Team +13:53
94 Arnaud Gerard Bretagne-Seche Environnement +14:34
95 Awet Ghebremedhin Massi - Kuwait Cycling Project +16:41
96 Fabien Grellier Team Europcar +16:51
97 Antonio Di Sante GM Cycling Team +17:10
98 Danilo Celano Amore & Vita-Selle SMP +17:10
99 Tony Hurel Team Europcar +17:29
100 Uri Martins Amore & Vita-Selle SMP +17:43
101 Bryan Alaphilippe Equipe Cycliste Armee de Terre +18:37
102 Joeri Calleeuw Roubaix Lille Metropole +18:53
103 Simon Guglielmi +19:27
104 Evaldas Siskevicius Team Marseille 13 KTM +19:44
105 Romain Feillu HP BTP–Auber93 +20:20
106 Jose Gutierrez Massi - Kuwait Cycling Project +20:33
107 Sofiane Merignat +21:18
108 Stephane Poulhies Equipe Cycliste Armee de Terre +23:25
109 Mikel Aristi Team Marseille 13 KTM +24:33
110 Emiel Vermeulen Roubaix Lille Metropole +25:28
111 Romain Guillemois Team Europcar +27:53
112 Adriano Brogi GM Cycling Team +29:00
113 Yannis Yssaad Equipe Cycliste Armee de Terre +32:51
114 Paul Sauvage +34:43
115 Yovcho Yovchev Amore & Vita-Selle SMP +35:11
116 Lander Seynaeve Roubaix Lille Metropole +35:50
117 Andreas Keuser Massi - Kuwait Cycling Project +36:26
118 Ludovic Robeet Wallonie-Bruxelles +36:26
119 Rossano Mauti GM Cycling Team +44:45
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • K. Bertens 2-0 A. Beck
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • FC Shukura Kobuleti 2-4 Dinamo Batumi
    GolGol: 81' Mikheil Gorelishvili
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia