Kolarstwo Moje ligi

Wyniki UCI Europe Tour Sluitingprijs Putte - Kapellen

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 17 październik 17, Kapellen - Kapellen, Dystans: 183.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Arvid de KleijnTeam Jo Piels3:46:57
2Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:00
3Timothy DupontVerandas Willems CT+0:00
4Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+0:00
5Roy JansWallonie-Bruxelles+0:00
6Jelle MannaertsVerandas Willems CT+0:00
7Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+0:00
8Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
9Christophe NoppeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
10Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
11Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+0:00
12Joeri StallaertVeranclassic-Ago+0:00
13Marco Doets+0:00
14Maarten van TrijpMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
15Julius van den BergSEG Racing+0:00
16Wim Reynaerts+0:00
17Jordi MeeusSEG Racing+0:00
18Maarten de JongeBike Aid+0:00
19Alexander Geuens+0:00
20Marten KooistraSEG Racing+0:00
21Gerry Druyts+0:00
22Sean De BieLotto Soudal+0:00
23Gerco PastoorTeam De Rijke - Shanks+0:00
24Michiel Stockman+0:00
25Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+0:00
26Stephen BakkerTeam Jo Piels+0:00
27Luuc BugterTeam De Rijke - Shanks+0:00
28Mitchell MulhernTeam De Rijke - Shanks+0:00
29Luca Happke+0:00
30Timothy Stevens+0:00
31Balazs RozsaUtensilnord Ora24.eu+0:00
32Andre LooijTeam Roompot+0:00
33Jason van DalenTeam De Rijke - Shanks+0:00
34Matthias De Witte+0:00
35Josh Teasdale+0:00
36Jimmy DuquennoyWallonie-Bruxelles+0:00
37Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+0:00
38Mathias van GompelLotto Soudal+0:00
39Guillaume Haag+0:00
40Gregory HabeauxWallonie-Bruxelles+0:00
42Aidis KruopisVerandas Willems CT+0:00
43Koos Jeroen Kers+0:00
44Tom ThillLeopard Development Team+0:00
45Robbie van BakelMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
46Henrik EvensenSEG Racing+0:00
47Jan Reynaerts+0:00
48David BoucherFDJ+0:00
49Tom VermeerTeam Jo Piels+0:00
50Max Emil Boholm KoernerUno-X Hydrogen Development Team+0:00
51Adriaan JanssenBlanco Pro Cycling Team+0:00
52Peter LenderinkSEG Racing+0:00
53Rens TulnerTeam De Rijke - Shanks+0:00
54Dennis CoenenLeopard Development Team+0:00
55Jens van Den DoolTeam De Rijke - Shanks+0:00
56Robin Haubruge+0:00
57Sven van LuijkParkhotel Valkenburg CT+0:00
58Sander ArmeeLotto Soudal+0:00
59Ivar SlikTeam Roompot+0:00
60Niels de RoozeVeranclassic-Ago+0:00
61Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
62Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+0:00
63Rick OttemaVeranclassic-Ago+0:00
64Daan van Sintmaartensdijk+0:00
65Dries de BondtVerandas Willems CT+0:00
66Harry Sweering+0:00
67Andy Leigh+0:00
68Cedric Raymackers+0:00
69Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+0:00
70Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
71Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
72Stijn DevolderVerandas Willems CT+0:00
73Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+0:00
74Koen BouwmanBlanco Pro Cycling Team+0:00
75Jurgen van den BroeckBlanco Pro Cycling Team+0:00
76Taco van der HoornTeam Roompot+0:11
77Michael GoolaertsVerandas Willems CT+0:11
78Antwan TolhoekTeam Roompot+0:11
79Brian van GoethemTeam Roompot+0:18
80Abe Celi+0:19
81Arjen LivynsVerandas Willems CT+0:19
82Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+0:19
83Tom DevriendtWanty - Groupe Gobert+0:22
84Thijs De LangeMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:25
85Gianni Marchand+0:26
86Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+0:29
87Rob Ruijgh+0:29
88Brecht DhaeneWanty - Groupe Gobert+0:29
89Julien StassenWallonie-Bruxelles+0:29
90Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:39
91Joris BlokkerParkhotel Valkenburg CT+0:39
92Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:49
93Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+0:58
94Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+1:00
95Cees BolSEG Racing+1:00
96Maarten WijnantsBlanco Pro Cycling Team+1:03
97Rick van BredaParkhotel Valkenburg CT+1:05
98Jordi Van Dingenen+1:29
99Dimitri PeyskensVeranclassic-Ago+1:32
100Michiel Dieleman+1:33
101Emiel PlanckaertLotto Soudal+1:39
102Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+1:39
103Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+1:39
104Kevin VerwaestVeranclassic-Ago+1:46
105Oscar RiesebeekTeam Roompot+1:51
106Jesper AsselmanTeam Roompot+1:51
107Wayne Stijns+1:54
108Patrick van der DuinTeam Jo Piels+1:54
109Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+2:00
110Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+2:01
-Brent van de Kerkhove (DNF)
-Auxence Buntinx (DNS)
-Viktor Mueller (DNF)
-Edoardo Affini (DNF)SEG Racing
-Aaron Grosser (DNF)Team Stoelting
-Jonas Goeman (DNF)
-Roberto Vukovic (DNF)
-Claudio Catania (DNF)
-Caine van Mol (DNF)
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Berden de Vries (DNF)Team Roompot
-Jens Debusschere (DNF)Lotto Soudal
-Jarno Gmelich (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
-Elias van Breussegem (DNF)Verandas Willems CT
-Felix Intra (DNF)
-Kris Boeckmans (DNF)Lotto Soudal
-Jan Petelin (DNF)
-Alexander Cools (DNF)
-Dylan Bouwmans (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Villarreal B 4-0 Ontinyent
    GolGol: 56' Ander Cantero
  • Sparta 2-1 Excelsior
    Kartka Kartka: 44' van Duinen
  • Alaves 2-0 Leganes
    Kartka Kartka: 57' Ely
  • Sparta 2-1 Excelsior
    GolGol: 43' Brogno
  • Konyaspor 1-0 Trabzonspor
    Zmiana: 80' Wchodzi na boiska Rodallega Schodzi z boiska Onazi
  • Barys Astana 2-1 Lada Togliatti
    GolGol: 30' Dallman
  • Atl.Madrid B 0-1 Valladolid B
    Kartka Kartka: 50' Corral
  • Krylya Sovetov 2-0 MVD
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Konyaspor 1-0 Trabzonspor
    GolGol: 77' Milosevic
  • Sibir Novosibirsk 3-0 Avtomobilist Ekaterinburg
    Zmiana statusu meczu: 3. Tercja
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia