Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Omloop van het Houtland Lichtervelde

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 20 wrzesień 17, Lichtervelde - Lichtervelde, Dystans: 195.3km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Tom DevriendtWanty - Groupe Gobert4:15:42
2Maarten WijnantsBlanco Pro Cycling Team+0:00
3Brian van GoethemTeam Roompot+0:00
4Andre GreipelLotto Soudal+0:08
5Max WalscheidArgos-Shimano+0:08
6Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:08
7Alexander Geuens+0:08
8Joeri StallaertVeranclassic-Ago+0:08
9Jelle MannaertsVerandas Willems CT+0:08
10Timothy DupontVerandas Willems CT+0:08
11Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:08
12Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+0:08
13Roy JansWallonie-Bruxelles+0:08
14Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:08
15Jimmy DuquennoyWallonie-Bruxelles+0:08
16Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+0:08
17Andre LooijTeam Roompot+0:08
18Arvid de KleijnTeam Jo Piels+0:08
19Gerry Druyts+0:08
20Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+0:08
21Dennis CoenenLeopard Development Team+0:08
22Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:08
23Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+0:08
24Kevin IstaWallonie-Bruxelles+0:08
25Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+0:08
26Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+0:08
27Abram Stockman+0:08
28Marco Doets+0:08
29Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+0:08
30Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:08
31Timothy Stevens+0:08
32Mike TeunissenArgos-Shimano+0:08
33Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+0:08
34Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:08
35Brent van de Kerkhove+0:08
36Matthias De Witte+0:08
37Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+0:08
38Christophe NoppeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:08
39Wayne Stijns+0:08
40Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+0:08
41Haakon Aalrust+0:08
42Gaetan PonsLeopard Development Team+0:08
43Erik ResellUno-X Hydrogen Development Team+0:08
44Balazs RozsaUtensilnord Ora24.eu+0:08
45Aidis KruopisVerandas Willems CT+0:08
46Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+0:08
47Jens DebusschereLotto Soudal+0:08
48Ludwig de WinterWallonie-Bruxelles+0:08
49John MandryschLeopard Development Team+0:08
50Nicolas VereeckenRoubaix Lille Metropole+0:08
51Jonas AbrahamsenUno-X Hydrogen Development Team+0:08
52Tom ThillLeopard Development Team+0:08
53Bert de BackerArgos-Shimano+0:08
54Lars van den Berg+0:08
55Carmelo FotiLeopard Development Team+0:08
56Erlend Blikra+0:08
57Michiel Stockman+0:08
58Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+0:08
59Gabriel Reguero+0:08
60Audun Brekke FloettenUno-X Hydrogen Development Team+0:08
61Szymon RekitaLeopard Development Team+0:08
62Etienne van EmpelTeam Roompot+0:15
63Ramon SinkeldamBlanco Pro Cycling Team+0:16
64Justin Timmermans+0:16
65Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:16
66Stijn DevolderVerandas Willems CT+0:19
67Sean De BieLotto Soudal+0:19
68Torstein TraeenUno-X Hydrogen Development Team+0:22
69Niels de RoozeVeranclassic-Ago+0:22
70Rob Ruijgh+0:22
71Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+0:22
72Christophe PremontVerandas Willems CT+0:22
73Kristian KulsetUno-X Hydrogen Development Team+0:22
74Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+0:22
75Robert WagnerBlanco Pro Cycling Team+0:22
76Adriaan JanssenSEG Racing+0:22
77Mathias van GompelLotto Soudal+0:22
78Seppe Verschuere+0:22
79Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:26
80Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+0:26
81Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+0:26
82Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles+0:26
83Arjen LivynsVerandas Willems CT+0:26
84Brecht Ruyters+0:26
85Thomas JolyRoubaix Lille Metropole+0:26
86Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:26
87Berden de VriesTeam Roompot+0:26
88Roy CurversArgos-Shimano+0:30
89Lennert TeugelsVerandas Willems CT+0:38
90Sander ArmeeLotto Soudal+0:40
91Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:40
92Julien StassenWallonie-Bruxelles+0:40
93Otto VergaerdeVerandas Willems CT+0:40
94Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:40
95Thijs De LangeMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:40
96Jimmy Janssens+0:40
97Robby Cobbaert+0:40
98Lionel Taminaux+0:47
99Lars BoomBlanco Pro Cycling Team+1:06
100Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+1:06
101Jeroen MeijersTeam Roompot+1:06
102Robert de GreefTeam De Rijke - Shanks+1:06
103Lars SaugstadUno-X Hydrogen Development Team+2:45
104Dries de BondtVerandas Willems CT+3:17
106Albert TimmerArgos-Shimano+3:17
-Jelle Donders (DNF)
-Kevin Verwaest (DNF)Veranclassic-Ago
-Ivan Centrone (DNF)
-Even Rege (DNF)
-Luc Wirtgen (DNF)Leopard Development Team
-Rick Ottema (DNF)Veranclassic-Ago
-Ciske Aneca (DNF)
-Jelle Vanendert (DNF)Lotto Soudal
-Bart De Clercq (DNF)Lotto Soudal
-Matthias Vandewalle (DNF)
-Dennis Van Der Horst (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Cedric Raymackers (DNF)
-Anton Tunset (DNF)
-Jan Brockhoff (DNF)Leopard Development Team
-Claudio Catania (DNF)
-Hans Rudland (DNF)Uno-X Hydrogen Development Team
-Jordi Van Dingenen (DNF)
-Laurent van den Bak (DNF)Leopard Development Team
-Lander Seynaeve (DNS)Roubaix Lille Metropole
-Jan Dieteren (DNF)Leopard Development Team
-Ole Andre Austevoll (DNF)
-Dylan Kowalski (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Phil Bauhaus (DNF)Argos-Shimano
-Alexander Maes (DNF)Katusha
-Abe Celi (DNF)
-Merijn Korevaar (DNF)Rabobank Development Team
-Krister Hagen (DNF)
-Robbie van Bakel (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Ross County 2-2 Kilmarnock
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Huddersfield 0-3 Chelsea
    Zmiana: 80' Wchodzi na boiska Ampadu Schodzi z boiska Christensen
  • Ross County 2-2 Kilmarnock
    Kartka Kartka: 90' Mulumbu
  • Angers 1-0 Metz
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Maziz Schodzi z boiska Thill
  • Freiburg 1-0 Bor. Monchengladbach
    Zmiana: 83' Wchodzi na boiska Kath Schodzi z boiska Kleindienst
  • Zwolle 1-1 Alkmaar
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Torquay 1-1 Gateshead
    GolGol: 90' McGinty
  • Angers 1-0 Metz
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Youcef Belaili Schodzi z boiska Tahrat
  • Yeovil 1-1 Port Vale
    GolGol: 83' Harness
  • Burnley 1-0 Stoke
    GolGol: 89' Barnes
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia